Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi,félreértés ne essék,nem én vagyok az ügyeletes profil-kép dicsérgetõ,de nagyon tetszenek a képek,különöse a téli.Az jutott eszembe,milyen jól mutatna a falinaptár decemberi lapján.Valahol olvastam,hogy egyedi képekbõl készítenek naptárokat.Ez a téli tuti decemberi kép lenneKép

Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Köszi Mariann, nagyon aranyos vagyKép Titeket hol lehet megnézni???

Hûûû Szilvi, nagyon klasszak a képek. Na de ha Petinek "micsoda haja van" akkor Zsaninak mi van???? Kép
Írok Neked ma egy picit, mert áááálmos vagyok, aztán majd folyamatosanKép

Puuusz megyek is írni.

Kata

Írjatok ám, örülök, hogy megyeket a topic
LadányiKata (ladán
 


Ja, ma is rácsodálkoztam Apura. Kezén lábán levágta a körmöt, kölök elmélyültem bámulta a TV-t, és hagyta.........
Kép
LadányiKata (ladán
 

 
 

na, nem találtam. Oda föl egy csodálkozó fejet akartamKép
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Mariann!
Köszi a dicséretet, nagyon jól esett!Kép Fõleg azért, mert ez volt az elsõ "komoly" mûvem.Kép Igazából még csak ismerkedem a progival, de tényleg könnyen lehet vele ilyeneket csinálni.

Kata!
Itt a kép, amit kerestél.Kép->Kép

Pussz
Szilvi
 


Szóval a kép: Kép

Szilvi
 


Sziasztok!

Egy násik topicban újabb és újabb "2 csíkosok" lepleződnek le! Itt nincsenek titkolt pocaklakók?Kép

Pussz
Szilvi
 


Szia Szilvi ugyan nem tudom hányas szandit keresel, de a József körúti Siesta boltban le vannak árazva a szandik 27-es mérettõl talán?
Sajna nekünk bébi szandi kellene az nincs leárazva, de azt mondták, azok nem is lesznek :-(((


LÁGI
LÁgi
 


LÁgi, köszi! Nekünk 21-es kellene, de pontosan hol van a körúton? Már nagyon aktuális lenne az új szandi, így elnéznénk oda is. Mi a Cukor(Ferenciek terénél) utcába szoktunk menni.

Szilvi
 


Sziasztok!
Most lettünk 1 évesek!!!
Danika 76cm,és 9kg.
Most 74-80-as ruhákat hord.
Menni még nem megy, imád mászni! {Kép}
Azt szeretném tõletek kérdezni , hogy a 9 kilógramm nem kevés e?
Képeket a fotóalbumban "Dániel" név alatt találtok.

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!

Elõször is BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!

Szerintem nem, sõt méretei alapján egy daliás "legényke"!Kép Amúgy nagyban függ az alkatától!
Kislányom Zsani 1 évesen 8880gr(majdnem 9 Kép) és 75cm volt. Egyáltalán nem tünt vékonykának, sõt!

A fotóalbumot megnéztem nagyon édes Danika!Kép

Szilvi
 


Szilvi!

Köszönöm szépen a bíztatás, megnyugodtam!
Zsaninak nincs albuma?

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!

De van, nemrég tettem fel!Kép
"Sztigris Zsanka babája" alatt vannak a képek!

Szilvi
 


Szilvi!

Aranyos a Zsanka! Kép

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!

Köszi!Kép

Szilvi
 


Sziasztok!

Itt vagyunk ám!

Csak peti mindig ad valami munkát. Egyik nap a delikátot lopta el a pultról, és szórta szét a nappaliban, most meg a tejfölt kente szét a hálóban............Kép

Most beszéltük meg, lesz kistesó terveink szerint jövõ tavasszalKép

Hát nálatok Többiek???

Pusz: Kata

Peti is fenn van, Rosszcsont Peti albuma néven
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Kata! Nagyon tutik a képek!Kép

Lányok!
Ma végre felteszem Zsani honlapját a "nagy világba"! Amint tudom a címet közkincsé teszem.

Pussz
Szilvi
 


Sziasztok!

Íme a honlap:
[url=http://www.postaladaja.hu/zsanka" TARGET="_top]Zsanka honlapja[/url]

Pussz
Szilvi
 


Sziasztok!

Szerintetek mennyi idõs babának lehet már nem rácsos gyerekágyat venni?

Pussz
Móni
Móni
 


Szia Móni!

Szerintem ez nagyban függ gyerektõl is! Ha nagyon nyugtalanul alszik, akkor inkább kicsit elnapolnám a dolgot. Amúgy szerintem kb. 1,5-2 éves kor körül már lehet ezen gondolkozni. Nekünk nemsokára 1,5 éves lesz a kislányunk és már felvetõdött ez az ötlet. Elõször persze olyan ágyat veszünk, aminek egy kis részt kihagyva(ahol le-föl mászhat a gyerkõc) körbe van valami "legurulást gátló" pereme. Már hallottunk olyanról is, amirõl ezt a "peremet" idõvel le lehet szedni és normál gyerekággyá alakítható.

Pussz
Szilvi
 


Ja, Móni!
Még annyit, hogy szerintem fontos, hogy a gyerkõc már egyedül is biztosan tudjon le-föl mászni az ágyra!

Pussz
Szilvi
 


Sziasztok!
RÁJÖTTEM, HOGY AZ ÉN BABÁM IS EGYÉVES LETT!

Páran ismertek ugyan, de Máté március 8-án múlt egy éves! Kép
xsara, majdnem pont egyidõsek Danival és az én fiam is imád mászni, még nem jár, és szerintem sem kevés a 9 kg. Máté ugyan 10 kg körül van, és valahol 75-80cm között. (Mi nem járunk egészséges rendelésre.)

Móni!
Mi Sárának 14-15 hónapos korában vettünk és eleinte kibéleltük a földet, de már bánom, hogy nem kis heverõt vettünk, korláttal, hanem nagyobb rácsosat, leszedhetõ rácsokkal.
sziasztok:
Solya
 
 


Sziasztok!

Solya! Dani húsvét elött pár nappal megtette elsõ lépéseit.
Bár még csak 2-4-et lépked, de már ez is haladás.
Édes ahogy veti magát a karjaimba. Kép

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Dani idõsebb vagy fiatalabb Máténál?
Mi 2002.03.08. Ti 10-én?
Már én is nagyon várom! Mármint, hogy Máté a karjaimba vesse magát! Képzeld, tegnap szedett nekem virágot! Kép
Hol született Dani?
Solya
 
 


Szia Solya!

Bocsika hogy csak most válaszolok, de rossz volt a gépünk.
Szóval a Dani 03.07-én született. Sote 1 sz. klinikán...
Azóta történt fejlõdés, most 1 hete szépen megy magátol.
Rohanhatok utána, mindig arra megy amerre õ akar!
Olyan mintha egy láthatatlan kötélbe kapaszkodna.
Édes!

Gondolom mostmár Máté is megy, sok idõ eltelt azóta.
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Nekem most múlt 1 éves a kislányom, és segítségre lenne szükségem a cipővásárlás területén, nem tudom jó helyen érdeklődöm-e. Ha tudtok segíteni nagyon örülnék neki.
Ugyanis annyi fajta cipő van, melyiket válasszam, melyik miért jó, stb. Megköszönném, ha válaszolnátok.

Előre is köszi
Indigo
 


Kedves Anyukák!
Babaprogram /Mazsola Muzsika / szervezéséhez avagy lebonyolításához keresünk anyukákat /utóbbihoz óvodapedagógiai végzettségűt/ az országból /kivéve Budapest/!
Nem sok munka, nem is munka inkább kikapcsolódás!
Hívj fel kérlek és megbeszélünk mindent!

S.O.S.

Buda Kriszta
70-559-83-89

Mazsola Muzsika: mesés-mondókás-verses-dalos foglalkozások, 6 hónapos kortól, hetente egy alkalommal, fél óra!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: