Új privát üzeneted érkezett!

Luisa,
En nem adnek neki vizet, mondjuk Noah nem fogadja el meg etetesek kozott sem..., szerintem kell meg az anyatej Lauranak. Ne siettesd szerintem, hagyd, h. menjen a maga tempojaban. :)

KépKép
KépKép
 
 


Akkor itt a folytatas:

Kislilla,
Jo hallani feloletek is! Megneztem a blogot is, nagyon helyes a kisfiad! Nekunk is olyan etetoszekunk van mint nektek :) . Szep idezetet valasztottal!
A kajcsirol: igen, igen errol beszeltem. Van itt egy cikk: http://www.kismama.hu/kismamacikk.php?id=61&cid=21782 , meg persze meg tobb ezer a neten ha erdekel, en igy csinalom. Szerintem nem keso. Engem egyebknet meglepett, hogy mennire sokan nem tudnak errol, mert az en kornyezetemben szinte mindekni igy csinalja.

Vitte,
A kepekrol. Mindig az az erzesem, hogy magazinkepeket nezek :) . Nagyon tetszik, hogy Noahnak rikit a kek szeme, olyan nehez elkepzelni, hogy nemreg meg Levinek is ilyen volt. A kulonbseg ugye az, hogy Noahje mar ilyen is marad. :) Nagyon trendi Noah harisnyaja is, lehet hogy ilyet meg en is adnek Levire. (Harisnyafobiam van, mar ha megfogom rosszul vagyok tole, ez volt a leggyuloletesebb es legkenyelmetlenebb ruhadarabom amit valaha hordtam.)
Nem lehet otthon biohust kapni? Vagy csak biohuspuret nem lehet?

Tali,
Irigy-Irigy! :)

Livi,
Minden ok? Eltuntel.

Nanett,
De jo hogy vegre itt vagy! Remelem hogy rendezodik valahogy az eletetek, ez a haszonelvezet cudar egy dolog, sajnos kozelrol ismerem en is. Remelem a netet is meg tudjatok oldani valahogy, mert nem szeretnem ha nem tudnank rolatok semmit!
Hogy birom a strapat? Hat eddig birtam kb. Ez volt eddig a leghuzosabb idoszak az eletemben, de most mar vege, csak gyozzem kipihenni. Levi baromi sok energiat adott nekem kozben, vicces, hogy o az aki "miatt" ez az egesz nehezebb volt es o az aki miatt megis meg tudtam csinalni.
Nincs meg foga Dominak?!?! Mikor otthon voltam akkor egyszerre durrant be nekik! Hu de lassan megy ez, szegenynek akkor meg sok van hatra! Modnjuk az sem idealis szerintem ami nalunk van, hogy "minden reggel egy fog", de mi legalabb hamarabb tulleszunk rajta. Sok sikert es kitartast hozza! Gyere meg es meselj tobbet magatokrol!!! Levi nem sirosabb, csak matricasabb. Marmint tapad anyucira :), es ha ezt valamiert nem teheti akkor elegge hangos tud lenni. Nekem ez az uj mostanaban, hatalamas konnycseppes siras. Ja es persze total felborultak az alvasi szokasai.

Luisa,
Vittevel ertek egyet viz-szopi ugyben.

Barbamami,
Koszi a privit! Valaszoltam is...

Macsek,
Luca szep nagylany mar. Mar hogyne valaszolnank neked mikor segitseget kersz? Meselj mi van, hatha valaki tud erdemben segiteni...

Őzi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy én is megjelentem itt hívás nélkül, de mivel csak elég kampányszerűen ülök gép előtt (hol naponta többször, hol meg napokig nem) remélem nem baj, hogy néha írok majd ide is! :oops:

Én is főleg tanácsot szeretnék majd kérni Tőletek. Bár nekem "Balázs-téren" hál' Istennek semmi bajom nincs, tündér gyerek, néha nem is tudom hogy lehetett ekkora szerencsém, hogy ilyen nyugis babát kaptam, amikor én egy "ordibátor" voltam. :?

Mi 5 hónaposan kezdtük el a tápszert, addig csak anytejet kapott, de aztán kénytelenek voltunk átállni, mert elfogyott a tejem. Hogy miért, azt aki olvasta a másik fórumot, talán tudja is. :cry:
Most próbálom visszahozni a tejcsit, de egyelőre csak napi 1 szopira elegendő. Szerintetek lehetséges, hogy visszajön még vagy több lesz? :?:

Na, megyek, mert itt romokban hever a lakás, ablakcsere volt a hétvégén, Balázst viszik a Papáék, mi meg takarítunk.

Most nem reagálok még semmire, de azt nem tudom kihagyni, hogy mekkorát nőttek a fiúk-lányok és milyen helyesek!

Azért ha nem gond, teszek fel egy képet, most ez a kedvenc közös képem:

Kép

 

 
 

Sziasztok!

Ma megyunk a szulokhoz par napra, nem tudom, mikor tudok irni....

Ozi,
Pedig sokat vilagosodott a szeme, picikent teljesen melykek, olyan szep ibolyakek volt kb. 4-5 honapos koraig. Most vilagosabb kek, de persze igy is szep nekem :)
Bar azt hiszem, mondtam neked a telefonon a multkor, en nem bantam volna azt sem, ha barna lesz, mint az apukajanak :)
Levinek pedig a barna szemek is nagyon jol allnak, annyira jokepu nagyfiu! Alig varom a kozos talit, tudjatok mar mikor jottok? Ugye most ferjed is tud jonni?

Sch.Judit,
Persze, h. tudjuk mi tortent. Oszinten sajnalom. Vegigizgultuk veled az esemenyeket. Lehet, h. igy a legjobb mindenkinek. (Tudom kozhely...)
Gyonyoru a kozos kepetek. Olyan edesen karolnak es olelnek mar a babak :) Ez a fiu tiszta apukaja! :) Jokepuek mind a ketten :)))
Sok minden lehetseges szerintem, amit lehetetlennek hiszunk. Ha hiszel benne, barmi elkepzelheto. Baratnomnek a kislanya nagyon beteg lett meg nagyon picike koraban, o ettol annyira bepanikolt, h. elment a teje. A kislany persze hamar felepult, a tej pedig visszajott, persze bevetett mindent, homeopatiatol kezdve, teakig.
Sok sikert hozza!

KépKép
KépKép
 
 


Bár én sem kaptam meghívást és már írogattam ide, de senki nem mondta, hogy ne, vagy de, azért olvasgatlak én is majd titeket és ha kérdeznivalóm lesz, majd kérdeznék is, ha nem okoz gondot.....
Judit: aranyosak vagytok!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Na vagyok ám! Bocs, hogy most nem válaszolok senkinek de kissé el vagyok havazva :shock: TEgnap is vendégek voltak nálunk , szombatra min. 20 embert várunk hozzánk, kell készülni rá, ráadásul holnap két gyerekem lesz (Dalmi uncsitesója, 2 éves múlt... :D ) Kiváncsi vagyok, hogy fogom bírni 2 kölökkel :lol: Na szóval ennyit erről a hétről :lol:
Ha túlleszünk a hétvégén akkor nem menekültök... :P :P 8) 8) :!: :!:
Vendég
 


Haliho!

Azert azt nem birom megallni, hogy le ne irjam: mennyire talalo a topik cime! Mivel nalunk Luca az elso gyerek, nem is gondotam volna, mennyire borul majd minden. De nem rossz ertelemben :!: Orult valtozasok, es minden tettunk, gondolatunk mozgatoja ez:
A GYERMEK AZ ELSO!!!

Na, ennyit az erzelgossegrol

Baclivi: Nem vagy kispalyas, mindent bele a 20 emberes bulihoz! Kerti parti lesz?

Egy kep, amikor Luca felfedezte, a fanak levelei is vannak, es istenit lehet hozzajuk dumalni (jelenleg bug):
Kép

Kép
Kép
 


...ja, a problemakrol majd kesobb, mult idoben, es idoben tavolodva, valamint a megoldashoz kozeledve majd biztos konnyebben irok rola.

Azt azert elmondanam, Vitte nagyon sokat segitett. Koszi itt is, es Pussz!

Kép
Kép
 


macsek:írtam privit :!:

Kép
 
 


Macsek,

:oops: :oops: :oops:

:roll:

Imadnivalo a pici lany!!!!! Gyonyoru!!!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Látom, ma más se tudott belépni ide.

Macsek, írtam privit!

Képzeljétek, be tudtam lépni a régi topikunkba, ami még februárban "kimúlt". Tök jót nosztalgiáztam: Dijcsinek épp megszületett Márk baba, és mindenki Gyanixinek szurkolt. :lol:

Zsanáról tudtok valamit? Vackor Bálint nagy kedvencem, szívesen megnézném, hogy mekkorák most!

 


Sziasztok!
Mi sem kaptunk priviben meghívót, így betolakodtam. Az az igazság, hogy szívesebben írnék ide, miután a másik topikbeli vitát elolvastam. Azonkívül itt tényleg sokkal több ismerős van, akikről borzasztó régen olvastam.

Kép
Kép
 
 


Betti,
Meselj Nikirol! Miket tud mar? Olyan regen hallottam feloletek!

Őzi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Még itt vagyunk, most úgy néz ki, hogy előszőr Sárvárra megyünk két napra, utána Olaszország és Münchenen, Bécsen keresztül haza. Kedden indulunk.

Rövid beszámoló Nikiről:
Éjjel még mindig három óránként ébred és nappal is meg éjjel is csak szopi közben hajlandó elaludni. Erről le akarom szoktatni, de eddig nem sikerült. Van valakinek valami tuti tippje?

Nemrég állt fel négykézlábra, egész ügyesen ül, kúszik, de nem mászik, max. ellöködi magát. Állna már, de még nem állt fel, csak ha tartjuk, úgy áll.

Niki majdnem mindent eszik, de keveseket, főzelékeket, gyümölcsöket, tejpépet, stb. Imád rágni, kiflit, körtét, szőlőt egyben adjuk neki, aztán elnyammog rajtuk. Ja meg a fagyitölcsér a kedvence. Én nem vagyok szívbajos, ha megkóstól egy-két dolgot, amit mi is eszünk és nem árt neki, akkor miért ne.

Luisa:
én adok Nikinek kaja után vizet, mert szomjas. Szoptatni meg nem mindig szoptatom meg rögtön, csak ha igényli vagy nem evett eleget. Minél több víz, szerintem annál jobb, csak kaja után, mert különben nem eszik rendesen.

Vitte:
sajnos nincs dino a napozón, ez egy régi cucc, mi is örököltük. Igen, hasonlítottak, de most szerintem már teljesen küldönbözőek, főleg, mert Niki barna szemű lett, Noah meg kék. Ettől függetlenül jó lenne találkozni, talán ősszel összejön, mi októbertől Pesten leszünk.

Macsek:
nagyon szép kislány Luca!

Csajok, itt egy kovászos ubis kép még amikor meleg volt és Niki örült a hideg nagy ubinak.

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Hatalmasak és nagyon szépek a babák egytől-egyig.

Luisa
6 hónapos korig mi is csak anyateejeztünk. A hozzátplálás nálunk úgy működött, hogy először bébiételt kapott utánna ha még éhes volt tejet.Gyakran előfordult, hogy már nem kelett neki a tej elég volt a gyümölcs ajoghurt vagy a bébiétel. Miket én főztem nei nem fogadta el, most már bármit megezik amit mi is. Szereti a rántottát, grillcsirkét, joghurtot gyümölcsöket,túrórudit.
Tejet reggel és hajnalban kap, mivel még minig nem alussza át az éjszakát, és este. Én is szeretném leszoktatni róla, hogy cicivel aludjon el, de ezt szokta meg. Próbáltam már cumival altatni de nem mindig sikerül.

Nemrégen borzasztó beteg volt, láza 38 fok felett és semmivel sem tudtuk levinni, szerencsére kapott jófajta antibiotikumot és meggyógyult.
A napjaink pakolással telnek én utánna ő meg szétpakol. Már felhúzza magát állóhelyzetbe, de még meg kell tartani a lábait viszont már pakolja egymás elé.
Nagyon szeret a kompjában közlekedni a virágcserepekben túrkálni.
Imádnivaló és már nagyon frcsa, hogy így megnőtt olyan, mint ha most született volna.


Őzi
írtam privit szólj ha nem ment el, mert kölcsön gépünk a van a miénk elszáltt egy vihar alkalmából és ez a gép sokat vacakol.

Kép
Kép
 
 


Betti,
Nem jott at!

Őzi
Kép
Kép
 
 


Őzi:
köszi a véleményed, én csökkenteni szeretém a szopit, ezért adom neki a kajcsi után, de eszik rendesen utána is, szóval ő nem csökkenti, nem sürgetem :)

Vitte:
vizet néha szívesen iszik, felforraltat, de olyan játékból, tetszik neki, ahogy mi iszunk pohárból :)

Macsk:
Luca gyönyörű kislány!!!!

Judit:
üdv itt, és én is sajnálom, ami veletek történt, olvastam...

rekanna:
mi ez az irány változtatás? a rossz idő miatt váéltozott a nyaralásotok? de bizti tuti lesz, ezek a helyszínek is jól hangzanak
adsz Nikinek kiflit? lehet már lisztes dolgot? én bio köles golyót adok neki, azt majszolja, elolvad a szájában, ja és gluténmentes....

Betti:
dejó felőletek is hallani! küldj fotót!!! nem semmi már kiket csinál a pici lányod, vagy már nem is olyan pici? :)

Látom elég sokunknak nem alussza át a babája az éjszakát, akik még szopiznak, kér szopit, ez már így lesz, amíg szopik? imádom szoptatni Laut, de úgy átaládnék már egy éjszakát :)

Kép

Kép

Kép
 
 


Hát nálunk is Réka 3-4x is felkel este!!Kivagyok rendesen!!
Luisa: nálatok Laurának már van foga? nálunk még mindig nincs!!!

Kép
 
 


még mi is fogatlanok vagyunk :)

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bár nem kaptam meghívót egy pár sor erejég bepofátlankodnék.
Sajnálom hogy szétszakadt a társaság.
Őzi, Luisa, Bbetti,Rekanna,Vitte,jó újra hallani felőletek még ha ilyen kenyértörés árán is.
További szép napokat és boldog babázást mndenkinek!!!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


Őzi, sajnos még mindig nem rendeződött az életünk, sőt. Anyósom továbbra sem hagy békén, már teljesen kikészített idegileg. Szid, mindennek elmond, azt ordítja, joga van az unokájához... Bezárkózva vagyok itt állandóan. Anyáméknak sem kellünk. Még mindig nem találtunk jó lakhatási megoldást, ez is nagyon nehézzé teszi ezt az egészet. Jó sok hitelt kell majd felvennünk, az biztos. Remélem, lesz majd netünk, hogy jöhessek hozzátok. Elvileg október 30-ig fizeti ki nekünk anyósom azt a pitiáner összeget a házért, de addig biztos nem bírjuk ki idegileg, ha más nem, albérletbe megyünk.

Egyébként Dominika szépen mászik (túl gyorsan is), ül egyedül és már próbálgatja felhúzni magát, felállni. Sokszor pedig nem akar cumisüvegből enni, csak kanállal eszi meg a tápit is. Ma voltunk oltáson, az agyhártyagyulladás ellenit adattam be, szerencsére csak egy picit sírt. És 8 kg-nak mérték. Mi nem vagyunk túl nagyok.

Luisa, mi tápisok vagyunk, mégsem alusszuk át az éjszakát. Mondjuk mi sajnos mindig is erről voltunk híresek, és még most sincs ez másként. Ráadásul pár napja éjjel megint kaját követel. Amíg nem adunk, addig nincs alvás. Tea, cumi... nem segít.

Most megyek, mert már megint a számítógép zsinórjait húzkodja. Csak olyan dolog érdekli, ami tilos.

KépKép
 
 


Sziasztok!

Egy utolsó bejelentkezés, holnap indulunk Sárvárra, onnan tovább pénteken Cavallino-ba és köv. héten szerdán Münchenbe. Hazafele meg megalszunk egyet Bécsbe. Össz két hétig leszünk úton, remélem bírni fogja a Picuri.

Luisa:
az idő miatt változtattunk, Zadar-ban rossz időben egy üdülőfaluban nem tudsz sokmindent csinálni, annál jobb már Sárvár a gyógyfürdőben ill. Olaszországban is többmindent lehet csinálni (pl. jó Pizzát enni).
Különben Niki nem falja a kiflit, de nem félünk a liszérzékenységtől, már kóstolni sokmindent attunk neki, és persze ő is inkább arra kiváncsi, mit eszünk mi.

Nanett:
De jó hallani felőled! Hát igen, nem felejtettem el, hogy még én adtam tanácsokat az elalváshoz, most nálunk is áll a bál két hónapja, először a két alsó fog jött ki, most meg mindjárt jönnek a felsők, mert egyfolytában harapdálja az ajkát és nyálzik.
Hát ez horror lehet, ahogy éltek, sajnos nem tudom az előzményeket, de így is borzasztóan hangzik.

Ki tud valamit Pannicáról?

Kép

Kép
 
 


Pannica állítólag maj csak a nyár végén, tehát mostanság lessz gépközelben!!! :roll:

Kép
 
 


Nanett:

horror lehet ez a lakásmizéria, nameg az anyósodat sem irigylem... :)
Nálunk anyóst nagyon birom, csak messze van, így keveset látom, segíteni sem nagyon tud így, sajnos anyukám már nincsen velünk..., viszont tesóm, ha kérem jön, ezért benne bízhatok, a hétvéégn is vigyázott Laura, amíg esküvőn voltunk, annyira jó volt táncolni, teljesen ujjászülettem, bár csak éjfélig roptuk, utána mentünk haza Lauhoz :)

A 8 kg teljesen jó, nálunk tegnap volt a lány 6770g, szóval jól lekőröztetek :)

Rekanna:
Cavallino jó hely, mi is voltunk ott még anno a szüleimmel, jó utat! megértem, hogy váltottatok, a pizzát előre is irigylem! :)
és már nektek is van fogatok? már előre félek nálunk mi lsz, ha kijön :)

Kép

Kép

Kép
 
 


Zsu
örülök, hogy itt vagy, jó régen nem hallottunk felőled!!!! gyere máskor is!

Kép

Kép

Kép
 
 


Őzi,
Köszi szépen!!!
Képzeld, visszaálltunk a szopi utáni próbálkozásra és már egész szépen eszeget így is Bence! Amikor először így próbáltam az lehetett a baj (a türelmetlenségemen kívül...) hogy nem vártam 15 percet ahogy írtad. Most várunk egy kicsit, amíg elmúlik a szopi-mámor :D , és utána új izgalomnak számít a kanalazás. Na persze nem eszik sokat, de már jópár kanállal benyom. Úgy örülök, köszi a bíztatást, ha nem írod, szerintem hagyom magam eltéríteni. Itt ugyanis nagyon ezt a módszert (mármint a szopi előttit) nyomja mindenki (védőnő, dokik). A mi dokink már 5 hónaposan úgy nézett rám, hogy hogyhogy nem kap még gyümilevet Bence...
Nálam nem cél a 2 szopi mielőbbi beállítása, úgyhogy nagyon jó ez így, egyelőre mindeketten élvezzük a szopizást, ráadásul most már időben is jelentéktelen, hiszen tényleg néhány perc alatt végez.

Nanett, kitartás!

Rekanna, mi is kb 3 óránként szopizunk éjjel :( . Ennél egyszerűbb és gyorsabb módja nincs a visszaaltatásnak, sok mindent kipróbáltunk... engem egyelőre nem zavar annyira, remélem idővel azért leszokik róla. Tuti tipp szerintem nem létezik... vagy?????

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
 


Sziasztok!

Ti mit adtok ebben a hűvösben a gyerkőcők lábára?
Van már valaki aki vett kiscipőt?-és milyet?
Én ma néztem de nem mertem megvenni.
Még korainak tartom hogy a kislábát bele "kényszerítsem" a cipőbe
de zokniban lassan fázhat a lába is.
üdv Zsu&Bence

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok..
Nemtudom emlékeztek-e még ránk Dórival..Olvasgatlak titeket néha..örülök hmindenki jól van...
na csak azért pofátlankodok mert
ZSU
Én találtam kis termó plüss "cipőket"!!!ráhúzod a harisnyára vagy zoknira,sőt a hosszított szárába még a gatyáját is beletűrheted!!!Vannak ugyan úgynevezett "babakocsi cipők"..de én személyszerint ezt feleslegesnek tartom..
szóval nekem bejött ez a plüssváltozat...:)
Na puszi mindenkinek..

sziasztok

Kép
 
 


nikky: én is ilyen cipőt vettem
most meg még vennem kell egy pár meleg cuccot!!
Na mi van...,innen is elment mindenki????hálóóóóó

Kép
 
 


szerintem megint elmentek máshova mert ide elkezdtek olyanok írni akik nem voltak meghívva!csak gondolom megint priviben beszélték meg. :roll:
 


Jaj Kismama!

Miért kell rögtön vádaskodni?
NIncs ám mindenkinek ideje naphosszat a gép előtt ülni. Vagy akár naponta többször.
Legalábbis ha én egy kicsit ráérek, azt nem a gép előtt töltöm, hanem a kisfiammal. És ezzel gondolom mások is így vannak, főleg ha nincs otthon segítségük. Ezek a gyerkőcök egyre nagyobbak, egyre több odafigyelést és foglalkozást igényelnek. Már nincs olyan, hogy leteszem aludni és alszik 3 órát. De ezt gondolom Te is észrevetted, hiszen a kisfiad is lassan 8 hónapos lesz.

És miért mentek volna el? Az, hogy 2 napig nem írt ide senki, nem jelent ilyesmit.

Ja, és senkit nem üldöztek el innen, szerintem mindenkit kedvesen fogadtak, aki ide beírt, még akkor is ha nem hívták meg.

Nincs egy kicsit üldözési mániád?

 


Hát igen, rengeteget mozognak a babák ilyenkor...én is álandóan Réka után megyek, mert kúszik, mászik ezerrel!!

Kép
 
 


Judit:

nincs üldözési mániám!!!és nem vádaskodtam,csak megjegyeztem.és én sem ülök egész nap a gép előtt csak napjában töbször bekapcsolom a gépet 10-15 percre.mert hála az égnek a Riki napközben alszik rendesen.

de ha megnézed keddig naponta 3-4-5 hozzászólás is volt azóta pedig csak olyanok írtak akik (NEM BÁNTÁSKÉNT)de nem voltak "meghívva"

na mindedgy hagyjuk!
 


Haliho!

Ha meg olvasgatja vki, irna nekem hozzatapi ugyben?
Luca baba eddig csak szopizott, de ugy gondoltam, 5 honapos koratol johetne alma, oszibari, sutotok. Kb. Ilyen sorrendben, kezdenem az alma levevel.
De az az igazsag, hogy tobbfele verziot hallottam ezzel kapcsolatban.
Luca 6,9,12,15,18,20 orakor eszik. Neha ejszaka is megegyszer. Lecsereljem szerintetek az egyik delewlotti szopit, vagy 2 kozott kinaljam meg alma levevel eloszor. Es a tejcsi elott adjam neki, vagy utana? Nem elvalasztani szeretnem, csaK uj izekkel megismertetni.

Koszi elore is, ha irtok.

Puszi mindenkinek!

(Kismama, nem birom ki: nem szokas szemelynevek ele nevelot tenni: "a Riki" :? A tobbire meg nem is reagalok)

Kép
Kép
 


Először is, egyetértek, nem mindig van az embernek ideje írni, főleg, ha ilyen szép az idő, amilyen eddig is volt a napokban, inkább kinn van az ember, mint a gép előtt!!!!

Macsek:
mi úgy kezdtük, hogy 2 étkezés között adtam neki barackot,almát..., majd az étkezés időpontjában és szép lassan elmaradt egy étkezés, persze akkor már nem csak gyümi volt a menüben.

Kép

Kép

Kép
 
 


Macsek,

En sem birom ki :lol: :lol: :lol: nelkul... Nagyon kemeny vagy :lol:
:roll: :roll: :roll:

Ha nem elvalasztani szeretnel, csak kostolgatni, akkor ajanlom neked az Ozi modszeret, keress picit feljebb, ott ir rola es ott egy link is. A celodnak tokeletesen megfelel.
Nem szeretned megvarni a 6 honapot?

Zsu,
De jo, h. elokerultel, te is jo reg voltal! Bence mar nagyon nagy fiu!!!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

macsek,
bírlak... :lol: :lol: :lol: :lol:

sch judit... téged is!

nikky
én is ilyen plüss cipőt vettem, nagyon jók.
egyébként meg az agyamat eldobom, hogy 10ezer egy jó minőségű gyerekcipő..... :roll:
Jól emlékszem, hogy rég láttunk képeket Dorciról????

kislilla,
tuti tipp szerintem sincs altatásra... :roll: Nálunk meg csak cumisüveggel megy :?

Ja egyébként mi hullák vagyunk...vagyis én leginkább...Dalminak egyszerre több foga jön és még egy kicsit taknyos is...alig eszik, nyügi.. :cry: A többit meg nem is sorolom... :shock:
Vendég
 


Haho!

Kivancsi vagyok az elso alma"falatra" :D

A multkor, mikor kevesnek ereztem a 2 cicinyi tejcsit, kiolvasztottam neki 5 napos anyatejet, meg csinaltam egy adag tapit. Hm. Na, azt a " Nem gondolod, hogy en ezt meg fogom enni?!"-fejet latni kellett volna. :lol:

Majd az ebed utani szoptatas korul probalkozom, akkor meg lesz idom megvigasztalni, ha besertodne :wink:

2 kep a hetvegerol:
Kép
es ismet volt Forma-1:
Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok mamik!

Bocsánat,hogy jöttem egy hozzászólás erejéig...de...
el vagyok képedve. Bogi MÁSZIK!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ki kell nyitnunk a járókát,mert "vetődéses technikával" már 1-2 hete közlekedik,de most már aztán tényleg... :roll:
A tesói 6 hónaposan fordultak át... :roll:
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
 


Barbamami, gratulalok! Ez am a gyorsasag! Biztos sokat szamit, hogy ott dongicsel mellette 2 testver, "huzta" ot a fejlodesben. Tundercuki a kicsi a kepeken!!!

Natha: Nincs vmi otletetek, pl. homeopatias javaslatotok a kicsiknek megfazasra? Se hoemelkedes, se laz, csak orrszivattyuzas ezerrel (atlatszo, nem sarga :oops: ). Szedem a C vitamint, kap o is Cebion cseppeket, Nasivint csepegtetek, de ennyi. Csak a multkor is vagy 10 napig kinlodtunk ezzel. Nalatok is ilyen elhuzodo ez? Holnap azert elmegyek a dokihoz is, ne maradjunk hetvegere recept nelkul. Meg hallgassa meg, nem ment-e lejjebb, a torkara is.

Pussz

Kép
Kép
 


macsek:a múltkor ugyanez volt a helyzet nálunk is és kb 2 hétig tartott, minden nap szívtam az orrát, c vitamin, nasivin és sterimar!!

Kép
 
 


sziasztok!

lehet csatlakozni?

vagy nekem is hasonlóan kell gondolkodnom mit nektek?

gondolok it az első hozzászólásra:
a hasonló gondolkodású Anyukák miatt nyitottam az új topikot!

ez mit takar pontosan?

Kép
kg
 
 


Jol eltuntetek!

Ujabb topik, vagy csak mindenki elvan?

Kép
Kép
 


ezek szerint innen elmentetek :cry: :cry: akkor keresek másik topikot!pedig a topik neve nagyon találó.azért is írtam ide először.

Kép
kg
 
 


Sziasztok!

Majdnem 3 hétig nem voltam és alig van hozzászólás.
Ha valaki még olvassa ezt a topic-ot, jó volt a nyaralás, de fárasztó. Viszont most kezdünk fellélegezni, mert Niki-t leszoktatjuk az éjjeli szopiról és nagyon jól haladunk, tegnap már csak 1x kelt.

Na megyek, jó lenne hallani valamit a többiekről.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lanyok!!!

Jajj de orulok, hogy vegre megtalaltalak Titeket. Nem nagyon van idom irni mostanaban (3 honapig nem volt netunk a koltozes utan) es teljesen el vagyok havazva, munka, hazimunka, Athina, kert stb. :D De hinyoztatok am! Koszi a hianyolast is!

Eszmeletlen sokat nottek a babak!

Dobok gyorsan egy kepet, aztan jovok meg csak most var a fozes.

Csak egy gyors kerdes, vagy megallapitas vagy valami. Akiknel a babak mar masznak Ti is szabadon hagyjatok oket koborolni a nappaliban? :?: Athina rengeteget jatszik a foldon olyan jo, mindent meg tudok csinalni tole es tok jol elvan. Hat nem konnyebb igy az elet?
:roll: :D :D :D
Kép Van cicank, Kathy de a lakasba nem johet be, ezert az erkelyajto szunyoghalojan keresztul jatszanak Athinaval. (a macska kicsit fel tole, miota rajott, hogy Athina enyhen szolva nem gyongeden simogatja)

KépKép
KépKép
 
 


Csak meg annyit szeretnek a hozzataplalassal kapcs. megosztani veletek, hogy allitolag jobb a szopit kivaltani rendes etkezessel es nem keverni a kettot, vagy legalabbis varni 20 percet a szopi es a rendes kaja kozott, mert a vas felszivodasat hatraltatja ha keverjuk a kettot. Na nem okoskodni akartam, csak en is most olvastam es erdekesnek talaltam... :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Hahhhóóóó!!!!!
Le kellene porolni a pókhálókat a topikról :)
Hogy vagytok? (olyan érzés, mintha egy kihalt városban kiabálnék....:))
L

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: