Új privát üzeneted érkezett!

Valóban úgy tűni, nem fogunk ma odaérni. Még mindig itt ülök. :cry:
Sétálni ilyenkor abszolút nem tudunk menni, mert nem hagyom egyedül a babát a lakásban, egyszerre nem tudom levinni őt és a babakocsit, lent pedig nincs tároló. Ráadásul Apa Sopronban van, így ő sem riasztható.

Zita tündéri lesz kis copf-al. :lol:
A privit köszönöm, mindjárt nézem is.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát ma is termeltetek már rendesen :D

Előszöris a babaüléses kérdések! 66ezer az ára! Legalábbis mikor legutóbb néztük! De remélem azóta nem nyomták feljebb :lol:
Szóval ha azt vesszük nem olyan drága, hisz Nikole ülése...mármint Marci ülése :lol: se volt olcsó, a fel volt, és 4 év múlva le kell cserélni és a nagyobb ülés is lesz ennyi, ugyhogy szerintem reális az ára! Nagyon jó minőségű, és hát 12 évre 66 nem is olyan sok! :lol: Csak egybe hangzik kicsit soknak! :roll:

Nikole, jól néz ki az ülésetek :)
És várjuk a Marcis képet :D
Mi nem az M5-ös brendonba járunk hanem a Budaörsi M1/M7 esbe!

Rubinita, mi volt a csomagba? :roll:
Mi a bébikompot neten rendeltük, jó masszív, hintás, ajánlani tudom csak! A járóka nálunk kimaradt, Kyra nem szereti! Utazóágyat "használtan" vettem, de origi csomagolásba volt, sose használták, ugyhogy jól jártam :wink:
Szóval én mindíg körülnézek a neten használt jó állapotú után bármit is vegyek, ha az nincs akkor jönnek a netes boltok, meg a sima boltok netes árlistái és a legjobbat próbálom a legolcsóbban...álltalába sikerül, de néha nem... :roll:

Gerimamy, igen megkaptam a mailt, és írtam is, nem kaptad meg? :roll: Köszönöm szépen aranyos vagy, hogy elküldted! Még nem volt időm olvasni, de ha Kyra alszik mire én befejezem itt az írást megyek olvasom! :wink: :lol:
Látom szövődnek itt a szerelmek :D

Kukoricapehely, rízspehely
, hát engem is érdekel, ki fogom próbálni, hátha...:roll:

Berzkat, Pátyon lakunk, ami annyira van Pesttől mint Budaörs! Nagyvonalakba olyan mintha párhuzamosan lennénk Budaörssel! Persze nem szó szerint, de kb. :lol:
Ugyhogy nekünk kocsival tényleg nagyon közel van minden :)
Oviba hagyás... :lol: Hát én egyszer öcsémet hagytam ott! Vagyis mi a nővéremékkel (hárman) Anyuék dolgoztak és nekünk kellett volna érte menni...hát nem mentünk...de ránk ránktelefonáltak, hogy a kapu elött állnak, már bezárták az ovit, nem jövünk? Húh, tiszta égés volt! :oops:
Szegénykém olyan szomorú volt, hogy nem is szeretjük őt... :oops: :cry:
Jó a kompos kép! És hogy már vágni is kellett a haját, hát nem semmi! Azt hiszem ez nekünk még odébb van, meg a copf is
:lol: :wink:

Nansy, akkor nem jutottatok el mi? Hát sajnálom, de remélem jobb lesz a délutánotok és remélem azért máskor is lesz ez a mozgás dolog a védőnőknél! :roll:

És most eldugulok...bocsi a hosszú hozzászólásért :oops:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok! Kibontottam a csomagot. Tehat van egy fax,az elektronikaja mukodik és ennyi...belul ures,tehat egy nagy selejt...kaptunk hozza garanciajegyet :-) ,persze biztos az is hamisitvany, hogy lehettünk ennyire h...ék,hogy nem rögtön probaltuk ki, a rendőrség kéri, hogy jelentkezzenek a karosultak, na jelentkezem...

Rubinita

Kép

Kép
 

 
 

Látom ma nem sokan jártok erre felé. :cry: Remélem nem azért, mert az egész nap az én hsz.-aimmal van tele?! :?

Végül nem tudtunk elmenni a mozgás fejlődés vizsgálatra, viszont beszéltem a dokival, aki tartotta. Tornáztatást ajánlott, de valahogy nem nyugodtam meg. Azon gondolkodom, hogy vajon érdemes lenne-e megmutatni a babát egy Dévény féle gyógytornásznak. A módszer állítólag nagyon hatásos, de lelkileg nagyon megterhelő. Vélemények? A mai dokihoz egyébként a jövő hónapban tudunk csak újra menni. Tudom, hogy ez off téma, de szeretném hallani a ti véleményeteket is! Mit csinálnátok?

Akira
Szabad érdeklődni, hol szoktál a neten nézelődni használt dolgok után?

Kép

Kép
 
 


Nansy! Én személy szerint nem ismerem,de nagyon sok jót hallottam a Dévény féle módszerről...Akíra engem is érdekel, hogy a neten hol vasarolsz...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra jöttem,muszály valamit megosztanom veletek.Most vettem a Vaterán ezt a gyerekülést!Teljesen új és egyből beleszerettem.



Kép Tippeljetek,mennyi volt? Akció van.

Kicsit izgulok,hogy minden rendben lesz-e,mert még sohasem rendeltem netről!Később jövök,majd ha manó elaludt.

 


Sziasztok!

Én a netről a www.bambino.hu-n szoktam vásárolni (esernyő babakocsit vettem onnan meg a kompot) és amit használtan vettem (az origi utazóágy) azt pedig a www.babaszoba.hu-n! Én is néztem már ilyen Vetera dolgokat, de én ezt nem merném! Hát én alamuszi vagyok ehhez, de hát lehet egyszer én is kipróbálom :D
Mondjuk párom nem enged a gyerekülésből, az nem lehet használt az nem lehet márka nélküli, az nem lehet semmi, csak Recaro, hisz az rallira is gyárt ülést meg versenyekre, szóval extra biztonságos! Ő már csak ilyen :lol:
Nem sok minden van amibe beleszól, hogy melyiket vegyük, de ezt már akkor kinézte mikor még gyerek se volt :lol:

Egyébként más oldalakat is szoktam böngészni, ha kell adok még tippeket :wink:

Ja, mennyi volt Gerimamy? Kiváncsi vagyok! 10.000? :lol:
Ja, és olvastam...hát megdöbbentő...és...na mindegy...szánalmas... :?

A Dévényi módszerről már én is hallottam jókat! Ugyhogy szerintem ha Kyránál azt látnám, hogy talán jobban is fejlődhetne én tuti vinném! Bár én túlaggódok mindent! Multkoriba lerohantam a gyerekorvoshoz, mert hogy Kyra egy hétig nem hízott! A dokinő meg elröhögte magát, hisz Kyra olyan jó súlyba van, hogy nem árt neki ha nem hízik :lol:
Szóval ennyit az én aggódásomról :D

KépKép
KépKép
 
 


A Dévényes tornát én sem ismerem személyesen, szerencsére, de van egy kisfiú, aki nagyon nem akart semmit csinálni. Oda jártak, mondjuk elég sokáig, de teljesen utólérte a korosztályát. Most azt hiszem megint járnak, mert nem úgy megy, mint ahogyan kellene, de nagyon dícsérte az anyukája. És persze látványos volt a fejlődés. Állítólag végigsírta a kicsi, mert fáj vagy kellemetlen, ahogyan maszírozzák az izmokat, de ha nem megy máshogy akkor megéri.

Gerimamy nagyon klassz a gyerekülés! Ezt Ti is jól ki tudjátok majd használni!

Képzeljétek, Marci ma kipróbálta az új ülését, és nem ordított benne, sőt, a boltból hazafelé jövet még el is aludt :shock: Ilyet csak úszás után szokott csinálni, na meg ma! Tök jól elfér benne, hiába van menetiránynak háttal, nem ér hozzá a kis lába az üléshez, és teljesen jól elfér benne. Mondjuk a nagykabátban betölti rendesen, de így legalább bem kell szűkítő :lol: Szóval remélem most már mindig így fog utazni. Nálunk ugyanis a babakocsizás és az autókázás ugye rémálom :cry: Marci valahogy nem kedvelei ezeket a négykerekű járgányokat. Pedig fiú. :roll: Remélem nem babázni fog :shock:

Most megyek, mert elég húzós nap volt. Reggel tücsökzene, utána fodrász, majd séta és végül egy jó kis bevásárlás. Hulla vagyok, és persze ma Vészhelyzet és Grace klinika :lol: Szép álmokat mindenkinek!!!

Kép
Kép
 
 


Csajok, mit olvasgattok Ti? Vagy ha nem tartozik rám, akkor nem szóltam, csak kezd érdekelni a dolog :wink:
De mivel nagyon titokzatosak vagytok, inkább nem szóltam :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Akíra:Megnéztem az oldalt,amit belinkeltél,és visszamondtam a Vaterás dolgot,mert választottunk egy másik ülést.Igaz,sokkal drágább,most 52.000 helyett 42.000.Ezt vesszük meg karácsonyra,de ez már TUTI! :oops: :D Ja és egyébként 16.000 volt a Vaterás ülés.

http://www.bambino.hu/kicsikepek/autosu ... kf-008.jpg

Nikole:Hogy mit olvasgatunk?Hát kérdezzük meg Akírát,hogy szerinte érdemes-e megmondani,oké? :D :D :D Mondjuk én jókat szoktam röhögni rajta mostanában. :D

Később jövök,de most mennem kell.

 


Sziasztok!

Én sem voltam ma, mert Balázs megbetegedett. :cry:
Eléggé folyik az orra, de még nem olyan komoly szerintem. Többször porszívóztunk, szegény nagyon utálja. :twisted:
Holnap meglátogatjuk a dokinénit! :?

Na, megyek is, épp reklám van a Született feleségekban, aztán alvás, mert gyorsan reggel lesz!

(Ui.: most már engem is érdekel ez az olvasgatás!) :wink:

 


Hú, bátrak vagytok ezzel az internetes vásárlással. Én nem mernék, legalábbis most jól megjártuk volna, ha így vesszük a gyerekülést. Amit ugye először kinéztünk, képen egész jól nézett ki, élőben viszont :roll: Egy másikat is néztünk, tök jól nézett ki meg minden, nem is volt olcsó, de miután megláttuk a mostanit jöttünk rá, hogy ez sokkal nagyobb, szélesebb, tehát tényleg sokáig jó lesz. És csak 4000 Ft-al volt több a mienk. Na persze ezzel nem akartam elvenni senki kedvét, csak mi most pont így jártunk...
De Gerimamy nagyon klassz az az ülés, én is néztem :lol:

Mondjuk az ajtórácsot én is interneten rendeltem, de újonnan. És végülis bevált :lol:

Lehet ma nagyon nyűgös napunk lesz, legalábbis a reggel elég rosszul, sírósan,nyűgösen kezdődött :cry: Most alszik Macika, remélem kialussza a rosszkedvét.

Balázsnak jobbulást!!!

Akíra: érdemes??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Akíra most olvastam a pivid :D

Kép
Kép
 
 


Halihó!
Csajok már kezdem kirekesztve érezni magam :lol: ez a titokzatosság már nekem is nagyon felkeltette az érdeklődésemet csak én nem mertem megkérdezni úgy mint Nikol :oops: Bár van 1-2 tippem de ha megtennétek hogy megosszátok velem is légyszí.... :D

Tegnap itt voltak egész nap anyósék hát nem tudom ti hogy vagytok vele de engem ki lehetne kergetni a világból anyósomtól ,pláne hogy 4 évig laktm velük és így nem a legjobb a kapcsolatunk jó pár húzása volt velem kapcsolatba.Persze most úgy csinál mintha mindig is a legjobb barátnők lettünk volna.... :twisted:

Valaki leírja milyen ez a dévény torna ??

JUDIT
Balázsnak jobbulást!

Kyra jobban van már?

Na majd még jövök csak megyek gyorsan főzöcskézni
Vendég
 


Sziasztok!

Az előbb már ítam,el is küldtem és még sincs itt! :evil:

Szóval Gergő azóta is eszi a főztömet,nagyon örülök.
A mai menü:csicsóka pulykahusival,tejszínesen.

Nikole:Akkor te már tudod?Az az igazság,hogy én sem mertem végül megvenni,mert ki tudja,milyen élőben.Pedig így képen nagyon-nagyon tetszik!A második ülés képén jobban látszik a minőség és ahoz volt leírás is,törésteszten a legjobb értékelést kapta.Úgyhogy az lesz,de személyesen szertnénk megvenni,nem a netről.Te melyikre írtad,hogy tetszik?

Judit:Mondd meg Balázskának,hogy én üzenem,nagyon gyorsan tessék meggyógyulni! :D

 


Bacsbern:Dehogy vagy kirekesztve!

AnyóS:Ne is mondd!Örülök,ha nem kell látnom.Ez a viselkedés ismerős,amikor úgy tesz valaki,mintha semmi nem történt volna,pedig igenis voltak nagy viták.De engem már nem tud érdekelni,hála istennek ritkán találkozunk,olyankor meg csak elviselem valahogy. :D

 


Gerimamy
Igen tudom, de még nem volt időm rá :lol:
Nekem mind a két ülés tetszik. Ezek hány kilótól hány kilóig vannak, mert a második kisebbnek tűnk, de lehet csak azért, mert jó párnás. Szóval szerintem jól teszitek, ha megnézitek személyesen, mert pl a méregdrága Concord ülés annyira pici, hogy szerintem Marci már most nem férne bele :shock: Pedig azt is 18 kg-ig és 4 éves korig árulják, de én inkább bébihordónak néztem :roll:

Nekem anyósom vigyázott most két napig Marcira, szerencsére nem nagyon voltam itthon, azért is volt ő itt :lol: Hát csinált fura dolgokat, de hát ez van. Az anyós anyós marad :lol:

Kép
Kép
 
 


GERIMAMY MENT A PRIVI

LÁTOM MINDENKI IMÁDJA AKKOR AZ ANYÓSÁT!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nikole:Mindkét ülés 36kg-ig jó.A második jó kis párnás,puha valóban,azért is esett inkább arra a választásunk.

Nansy:Menyasszonykánk hogy van?

Később jövök,de most mennem kell főzni,káposztás tészta lesz.

Kép A kis punk!

 


Sziasztok!

Akkor már mindenki tudja? :D
Aki nem, jelentkezzen elküldön privibe :lol:

Anyóstéma! Én most is vele élek! Mármint egy nagy ház és abba 4 lakás, és az mind a párom családja! Elszeparálva mégis együtt! Nagyon sokszor jó, mert át lehet rohanni sóért hagymáért ha arról van szó :lol: meg a gyereket is ha kell csak 10 percre is oda tudom adni valakinek, de persze van rossz oldala is! Bár nekem tényleg jó a kapcsolatom az anyósommal, szóval nem sok vizet zavar, de azért van néha egy két húzása...Igazából a legnagyobb probléma amiből a legtöbb vita van az az autó! Mert csak nekünk van autónk, (és mindenkinek van jogsija...) Na és ezért úgy gondolják, hogy bármikor bárhova mi visszük őket! 24 órás Taxi szolgálat... :evil:
Persze tudjátok ha mi ugyis megyünk mondjuk vásárolni akkor ok, jöjjenek, de csak az ő kedvükért nem annyira szeretünk menni! Meg volt olyan, hogy mondtuk megyünk vásárolni ha gondolják jöjjenek! Erre mondják hogy ok, de jönnének a gyerekek is mert cipő kell nekik meg ruha! Meg jönne anyós is! (ez így már akkor 4 fő) és mondjuk hogy ez így nem lesz jó, mert eleve mi ketten vagyunk (ha a Kyrát leadjuk anyáméknak) erre mondják, hogy miért most én kivételesen nem maradhatnék itthon, hát majd párom bevásárol :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Na szóval nálunk ennyi a probléma anyósékkal! Ha nem lenne autó totál normálisak lennének! :lol:

Nikole, ez az oldal ahonnan Gerimamy választotta az ülést nagyon jó! Nekünk még nem volt vele problémánk! Ugye ezek új dologok, nem használtak, visszavásárlási garancia van (azt hiszem 8 nap) ha nem tetszik, és nekem eddig minden jó volt amit innen vettünk (babakocsi meg komp) szóval én azért bíztatlak titeket, hogy ez egy jó oldal :wink:

Balázsnak jobbulást!

Kyra kicsit jobban van, de hát azért még nem tökéletes! Antibiotikumot még eszi péntekig aztán majd meglássuk! Most voltunk mérésen a védőnőnél, hát nőtt 4 és fél centit de hízni csak 7 dekát hízott :shock:
Szóval nem vitte túlzásba! De mondta a védőnő, hogy aíg nem fogy ne aggódjak, meg most már elég aktívan mászik meg feláll meg ilyenek szóval mozog már sokat, meg hát a betegsége is, ugyhogy ne aggódjak! Bár persze van miből fogynia szerencsére, de azért mégis csak jobb ha szépen növekszik... :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Gerimamy, hát mire elküldtem a hozzászólást már te feltetted a képet...hát lenyűgözően szép szemei vannak! :shock:
Bár én barna szem párti vagyok (mármit nekem a barna szemű pasik jönnek be) de ez...valami elképesztően szép! Gratula! :wink:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok

na, most már én is kiváncsi vagyok. Akíra, írtam privit.
ma nem tudom mikor tudok jönni, mert a gépem benyalt valami vírust, semmit nem tudok vele csinálni, most szerelőnél van. Most anyuméknál vagyunk, így gyorsan ideültem a gép elé... :lol:

Zita hál istennek már kicsit jobban van, ( A popsija is :lol: ), de még nem az igazi.
Látom közben Balázs sem úszta meg, neki is jobbulást!

Gerimamy:
Kár hogy olyan messze laktok, mennék ebédre :oops: . Én nagyon szeretem. Éde a kis punk! nem is látszik a képeken hogy ekkora haja van! Lassan utolértek minket:-)

Anyóstéma
Hát, lehet hogy én vagyok itt az egyetlen, aki jól járt :lol: . Én kijelenthetem, hogy semmi bajom velük, pedig egy udvarban lakunk. Nikol, szerintem örülj hogy olyan anyósod van, hogy rá mered bízni a gyerekedet két napra! Kérdezd meg, hogy itt hányan adnák oda két egész napra a gyereket? és egyáltalán kinél vállalná el ezt az anyós? Na, ezek jó kérdések. nem? Én mondjuk nyugodt szívvel, és akárhány napra odaadnám, csak én nem bírnám ki :cry:

netes vásárlás
Én nem vagyok ilyen bátor mint Akíra. Én nem merek neten vásárolni, csak ha már előtte azt láttam élőben is. Valahogy én jobban szeretem a kézzelfogható dolgokat. Még könyvben is... Olyat szokta, hogy a Brendonból rendelek, de azokat tudom hogy milyenek :oops: Férjem szokott a tesz-veszen a gyereknek verdákat venni, mert azt csak ott kapni...

Hú, jó sokat írtam, de ma már talán csak este tudok benézni, ha kész lesz a gépünk. ha nem, akkor majd átszaladok anyósékhoz, végülis nem laknak messze :lol:

Nansy
Hol vagy?

 
 


Félreértés ne essék, az én anyósom tényleg nagyon aranyos, csak néha egy kicsit sok :lol: Bármikor elvállalná Marcit, néha már felhív, hogy mi lenne, ha másnap csinálnék valami programot, és ő elvinné egész napra. Csak ugye én nem szeretem kiadni csak úgy, csak mikor tényleg valami olyan van. Pont ezen bosszankodtam a páromnak, hogy nem lehet úgy felhívni, hogy szaldjon már el 2 óra hosszára vigyázni Macrira, mert akkor már rögtön vinni akarja sétálni, persze akkor már felmegy hozzájuk, és közli, hogy van otthon neki minden, amit meg tud csinálni uzsira, tehát nem hozza haza, csak vacsira. :shock: Na ez a sok nekem. De most szerencsére tegnap már úgy jött el, hogy csak 3 órát volt itt. Hátha mostmár így lsz :roll:

Geribaba gyönyörű azokkal a hatalmas kék szemekkel. Na és az a séró :lol:

Örülök, hogy Kyra jobban van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hát, jól benyaltuk mi is a vírust, mint Berzkat gépe! :cry:
Csak ez fájdalmasabb. Folyik a takony, mint a niagara, ha tüsszent, az álláig kicsorog! :oops:
Valszleg elkapta a keresztlányomtól, de lehet csak megfázott. (szerintem nem) Most antibiotikum (Sumamed) :arrow: keserű mint az állat, de az első adagot szépen megette/itta.
Meg orrszívó porszívózás. Hát az brutál. :twisted: Annyira sajnálom, alig bírom lefogni, a férjem persze dolgozik, úgyhogy egyedül kell kínozzam. Éjjel vele együtt bőgtem, amikor porszívóztunk. Alvás elég kevés volt, de csak gyógyuljon meg gyorsan.

Köszi a jókívánságokat!

Ja, a Sterimart hogy kell használni? Tudom, hogy az orrába kell spriccelni, de porszívó előtt vagy után? Még nem volt ilyen bajunk, ezért nem tudom. :oops:
Használta már valaki?

Most megyek, visszaolvastam, de reagálni nincs időm, szalad az egész lakás. Még jó, hohy Balázs egész jókedvű, most is vígan kompozik, meg magyaráz, csak ez a takony... :?

Majd még jövök!

 


Sziasztok!

Judit én nátha terén már szakértő vagyok! A sterimart elötte kell befújni! Legalábbis én azzal is meg az orrcseppel is úgy szoktam, hogy először becseppentek vagy befújok, és utána egy 20 percet szoktam hagyni hatni, és utána szívom ki! Így sokkal több kijön neki!
És csak ajánlani tudom, hogy minnél többször fujd és szívd neki nehogy letapadjon! Mert mi így jártunk! Azt hittem már jó, csak akkor fújtam és szívtam mikor úgy hallottam van valami...hát rosszul tettem...mert letapadt, és most hordhatjuk orrszívásra... :?
Szóval remélem ti hamar túljuttok rajta! Gyorsabban mint mi!

KépKép
KépKép
 
 


Köszi Akíra!
Tudtam én, hogy itt szakértőkre találok! (sajnos, mert ezt ugye jobb lenne nem is tudni)

Na megyünk kajcsizni, aztán alvás (remélem)!

 


Sziasztok
Na, az én gépem "meggyógyult", de sch. Judit , remélem ti is ilyen gyorsan meggyógyultok!! :lol:

A sterimarra én már nem is válaszolok, Akíra profi benne (sajna)

Hát beleolvastam.... Erre csak azt tudom mondani tömören, és finoman, hogy ilyen szart még sosem láttam és olvastam. :oops: Minden második képnél és bejegyzésnél ezt kellet mondanom:" azt a k..va, ekkora sz.rt". Pedig csak ritkán szoktam így beszélni, de erre nics más szó. :roll:

 
 


Berzkat:Ezt aztán jól megmondtad!Kb. nekem is ennyi a véleményem! :D

Köszi lányok a sok dícséretet a képről!De ti is tegyetek ám fel!
Különben a feje tetején már elég sok haja van,de a többi helyen hiányos.Tudjátok,ritka szép haja van,inkább ritka,mint szép! :lol:

Ja és Berzkat:Ebédre nem értél ide,de vacsira még jöhetsz!
:D

Akíra:Ezen a képen még nem is látszik igazán,hogy milyen kék a szeme,majd ha szeretnétek és nincs ellenvetés,akkor hozok egyet,amin viszont nagyon jól látszik!?Láttam a blogotokat,nagyon jól meg van csinálva.Honnan volt rá időd?Én már vagy 5 blogba és 3 weblapba kezdtem bele és mindegyik félbemaradt.Meg nem tudok minden nap írni bele,van,hogy el is felejtetem,hogy van.Gergő blogja is napok óta üres!:cry:Pedig nagyon szeretnék egy saját weblapot!Te csináltad?Tudnál benne segíteni?

Hol vannak a többiek :?: Tessék jönni,írni! :D Én most ráérek,mert anyuék barátainak a lánya átjött és most ő játszik a fiammal,imádják egymást!

Most jut eszembe!Még mindíg nem tudtok otthoni munkalehetőséget?Nekem kéne.

 


Sziasztok!

Teljesen véletlenül találtam erre a topicra nem tudom, hogy befogadtok-e minket és csatlakozhatnánk hozzátok?

A beteg babáknak jobbulást kívánok!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Szia Krisy!

Szerintem a többiek sem bánják, ha csatlakozol, én főleg, elvégre Dávid és Marci a pociban egyidősek voltak :lol:

Szóval boldog 7 hónapot neketek!!!

Kép
Kép
 
 


Köszi Nikole a köszöntést és a hófordulosat is. :lol: :lol:

Hát igen csak Marci úgy döntött Ő előbb szeretne megismerkedni a szüleivel, Dávid bezzeg még váratott magára. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok

Ezer bocs, hogy eltűnterm, ma valahogy kicsit elhavazódtam. Délelőtt, bevásárlás, piac, Ottó hazaugrott az ütlettársával, délután meg a doktornéni jött. Megkérdeztem tőle a dévényis gyógytornát, azt mondta felesleges, ne aggódjak. Mártika ugyan később csinálja a dolgokat, mint más babák, de semmi nem utal fejlődési, fizikai problémára. Egyszerűen csak későn érő típus. :P

Sch. Judit
Remélem Balázs jobban van. Az orrszípó porszintó nálunk is egy rémálom volt.

Nikol
Milyen napotok lett végül? Marci kipihente a nyűgit?

Bacsbern
A Dévény torna az izmokat mozgatja meg masszírozással, speciális mozdulatokkal. Mozgásfejlődési problémákkal küzdő babáknak ajánlják, illetve főleg olyanoknak, akik oxigénhiánnyal vagy egyéb problémával születettek. Mártikának nincs ilyen problémája (hál'istennek).

Gerimamy
A kis punkos kép nagyon tetszik! Kép
Bevallom, én nem szoktam csicsókát készíteni :oops: , de szívesen kipróbálnám. Piacon veszed? Hogyan készíted el?

Akira
Kyrának jobbulást. Már akartam írni, hogy nagyon tetszik a neve. Mit jelent? Azt a privit én is megkaphatom? :oops: Megnéztem az oldalakat, amiket ajánlottál. Nekem is tetszenek.

Krisy
Üdv. Marcinak boldogságos hófordulót.

Internetes vásárlás:
Babadolgokat még nem rendeltem, de a férjem szokott vásárolni a Vateráról régi zsebórákat. Ez a hobby-ja, gyüjti őket. Eddig nem volt vele gond, nagyon megbízható.

Anyós
Hűű, hát az enyémről nem kezdek el mesélni.... Július óta nem beszélünk. A furcsa az, hogy az unoka születése előtt tök jóban voltunk. (Első uncsi.) De ahogy megtudta, hogy babát várok, egyszerűen megzakkant. Mást erre nem is tudok mondani. Egyedül a páromat sajnálom, őt nagyon megviseli a dolog.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Gyors helyzetjelentés: du 4-ig elég sz.r volt a helyzet, de aludt egyet és most elég jól elvan. (kopp-kopp) Hoztak apósomék olyan (nemtommi a neve-én "habi-tapi" lapnak hallottam) lapokat, most azokon csücsül. Egyet kiválasztott, azt már jól megrágta, de most nem baj. (amúgy sem! :wink: )

De még kell porszívózni, úgyhogy ez a jókedv változni fog. Férjecském meg 10-ig dolgozik, szóval megint rám marad a "nyúzás". :(

Gerimamy!
Nagyon jó az a kép! És van még ettől kékebb szemű kép is? de ahogy a zuhany "madzagját" rágja, az csúcs!

Nansy!
Tök jó, hogy nincs baj Mártikánál! Mondtam én, hogy később fogja csinálni a dolgokat! Meglátod, majd pár hét alatt mindent megcsinál, amit eddig még nem! Gyorsan megtanul mindent és még lehet, hogy l Fürdés után e is hagyja a többi, ilyen idő gyerkőcöt. :wink:

Rubinita merre vagy?

Én is teszek képet, itt még nem betegen persze. Már nem új képek, mert azok még a fényképezőn vannak, csak lusta voltam letölteni.

Kép fürdés után

Kép a répa egészséges (bár lehet, hogy rossz anya vagyok?!) :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ui.: az első képen a szemöldökénél levő folt a szexepilünk! :wink:
Általában azt hiszik, hogy vmi plezúr, de a kórházban már megvolt, 2. nap vettem észre. Akkor azt mondták, hogy a szemcsepp lecseppent és az ilyen barna, majd elmúlik. Gyanítom ez már nem a szemcsepp! :lol: De majd benövi a szemöldöke, nem hiszem hogy zavaró lesz. Ha a homloka közepén lenne, de így?!

Na, eldugulok, lassan kezdődik a "kínzás"!

Puszi mindenkinek! És jó éjszakát, mert ma már sztem nem jövök!

 


Jó éjszakát mindenkinek.

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Rubinita remélem nincs baj, remélem nem azért jöttél csak ilyen röviden!

Judit, remélem jó éjszakátok lesz és Balázs holnap már jobban lesz! Kitartás! És jobbulást neki :(
A répaevős kép...az a kis huncutság...édes nagyon
:lol:

Nansy, a Kyra név jelentése úr uralkodó... :roll: ...hát ez így is van :lol:
Az utónév könyvbe í-vel van írva, de kijártuk neki, hogy y-al lehessen :D
Mindjárt küldök privit neked :)
Nem beszéltek anyósoddal július óta? És azóta a gyereket se látta?
:shock: Én anyám meg az anyósom minden nap itt vannak! Minden nap minimum 5 percre beugranak megcsócsálni a csajszit :lol:

Krisy jó hogy jöttél :)

Gerimamy....ezen nem kék a szeme? :shock:
Na akkor tedd csak fel azt amin kék :lol:
Azért ha megnézed a blogot én se írok minden nap :D
Amióta beteg (két hónapja) alig van rá időm...van benne vagy 5 bejegyzés azóta! :lol:
Hát elég sok mindent én csináltam benne! A keretet nem, de a többit igen! Szóval ha gondolod szívesen segítek, amit tudok :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Krisy:Én is köszöntelek itt nálunk.Mesélj,Ti miket esztek?

Akíra:Írtam privit!Nagyon szeretek ilyesmiket csinálni,weboldalszerkesztés a kedvencem,de a blog egyszerűbb,csakhát,időhiánnyal küzdök...

Bacsbern és Rubinita:Mi volt ez a mai óriási aktivitás? :lol:

Judit:Igazi nagy fiad van,kis felnőttes arca van,édike!
Répa?Bár csak Gergő is szeretné!Akkor kezet foghatnak a gyerkőceink,mert nekünk is van szexepilünk.Már régebben mutattam,van egy tűzfolt a kis hátán,de egyre jobban kivilágosodik,doki szerint elmúlik 1 éves korára.Szerintem nektek is elfog.

Nansy:A csicsóka olyan,mint a krumpli,hosszúkás,ha megpucolod narancssárga és édeskés.Ma csak simán megfőztem fele vízben,fele tejben,pulykahusival együtt,a végén tettem hozzá tejszínt és összeturmixoltam a husi miatt.Tök fini lett,még én is ettem belőle.

Kép Ezen sokkal jobban látszik
Kép És egy másik

Na de mostmár befejeztem,megyek,mert mindjárt itt alszom el!
Mindenkinek nagyon jó éjszakát és remélem,hogy a beteg babócák reggelre meggyógyulnak!

 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Nansy a babám neve Dávid :lol: , de köszönöm a köszöntést nektek is boldog hófordulot. Jól láttom, hogy Márti és Dávid teljesen egyidősek? :shock:

Gerimamy: Mi sok mindent eszünk már, de javarészt üvegeset, mert a kis gézengúz nem fogadja el amit neki főzők, bezzeg a mi kajánkat azt szívesen eszi. Egyébként eszik még tejpépet is meg szopizik reggel és este, de szerintem már nem elég neki a tej, mert állandóan felébredt éjszak de mióta este eszik még tejcsi mellé 240 ml higitott tejpépet azóta max. egyszer kel.
Múltkor rizseshúst csináltam és apa az ülébe ültette és megkostoltatta vele a rizst szafttal, na utána úgy nyitotta a száját, hogy csak na. Úgyhogy egykanál apának egy kanál a babának lett belőle. De volt hogy megkóstoltattam vele a mi krumplifőzelékünket amiben tejfől és liszt volt na az is nagyon izlett neki. :lol: :lol: Ha neki főzők az nem kell ha magunknak az jöhet hát így mükődik a mi kis drágánk. :lol:
Geri nagyon aranyos kisfiú és tényleg szép kék szeme van én úgy örültem volna ha Dávidnak is marad a kék szem, de sajnos nem mert bezöldült. :lol:

Sch.Judit: Balázs nagyon huncut a répás képen én észre se vettem a foltot csak miután felhívtad rá a figyelmet. :shock:
Dávidnak is van két barna foltja egy a kézhajlatban egy a láb hajlatban állítólag a nap okozta nyáron bár nem igazán volt napon és azt mondja a doki elmúlik de ha nem akkor sem zavaró mert úgyis szőr lesz rajta :lol: :lol:
Remélem Balázs már jobban van és az éjszakátok jól telt.

Anyós téma: Nálunk dettó az van mint Gerimamynál :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Jóóóóóóóóóó reggggggelt!!!!!!!!!!

Naggggyyyyon jó volt az éjszakánk! Este még picit melegnek éreztem, kapott egy kúpit, kiszívtuk a nózit, stb... Nehezen aludt el, mert nem volt álmos. Kihoztam a nappaliba és megnéztük a Barátok 2. részét is. Utána már ásítozott, be az ágyba és már szundizott is. :lol:
(én ebben is "más" vagyok, /amit rólatok is el tudok képzelni/, mert én nem ragaszkodok a szigorú alváshoz, akkor alszik, ha már álmos, nem pedig akkor ha mondjuk este 8 óra van!)
Aztán 3/4 5-kor kelt, kapta a tápit, alvás tovább, aztán 8.20-kor ébredtünk, úgyhogy szupi!

Na, most megyünk öltözni, reggelizni!

 


Judit
Balázs a 2. képen, mint egy igazi kissrác :D Nem 8 hónaposnak néz ki, nagyon édes!!! Remélem mára már jobban van!

Gerimamy
Nem gondoltam volna, hogy lehet fokozni azt a kék szemet, de úgy tűnik mégis! Gratula hozzá Geri babának :lol:

Nansy
Örülök, hogy nincs gond Mártikával, de a párom tegnap belémvégta az ideget. Azt kérdezte, hogy Marci egyik lábfeje nem áll-e túlságosan kintebb a másikhoz képest :shock: Na persze azóta csak azt nézem, de szerintem nem igazán. 1,5 hét múlva úgyis megyünk a dokinénihez a 8 hónaposra, majd megkérdezem. :roll:

A tegnapi napunk végig nyűgös volt, sétálni i csak egy rövidkét mentünk, azt is csak Max miatt. Mivel Marci nem aludt el a kocsiban, így nem húzhattuk az időt, de egy kis sírással megúsztuk. Este pedig hamarabb letettük, de éjszaka nagyon jól aludt :lol: És úgy tűnik, hogy ma már sokkal jobb napja lesz!

Marci tegnap ropit "szopogatott". Édes volt, nem nagyon tudta, hogy mit is kellene vele csinálni, de mikor letört belőle egy darab, gyorsan kiszedtem a szájából, mert ugye megrágni még nem tudja, azt pedig nem szerettem volna, hogy egészben nyelje le :roll:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Krisy
Ezer bocsánat, a pici fiad nevéért! Nagyon szégyenlem magam! Nincs mentségem! A babáink valóban egyidősek. Én ugyan csak májusra voltam kiírva, de Mártika három és fél héttel előbb született. Te mikorra voltál kiírva?

Gerimamy
Szuper a sapkás kép! :P

Akíra
Csak én és anyósom nem beszélünk. Tőlünk öt utcányira laknak, a férjem hétvégenként átviszi hozzá Mártust egy-két órára. Muszály, mert nálunk csak ő az egyedül nagymami.

Judit
Balázs egész nagyfiús baba már. A répaevés tetszik! :lol: Én is szoktam adni Mártikának hámozott almát egészben, vagy félben, nagyon szereti szopogatni.

Kérdés:
Mit adtok inni a babáknak? Nálunk az édeskömény tea megy - cukor, minden nélkül-, illetve a forralt lehűtött víz. Szeretnék másféle teát is megkóstoltatni vele (natúr), csak nem tudom, milyennel próbálkozzam. Talán a barackos tea nyerő lenne... Vélemények?

Tegnap elfelejtettem írni, hogy a doktornénink szerint jöhet a Danonino, joghurtok és a kefír. Már alig várom, hogy hogy ízlik neki.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok
Nansy
Mi már megkostoltuk a danoninot a héten nekünk nagyon fincsi volt biztos Mártus is imádni fogja.
Tök megijedtem ez a mozgás miatt... megkérhetlek hogy leírd mit is csinál Mártus?? Dorina csak hasról fordul hátra vissza nem és ezt se minden nap :( De viszont izeg mozog stb .. szépen ül ha felültetem tartja magát stb.... remélem ez normális , bár szerintem csak lusti nehéz a popperja :shock:

Gerimamy
Édes vagy hogy hiányoltál ,nagyon jól esett :D Tegnap kicsit nyomi voltam azért nem jöttem . Gergő pánkos képe NAGGGGGGYYYYON vagány igazi nagyfiús!!! :D

Krisy
Üdv itt is :lol: kajcsival kapcsolatban Dorina pont ilyen .Multkor csináltam görög salit majd kinézte a szánkból adtam neki belőle és falta meg volt hozzá grillezett csirkemell nah azt is benyalta hozzá. Persze ha külön neki csináltam volna akkor tuti utálta volna.
Most jut eszembe remélem ettől nem lesz allergiás a gyerekem :lol: :lol: :lol:

Judit
Balázs fürcsis képe ...... igazi medell arca van rajta , gyönyörűűűűűűű!!!
Örülök ,hogy jobban vagytok

Majd nem elfelejtettem Gerimamy olvastam a blogotokat, nagyon édi :D

Akira
Reméljük most már Kyra is jobban lesz napról napra, és Kyra blogját is olvastam ám :lol:

Csajok szeretnék segítséget kérni , este már nem akarok tápit adni Dorcinak csak reggel csak azt nem tudom mit adjak helyette??? mert tízóraira van a tejpép ebéd főzi uzsi gyümi és mi legyen a vacsi??????????? Mi este 7-kor vacsizunk és utána már csak reggel eszünk 6-7 között szóval valami tartalmas kéne.
Vendég
 


Nansy
Lemaradt mi átlagban gyümileveket iszunk Dorina a vízet nem issza meg ezért veszek neki babaitalokat de van hogy limonádét izsik.
Vendég
 


Marci lehűtött forralt vizet iszik.

Én is megkérdezem majd a dokinénit a joghurtól, de nekünk az allergia miatt szerintem még nem nagyon fogja javasolni. Na és én már a túrót várom nagyon, én legalábbis imádom, szerintem Marcinak is ízlene :lol:

Bacsbern Marci vacsira is főzit eszik, mondjuk 6 körül vacsizik, és 3/4 8-kor alvás előtt még kap tápit. Így viszont alszik, vagy ha azt nem is, de legalább nem sír éjjel kajcsiért :wink: Szerintem próbáld ki, az elég laktató!

Kép
Kép
 
 


Nikol
akkor adhatok neki 2-szer főzit 1 nap ebédre meg vacsira???

Akira te a tejet hogy adod neki ??? rendesen felforralod és abba teszel kakaót? Mert akkor reggelre se kéne tápi ha mondjuk tejet inna! Csak azt nem tudom 6 hósan ihat tejet? Végülis régen ihattak a babák csak mosz ez az új "trend" miatt nem javasolják!!

Nikol
neked azért más az allergia miatt én sem merném kipróbálni ha nálunk lenne a családba érzékenység.
Vendég
 


Gerimamy
remélem ma elég aktív vagyok :lol: bár ma te nem vagy eddig valami aktív :lol:
És a többiek sem!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Vendég
 


Sziazstok!

Köszi a ,,szemes" dicséreteket!De most egy darabig nem teszek fel képet,nem akarok sztárolni! :oops:

Judit:Örülök,hogy könnyű éjszakátok volt.Tudom,milyen egy beteg baba éjjel,sajnálom őket nagyon.Remélem hamar rendbe jön.

Bacsbern:Nálunk mostmár az a vacsi,ami az ebéd.Tehát például főzi és desszertnek megeszik általában egy joghurtot.Na ő aztán imádja a joghurtokat,pudingokat,már jó ideje eszi őket és semmi baja tőlük. :lol: Amikor nem evett még főziket,akkor tejpépet vacsizott,azzal jól belakott.Vagy csinálhatnál neki tejbegrízt,tejberizst....

Szerintem ne aggódjatok a mozgás miatt!Gergő is olyan volt,hogy azt hittük sosem fog ülni és egyebek,aztán egy nap gondolt egyet és anélkül,hogy tudott volna ülni,felállt.Pedig csak 6 hónapos volt.Aztán mostmár ül is,meg már simán körbejárj franciaágy szélét.Szóval szeintem nincs ok az aggodalomra.

Krisy,Nikole:Nálunk is fennál ez a helyzet,mármint,hogy a mi kajánkat kinézi a szánkból,rendesen kunyerál,de amit én külön neki csinálok,az már nem olyan érdekes.Úgy vettem észre,minnél többet foglalatoskodom a kajcsijávak,annál inkább nem kell neki.Biztos csak véletlen.:D :?:

Nansy:Mi egy pár napja kakaót iszunk.De amúgy nálunk nagyon ritkán ivott a bukás miatt,most vezetgetjük be,de általában teázik.Szerintem nyugodtan adhatod neki a ,,felnőtt" teákat,csak vilgosra csináld eleinte.

Krisy:És ha Te is kipróbálnád,amit nekem ajánlottak a lányok?Úgy lehet,hogy neked is megenné a főztödet!?

 


Sziasztok lanyok! A tegnapi napom elég fáraszto volt,ezert csak este köszöntem be. Mentségemre legyen mondva a Télapoval egyeztettem. A tavalyi Télapo most nem tudta elvallalni /kulföldön lesz/ s keresnem kellett egy újat,vele idopontot,ajandékok átadását beszéltem meg. Mert a sok kicsi gyerek várja ám,ilyenkor szoktuk az alkalmazottaink gyerekeit meglepni, a Karacsony inkabb csaladi unnep.
Remélem bevállik a Télapo nem ugy mint egyszer,majd meglatjuk. Latom sokat irtatok,majd reagálok az irasaitokra is de azt megállapithatom, hogy minden baba nagyon édes,gyönyörű (nem csoda ha szerelmek szövődnek itt)és nagyon ügyes,oly finomságokat esznek, ügyesek vagytok anyukák,a beteg babáknak gyógyulást kivanok,bár ha az éjszaka jól alakult az már egy jo jel. Krisy köszöntelek én is itt köztünk, gyere gyakran! Akíra ugy látom ,hogy ,,prívík szallnak'' a levegőben. En megkaphatnam? Elnézést ha nem. Ruben mar egy hete allandoan az öklét nyomja a szajaba, harapdalja. De hat ő még csak 3 hónapos,nem jöhet a foga. Igaz? Lányok ti voltatok a forummal ahova jartatok baba-mama talalkozon? Na jol leirtam,remelem mindenki érti mit akartam kérdezni...

Rubinita

Kép

Kép
 


Csajok most fejeztem be közel 45 percig birtam Rubint Réka tornáját!! :oops:
Ez EGY ÁLLAT kitikkadok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, elmegyek 2 órára a gép elől, és mennyit kell olvasnom... :lol:

Voltunk a védőnéninél méreckedni. Balázsom 8800 gr és 75 centi! :lol: Nem kicsi! Súlyra azt hittem kevesebb lesz, de meghízta a havi 500 grammot. Most meg jól bealudt a kocsiban, de fel bírtam hozni és betettem az ágyába, úgy hogy fel sem ébredt! :lol:

Neki kellene állnom főzni. Natúr szeletet sütök és rá fokhagymás tejfölt, meg sajtot és be a sütőbe. Krumpilürével. Szerintem Balázs ott fog ráncigálni, de lehet hogy meg tudom etetni vele a tegnapi husis főzijét.

Gerimamy!
Tényleg nagyon szép kékek azok a szemek!!!

Mi Hipp-es teákat iszunk, mindegyik fini.

Rubinita!
De Te akkor most dolgozol? Vagy mi? Vagy miért Te egyeztetsz a télapóval?
Nálunk is 3 hónaposan kezdődött a nyáladzás, harapdálás. Mindenki mondta, hogy NA, MOST EZ MÁR A FOGA! Ja, csak 4 hónap kellett még hozzá... :wink:
Bár van akinek tényleg az.

Bacsbern!
Ma tényleg ügyi vagy! Mi este vacsira rizst eszünk gyümivel, az jól telít. Persze elalváshoz kell még kevés tápi is!

Akíra!
Jól vagytok?

Remélem más nem beteg! Berzkat gépe után mi is rohamosan gyógyulunk!!! :lol: :lol: :lol:

 


Sziasztok!

Gerimamy: Ki fogom próbálni mert nekünk szintén az a próblémánk mint nektek, hogy zöldség nuku. Bár múltkor a marhahúslevesből a répát megette de csak is úgy, hogy nagyobb darabban voltak a répák és én a kezeből adtam neki ő meg szépen a két kis fogacskájával elcsócsálta. :lol: Persze figyeltem mint az őrült nehogy egy nagyobb darabot harapjon mert azt még nem tudja elcsócsálni. :lol:

Bacsbern: Nálunk este (kb. fél hét) pl. Sinlac pépet kap gyümivel mostanában körtével és utána a pancsi után (fél 9) szopi kiegészítve higitott tejpéppel (Hipp Natúr Griz) ami olyan mint a tej abból még 240 ml bevág. :lol:

Nansy: Semmi gond a név elírással van ilyen. :lol: Egyébként én április 11-re voltam kíirva csak Dávid még ráhúzott egy pár napot. :lol: Dávid főleg vízet iszik, de a délutáni alvás előtt kap gyümölcslevet bár azt én higitva adom fele gyümilé, fele víz. A teát nálunk pl. nem issza bármilyen izesítésű.

Ma megyünk a védőnőhöz méreckedni kiváncsi vagyok a méretekre. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron