Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Akíra,sajnálom,h megjött és ,h sz@rul vagy!!!Remélem nem betegedtél le!!!!Köszi,h hiányoltál,kedves vagy!!!

Nekem bejön ez a homokozó,való igaz,h be tudja ütni a fejét,de hová nem????Dénes ma a térdemet fejelte le,egy pillanat volt,észre sem vettük volna,ha nem kezdi el a sírást....egyszerűen még ha ott is vagyok mellette,akkor sem tudom megvédeni mindentől!!!!Jajj és ő még nem jár :roll: viszont a macskapiszoknál nincs undorítóbb,nálunk sok bejár a kertbe.Hiába a kutya.

Nikole,én is bekerülhetek a táblátokba????Milyen adatok kellenek???Édes a kép,én is teszek egy-kettőt!!!

Az éjszakánk ma szörnyű volt,2x felsírt,meg kellett szoptatnom,mert abba sem hagyta,aztán 4-kor ő úgy gondolta,h befejezi az éjszakát és magyarázott 5-ig,amikor is sírva fakadt és abba sem hagyta,amíg 3x meg nem szoptattam....Talán újabb fogak :?

Szóval most sem vagyok valami összeszedett,így nem reagálok mindenre,rem.nem haragszotok érte!!!!Ha lesz időm,írok részletesen!!!

Szép napot nektek!!!!

Kép Kép
 


Kép
Szakértő
Kép
Mamival

Kép
Mindenem a labda

Kép
Benzinkutas

Kép
Anyák és fiaik.Unokatesóim.

Kép
Még csak egymás mellett játszunk...

Kép Kép
 


Sziasztok! Akíra próbálj meg pihenni, én most ,,sorstársad'' vagyok :-( ,produkálom azokat a tüneteket amiket te + még szét bírok robbbbani minden miatt...de hát nem tehetünk róla, csak szerintem én veszélyes vagyok a környezetemre, autó helyett egy seprű kellene alám mint a banyáknak :-) ... Nikole! Ez a Marci gyönyörűen cuki :-) ... na nem lesz könnyű dolga a csajokkal, majd kergethetitek őket s szerintem índítsd el Marci modellkarrierjét :-) ...Meli jó ,hogy itt vagy...szegény Dénes a sok esés miatt... és nagyon sír vagy hamar vigasztalható? Már én előre félek Rubennel... Többiek? Gyertek picit tényleg,írjatok...Jövök csak viszem Jennit magánfelkészítőre(mindjárt felvételi :-( ) s beugrok az interneteshez is és lehet,hogy amilyen jó ,,passzban vagyok'' kiosztom...majd elmesélem a tegnapi esetemet is...ja Lányok! Kinek láttam itt bobtail kutyust? Beleszerelmesedtem...nekem is kell :-) később jövök...puszika...

Rubinita

Kép

Kép
 

 
 

Meli! Most látom a képeket...nagyon aranyos édes a kis drága...puszi mindenkinek

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Sajnálom Akíra, hogy megjött de fel a fejjel ami késik nem múlik. :lol: Jobbulást remélem nem leszel beteg.

Nem tudom mi van a levegőben de éjszaka Dávid sem aludt túl sokat pedig tőle ez nem megszokott. Sőt most napközben is délelőtt 1 órát és most hallom ébredezik pedig még csak 50 perce alszik. :shock: Csak tudnám, hogy honnan veszi akkor azt a rengeteg energiát. :evil:

Az biztos, hogy a homokozót le kell takarni a macska piszok elől csak én azt hittem, hogy az állatfigurás homokozók nagyobbak. :?

Nekem meg úgy fáj a fejem, majd szét szakad már bevettem gyógyszert remélem hatni fog. A mensi miatt nem lehet mert nekem november óta nincs meg, és voltam nőgyógyinál de semmi különöset nem találát ezért kaptam egy gyógyszert amitől majd meg fog jönni de még nem váltottam ki. :)

Rubinita: Szerintem sem kell foglalkozni az idegenekkel nem érdemes.

Nikole: Marci nagyon nagy fiú már és tüneményes. :lol:

Meli: Dénes is nagyon aranyos baba kis huncut. :lol:

Tényleg Gerimamy, Judit merre vagytok??

Berzkat megnéztem az okosbabát érdekes dolgokat írnak szerintem annyira nem lehet rossz ártani biztos nem árt, és végül is játszva tanulnak a gyerekek. Főleg ha Zitának tetszik az angol akkor ezt is biztosan élvezné.

Most mennem kell.....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Krisy kb 2 éve nekem is előfordult,hogy gyógyszerrel kellett beavatkozni, de azóta beállt rendesen... Lehet,hogy a hidegfront miatt fáj a fejed...s szerintem némelyik baba is érzékeny rá...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Na megérkeztem én is. Jó lenne azt mondani, hogy Gerimamival telelni voltunk valahol, azért nem jelentkeztünk, de persze szó sincs ilyesmiről. :lol: :lol: :lol:
Tényleg hol vagy Gerimami????????????????

Ez a hét elég zűrös volt, állandó szaladgálás, férjecském szülinapja, egy-két ünneplés, stb.
Egyébként jól vagyunk, az éjszakák változóak, de nem panaszkodom, 1-2-szer kelünk. Új módszerrel eszik Balázs, csak beviszem neki a cumisüveget hajnalban, benyomom a szájába és kimegyek a szobából. Lehet, hogy felelőtlen vagyok, de nagyon sokszor arra ébredt fel, hogy kiszippantotta a tápit az üvegből, elvettem tőle és ahogy mentem ki a szobából és a lábaim "zaja" felébresztette. Így meg megissza amit és amennyit szeretne és alszik tovább. Még eddig nem nyelt félre (csak ettől az egytől tartok), de az akkor is megtörténhet, ha ott ülök mellette, meg a bébiőrön keresztül még azt is hallom, ahogy nyeli a "lét". :lol:
Ja, és így én sem ébredek fel annyira... :oops:

Mensi: jól összejöttünk itt :arrow: nekem is tegnap jött meg. Nekem egyébként szülés óta borzasztó mennyiségű, előtte meg észre sem vettem (bár gondolom a gyógyi miatt). Szóval eddig nem volt bajom, de most utálom magam ezeken a napokon. :twisted:

Héééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!! Nem lehet, hogy Gerimami elutazott Miskolcra megvenni a lottószelvényt és ő a nyertes milliárdos??????? :lol: :lol: :lol: Most meg számolgatja, hog kinek mennyit ad belőle. :D :D :D

Akíra!
Jó, hogy nem vagy szomi, majd tudja az a kismanó, hogy mikor szeretne jönni hozzátok. :wink: Biztos hamarosan bekopogtat!

Wáááááááá.........!!!! Nem tudom már mik voltak az előző oldalon, szóval bocsi, de nem reagálok.

Meli!
Édes a kisfiad! Mennyi idő van a 3 kissrác között? Tök jó, biztos jó barátok lesznek. Mennyi "okosságot" fognak még együtt elkövetni!!!!

Rubinita!
Csak panaszkodd ki magad nekünk!
Bobtail kutyust nem láttam itt, szerintem nincs senkinek. De persze lehet, h tévedek.

Az "okosbabát" már én is néztem, de nálunk az sincs helyben, megint utazni kellene, mint a Helen Doronhoz. :cry: A nyelvi része felől érdeklődtem, de ott azt mondták, hogy anyanyelvi szintű szülő kell(ene) hozzá. Meg hogy ezzel a módszerrel már 2 évesen megtanulhat írni-olvasni. Én ezt nem biztos, hogy szeretném.
Egy kolléganőm volt ilyen bemutatón, de még nem beszéltem vele azóta. Azt mondta majd odaadja, amiket leírt ott. Azért kíváncsi leszek rá.

Fejfájásosoknak, hasfájósoknak, szemfájósoknak és szétrobbanósoknak jobbulást!!!!


Ja, tesómék jól vannak, Ákos haspók: állandóan cicin lenne és enni szeretne. Már a tejcsi is szépen beindult, bár az egyik cicije kisebesedett. Olyan vasgyúró, hogy csak a 62-es bodyk mennek fel rá, pedig csak 50 cm-vel született, de jó "széles". :lol:
Holnap megyünk megnézni, mert ma is aludtak amikor ott voltunk.

 


Judit! Na végre megjöttél te is :-) ... gondolom babáztál is a tesódnál sokat...Balázs látta a bébit? Mikor fogok én eljutni oda,hogy Ruben önállóan iszik :-( ...ááá nem tudom...Ha Lipóton megvan még az elmegyógy tuti,hogy megyek oda mert én esküszöm úgy emlékszem ,hogy láttam itt vkinek olyan kutyus képet...pedig úgy tetszik...már lehet,hogy tiszta h...e vagyok és csak álmodtam...Gerimamy a milliárdos??? hm...lehet...az jóóó...(akkor bíztos vesz nekem egy bobtail kutyust :-) )...na jó,abbahagyom ezt a témát...rég írt mamik tessék jelentkezni...gyertek néhány sorra...jó éjszakát, puszika!

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok

Megint rémes éjszakánk volt csak tudnám az okát, szerintem fog nem lehet, éhes nem lehet akkor mi????????????? :shock:

Judit jó, hogy újra itt vagy, én is úgy babáznák egy ilyen pici babóval mint tesódnál van. :lol: Szerintem nem vagy felelőtlen nem hiszem hogy félre nyelné a tápit arra azért vigyáznak :lol: :lol:

Rubinita: A bobtail kutyust én is láttam valakinél a háttérbe de most megpróbáltam visszakeresni és nem találom :shock: A cumisüveg megfogását én Dávidnak azóta tanítottam mióta elkezdte a tárgyakat megfogni kb. 4 hónapos kora óta, persze először nem ment simán de szép lassan megtanulta és már 7 hónapos kora óta teljecsen egyedül iszik. Most kezdjük tanulni a pohárból való ivást. :lol: Úgyhogy szép lassan Te is elkezdheted Rubent tanitani. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!!!!

Rubinita,köszi,kedves vagy!!!Még a fogzáshoz annyit,h mi is a chamomillát használtuk minden fognál és n-n bejött!De van áll.még egy olyan gél,mint a dentinox,csak ez gyógynövényes és annyiszor kened vele az ínyét,ahányszor akarod.Nem tudom a nevét,de a patikában tuti tudnak segíteni!!!

Judit,a fiúk közt össz.3 hónap van.Dénes a legöregebb:május 10,Olivér a következő,aki a képen középen áll az anyujával,május 23.Kristóf a kicsi,aug.2 :P
A lányokkal mi unokatesók vagyunk,ők tesók.Hááát,a fiúk lesznek majd igazi égetnivaló ördögök együtt,mi is együtt nőttünk fel velük és mi is azok voltunk :roll:
Örülök,h minden rendben van a húgodékkal!!!!62-es :P Dénesre a születésekor olyan nagy volt az 56-os,h elveszett benne...jójó,korababa!!!

Mensi:én 2006 szept.6-án mensizetem utoljára.Azóta csak a szülés utáni vérzés(de az 8 hétig :twisted: )
Most dec-jan-ban megjött 2x fél órára.ennyi.Jó,én sokat szoptatok,ma éjjel is 2x :evil: és még vagy 100x felsírt,de nem mentem át...szemét anya nem tudott annyiszor felkelni :? tuti,megint foga jön!!!!

Gerimamy a szerencsés milliárdos??? :lol: :lol: :lol:de jó neki!!!!

Na megyek,mert garázdálkodik!!!!
Szép napot mára!!!!

Kép Kép
 


Szia Krisy,egyszerre írtunk!!!Hát a mi éjjelünk is remek volt!!!!!Akkor talán a frontok???????
Dénes ma reggel félrenyelte a cicit.....pedig ott voltam :roll: szóval szerintem ha megtörténik,akkor megtörténik!Annyira örült,h az apa bejött a szobába,h örömében felujjongott.Aztán ez a kettő együtt nem megy.Így lett egy nagy öklendezés,hányás a vége....klassz!!!
Namegyek

Kép Kép
 


Sziasztok!

Bobtail....hát kiváncsi leszek kinek van :lol: Bár most hogy így mondjátok, hogy a háttérbe volt, mintha nekem is rémlene valami....na majd mindjárt visszalapozok :lol:

Cumisüvegből egyedül ivás....az én kis drágám ehhez lusta! Meg tudja tartani és néha a teát ő issza egyedül, ha fekszik, de az esti italt tartani lusta....hát szóval ezt is gyereke válogatja :wink:
Pohárból imád inni :)

Gerimamy
most már irgum burgum ám! Tessék élet jelet adni! :shock:

Rubinita mi újság a nettel? :lol:

És még mindíg kérdés ám a FP kisvonat, hogy angolul énekel-e vagy magyarul! :wink:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagy újság van! Tegnap kibújt az első fogunk!!! :lol: :lol: :lol:

Már lélekben fel voltam készülve a fogzásra, az éjszakázásokra, nyűgire, stb. És nem, semmi ilyesmi nem volt. Nappal talán kicsit nyűgösebb, főleg este felé, de nem vészes. Az éjszakáink továbbra is nyugodtan telnek. Egyedül a popsija piros kicsit. Úgy látom, hogy holnapra talán kijön a másik alsó fogacska is. :lol:

Nikol - Marci gyönyörű kisfiú, már nem is olyan babás. Csak győzd majd elkergetni a hölgykoszorút. :lol: A tábliba változtatást lehetne kérni? A kúszás mellett már tudunk ülni + a fog! És első szavunk: Anya. A méreteket még pontosítom holnap. Köszi.

Meli - Sajnálom a nyűgis éjszakát. Mára szelet jósolnak, az sokszor megzavarja a babákat, talán ez az oka. Dénes tündéri kissrác.

Rubinita - Nekünk is van FP-s tanuló kutyusunk, Mártus nagyon szereti. Rengeteg dallamot játszik, és nagyon szép a kiejtése. Remélem már jobb a közérzeted.

Krisy - Én is szoktam csodálkozni rajta, hogy honnan van ennyi energiájuk a babáknak. Márti mióta halad, komolyan gyanús, hogy Duracell nyuszikat nasizik stikában. :lol:

Judit - Mártika már elég régen nem engedi magát etetni cumisüveggel, teljesen önkiszolgáló. Tea, reggeli tápi, mindegy. A reggel nálunk úgy zajlik, hogy ha a baba felébredt, apa megcsinálja gyorsan a tápit, majd behozza a kis "rögtön éhen halok" gyermekdedet anya mellé. A ded lecsap a cumisüvegre, és rá sem bagózva a benne gyönyörködő szüleire kihörpinti a tartalmat. Az üveghez közben hozzáérni sem lehet másnak, csak neki. Ügyesek ezek a babák, eszük ágában sincs félrenyelni. Majd ha jóllakott, hasrafordul, bejárja a franciaágyat, lebirkózza az összes párnát, anyát, paplant. És kezdődhet a nap. :)

Akíra - Fel a fejjel, az a baba jön, mikor jönnie kell. Ne görcsölj rajta, élvezd ki, hogy még csak hárman vagytok. Amikor elfog a türelmetlenség, én is mindig erre gondolok. Kérdezted a FP vonat hangjait. Nem beszél, csak dallamot játszik, és közben megy előre kb fél métert. Illetve van rajta még egy gomb, az állathangokat utánoz. És Mártus imádja, ide-oda tologatja, zenélteti, ki-be pakolja a kockáit.

puszi mindenkinek

Kép

Kép
 
 


Gerimami - hova bújtál??? :roll:

Kép

Kép
 
 


Nem beszél? :shock:
Na ezt nézzétek!

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=37219

Itt le lehet játszani amilyen elvileg a hangja....akkor ez most kamu? Vagy ez az angol verzió és itthon a magyar azért ad csak ki hangokat met az legalább nem angol? Vagy hogy van ez most? :roll: :roll: :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Hát, jelentem a mi kisvonatunk sem akar megszólalni! :lol: Csak zenél. De azt elég sűrűn kell neki csinálni, mert Balázs is imádja nyomkodni.
De most megnéztem amit írtál: ugyanez a zene, csak ének nélkül. Az állathangok is ugyanilyenek!

 


GERIMAMY ???????????????????

 


Sziasztok!

Húúúú lányok köszönöm szépen a sok-sok hiányolást,baromi jól esik!
Nem voltam mostanában,mert Apa alig volt itthon a héten,szájsebészet,fogorvos....Sajnos az 5-ös lottón nem én nyertem,na de majd a mai sorsoláson! :lol:

Akíra:Sajnálom,hogy nem sikerült,de hidd el,ha nem görcsölsz rajta,egyszer csak bekukucskál!:)

Nansy:Gratulálok az első fogihoz!Nehezen jött ki?Vizsgáiddal készen vagy teljesen?Most látom,hogy már írtad.:oops:

Cumisüveges ivás:Judit,hát szerintem nem vagy felelőtlen,mert azt úgyis meghallod ha félrenyel,még bébiőr nélkül is.Mi már kb.5 hós kora óta eldobtuk a cumisüvegeket,mert nem hajlandó belőle sem enni,sem inni.azóta csak kanállal eszik és pohárból iszik,de a mostani kedvence a szívószál.

Krisy:Sajnálom az éjszakákat,tudom mennyire rossz!Ezt már én is kérdeztem sokszor magamtól,ha nem éhes és minden egyéb lehetőség rendben van,akkor miért van fent este 10-hajnalig?De sajnos a választ nem tudom!:(

Mensi:Nekem is megvan!:):):)

Egy kérdés:Lányok,ti hogyan fogjátok bírni,ha megérkezik a kistesó?Annyira foglalkoztat ez a kérdés,mióta látom,hogy többen babát szeretnétek!Nem tudom,de én tuti nem bírnám,ha Gergő mellé bejönne még egy ilyen kisördög!

Na,később még jövök,most sajna mennem kell,de később ígérem mindenre válaszolok!Tettem a blogba egy videót!

Nikole:Örülök,hogy tetszik a névnapos dolog a blogon!Nem kell átírogatnom,mert magától frissül minden nap.Kiírja a mai és a holnapi névnapot is!

 


Sziasztok

Ebéd fő, baba alszik, apa szerel, gondoltam bekukkantok. :D

Akíra - Nem tudtam, hogy a vonatnak énekelnie is kellene. De azért így is érdemes megvenni, dal nélkül is szuper játék.

Gerimami - Bennem is sokszor felmerül a kérdés, hogy hogyan lehet majd bírni két két év alatti babával. :lol: De sokan megoldották már, biztos nekem is menni fog - optimista vagyok. :lol: -egyenlőre. Azt gondolom, hogy minél kisebb a korkülönbség, annál közelebb áll egymáshoz a két gyerek napirendje. Aztán persze majd kiderül...

Kérdés - ha a fogacska hegye már kibújt, mennyi idő, mire kinő teljesen?

Mensi - már elmúlt...

Kellemes vasárnap délutánt mindenkinek!

Kép

Kép
 
 


Hahó!

Jaj,az este megint megnézhettem a kedvenc filmemet!Annyira jó volt,nem is tudom hányszor tudnám megnézni egymás után,imádom!
Ja,a Dirty Dancing-ről van szó. :D

Nansy:Hát a fogacska dolog egyénenként változik,sőt én úgy vettem észre,hogy foganként változik.Gergőnek az első foga áttörése után nagyon hamar kinőtt,de a második már nem.A harmadik megint,kb.1-2 hét között.A 4. már kint van nem is tudom mióta,nem akarok hülyeséget mondani,de kb. 3-4 hete lehet kinn,de még csak áttört és alig akar kijebb jönni.Szóval változatos.

Második baba téma:Hát én nem tudom,de én tuti biztos,hogy 4-5 évnél előbb nem akarok másik babát.Nem,én szeretném,ha Gergőre szentelhetném minden időm és energiám,nem akarom,hogy hiányomat szenvedje bármiben.Szóval ezzel csak azt akarom mondani,hogy egyenlőre csak rá akarok koncentrálni,aztán majd ha akkora lesz,hogy könnyebben viseli egy baba érkezését (meg mi is :D ) akkor jöhet a tesó.Természetesen egy kislány.
Ti most kisfiút szeretnétek,Nansy?

Brutál ez az időjárás,nagyon nem bírom ezt a szelet,bennem félelmet kelt.Éjjel is fent voltam csomószor.Reggel meg csöngetett a szomszéd,hogy a fenyőfája a házunkra fog dőlni,most mi legyen.Jöttek a tűzoltók és szerencsére időben kivágták.Pont ránk dőlt volna.Már a fél gyökérzete kint volt a földből,úgyhogy nem sok kellett neki.

Fogyizók,hogy haladtok?Én most egy hete csak párolt zöldséget eszem és ezzel a diétával sokkal jobban haladok.Eddig össze-vissza 5kg mínusz,de nem is bánom,hogy nem rögtön fogyok sokat,mert így állítólag tartósabb és egészségesebb.Tegnap volt a Fókuszban a diétákról szó és elég érdekes dolgokat mondtak.A sok gagyi tabitól páran feldobták a pacskert.Ez azért elég gáz.
Én a héten kezdtem el szedni a Bio C.L.A+T-t amit reklámoznak mostanában ezerrel.Hát majd kíváncsi leszek,remélem ez nem olyan. :shock: :roll:

Na,majd még jövök,persze csak ha írtok!Magammal már csak nem társalgom! :lol:

 


Csak egy mondat erejéig ugrottam be, nem olvasok vissza majd holnap, csak olyan boldog vagyok, hogy ezt meg kell osztanom veletek!

A Kyra elindult :lol:

Pár lépést tud tenni egyedül! Ha közte és a tárgy között van 4-5 lépés odamegy
:D

Na megyek is! Majd holnap jövök!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok

Akíra
Kyra nagyon ügyes. Zita is ezt csinálja, már 1 hónapja. Ritka az amikor hosszabb távot is bevállal, de hát majdcsak elindul rendesen. :lol:
Az Fp kisvonat nekünk sem beszél, csak zenél, Lehet hogy érdemesebb angolul beszélőt venni, ha egyáltalán lehet valahol kapni.

Gerimamy
Hú, még jó hogy nem esett rá a házatokra a fenyőfa :roll: :roll: . Gondolom nagyon hiányzott volna ez most nektek...
Már azt hittem te is beteg lettél,vagy esetleg Gergő és azért nem jössz :cry: . De hál istennek nem így volt :lol:
És ezetúl ilyen hosszú időt nem ám kihagyni, mert halálra fogjuk magunkat idegeskedni, hogy mi van ha "hatott" a BioCLA. :lol: :lol: :lol:

ja, és képzeld, Zita is iszik szívószállal. Olyan édesen szívja.

Kistesó téma
Lehet hogy jobban jártok, ha minél hamarabb összejön a kistesó, és kisebb lesz a korkülönbség mint nálunk. Ez a 3 év korkülönbség nagyon jó nekünk, főleg amikor Áron oviban van, mert akkor van időm csak Zitára. De ha hétvégén itthon van egész nap, hát nem kívánom senkinek sem, ami nálunk folyik. Estére már teljesen kipurcanok. Főleg hogy ma egész nap nem volt itthon apa.

Barátnőm nővérének 1 év van a két gyerkőce között, hát őt meg aztán abszolút nem irígylem. Ikerbabakocsit kellett venniük( nem fér be sehová vele, bemenni sem tud, mert nem tudja mindkettőt a kezében vinni), a két gyereknek tök más a napirendje, úgy szoptatta a kicsit hogy közben mászkált a másik után... Hát nem tudom melyik a jobb.
De majd megmondjátok, ha valakinek összejön a kistesó :lol: :lol:

cumisüvegből evés
Nekem csak egyedül hajlandó megenni a cumisüvegből a kajcsit, és csak az ágyában. Ölben nem tudom etetni.Úgyhogy nálunk így folyik az evészet régóta. Dokimtól anno rákérdeztem erre a férenyelésre, és azt mondta hogy az ő praxisa alatt eddig ilyet nem hallott hogy valamelyik gyerek aki életerős,egészséges és át tud már fordulni, ebben halt volna meg. ha félrenyel folyadékot, automatikusan felköhögi és átfordul.


Na, most mennem kell Áront altatni. Pedig a kedvenc filmem megy az HBO-n: SOS szerelem. Úgy imádom, és olyan fájó szívvel hagyom itt ilyenkor a tv-t :cry:

 
 


Sziasztok!

Hát igen, tudom, hogy azért a boltba még nem indulhatok el vele egy ideig kézen fogva, de hát azért olyan jó látni, hogy a saját kis lábain közlekedik :lol:

Az FP kisvonatot nekem nővérem hozza Angliából február végén, szóval van rá egy kis halvány esély, hogy beszél angolul a vonat, de hát majd kiderül :) Ja, persze nem nekem hozza, hanem Kyrának :oops: :lol:

Kistesó....szerintem jó lesz nekik ha együtt tudnak játszani, kicsi a korkülönbség! Nekem van egy édes nővérem és egy mostoha! Az édes nővérem és köztem kicsit több van mint 2 év a mostoha nővérem és köztem 9 hónap! Hát meg kell, hogy mondjam ő a legjobb barátnőm! Szóval jó az a kis korkülönbség! Arról meg, hogy mennyit tudok majd foglalkozni Kyrával....hát én úgy gondolom, hogy a kistesót se fogja megilletni az egyedüli figyelem! Szóval Kyrára így is több időm jutott mint a kistesóra valaha fog! Már ha értitek mire gondolok! :roll: Szóval biztos vagyok benne, hogy nehéz lesz, rengeteg problémám lesz az elején (márha összejön a kistesó hamarosan) de utána szerintem sokkal jobban ellesznek egymással és nekem végül több időm marad! És végülis Kyra megkapta a teljes terhességemet egyedül és minimum másfél évet az életéből csak neki szenteltem! A kistesóra már a hasamba se fogok tudni annyi időt szentelni, meg ha megszületik se! Szóval Kyra minden képpen előnybe lesz a másikkal szemben! Na de azt hiszem nem magyarázom tovább...aki megértette mit akartam az megértette, aki nem, az nem fogja akkor se ha tele írom a topikot :lol: :wink:

Kyra nem érti mit kéne a szívószállal csinálnia :lol: Ő inkább marad a pohárnál! Azt imádja :D

Gerimamy, ez a fa rádőlős story, hát nem semmi! :shock: Na én meghaltam volna ha átjön a szomszéd evvel a dumával :shock: Nem féltetek amíg oda nem értek a tűzoltók? Én tuti mentettem volna ki Kyrát és addig az utcán ácsorogtam volna és imádkoztam volna, hogy ne zuhanjon rá a lakásra a fa :oops: :oops: :oops:
Vigyázz azokkal a bogyókkal te lány! :shock:

Na felkelt Kyra most megyek, de majd még jövök!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Gerimami - ez a fás story... Kész horror... Brrrr... A fogyihoz drukk, drukk drukk!

Berzkat - A film tényleg jó volt, most láttam először, nagyon tetszett.

Akyra - Halatmas gratula Kyrának! El tudom képzelni az örömödet, ezek valóban nagy pillanatok. Én is minden új kis produkciónak borzasztóan tudok örülni. Nálunk a legújabb, hogy puszit küld. Szabályosan csücsörít és cuppant. Ez persze közel nem olyan nagy dolog, mint mikor egy baba elindul, de megzabálom, olyan édes.

Kistesó - egyetértek Akírával, mintha én írtam volna. :lol: Nekem nincs tesóm, de a párom és a huga között hat év van. Teljesen elkülönül a gyerekkori emlékeiben az az időszak, amikor még nem volt tesója. Soha nem játszottak együtt, és szörnyen féltékeny volt rá. Ha sikerül még az idén teherbe esnem, akkor lehet, hogy Mártus nem is fog arra emlékezni, mikor még nem volt tesója. Összeszoknak és természetes lesz neki a tesó.

Remélem mindenkinek kellemesen telt az éjszakája. Itt olyan szél volt, hogy egész éjjel süvített a kulcslyuk. :cry:

Kép

Kép
 
 


Szél....két napja nem alszik Kyra...annyira zavarja ez a borzalmas szél... :cry:

Hát igen, minden apró kis dolognak úgy tud örülni az ember...emlékeztek a nicsak ki beszél mégbe? Amikor a kiscsajszi átlépkedett az asztaltól a fotelig? Vagy valami ilyesmi? És az anya pont arra ment be, és odarohant hozzá és sikotozott, hogy jajj de ügyi meg ilyenek...na hát én pont ilyen voltam tegnap! Mint egy ovis aki megkapta a karácsonyi ajándékát :lol: :oops:

Na megyek, mert Baba-Mama klubba megyünk és még össze kell szednem a cuccokat míg Kyra alszik :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Láttom ma nem vagytok valami aktívak. :(

Zitának boldog 11 hónapot, mindjárt egy éves lesz. :lol:

Akíra gratulálok Kyrának az elinduláshoz elhiszem, hogy boldog voltál én is az lennék de nekünk az még messze van. :lol: Én értettem mit akartál mondani a tesóval kapcsolatban és egyet is értek veled az öcsém és én köztem is 7 év van és abszolut nincs testvéri viszony köztünk.

Nansy igenis nagy dolog és nagyon aranyos lehet Mártika amikor puszit dob. :lol:

Gerimamy: Nem semmi a fás történet én is biztos megijedtem volna szerencsére nálunk nincs nagy fa a környéken. :lol: Gratulálok a minusz 5 kilóhoz én még el sem kezdtem pedig mostmár elkéne, mert lassan mi is bele akarunk vágni a kistesó projectbe. :lol:

Na majd még jövök.....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Nem volt túl kellemes délutánunk. :cry: Éppen letettem Mártit aludni, mikor a szomszéd elkezdte szerelni a bejárati ajtóját. Először csak kalapáccsal ütötte ki a keretet, aztán elkezdett csiszolni, furni. Még a tükrök is beleremegtek nálunk. Mártikám úgy félt, hogy másfél órát feküdtünk szorosan összebújva, énekelve a nagyágyba. A délutáni szundi teljesen kimaradt. Az a furcsa, hogy máskor is szoktak a házban fúrni, de eddig sosem ilyedt meg tőle. :( Remélem nem lesz több ilyen.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Akíra: GRATULA KYRÁNAK!!! Nagyon ügyi!!!

És Nansy: igenis nagy dolog, hogy tud puszit dobni Mártika, Marci pl. még a pápát is csak akkor csinálja, mikor kedve van hozzá! Szóval nagyon édi lehet! És nem csoda, ha megijedt és nem tudott aludni a nagy zajtól, mi sem tudnánk szerintem...

Sajna az éjszakánk nekünk sem volt már olyan jó, de tuti a foga, mert már látom, hogy fehéredik, ma adtunk is már neki bogyót, hátha jobb lesz. Sajna a babakocsit is végigüvöltötte ma, szintén. Hulla álmos volt, de nem aludt el, nem értem miért...

De megkaptam a szülinapi ajándékomat Marcitól is!!!!! KAPASZKODVA LÉPEGET!!!! És pont ma!!!! Olyan édi, annyira örültem neki!

Jaj, és Zitának boldog hófordulót, még ha utólag is, de a hétvégén nem voltam, mert esküvőn voltunk. Nagyon jó volt, és már Marci miatt sem aggódtam annyira, hogy mi lesz vele anyóséknál :lol: Most "csak" a kutya hányt és ment a hasa, de talán ez a jobbik eset, tőle már sajna magszoktuk :cry:

Gerimamy, iszonyat ez a fás történet, még, jó hogy a tűzoltók időben jöttek. Én minidg attól félek, hogy a kocsinkra dől rá a fa itt a ház előtt.

Krisy, nálatok is jön nemsokára a kistesó, de jó, akkor nemcsak babás, hanem kismamás topik is leszünk :lol: :lol: :lol:

Én is felbuzdultam Gerimamy -5 kg-ján, így ma este már én is csak zöldséget ettem, na persze utána ettem egy kis (elég nagy szelet) tortát, de holnap már talán elfogy :oops: De most mit csináljak, ha a párocskám ismét dupla marcipánnal bevont tortával lepett meg :lol: Ja, és Marcipán imádja a marcipánt :lol: Vajon miért nem csodálkozom ezen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Drágák! Nagyon gyors leszek...Jenni lebetegedett :-( ,sajnos, félek,hogy Ruben elkapja... Minden babának millió puszi!...adjátok át :-) ...Holnap reményeim szerint jövök és mindenre reagálok...bocsánat,hogy csak ennyi voltam...puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Most csak azért jöttem hogy

NIKOLE NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNJAK!!!!!

holnap majd még jövök!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Lányok! :-( :-( :-( Tudna valaki készíteni nekem 2 vonalzót? :-( :-( :-(

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Rubinita ahoz kéne a két gyerkőc pontos születési adata! :lol:
Szívesen megcsinálom Neked ha ezeket elküldöd. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

NIKOLE:Boldog szülinapot kívánok utólag is!
Zita babának boldog hófordulót!

Megint nem nagyon tudok jönni,mert Gergő lebetegedett.Torokgyuszija van és mellé náthás is.Tök nyügi,éjjel állandóan fent van,tegnap előtt hajnal 4-ig,ma éjjel 1-ig.Még most is alszik.Porszívó orrszívó megy állandóan,de nem érünk vele semmit sem,mert nem hagyja,bőg,mint akit nyúznak és mire végeznénk,a sírástól teli lesz az orra megint.Tényleg használ valaki elektromos orrszívót?Azt hagyja a baba?Mert ha igen,akkor ma gyorsan veszünk egyet.

Akíra:Gtarulálok,hogy elindult Kyra.Mostmár egyre jobb lesz,nemsokára sétálhattok vele.:)

Nikole:Húzzunk bele akkor a diétába!Neked nem kell sokat fogyni,ellenben velem,mert nekem még mindíg nagyon sok hátra van.:(

Gergő most előszedett megint 2 mutatványt,olyan édike.Először is csettintget a nyelvével,ami nagyon tetszik neki.A másik meg,hogy feláll,kapaszkodás nélkül ácsorog,megfogja a pocakját és elkezd táncolni.Rugóztatja a lábát,törzséből elfordul és közben nagyokat röhög magán.

Na,most megyek,nem ígérem,hogy ma még jövök,de megpróbálok!

 


Krisy! Nagyon szépen köszönöm! Aranyos vagy! JENNIFER: 1994.01.17. RUBEN: 2007.08.19
Puszi...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Előszőris..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Nikole Nagyon Nagyon Boldog Születésnapot neked!


Ne haragudj, hogy csak ma! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

A nővérem hívott tegnap este Angliából, hogy megvette a FP kisvonatot, és meghallgattam telefonon, és azon énekel is a csajszi! Szóval nekünk lesz rajt ének is, tökre örülök :) Egyedi kisvonatunk lesz :lol: Alig várom hogy február végén jöjjön haza és hozza :lol:

Zitának is boldog hófordulót :oops: :oops: :oops: utólag....

Nansy, hát igen minden gyerek más és más ütembe fejlődik, de hidd el mindenki nagyon örül minden kis apróságnak is :) És Kyra még nem tud ám puszit dobni :wink: Az az ajtós kalapálós hangoskodós story meg.... :evil: Nem semmi!
Bocsi, hogy nem sikerült tegnap msn-en beszélni :oops:

Rubinita, szívesen csínálok ám neked vonalzót ha gondolod! Vagy Krisy te már csinálod? Szóljatok :)

Gerimamy jobbulást Gergőnek! Kitartás, reméljük hamar túlesik ezen a porszívós részen :? Ez a legrosszabb szerintem, amikor 10 percenként kell szívni nekik! Nekünk porszívós van, nem elektromos, ugyhogy nem tudok nyilatkozni... :roll:

Na és most egy érdekesség....ugye mi most babát akarunk...na már most én kisfiút szeretnék de nagyon...és ezért nézegetek minden féle oldalt, hogy hogyan is lehet "befolyásolni" a baba nemét! Nem feltétlenül hiszek benne, de ha 1%al is több esély van így arra, hogy fiam legyen, hát én kipróbálom :lol:
Na szóval van a Jónás naptár...nem tudom ki ismeri és ki nem...na mindegy, az elvileg megad havonta egy napot amikor tuti van peteérésem még akkor is ha nem kéne, szóval nem ciklus közepe meg ilyenek...na ez a naptár azt mondta, nekem tegnap van ilyen napom....nekem tegnap még megvolt.... :roll: de gondoltam nem vesztek semmit ha csinálok egy LH tesztet....és ha hiszitek ha nem, pozitív lett! :shock: :shock: :shock: :shock: Hallottatok ti már ilyet? Hogy menzesz közbe így teherbe lehet esni....???? :shock: :shock: :shock: Hát nem semmi mi? :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nikole!!!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!


Tegnap sajnos még olvasni sem volt időm. :oops: Elég sz@rul voltam, szerintem a szél készített ki, mert ma már nincs bajom, szerencsére.

Gerimamy!
Ez a fa brutál. Én nagyon betojtam volna. Mondjuk mi épp a tűzoltókkal szemben lakunk, gyorsan ideértek volna... :lol:

Nálunk meg képzeljétek el, hogy beriasztott a szén-monoxid érzékelő. :twisted: Gondolhatjátok hogy rohantam át Balázshoz! Kinyitottam az ajtót teljesen, aztán szerencsére többet nem csinálta. Ez már nem az első eset, mindig amikor nagy szél van, gondolom visszafújja a kéménybe a CO-t. Ilyenkor át szoktam hozni a mi szobánkba aludni.

Akíra!
Gratula Kyrushoz!!! Mi még nem megyünk, de mostanában egyre stabilabban áll Balázs. Tegnap észre sem vette, hogy már nem fogom. Amikor meg rájött, gyorsan megkapaszkodott bennem. Ma többször azt csinálta, hogy állt a szék vagy az ágy mellett, és amikor le akart ülni, kapaszkodás nélkül ült le. És nem billent ki az egyensúlyából. Szóval ügyeskedik ő is!

Nansy!
Szegény Mártika! Én is megfigyeltem, hogy van olyan dolog, amitől régen nem félt, most pedig igen. Például amikor alszik, csinálhatunk bármit, nem ébred fel. Viszont ha a csengő megszólal, úgy elkezd ordítani, mintha ölnék. Pedig nem túl hangos a csengő, olyan bim-bam hangot ad, szerintem nem ijesztő és mégis.

Zitának is boldog hófordulót!!!

Olyan jó volt a hétvége, cak még nem tudtam kipihenni magam! Most volt az a bál, amit írtam egyszer! Az a jó kis kiöltözős! Reggel 5-ig voltunk, még az asztalon is táncoltunk! Minden évben ilyen jó szokott lenni, csak tavaly ugye nagy pocakkal nem kívántam nagyon a tánci-táncit! :lol:

Krisy!
Olyan rendes vagy, hogy még mindig csinálod a táblát. Főleg, hogy még az új topikba is felteszed. Én biztos nem csinálnám, főleg hogy még válaszra sem méltatott senki, hogy kérik-e továbbra is vagy nem. :twisted: Ez olyan, mint Nikole karácsonyi képeslapja volt. Azt se mondták, hogy fapapucs. Bezzeg más lapjára meg... Nah, mindegy....

Rubinita!
Jenninek sok-sok gyógypuszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Influenzás? Tényleg vigyázz Rubenre, nehogy elkapja!

Most megyek gyorsan mosogatni, amíg alszik Balázs. (segítség nélkül gyorsabban meg :wink: )

 


Ja, igen azt én is láttam Judit hogy egyik helyen se méltatják már válaszra se a táblát.... :?

Balázs is nagyon ügyi már :) Kyra is így kezdte, hogy észre se vette, hogy nem kapaszkodik mert játék volta kezébe és így ácsorgott, meg a menést is így kezdte el :D Hogy nem vette észre, hogy csak elötte meg mögötte tartom a kezemet borulás esetére, de nem fogom :D Ez olyan mint a mesékbe, hogy amíg nem veszi észre simán fut tovább a levegőbe, aztán meg amikor leesik neki, hogy hol van, akkor lezuhan :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
 
 


CSAJOK KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SOK-SOK KÖSZÖNTÉST!!!!

Az meg hogy 1 napot csúsztatok néhányan, miért lenne baj? Állítólag 7 napig lehet osztogatni a jókívánságokat :lol: :lol: :lol: Ja, és apukám még nem köszöntött fel, gondolom már nem is fog, szóval Ti már így is túlteljesítettétek őt :cry: :cry: :cry: Szerintetek szóljak neki, hogy egy csöppet elfelejtett engem? Persze nem fogok... Mondjuk az a fura az egészben, hogy anyukáméknak 27-én, vasárnap volt a házassági évfordulójuk, és mikor mentünk hozzájuk, vettünk egy üveg pezsit és odaadtuk, és anyukám körbe is puszilgatott, hogy nekem meg holnap lesz a szülinapom. Szóval már néha az is a fejemben van, hogy nem is felejtette el :cry: És azt azért még leírom, hogy mikor a múlt héten Ausztriában síeltek küldött egy e-mailt, hogy az egyik távoli Pesten élő rokonunknak születésnapja van, és méltóztassuk felköszönteni. Vajon ő miért fontosabb, mint saját lánya :?
Nade nem rontom tovább a hangulatot, de nagyon rosszul esett...

Sajna az éjszakánk nekünk is borzasztó volt, fél 1-től másfél óránként sírt fel Marci, hiába a homeós bogyó és a kenegetés. Szóval most elég zombi a fejem, de ha elalszik (remélem már félálomban van) akkor én is eldőlök szerintem. Remélem gyorsan kint lesz az a fogacska.

Akíra: hát olyat már hallottunk, hogy valaki a mensi alatt esett teherbe, mert akkor nem védekeztek, mert úgysem lehet terhes akkor. És azt is kimutatta Czeizel hogy egy cikluson belül akár több peteérés is lehet. Azért majd írd már meg, hogy hol az a Jónás naptár, mert engem is érdekel majd nemsokára a peteérésem :wink:

Rubinita: Szegény Jenni, remélem gyorsan rendbe jön, és nem kapja el Ruben. Nem is tudom hogyan lehet elkülöníteni őket ilyenkor. Gondolom sehogy :cry:

Judit: Balázs is tök ügyes már, én is alig várom, hogy Marci elkezdjen lépegetni, de gondolom ez azért még odébb van, mert két napja megint végigordítja a babakocsit. Nem tudom a múlt héten miért nem, most meg megint miért??? :cry: :cry: :cry:

Gerimamy: Gergőnek itt is sok-sok gyógypuszi, hátha gyorsabban meggyógyul :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Köszönjük a hóforduós köszöntéseket!!!! :oops: :oops:
Egy hónap múlva ilyenkor már az egy éves szülinapot ünnepeljük :lol: .Hihetetlen. Most született.....

Nikole
Boldog szülinapot. Remélem még benne vagyok a 7 napban :lol: :lol: :lol: .

Azt hiszem nekem sem lesz ezen a héten túl sok időm jönni. :cry: . Áron is beteg lett. :( És ráadásul erre a hétre kicsit be is tábláztam magam programokkal. Úgyhogy most elég gázosan tudom csak ezeket is megoldani. Ma nőgyógyásznál is voltam. Hát öcsém, annyi vizsgálat kell ehhez a hormonadagolós spirálhoz...... Rákszűrés, clamidia teszt,vérvétel, hüvelyváladék vizsgálat, hüvelyi ultrahang- petefészkek méretei, méh méretei, méhnyálkahártya vastagság vizsgálat, stb. Ilyeneket nekem még sosem mértek. és mindent küldenek ki Németországba. Majdnem 1 órás vizsgálat volt. Remélem a spirál is ilyen jó lesz :lol: :lol:
Ja, és azt is mondta hogy ugrásra készen állnak a petefészkeimben a peték a megtermékenyülésre.:?::roll: Mondom ne idegesítsen, hát gyógyszert szedek. Erre nevetett és azt mondta hogy ne aggódjak. Kicsit megijedtem....

Akíra
Egyik ismerősöm mensi utolsó napján esett teherbe. Ő is azt hitte hogy nem lehet terhes. Hát mégis. Tök egészséges, gyönyörű kiscsaj :lol: :lol:
lassan már minden kis topiklakónak lesz FP kisvonata. :lol:

Gerimamy
Nekünk van elektromos orrszívónk, ez a pesztonka nevezetű nagy szar.. Ha esetleg ilyenen gondolkozol, felejtsd el. Semmire nem jó. Nem tudom hogy van-e ennél erősebb is, de szerintem felesleges. Nem hiszem hogy a porszívó hangja miatt sír Gergő, hanem elég érdekes érzés ez az orrszívás. De a legjobb sajna ez a porszívós megoldás. Mi is szenvedünk a szívásnál, szabály szerűen le kell fogni Zitát, és ettől még jobban sír. De legalább sírás közben aztán minden kijön az orrából.
Gergőnek jobbulást!!!!

Sch Judit
A bimbam csengőre Áron is mindig elsírta magát, sőt ha aludt is felébredt rá. Valószínű a hangfrekvenciájuk lehet ilyen zavaró nekik. És perzse mindig akkor jött valaki amikor elaludt :twisted: Aztán kivettem belőle az elemet :lol: :lol: Igaz hogy nem jutott be hozzánk senki, de legalább jót aludt. Azóta sincs csengőnk :wink:
Aki be akar jönni, hívjon fel telefonon :P

Mennem kell....

 
 


Sziasztok!!!!

Én is ritkán jövök,de a maci valami miatt most előnyben részesíti a babakocsit és a bennealvást,így nagyon sokat vagyunk kinn.

Nikole,nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!Nem válaszoltál,én is bekerülhetek a táblába :?: Sajnálom,h apukád megfeledkezett rólad!!!!

Akíra,a Jónás szerintem tud valamit,nekem mindig olyankor lett pé-m,amikor miondta.És nem ciklus közepén.DE a hőmérőzés nekem jobban bejött,percre pontosan tudom,mikor fogant Dénes.És így könnyű fiút összehozni :lol: Kyra nagyon ügyes!!

Gerimamy,a fa elég horror...nekünk a szomszédnak van kb.10 óriási fenyője.3 m-re a házunktól....fogyókúra halad????Nekem is el kell kezdenem komolyan venni a dolgot.Nem kell sokat fogynom,de nehezen megy.

Berzkat,sajnálom,h Áron beteg lett!!!Spirál :shock: :shock:
Hány évre teszik fel???Csengő nálunk is ki van lőve.Ha akar valaki valamit,előbb-utóbb megtalál valahol :twisted:

Judit,a co2 érzékelő nagyon rémisztő lehetett...pont erről beszéltünk apával,h ma már elég jó áron meg lehet egy ilyen kütyüt venni és életet menthet!!!!Mégis mennyi szörnyűséget hallani....

Nansy,Krisy!!!én is a kis korkülönbség híve vagyok,köztünk öcsémmel 7 év van és gyerekként utáltuk egymást....ami másnál egészséges testvérféltékenység volt,az nálunk lelki terror mindkét részről.Viszont amikor hozzám nőtt észben és stílusban,akkor együtt buliztunk,vittük apával szigetre,koncertekre magunkkal.Most a legjobb barátaim egyike.

Rubinita,remélem Jenni már jól van!!!!Milyen lesz a vonalzód???
Kipróbáltátok a chomomillát???

Szép napot mindenkinek!!!!

Kép Kép
 


Sziasztok Lányok! Gyors helyzetellemzés: Én sajnos pár napja itt csak olvasok-olvasok /na most lenne jó egy személyi titkárnő, akinek diktálhatnék :-) is/ mert Jenni még mindig beteg de már alakul...a 2 gyereket megpróbálom elkülöníteni...tegnap a párom hozott haza orvosi szájmaszkot
s Jenni abban van ha közös helyiségben tartózkodnak...ma még jövök...mennem kell, igényel a manó...puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Most ment el tőlünk a Tftimi meg a Réka, nem tudom emlékszik-e valaki rájuk, a másik topikba néha ott voltak ők is :) Olyan jól elvolt a két gyerek! Köztük ugye csak 1 hét van, és fura látni a különbségeket, hogy mit csinál az egyik és mit a másik, és jó lenne ha többször tudnánk talizni hasonló koru babákkal, mert annyit tanulhatnának egymástól! Ugyhogy lányok én még mindíg szorgalmaznám azt a talit :lol: Ha nem is mindenki, mert olyat ugyse lehet, de azért páran jó lenne ha taliznánk! Legalább aki itt lakik Pesten vagy környékén :roll:

Rubinita, jók a vonalzók :)

Szénmonoxid mérő, hát pont mi is erről beszéltünk párommal, hogy kéne egyet venni, az ilyen nagyon szeles időbe ki tudja... :roll:

Bár ez az űrállomás vagy mi a szösz ami most le fog hullani az égből....én tegnap este hallottam a hírekbe, és halálfélelmem van azóta... :oops: Komolyan, én nem akarok még meghalni! :shock: De ha már meg is kell halnom én tuti párommal akarok meghalni....nem akarunk egymás nélkül élni.... :oops: :oops:

Na de erről ennyit nem akarom itt lehangolni a topikot! :cry:

Spirál! Nekem is volt! Bár nem ilyen hormonadagolós, hanem csak normál, de nekem nagyon bejött! Ha meglesz a kistesó utána tuti újra feltetetek egyet! Az sokáig véd és nálam bevált :D

Jónás naptár meg tényleg olyan, hogy én se hittem benne, de most már, hogy tényleg volt peteérésem akkor amikor mondta... :shock: Hát most már kezdek hinni benne! A kínaiba totál nem, mert én is nővérem is fiúk lennénk, és Kyra is...szóval az nekem nem jött be! A hőmérőzés meg azért nem mert ahhoz elvileg minimum 5 órát aludni kell, és felkelés nélkül kell hőt érni...na az én lányom mellett nem lehet 5 órát aludni egy huzamba, és ha ő szól hogy cumi vagy hogy elég volt az alvásból akkor még ha meglenne az 5 óra se mondhatnám neki, hogy ok kicsim várj pár percet, anya hőmérőzik :lol: Szóval nekem most marad az LH teszt! :?

Berzkat, Áronnak jobbulást! Szegénykém nem lehet egyszerű....előre félek ha ketten lesznek és mindketten betegen... :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok! Annyi mindent akarok írni mindenkinek de most oly kevés időm van két nyűgös gyermek mellett...elnézést ezért...Akíra...hussss halálfélelem...ne gondolj erre.../mióta írtad én is arra gondolok /... Lányok! Tényleg jó lenne majd egy találkozás, próbáljuk majd megbeszélni... húúú képzeljétek...a napokban véletlenül vetődtem egy fórumra olvasni... s olvastam a fórumon,hogy egy lány 5 névvel jelentkezett be,hülyítette sokáig a fórumot :-( de a többiek végül, sok idő múlva rájöttek...Mit szóltok ehez? Csajok ez borzasztó nagy gáz...én padlót fognék lelkileg ha velünk ezt megtenné valaki...mert én mindenkit nagyon kedvelek itt...később jövök...puszi

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!!

Rubinita,tök jó a vonalzó!!!!!
Ezt a hülyítős dolgot én annyira nem értem!!!Embereknek erre van idejük??!?!?!?!!?!?!?Meg pofájuk hozzá :?

Akíra,erre nem is gondoltam!!!!!!Amikor én hőmérőztem,akkor még át is aludtam az éjszakát :D boldog békeidők :D én sem akarok meghalni!!!!!!!!!!

Puszi

Kép Kép
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is csak mostanában elég sok a tennivaló.

A betegeknek jobbulást kívánok!!!!!!

Én sem akarok még meghalni de nem is hallottam az a rádióállomást amiről beszéltek. :shock:

Szóval hol is van ez a jónás naptár??? :lol:

Hát igen a táblát idáig raktam fel nekik de Nika írt, hogy átvenné tőlem és én nem ellenkeztem. :lol:

Rubinita jók a vonalzóid :wink: én már hallottam olyat is hogy egy hölgy itt a fórumon belopta magát az emberek szívébe és eljátszotta, hogy meghalt a babája és kért pénzt a temetésre stb. és persze volt aki megsajnálta és adott neki most azt hiszem rendőrségi ügy van belőle. :( Sajnos az emberek ilyenek főleg a magyarok. :( De ez a mi topicunkban nem fordul elő és itt tényleg jól összeszokott csapat van én szeretek ide járni. :lol:

Képzeljétek Dávid mostanában egyre jobban gyakorolja az egyedül állást persze még nem megy neki valami sokáig de igyekszik. :lol: És két napja folyamatosan elkezdet "beszélni" az ő kis saját nyelvén hát meg tudnám zabálni. :lol:

Most mennem kell.....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Lányok köszönöm szépen a vonalzós dícséretet...végre van nekem is...de a dícséret Krisyt illeti, ő készítette el...Krisy mégegyszer ezer köszönet!!! Sajnos tényleg előfordul itt a babaneteten néhány furcsa emberke... Akit lelepleztek itt egy fórumon az már a nlc-ről és a mamanetről ki van tiltva mert ott is leleplezték és itt a babaneten hódít különböző álneveken... gyermeke még nincs és más babájának tölti le a képét...:-( :-( :-( ...jaaajjjjj nem tudok tovább erről írni........ Más:
Sziasztok Lányok, hogy vagytok? Azt látom,hogy minden baba nagyon ügyes...:-)

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Gyors bekukk alvás előtt, na meg Apa éjszakás, nem zavar el innen. :lol:

Betegeknek gyógypuszik tömkellege!!!(nem is így kell írni ezt a szót?!)

Rubinita!
Csatlakozom a vonalzó dícsérő emberkék közé, meg persze Krisynek is köszi érte.
Ez az 5 ember=1 ember nem semmi. Lehet, hogy én vagyok Gerimamy is? :wink: :wink: :wink: (csak azért mert már megint nincs itt)

Akíra!
Persze, hogy emlékszem Timire és Rékára! Timi nem akar csatlakozni hozzánk? Bár az előző topikba sem sűrűn írogatott, gondolom időhiány miatt. De hátha most már jobban ráér!

Meli!
Tényleg jelentkezhetnél sűrűbben! Tök jó, nektek "macitok" van, nekünk meg "manónk"! :lol:

Korkülönbség: hugommal köztünk 4,5 év van. Nem volt jó. Én kevesebbet szeretnék, max 3-at. Kicsi korunkban nem voltunk jó tesók, kb mint a tűz és a víz. Most, hogy felnőttünk, már jól vagyunk, bár a természetünk még mindig nagyon különböző.

Szén-monoxid érzékelő: mi még Balázs születése előtt vettük, mert messzebb volt a konvektorból kijövő cső a kéménytől, mint ahogy szabályos lett volna. A srác, aki szerelte azt mondta megcsinálja, de csak akkor, ha veszünk egy ilyen kütyüt. Azóta már szabályos a bekötés, de mindig be van dugva, nagyon félek Balázst egyedül hagyni. Most is mikor besípolt, direkt szimatoltam, hogy hátha érzek vmi jellegzetes szagot,amiről majd felismerem, de a CO-nak ugye nincs szaga. Szóval én nagyon örülök, hogy anno megvettük. Azt hiszem 7000 pénzbe került.

Új tudomány! Az este bent hagytam Balut a szobájában, hogy megcsináljam a tápiját. Erre mire visszamentem, nem a földön ült, hanem felmászott az ágyra. :shock: Ez egy hagyományos kanapé, szóval elég magas. Pár napja már próbálkozott a lábemeléssel, de úgy voltam vele, hogy úgyis magas lesz, nem fog tudni felmászni rá. Hát bebizonyította a ellenkezőjét. Most azt tanítom neki, hogy kell lejönni az ágyról hátrafelé, elég jól megy neki, automatice megfordul az ágy szélénél, de még nem sikerül egyedül.

És a magyarázás nálunk is meg ezerrel. Olyan édes, hogy én is megzabálnám legszívesebben. Néha már (ha bajban van) belehallok egy-egy "Anya-aja"-t is, de lehet hogy csak én szeretném ezt hallani! :lol:

Jó éjt mindenkinek és reggelre mindenki legyen egészséges!!!

 


Sziasztok!

Judit, Kyra is anyázik ha sír vagy ilyenek! És én is pont így viszonyulok hozzá mint te, hogy édes meg minden, de én is attól félek csak belemagyarázom :lol: De ha még így is van, akkor is olyan jó hallani :oops:

Mi is most döntöttük el, hogy veszünk egy ilyen szén-monoxid érzékelőt! Most láttuk mi is 6000 körül!

Balázsnak gratula az új tudományhoz! Nem semmi! Lépcsőmászás már nálunk is megy ezerrel ezért én is félek az ágytól, de Kyra még szerencsére ezt nem mutatta be! De tegnap én is elkezdtem megtanítani a lemászásra! Előzzük meg a bajt alapon :lol:

Majd megkérdem Timit, hogy jön-e ide :)

Hát igen az unatkozó emberek akik ráérnek 5 személyiséget is kitalálni maguknak...meg más ember gyerekének a képével hencegni....hát nem semmi...de nem kell velük foglalkozni, itt tuti nincs ilyen :) És majd egy tali ezt be is bizonyítja :lol:

A műholdas cikk amitől félek: http://www.rtlklub.hu/hirek/hatter/?id=0801293481
:cry:

Jónásnaptár: http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

Dávidnak gratula az egyedül álláshoz :)

KépKép
KépKép
 
 


Jó reggelt!!!!!!!!!!!

Csak gyors,mert nyűgi. az éjjelünk borzalmas volt,majd kérek is tanácsot ezügyben!Ha elalszik jövök ,puszi

Kép Kép
 


Sziasztok!

Meli,fogjunk akkor kezet!Nálunk is őrület volt az éjjel,na nem mintha tegnap előtt nem lett volna!Szőrnyű.Este elaludt 7-kor,mindössze 20 percre.Aztán hajnal 3-ig ment a szenvedés.Egyszerűen borzalmas volt.Apa reggel el is aludt,nem tudott felkelni 5-kor,negyed 7-kor telefonált neki az éjszakás,hogy ugyan mikor váltja már le.Gáz!És holnap éjjel egyedül leszek Gergővel,már most minden bajom van.
Szürcsög,folyik az orra,de nagyon,kiszívni csak óriási harcok árán engedi,de minek,mert közben és utána is még percekig ordít,így visszajön a trutyi.És a legszebb az egészben,hogy olyan álmos,majd el ájul és azért is lovalja bele magát a hisztibe,ha leteszem a szőnyegre,akkor önelégült mosollyal nekiindul játszani.Nem értem,hogy beteg és álmos,fáradt,mégis az alvás helyett is játszana.Az éjjel már bőgtem,mert egyszerűen ezt már nem bírom,nagyon fáradt vagyok.Most megyek és azt teszem,amit sosem szoktam,megpróbálok nappal aludni.Majd takarítok délután,a kosz megvár,nemde?Most elaludt,úgyhogy megyek is,gyorsan kihasználom!

Szép napot mindenkinek!

 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron