Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok én egy Nyíregyházi 2 gyermekes anyuka vagyok. A nyagyobbik fiam 6 évet töltötte januárban. Most nagycsoportos. a kicsi napokban tölti a hármat. A gondom az lenne, hogy a nagyobbik gyermekem nagyon csendes. Az oviba is egyedül játszik mindig. Próbáltam már faggatni, hogy miért nem barátkozik, de nem tudott rá választ adni. A kicsivel nagyon szépen eljátszanak. De a kicsinek más a természete is(egy dumagép) be nem áll a szája. De a naggyal nem tudok mihez kezdeni, hogy bátrabb legyen. Már mondtam neki, hogy ha szerez barátokat, felhivhatja majd öket a szülinapjára és rendezünk egy szülinapi bulit. De ettöl sem volt lelkes. Mintha jobban érezné magát egyedül. A családba sem történt semmi olyan (válás, halál stb...) ami miatt ilyen csendes lenne. Pedig sokat foglalkozom mindkettövel és mégis..... Nyíregyházi anyukákkal szivesen beszélgetnék, de mindenki válaszára tanácsára kiváncsi vagyok. Köszönöm:Andrea
 
 


Hello!Az én fiam most kezdte az ovit ,elég későn 5 évesen.Nem szól senkihez még az óvónénihez sem,nem mer enni-inni,nem mer elmenni wc-re,ebéb után rohanok érte,hogy itthon végre egyen igyon pisiljen.Itthon tök értelmes,van egy 11 éves nővére is.Segiteni nem tudtam,de mostmár tudod,hogy nem vagy egyedül...
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: