Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ági!

Ma pocsék idő van. A fiam jól alszik.

Persze, nem kell sürgetni a dolog. Mi november óta járunk, holnap lesz 18.-ik alkalom. Szerencsére eddig soha nem kapott betegséget.
Nagyon aggottam a fiánk kicsin született, ennek ellenére olyan dolgokat képes volt megtenni, amiket nem is gondoltam. Az úszásból én is sokat tanultam, még bátorabban is lettem a babámhoz.

Remélem nektek is jót hoz….

(=⌒▽⌒=) Szia♪
Miyu
Vendég
 


Sziasztok!

Elég régi a fórum, de hátha valaki nézi. Nem tudtok ajánlani egy uszodát Budapesten, ami alkalmas babúszásra? A mi uszodánkból ugyanis kirakták a babaúszást és az oktatónéni új helyszínt keres. Ha tudtok ilyenről, feltétlenül írjátok meg és gyertek Ti is!
Nagyon sajnálnánk, ha nem találnánk, mert szuper az oktató, nagyon képzett és aranyos a manókkal is, a módszer is nagyon tetszik, kár lenne, ha ezentúl csak menő vidéki wellness szállodákban tartana órákat.

Köszi
Viki
 


Sziasztok!
Leginkább az érdekelne, tudtok e valamit a Budakeszin lévő aqua panzió babúszásáról.
 
 

 
 

Sziasztok!

Elnézést a reklámért, de egy jó kis nyári, kismamás, vizes programot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:

A víz gyermekei

első rész: 2 órás (szárazföldi) interaktív előadás a magzatvíz szerepéről, a vízi kismama tornáról, a víz vajúdáskönnyítő tulajdonságairól és a babaúszás előnyeiről

második rész: délutáni fürdőzés a Palatinus strandon, szülésmodellezéssel, Watsu (vízi shiatsu masszázs) kényeztetéssel, AquaNatal (vízi kismama torna) és babaúszás bemutatóval!

A program két része külön is látogatható!

HOLNAP! 2010 július 18.

További információ:
http://www.eletkor.hu/2010/07/a-viz-gyermekei-2/

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: