Új privát üzeneted érkezett!

A kupit és rendetlenséget nem ér nézni! :lol:
Felújjítás van nálunk :?

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!!

Köszi,nagyon kedvesek vagytok!Tényleg nem kicsi gyerek,a dokinőnk mindig a fejét fogja,h úristen,mekkora vagy te Dénes!Nem baj,olyan kis vézna volt,mikor született,most már öröm nézni a sonkáit :lol:

Foglalkozás:virágkötő vagyok,anyunka van egy üzlete,ő volt a főnököm 8) jó is és rossz is....de talán emiatt is lettem kompromisszum-képes...vagy mi :P Egyébként a főiskolán informatikát tanultam,de nem végeztem el....nem az én világom.De ha saját vállalkozásunk lenne,akkor szívesen vendéglátóznék.Csak ahhoz kellene még egy valag pénz is :roll:

Fogyókúra,nane!!!!!63-al kezdtem a terhességet,most vagyok 64,de karácsony előtt már voltam 62 is.60 a cél.Amíg szoptatok,nem megy le több,talán ha tavasszal többet tudok majd sétálni.Ha viszont már nem szoptatok majd,de az étvágyam ilyen marad...na erre még gondolni sem merek!!!

Esküvő:életem egyik legszebb napja.És ahogy apa rámnézett!!!!Jó érzés volt nagyon!

Körkérdés:ti már mindannyian adtok tejterméket?Nem kimondottan a tejre gondolok,hanem sajt,kefír,túró...mi nagyon tejberátok vagyunk,apával 1-2l tejet megiszunk egy nap és a gyengénk a sajt...ezért is érdekel nagyon,h aki adott már sajtot,az milyen fajtát???Mert én elképzeléseim szerint a trappista az,ami jónak tűnik,de annyi más annál sokkal jobb és egészségesebb sajt van.Meg aztán,nem tudom,ti h vagytok vele,de nekem a trappista már nem is igazi.Emlékszem gyerekkorom isteni trappista sajtjaira:hatalmas lyukak voltak benne,gyönyörű sárga volt és az az illat!!!!!Emlékeztek????Na ez a most kapható változat nem mozgat meg bennem semmit.
Mondtam apának,h mi lenne,ha én a parmezánnal kezdeném(nekem kedvencem)erre ő jól beijedt,h ő azt hogy utálja és ne szúrjak már így ki szegény gyerekkel....
Segítsetek ebben!Kíváncsi vagyok,ti mit gondoltok erről!

Dénes sosem suttog.Ő vagy magyaráz állandóan,vagy szigorúan néz,pláne,ha duzzog,vagy torkaszakadtából ordít.Ez ált.csak hiszti,de ha nem vígasztalom meg,akkor addig csinálja,amíg nem hány....nem egyszerű!!!Ja és mostanában állandóan nyíg.Nem tud még felállni,csak térdel és beidegesedik.Ha segítek neki,akkor azért sír.Ha nem segítek,azért.Igazi bika férfi.....

Nikole,anyós megtömés :twisted: én (többek között)ezért nem hagyom rá senkire anyun és öcsémen,meg az apuciján kívül.Másban egyenlőre még nem bízom meg,pedig szeretem az anyósomékat,de teljesen más elképzelései vannak a gyereknevelésről,ami nem baj,csak én nem viselem még el.Meg Dénes nincs is el vele,nem tudja lekötni a figyelmét.És ha ordítani kezd nála,akkor pánikszerűen a kezembe nyomja.....ami persze jó,mert én megvígasztalom,de így hogy várja el,h a gyerek jól ellegyen vele...mindegy,nem akarom szidni őket,de van nekem is néhány sérelmem.

A csúszásgátló a kádba jó ötlet,én most fürdetőkarikát akarok venni,mert a kiskádat már tényleg kinőttük.Van valakinek,szeretitek??Meddig használható???

Na,egyenlőre ennyire futotta az időmből!Szép napot mindenkinek

Kép Kép
 


Hűűűűű,Akíra,milyen szép fotók!!!És mekkora ez a cicus!!!!!A kutyus is imádnivaló!!!De persze a kiscsaj a legszebb!!!!

Kép Kép
 

 
 

Sziasztok!

Akyra:Nem mondod komolyan,hogy a képen az egy macsek?Őrület nagy!Látom Kyra is jól megrendezi őt!:)

Meli:Én 3 hónapos korától adok neki tejet és aztán fokozatosan jöttek a tejtermékek.Értem ez alatt a joghurtokat és a túrót,túrórudit,sajtot.
A mai napig imádja a joghurtot,napjában 2x is kap.Tudom,sokan elítélnek érte,de én tudom,tapasztaltam,hogy a gyereknek nem árt,ezért nem is érdekelnek a rosszindulatú ellenvélemények!:)
Én is virágkötőnek tanultam!Szerettem volna az lenni nagyon,csak a suli teljesen máshogy működött,mint azt én szerettem volna.4 éves volt,abból 3,5 évig virágott nem látott egy virágkötő sem,csak az utolsó fél évben.3,5 évig csak ástunk,szüreteltünk,ültettünk és az alap tantárgyakat tanultuk,aztán nálam betette a kaput,amikor rá akartak venni arra,hogy tegyem le a jogosítványt traktor vezetésből.Kész röhej,ez nem én vagyok,inkább ott hagytam a 3. év elején.

Fogyi:Én már egész jól haladok,határozottan érzem,hogy fogytam.A mérleg persze továbbra is sz@r,4 kg mínuszt mutat,de szerintem valamivel több ment le.Most jött a Tesco-s újság és nagyon jó mérleg van benne 4.000-ért,méri a testzsírt,meg minden kutya füle,na olyan kell nekem!

És akkor most itt a kép,ahol a fiam hasonló helyzetben van,mint Dénes baba!



Kép

 


Sziasztok!

Lányok, egy kis segítséget kérnék!

Az előbb a kutya nagyon nyüsszögött, ezért Kyrát betettem az ágyába és betettem mellé a játékait! Kivittem a kutyát és most már visszajöttem, és már a mosogatógépet is ki-be pakoltam, és még mindíg elvan....énekelget, zörög! Tehát jól van, tudom hogy baja nem lehet a kiságyba, elvan! Ti most hagynátok ott? Vagy bemennétek hozzá? Mert ugye így azért persze el tudom végezni a dolgmat, de mégis rossz anyának érzem magam amiért egyedül játszik a gyerekem! De viszont azt se szeretném ha megtanulná hogy én mindíg ott vagyok, és ezért nem tudna egyedül játszani! Szóval most dilemmába vagyok hogy mi a jó neki? :roll:

Mi a véleményetek?

KépKép
KépKép
 
 


Akyra:Szerintem addig,amíg elvan,ne vedd ki,nem vagy ezért rossz anya.Én legalábbis sosem veszem ki amíg nem jlez,hogy elég volt az egyedül lét.És mégis olyan kis ragaszkodó,tegnap még pisilni sem engedett el!:)

Most olvastam vissza és látom,hogy lemaradtam egy casomó mindenről,úgyhogy még írok majd.

Ja,és Krisy,ha lefogyok,ígérem,lesz fehér ruhám!

 


Gerimamy, a képen az egy macsek :lol:
Perzsa cicus! Utálja Kyrát, mert folyton tépi, de multhéten tüzelt és olyankor bármit lehet vele csinálni, még rá is léphetsz ha ahhoz van kedved, így gondoltam végre tudok közös fotót csinálni a macskáról és a Kyráról :lol:
Ja, de az utál kifejezést senki ne értse félre, soha egy karommal nem nyúl Kyrához! Már ha csak elindul felé a gyerek ugrik is fel az ablakba vagy akárhova ahol nem éri el a gyerek :lol:

Biztos vagy te abba a mérlegbe Gerimamy? :lol:
Én egy kikötést tettem páromnak amikor megkérte a kezemet, az pedig az volt, hogy ebbe a lakásba soha nem lesz mérleg, max. konyhai ami max. 5 kilóig mér :lol:
Ha mérleg költözik be én költözök el :lol:

Én tudom hogy állandóan azt nézném, hogy mennyi jött fel és mennyi le...bele is őrülnék! :shock:

Édes a kép, és milyen más lett Geribaba :)

Meli, én mint már írtam párszor ugye adok mindenfélét Kyrának! Nagyon fokozatosan vezettem be nála a tejet is meg a joghurtot meg a túrót, túrórudit, de nincs tőle tényleg semmi baja így én is adom neki! Sajtot ő most kezd el enni, de nem igen lelkesedik érte! Mármint ha a kezébe adom inkább összepaszírozza és játszik vele! De a főzelékbe meg a kajába én szoktam reszelni neki sajtit! Trappistát! Nem tudom a parmezán szerintem túl erőteljes! Bár én imádom, de én még nem próbáltam Kyránál, de fene tudja...lehet bejönne neki :)

KépKép
KépKép
 
 


Akíra,igazad van a parmezánnal kapcsolatban,de a trappista meg olyan mű.Na majd meglássuk 8) dehogy vagy rossz anya,én is csak akkor megyek,ha szól...elég nagy a ház,amikor elvan mindig van mit csinálni...

Gerimami,édes a kismanó a képen!!Melyik kertészetibe jártál???Csak nem a mi kisvárosunkban???Mert úgy tudom,h csak itt van az országban,meg Pesten a Magyar Gyula......remélem idejártál,akkor akár még ismerhetjük is egymást!!!

Kép Kép
 


Akira
Most csak neked írok :D
A többiektől bocsánat de mennem kell még főzni mert ma kicsit elvagyok csúszva :(
Nekem is mindig ez volt a dilemmám hogy rossz anya vagyok mert egyedül játszik a gyerek,mire anyum felvilágosított hogy neki is úgyan úgy van szüksége egyedüllétre mint neked vagy nekem vagy bárki másnak, ha már nem szeretne egyedül lenni akkor úgy is jelezi ,hogy "gyere anya most már foglalkozzál velem is"
Szóval ne aggódj ezért te nem vagy rossz sőt nem fog jobban vagy kevésbé jobban szeretni se Kyra. Nah lehet ez 1 kicsit értelmetlen lett :shock:
Nekem van hogy Dorina 1,5 órát is eljátszik ezt ne úgy értsd hogy apszolult nem szólok addig hozzá, henem jövök megyek közben intézem a dolgom közben megállok megpuszilgatom szólok neki 2 szót és megyek tovább főzni pl.
Szal én szeretem hogy ilyen önálló......
Persze neki is vannak nyügibb napjai......amikor jobban igényel engem
de ez így van jól :lol:
Nah azt hiszem jól kifejtettem a témát :lol:
Vendég
 


Meli:Én ide jártam suliba Velencére.Dr. Entz Ferenc!
Nagy sz@r,már bocsi!

Akyra:Nekem is ellenségem a mérleg,világ életemben az volt.De most,hogy erősen fogyózok,nem ártana,ha az igazságot mutatná.

 


Akíra: a véleményem már tudod a kiságyban hagyásról :wink: És Liberty, hát gyönyörű! Persze Kyra nyomába sem érhet, de talán erről Marcinak kellene áradozni :lol:

Meli: Én még nem adok tejterméket Marcinak, mert nálunk a családban eléggé elharapózott az allergia, de sem én, sem páromnem vagyunk azok, szóval én még kivárom szerintem ezt a két hónapot, és 1 éves korától szépen elkezdem bevezetgetni nála. Sajt ügyben én is a Trappistát javasolnám, annak ellenére, hogy én még nem adok, de tuti azzal fogom kezdeni.

Bacsbern, egy kicsit irigyellek ám, hogy Dorina elvan egyedül is ennyit. Marci egyáltalán nincs el. Mondjuk általában elég neki, ha leülök vagy lefekszek mellé, és akkor eljátszik, csak ugye úgy elég nehéz bármit is csinálni itthon :roll:

Gerimamy: szinte hihetetlen, hogy ilyen picik is voltak a gyerkőcök. És milyen szép volt Gergő picinek is, nem is igen láttam róla kiskori képet szerintem.

Foglalkozás: papír szerint közgazdász vagyok külgazdasági szakon, marketing szakon és jogi szakon. Egyébként egy Közhasznú Társaság ügyvezetőjeként jöttem el szülni, ahol elég sokrétű volt a feladatom, az épületbérbeadástól kezdve az oktatásszervezésen át, de amit a legjobban szerettem, a rendezvényszervezés, weblap szerkesztése, újság kiadás, szóval a marketing rész.

Képzeljétek, most már talán le merem írni, és nem szólom el magam, de Marci már kb. 1 hete nem ordít sem a kocsiban, sem a babakocsiban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na jó, ez lehet furán hangzik így lassan 10 hónaposan, de náluk ez ugye igen nagy szó. Szóval remélem most már így marad, és ahogy lekerül az overál, teljesen megoldódik. Mert azért még feszeng és szenved ezerrel, de legalább nem ordít :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Gerimamy!
A nevem ezentúl Dr. Judit!!!!!! 8) 8) 8)
Azért nem örülök, hogy eltaláltam az aftát, jobb lett volna, ha szimplán a harapástól van. Így majd mindig lesz neki. Olyasmi ez, mint másoknak a herpesz. :? Bár ez nekem azért szimpibb, mert nem látszik.

Nikole!
De jóóóóó, az új ruháknak én is örülök mindig. De mostanában alig vettem valamit, mondván, hogy úgyis le fogok fogyni és akkor csak pénzkidobás lenne. Na, ez még nem jött össze, úgyhogy most se új ruha, se lefogyás. :( De azért rajta vagyok ám!!!

Akíra!
Jól van, nem is gondoltam komolyan, de ennyire remélem már ismersz!!! :wink:
A görgetésedet pedig megértem! Bár én itt nem görgetek soha, de a régi topikban gyakran megtettem. Vajon miért??? :lol: :lol: :lol:
Haláliak a képek! Én is felteszem (lassan) a macsekosokat, de olyan lusta vagyok az összeset lekicsinyíteni. Addig még várok, hátha maguktól összemennek. :wink: :wink: :wink:
És milyen nyelven tolmácskodtál? Az idegenvezetés és a tolmácskodás engem is nagyon vonzott régen. De jó Neked!!!
Ja, és dehogy vagy rossz anya!!! Én is otthagyom Balázst, ha elvan. Bár ez inkább délelőtt szokott lenni, akkor valamiért jobban eljátszik egyedül. Nem is baj, ha megtanul néha egyedül lenni, szerintem.
Látod már közben Bacsbern is írta!

Krisy!
Akkor várjuk a blogos elmaradott képeket ám! A papírbolt miatt én is irigyellek, az olyan jóóó lehet!
Dávid még biztosan nem biztos abban, hogy helyesen ejti-e ki a szavakat, azért suttog. :lol: :lol: :lol:

Meli!
A legjobb barátnőm is virágkötő, annyira szeretek az üzletében lenni. Amíg Balázs nem született meg, rendszeresen jártam neki segíteni. Persze nem a csokrokat kötöttem, csak drótoztam, elpakoltam a friss virágokat, ilyesmik. De imádtam!
64? Nekem most az az elsődleges cél. Aztán meg a 62 kiló. Az már jó lenne nagyon. De most hétfőig nem állok mérlegre. Akírának igaza van, állandóan stresszelek, ha megmérem magam. Néha tényleg jobb lenne, ha nem lenne itthon a hülye mérleg.
És a lényeg! Dénes tündéri kispasi. Nekem a az autósüléses képe tetszik a legjobban!

Tejet még én sem adok, sőt a sajton kívül még nem kapott mást. A tejjel azt hiszem most már megvárom az 1 évet, pedig én is imádom, naponta 2 litert is képes lennék meginni. De a joghurton nagyon gondolkozom, hogy kipróbáljuk már.
Sajtból Trappistát és Edamit evett, reszelve a főzelékbe.

(Kertészeti szakközép Baján is van!)

Berzkat!
Az esés……… Hát inkább nem mondok rá semmit! Brutál!!!!

Barbamami!
Te 180 cm vagy?!?!?!

Esküvő: nekem ugye kétszer is volt. :oops: (mert az első nem sikerült, így megismételhettem :P ) Mind a kettő szép ruhás volt, vendégekkel, stb. Az első lagzi fehér ruhás, 180 vendég, délelőttig tartó. De hát az a házasság ugye nem sikerült. A második lagziban ekrü ruhám volt. Ott már kevesebb vendéget hívtunk (kb 80-90), mert az én részemet én álltam (az elsőt még Anyu). De Tamás úgy szeretett volna rendes lagzit, nem akartam hogy szegény lemaradjon egy ilyen buliról. Én igazából nem akartam, hogy dumáljanak rólam, hogy na ez már másodszor megy férjhez és megint (majdnem) fehér ruhát húzott fel. Így is ment a rosszindulatú beszéd, mert a férjem fiatalabb tőlem. Szóval én egy csendesebb esküvőbe is belementem volna, de nem bántam, hogy hagytam magam rábeszélni. Életem addigi legszebb napja volt!!! Bár ez már nem tartott másnap délelőttig, mert Balu Kapitány már a pocakomban volt. :D

Na, most ennyi jutott eszembe…

 


Jaj!!!
Elfelejetettem írni: tesóm ma feküdt be a kórházba. Még csak pihentetik, egy-két vizsgálat, UH, CTG, stb...
De a nővérkék mondták Neki, hogy a lapjára rá van írva, hogy császár lesz, úgyhogy kicsit megnyugodott. Az meg szombaton lesz szerintem, mert akkor ügyeletes a dokibácsi.


pppppppppppppppppp
rsdx kj mmm m m,m yvvbcsvmv,v.v,cfmcmjhcsanaíNÍN

:arrow: :arrow: :arrow: Balázs üzent Nektek!!!

Szerintem már csak holnap jövök, mert Apa dolgozni fog, és akkor szabad a gép!

 


Sziasztok!

Rubinita
merre vagy? Már majdnem egy hete nem jelentkeztél! Remélem nincs semmi baj! :roll:
Ha csak egy mondat erejéig is, kérlek azért jelentkezz be, hogy tudjuk minden ok :)

Dr. Judit, :lol: Persze gondoltam én, hogy nem gondolod olyan nagyon komolyan, de tényleg nem akartalak kihagyni! És görgetni se görgettem itt még ezelött soha! :oops:
Milyen macsekototk van? Tegyél fel most már képet! :D És azt ajánlom kicsinyítsd le,mert az én tapasztalatom az, hogy nem kicsinyülnek össze maguktól :lol:
Idegenvezetésről csak papírom van, de utálom, ugyhogy azt sose csináltam! tolmácsolást is ritkán inkább itthon fordítok! Mármint küldik az anyagot és én lefordítva visszaküldöm! Időm nem lenne sok tolmácsolgatni mostanság :lol: Egyébként olasz és angol nyelven :)
A tesódnak drukkolunk nagyon :) És majd írd a fejleményeket ám :)
Balázs írása, hát az volt a legértékesebb! :wink:

Az egyedül hagyás kérdésre köszönöm a válaszokat! :) Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én hagyom játszani a gyerekemet egyedül! :)

Barbamami tényleg jó magasra nőtt :D Én is meglepődtem mikor láttam :D Meglehet nézni a babatalis képeken...zongorázni lehet a különbséget :D Persze ott is én vagyok a legalacsonyabb a magam kis 164 centijével :lol:

Nikole, Marcinak meg itt is gratula a kocsis teljesítményéhez :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!!!!

Alakulnak az éjszakáink,ma is csak 1x ébredt szopizni,meg aztán reggel fél 6-kor!Az már jó,nekünk az átaludt éjszaka olyan,mint a fehér holló-ritka.Mondjuk ez azóta van így,amióta megindult a nagy mozgás-fejlődés,4 hós korában több nyugis éjjelünk volt,mint most!Nanembaj.

Gerimamy,Velencén éltek??!?!?!?Mindig úgy irigyeltem azokat,akik olyan helyen laknak,ahová én néha eljutok nyaralni-kirándulni.Álmunk egyébként,h Balatonfürdere költözünk,veszünk egy szép nagy házat magunknak,meg veszünk egy szép nagy házat,ahol egy panziót nyitunk és egész évebn nyaralunk.Na most erre spórolok(meg már csak a lottót kell megnyerni hozzá)
Másik szerelmem Veszprém!

Nem is tudtam,h van több kertészeti suli az országban...hoppá.

Niloke,Dénesnek is nagy ellensége a babakocsi,pláne télen,cucmókban.De én már rutinos vagyok,mindig van nálam kölsgolyó,vagy natur puffasztott köles és biza tömöm :oops: de legalább nem ordít...az gáz,félek,h megfázik a torka,ha a sálat a szája elé kötöm,akkor meg azért ordít....gratula Marcinak!!!!Kocsiban nálunk azért nem vészes a helyzet,mert ott szabad a keze és tud vele matatni!

Judit,én is leszoktam a stresszről,attól nem fogyok le!Igaz,amíg szoptatok,addig a fogyókúra szóba sem jöhet,de a jógát el kellene kezdenem újra,pláne,h a hátam majd leszakad mindig.De az meg azért bajos,mert ha minden körülmény klappol,nincs tele a hasam(mert akkor nem szerencsés,egyszer hánytam is emiatt)meg még pisilnem sem kell és rá is érek,akkor Dénes nyíg megállás nélkül.Így egy-két pozíció közt csitítgatok,magyarázok,énekelek....lelombozó!
Trappista ügyben megygyőztatek!De én is megvárom az egy éves kort.Legalábbis ha még tudok szoptatni!

Akíra,én 165 cm vagyok!az szerintem nem annyira alacsony,legalábbis felénk nem számít annak!Vagy igen?
Irigy a tolmács-idegenvezetőségnek!!!!Mindig is vágyam volt!!!!

Szép napot!

Kép Kép
 


Sziasztok!

Alszik a Manóm, gyorsan benézek!

Akíra!
Sima házi macskoszunk van. 7 éve lakik nálam, a szomszéd nénivel sétált haza elég messziről, azóta itt van. Mondjuk ők nem engedik be a lakásba, de nálam nagyon sokat bent volt régen, csak éjjelre ment ki. Amikor egyedül éltem, mindig volt kihez szólnom, igazi társ volt, ezért is imádom. Nagyon sok mindent tud rólam. Amikor terhes lettem, már nem jöhetett be a lakásba, féltem is, hogy baja lesz vagy elcsatangol, de a lépcsőházba levittem a kosarát és napközben ott alszik, eszik. Egyébként azért haralmas, mert ki lett "vágatva", mivel állandóan verekedett a többi kan macsekkal. Na, azóta nincs ilyen gond, csak eszik és alszik.
De akkor nekilátok a képkicsinyítéseknek. Sejtettem, hogy maguktól nem mennek össze, de azért kicsit bíztam benne. :wink:
Én is 164 cm vagyok! :lol: (szerintem alacsonynak számítok, legalábbis n szeretnék magasabb lenni, akkor a kilók is "jobban állnának")
:lol: :lol: :lol:

Meli!
Gratula az éjszakához!
Szép terveitek vannak! Remélem egyszer (hamarosan) sikerül is megvalósítanotok!
Nekem furcsa ez a kocsiban ordítás, szerencsére nálunk ilyen nem volt. Balázs első perctől kezdve imád kocsikázni. Nem is tudom mit tudnék csinálni, ha sírna. Biztos rossz lehet.


Tesóm: valszleg holnap csaszizzák!!! Úgy izgulok, de biztos minden rendben lesz. Holnap meg itt alszik a kislánya, majd most szokom a 2 gyereket! :lol: :lol: :lol:

 


Sziasztok!

Tisztelt Dr.Judit!
Szeretném megköszönni nagyon pontos diagnózisát kisfiammal kapcsolatban.Köszönjük,hogy ilyen hamar,ilyen profi módon adott nekünk tanácsot.Ez után is Önhöz fogunk fordulni minden problémánkkal! :lol:

Meli:Mi Pusztaszabolcson lakunk,itt van mellettünk Velence 12 km-re,szóval kocsival kb. 5 perc.DE,mi amikor pesten laktunk,nyáron minden hétvégén itt voltunk velencén.Most már 10 éve lakunk itt és én azóta sem jártam velencén,mármint a strandolás kedvéért.Csak a suliba.Érdekes igaz?Valahogy nem vonz.

Lottó:Arra mi is gyúrunk!Már hetek óta,de nem akar hozzánk jönni.

Magasnak én sem vagyok magas,a kis 168cm-el.Na de Barbamami!
Rád emlékszem is a talis képeken!

 


Judit:Drukkolok a tesódnak!Biztos minden rendben lesz!

 


Sziasztok! Nagyon gyors bekukk...Akíra édi vagy, köszönöm a hiányolást... Meli és Barbamami elnézést,hogy csak most köszöntelek benneteket,érezzétek jól magatokat köztünk,gyertek gyakran... Ami még fontos...minden babának aki nemrég ünnepelt boldog hófordulót, s a szülinaposoknak utólag is boldog szülinapot kívánok...Lányok! El vagyok ,,havazva''... ma van Jennifer szülinapja s ezt szervezzük apával, hogy tele legyen meglepetésekkel, rengeteg barátja, rokon lesz jelen,persze ő nem sejt semmit,de nehéz mert ő már elég nagy ahhoz ,hogy nehogy elcsípjen 1-2 szót...Csajok! Mindenre reagálok megígérem...lejegyzetelem ,hogy miről beszélgettetek...addig is vigyázzatok magatokra...puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Rubinita: Jó, hogy jelentkeztél és BOLDOG SZÜLINAPOT JENNIFERNEK!!!!! Bizti jól sikerül a meglepi, majd számolj be róla!

Centi: én 172 cm vagyok, és nagyon jól érzem magam így :wink: Igaz a párom lehetne egy kicsit magasabb (174 cm), bár a régen hordott magasabb sarkú cipőimet már kihajigáltam :lol: :lol: :lol:

Meli, nem mintha örömteli lenne, hogy Dénes is ordít a babakocsiban, de legalább nem vagyunk egyedül :oops: Mondjuk egyedül az tartja bennem a lelket, hogy a barátnőm kisfia, ő 1 hónappal idősebb Marcinál, talán még nála is rosszabb, de tegnap együtt sétáltunk, és felváltva nyafogtak ugyan, de kibírták :lol: Mikor kicsik voltak is sokat sétáltunk együtt, és a Tisza-part már ismerte a két ordítós babát :oops:

Az éjszakánk ma nekünk is jó volt, de gondolom azért is aludt a kis manóm, mert tegnap délután fél 1-től este 3/4 8-ig csak 15 percet aludt. Brutál volt, megváltásként vártam már haza a párom, hogy vegye át egy kicsit, mert elég nehéz volt már este 7 körül lekötni a figyelmét. De így bealudt olyan 3/4 8-kor és 3/4 5-kor ébredt csak, és akkor is csak azért mentem le, hogy visszafektessem, mert ült az ágyában és beszélgetett. Mikor visszamenetem még hallottam hogy hablatyol, majd egyszercsak csend lett, és 1/2 9-ig aludt :shock: És én is :oops: :oops: :oops:
De ma megint megkaptam, mert gondolom kialudta magát éjjel, és nem aludt egész délelőtt, pedig már dőlt-borult és már sírt is a fárdtságtól. Végül 1/2 1-kor nagy nehezen bealudt és azóta is durmol.

Judit: szorítok tesódnak, de izgi lehet most nektek!!! Majd írd meg, hogy minden rendben ment-e. De miért ne menne rendben, nem igaz?

Kép
Kép
 
 


Na sziasztok! :)

Rubinita, örülök hogy minden ok :) Hát a szülinap tervezés fontos az tuti :) Én már kiválasztottam mindent Kyrának, hogy mi lesz, pedig hol van az még :)
Jenninek nagyon boldog születésnapot :) És te meg gyere amint tudsz :)


Alvás, hát nálunk is hasonló a helyzet mint Nikoleéknál! Kyra is van hogy nem alszik egész nap csak alig alig 20 perceket, viszont ha alszik egy nagyobbat akkor meg csak egyszer alszik... :roll: Ha meg az éjszakánk jó a nappalunk rémes! Ki érti ezt! Én annyira próbálok egy napirendet kialakítani nála, de hát nehéz! Pedig a kutya miatt is jó lenne, hisz neki se mindegy, meg hát ha jön a kistesó én meg fogok makkanni ha még nem lesz Kyrának napirendje és összevissza lesz mint most! :shock:
Mert hát én úgy szeretném, hogy addigra Kyra már úgyis egyszer alvó lesz és azt majd megpróbálom összehangolni a bébiével! És akkor lenne legalább 1 óra egy nap ami az enyém! Vagy ez hiú ábránd? :oops: :roll:

A lottó az nálunk is elkelne, csak az a baj, hogy mi mindíg csak odáig jutunk, hogy "lottózni kéne" és evvel el is felejtjük :D Bár így a szelvény ára a zsebünkbe marad, de az 5ös se lesz a mienk az tuti :lol:

Gerimamy, tényleg hogy van Gergő szája? Jobban már? Remélem hamar elmúlik avval az ecsetelővel!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Huh,mennyit írtok,mire végigérek,elfelejtem,kinek akarok írni és mit :roll: :oops:

Na,én vagyok itt a kémény? :lol: :lol: :lol: Már megszoktam,mindig olyan hülye magas voltam..
Napsugárra 10-12 éves méretet kell,hogy vegyek!!!!!!!!!!!!!!!! Hát,ő se lesz kicsi..

Dr Judit:
:lol: :lol:
Ez nem igaz...,mi rokonok vagyunk?? :lol: :lol: Amit az esküvőkről írtál,akár én is írhattam volna,teljesen igaz rám is minden belőle..
Nekem is ekrü ruhás volt a második.. Most igyekszem megint belefogyni,hogy a nyáron rámjöjjön az egyházi esküvőnkre :D
Cipőm is van hozzá,hát,legszívesebben a fátylat is felvenném,de 3 gyerek után.. :roll: :roll: :roll:
A barátnőmnek idén lesz az esküvője,pont egy méretek vagyunk, na, legalább a ruhára nem lesz gondja. Meg a dekorációkra, azt is vállaltam. Legalább nem először csinálom :D

Gerimamy:
Hogy van Gergő?

Rubintia:
Boldog szülinapot a lányodnak!!!! Nekem is ma van :lol: :lol: :lol:
(Legalábbis hivatalosan,mert egyébként 16-án születtem..)

Akíra:
Egyedül hagyás........
Hát,ha Kyrus történetesen a 3. gyereked lenne,nem aggódnál,hogy egyedül eljátszik :lol: :lol: :lol: De majd a tesónál örülni fogsz!! Akkor úgyis folyton rajtad fog lógni :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
 


Sziasztok!

Barbamami!
Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!

Kémény?!?!?!?! Olyan jót nevettem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hogyhogy 16-án születtél, de hivatalosan meg 17-én?! Közel volt az éjfélhez és inkább átteték egy nappal későbbre?

Tök jó, ezek szerint másnak is volt(ak) ilyen lagzija(i). :lol:
Nálunk sem volt meg az egyházi, mert nekem az első az volt, és most el kellett volna menni az egyházi :!: bíróságra :!: , ahol tanukkal kellett volna igazolnom, hogy a férjem megcsalt a házasságunk altt (sőt talán előtte is) és így lehetett volna érvényteleníteni az egészet. Közben nekünk jött Balázs, és pocakosan nem volt kedvem a tisztelt egyházi bírák elé állni, nekem ne mondják, hogy azért akarok templomi esküvőt, mert babát várok...
Pedig mi mindketten voltunk még bérmálkozók is, sőt Tamás még ministrálni is járt. Talán egyszer majd nekünk is lesz templomi esküvőnk, de most még annak is örültem, hogy a pap megkeresztelte Balázst.

Napsugárnak is boldog szülinapot, (bár utólag!)

 


Rubinita!

Jennifernek is boldog szülcsi-napcsit!!!

 


Gerimamy!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ugyan már, bármikor szívesen segítek...!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Tesómról holnap írok, de úgy izgulok, mintha az én babám lenne!

 


Héééééééééé, ma csak én fogyasztom itt a helyet????????????

Csak azért jöttem, mert szokás szerint béna vagyok. Megcsináltam a slideshowt, de nem tudom a blogba feltenni. Mit is kell bemásolni?

Segííííííítsééééééééééég!!!!!!!!!!!!!

 


SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!

MAGAMTÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Sziasztok

Most ár én is vagyok, vége a szülinapi őrületnek.
Csajok, van a gyereknek érzéke ahhoz hogy kiválassza a legdrágább játékot... megígértem neki, hogy ő választhat szülinapján magának ajándékot. Hát azt tudtam hogy autót fog választani, de azt nem gondoltam hogy 20.000-ért :roll: :roll: :roll: De hát nem tágított mellőle, szerelem első látásra volt. De hát az ígéret az ígéret..... Még jó hogy a dédszülők pénzt adtak :lol: :lol: A buli jól sikerült, bár estére kicsit lefáradtam.

Sch Judit
Várjuk az infót a tesódról. Meg persze majd képet is, hagy nosztalgiázzunk :P

Rubinita
Jenniferrnek boldog szülinapot. Majd mesélj, milyen volt a buli!

Magasság
Azt hiszem ebben tényleg én viszem a pálmát, mármint lefelé.....
Én csak 160 cm vagyok. Na, ezt übereljétek! ( ha tudjátok :lol: :lol: :lol: :lol: )
A szakmám pedig kereskedő-boltvezető, Vámügyintéző, és megvan a 4 évem mint közgazdász pénzügyi szakon. A szakdogámat most írom( 1 éve), és az államvizsga még hátravan. Jó lenne már túlleni rajta, csak nagyon lassan halad a szakdogám. Nem akar magától megíródni :cry: :cry:

Akíra
Hát az a macska, gyönyörű szép. Pedig én nem szeretem a macskákat, de ez tetszik. Mondjuk a kutyus is, nagy szerelmem ez a kutya, de elment tőle a kedvem..... Szóval mégegyszer nem kéne.

Meli
Tejterméket én sem adok még Zitának. Néha kap trappista sajtot, azt szereti. Joghurtból is csak a milupa joghurtokat kapja, heti egyszer. De ha egy éves lesz, akkor bevezetjük a tejtermékeket. Én nem akarttam neki tejterméket adni 1 éves kora előtt, az allergia miatt. Én allergiás vagyok, hátha ő nem lesz. Persze ez nem garancia még így sem.
De ha a mi ételünkből eszik egy keveset, abból olyat is kap ami tejes,tejfölös,vagy tejszínes. Pl főzelékből, meggyszószból, levesből. Csak töményen nem adom neki.

Akíra
Mit tervezel Kyrának szülinapjára?

Egyedülhagyás
Szerintem meg kell tanulniuk egyedül is játszani. Nálunk ez addig tart, amíg kipakolmindent a szoba közepére :lol: :lol: . Aztán már nyávog hogy valaki játszon vele. Ilyenkor gyors visszadobálom a játékokat a dobozba, és kezdi előlről. Persze ha áron is itt van, akkor kezdődik a káosz. Vidd innen, szétszedi a játékom, ne vegye a szájába, ez az enyém, Zita menj innen....... stb. Akíra, jó ha hozzászoksz :lol: :lol: ( persze mindíg az kell ami a másiknál van, mind a kettőnek.....)

Gerimamy
Remélem Gergő már jól van.

Sch Judit
Ez tuti hogyha egyszer volt aftád akkor többször is lesz? Zitának egyszer volt, de azóta sem. Doki azt mondta, hogy ez életkori sajátosság, mert mindent a szájukba vesznek, és egy kis fertőződés okozza.

Nikol

Mire jön a tavasz, addigra Marci már szeretni fogja a babakocsit. Ilyenkor télen Zita sem nagyon szereti. Feszeng benne, nyűgősködik egy idő után.

Na, most mennem kell!

 
 


Sziasztok!Csak bejelentkezem,nagyon kevés időm van,a maci ma kicsit később kelt fel reggel és így csak most tudtam lenyomni aludni :lol: és majd szétmegy a fejem az idegtől,mert tök jó idő van,gyorsan megtízóraiztattam,tisztába tettem,átöltöztünk,lementünk,mire a babakocsioba tettem már esett az eső....na 10 percet tologattam esőben az udvaron esernyő alatt,de gyorsan megunta :roll: így feljön-átöltöztet-elaltat....gondolom mindenki tudja így télvíz idején mennyi energiát emészt mindez fel :?

Na megyek ebédet készíteni!Majd ha tudok még jövök bőbebben!!!
Sziasztok

Kép Kép
 


Na sziasztok! :)

Hát Meli, mi is így jártunk :D
Csak mi csak a kapuig jutottunk mikor észrevettem hogy lezúdul elöttünk az eső....cipeltem vissza a gyereket :lol: Na persze ez akkor nem volt ilyen vidám, de most már jót szórakozom a képen amit mások láthattak :twisted:

Kyra szülinapja...hát azért annyira nincs az még megszervezve, de akarok ugye neki egy FP kisvonatot meg sok lufit, csak fel akarom fújni gázzal de azt nem tudom hogyan...hogy lebegjen neki, az tuti csípné :lol: Meg fel akarom díszíteni a lakást meg papírtányér és kis papír sapi meg túrótorta meg kiskacsa marcipán figura :D A torta talán egy nagy egyes lesz :D Tüzijáték a tortára, Boldog szülinapot Kyra tábla a tortára, szóval ilyenek jutottak eddig eszembe, de szeretném ha jó lenne és élvezné :) Már be vagyok zsongva...jobban mint a saját szülinapomtól valaha is voltam :lol:

Jaj, hát a testvérharc meg féltékenység....előre is félek tőle... :shock: :oops:

Hát igen, amennyi örömet tud okozni ez a kutya annyi dühöt is! Nikole nap mint nap hallgatja Liberty viselt dolgait, ugyhogy mesélhene néha hogy kiakadok :lol:

Nővérem 155cm...übereli? :lol:

Mit tud az az autó 20.000ért? :shock:

Judit hogy van nővéred? Túl van már rajta? Kisfiú? Kislány? Mert erről lemaradtam :roll:
Képeket és beszámolót kérünk :)
Ügyi vagy a slideshowal :)

Barbamami akkor most pont 12kor születtél vagy hogy van ez? :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek Jennifer köszöntését... Barbamami boldog születésnapot kívánok Neked egy picit elkésve is!... Próbáltam visszaolvasgatni, és reagálok én is néhány dologra mivel ezáltal ismerjük meg jobban egymást...
Foglalkozás: Pedagógus vagyok. (gyógypedagógiai és óvodapedagógiai kiegészítéssel)... Esküvő: ezt már kislánykoromban elterveztem :-) . De komolyan
már akkor tudtam,hogy lesz egy ''templomi ruhám s egy táncolós'' :-) :-) :-) . Csodás esküvőm volt,265 vendég, a lagziból indultunk egyből a nászútra,imádtam... Én se nem alacsony,se nem magas vagyok:
168cm...Mesefal: mi is azt tervezzük Ruben szobájába, referenciamunkákat már nézett meg a párom a mesefalfestőtöl... De jó ,hogy van itt egy műköröm szakértő :-) . Nekem francia épített zselé van. Megkérdezhetem, hogy mi lesz a mostani divat? Jelenleg a franciába smaragd kristálykövek vannak,de nem tudom, hogy mi a jelenlegi trend s azt sem tudom, hogy mennyi idő után ajánlatos pihentetni a körmöt,a manikürös 10 évet mond de ez nekem picit durván hangzik...
Macska: nekünk egy hófehér perzsacicánk van, a terasznál tovább most nem engedem be mert borzasztóan hullik a szőr :-( ,s nem bírom mindig azt takarítani... Bál: imádom, mi is megyünk jövő hónapban... Tejtesó: minden tiszteletem az ilyen ügyes mamiknak, mi sajnos nem tudtunk sokáig szopizni... Ajándék: na igen,tudják a manók mi a jó :-) . S ez milyen autó? Felkészülök lelkileg Ruben ajándékválasztására :-) , a Jenniét már megszoktam :-) , nyafog: ,, nincs egyetlen egy gatyám sem amit fel lehetne venniiii....'' Na erre kinyítottam a szekrényét és kipakoltam, egy osztály öltözhetne a ruháiból. (de egyébként ő nem követelös, csak finoman figyelmeztet mindig,hogy mire van szüksége :-) )... Judit! Irj a tesódról. A pici baba megérkezett már?... Na lányok bíztos sok már belőlem... később még jövök...Puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Akíra! Most láttam ,hogy írtál...Én is ugyanilyen tervezgetős vagyok mint te :-) ...már én is elterveztem Ruben szülinapját,.. a Kyráé is szuper lesz :-) :-) :-) ...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Rubinita:Hogy sikerült a parti?Sikerült a meglepi?

Egyébként nem igazán tudom,mi a mostani trend,mert már nem foglalkozom a körmözéssel.Csak imádom és majd egyszer megint nekilátok,csak egy olyan helyet kéne keresnem,ahol nekem is jó lenne dolgozni.Hallomásból úgy tudom,hogy mostanában a rövid,épp,hogy picit hoszabb a szabadszél,mint az ujjad hegye és lehetőleg francia,pici kövekkel díszítve.Nekem is most franci zselés,de nem épített,hanem tip-es.Valamiért sosem szerettem az építettet.
De az én körmömet brutál módon csinálta ez a csaj,soha többet nem megyek hozzá.2 hete van fent a körmöm és 1 már tőből letölrt,először csak a zselé,majd a tip is.Meg az egész formája nem tetszik.
Most nekem van egy ami nagyon tetszik,a lagzira tuti ilyet csináltatok,vagy csinálok,majd meglátom.

Kép

Csak itt benne van a gazdájának a neve,de ez a csaj nagyon szépen dolgozik,ha utána nézel a neten.

Este jövök,most nincs többre időm,de később mindenre reagálok.
Pusza mindenkinek!

 


Gerimamy... igen, tényleg nagyon szép körmöd lesz, nekem is nagyon tetszik, dekoratívan elegáns...
Lányok! Bajban vagyok,már megint elakadtam :-( ,kérlek segítsetek... Ruben 5 hónapos (vagyis lesz holnap :-) ) már eszik sokféle gyümit (alma,banán,barack), zöldségeket (burgonya, répa, sütőtök) s tejpépet... Mikor lehet húsit adni neki? S milyet? Teljesen tanácstalan vagyok :-( ...

Rubinita

Kép

Kép
 


Nekem az esküvőre olyan volt, hogy francia (saját körömből) rövid, tehát nem olyan hosszú mint itt a képen, hanem a fele mondjuk! Szóval olyan hétköznap még kényelmes hosszúságú!
És ugye fehér francia csak a csík felett-alatt egy ezüstös glitteres csík...remélem érthető, és a tövébe egy virág olyan kis levelekkel mint ami a csaj kezén van fehér csík a kövekkel! Szóval olyanból levelek! És minden virágba egy "levél" bordó volt, tehát egy bordó hullámos csík, hogy jól menjen a bordó menyecske ruhához is :lol:
Na aki ezt most megértette az kap egy nóbel díjjat!

KépKép
KépKép
 
 


Rubinita, most nem emlékszem pontosan, de majd utánanézek, egyenlőre az biztos, hogy a 6 hós bébipapikon (most néztem be a készletemre a szekrénybe... :D ) már van csirke, pulyka!
De mindjárt rákeresek a neten :)

KépKép
KépKép
 
 


Akíra...én megértettem :-) :-) :-) :-) :-) ...s dekorálást illetően tök jó ötletet adtál :-) ...

Rubinita

Kép

Kép
 


Köszönöm!!!

Rubinita

Kép

Kép
 



Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak Marci a napokban nagyon nyűgi, de most párom itthon van és ha kell, akkor szórakoztatja, már amennyira az akvárium takarítása közben lehet :lol: Bár Marcinak ez általában csoda tetszik, mindig "segít" :lol:

Rubinita: Husit már adhatsz, nekem azt mondta a dokinéni, hogy amint megeszik a főziből 150 ml-t, ami egy adagnak számít egy ilyen pici babánál, akkor mehet bele a husi. Mi így 5,5 hónaposan kezdük a csirkemellet.

Judit: Balázs hatalmas nagyfiú már! Én teljesen meglepődtem, lehet azért, mert nem sűrűn látok róla képeket, úgyhogy tessék sűrűbben felrakni, és az mindenkinek szól. Mondom én, aki egy kicsit el van most mindennel maradva :oops:

Meli: ez nekünk is ismerős, szerencsére ma Marci napirendje is felborult, így nem mentünk ki napsütésben, hogy rohanjunk haza esőben. Persze a kutyával elindultam és kedveskedni akartam neki, hogy megyünk egy nagyobbat, erre elkezdett szakadni, mi meg persze jó messzi voltunk. De itthon megszárítkoztunk :roll:

Gerimamy: nagyon szép ez a köröm, nekem is műkörmöm volt az esküvőn, egyszerűen gyönyörű. Francia, de a fehérje ilyen gyöngyházas lakkal volt még áthúzva és a két gyűrűs ujjon egy szép fehér virág, és a jobb kezemen, amire a gyűrűt kellett húzni a virág közepe egy kő volt. Csak nekem olyan hamar lejött...

Berzkat: névnap??? És akkor már nincs több kérdésem, mert Nansy is elküldte az adatokat priviban. Azt írta, hogy keddtől rettegjünk, mert jön :lol: :lol: :lol: Remélem tényleg így lesz!!!

KÖRKÉRDÉS: Ki mit ad reggelire a gyerkőcnek??? Mert Marcinak már lassan minden kevés amit adok, eddig tápi, most már 1 hete pép vagy kukoricapehely gyümivel :cry: HELP!!! Ja, és mi nem eszünk tejterméket még... Szóval a tejalapú dolgok még kb. 2 hónapig kilőve.

Kép
Kép
 
 


Akyra:Nekem sem lesz ennyire hosszú,mint a képen (most sem az,csak egész rövid) már csak a gyerek miatt sem.De ez a típus lesz az biztos,mert nagyon tetszik.
Ja és a Nobel-díj jöhet e-mail-ben megint,mert én is értettem!:)

Nikole:Én már elmondtam,amit tudtam a témával kapcsolatban,sajnálom,hogy nem tudtam segíteni!Ha majd már eszik tejes dolgokat,meg liszteset,akkor sokkal könyebb lesz!
Akvárium?Ne is mondd,nálunk párom megint bele van bolondulva a halaiba.Karácsonyra kapott új halacskákat és elég sűrűn megtalálható mostanában az akváriumkörül.Mondjuk tényleg nagyon szépek.
A köröm:Ne is mondd,most az enyém is hamar tönkre ment,2 hetet bírt,nagyon sz@r munkát végzett a csaj.Neked mennyit?

Rubinita:Husi ügyben én kezdésnek mindenképp a pulyka husit ajánlom,én is azt adtam,pulykamellet.De jöhet a csirke mell is.A többit fokozatosan adtam.
Bár halat mi még nem ettünk,csak halász levet.:)

Nansy:De jó is lesz már,ha jössz!Vizsgák?Sikerült,ugye?Várunk!:)

 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés: Megszületett tesóm kisfia :!: :!: :!: Ma délután császározták, már kevés volt a magzatvíz, és reggel a nyákdugó is távozott, szóval épp időben volt. A neve Ákos Zdenkó. (ne kérdezzétek a Zdenkót honnan szedték :shock: ) És ehhez még a vezetékneve sem egyszerű! :lol:
50 cm és 3930 gr. Jól vannak, bár Hugom spinális érzéstelenítést kapott, attól elég sz@rul van.

Na lépek, mert itt alszik a keresztlányom (hugom kilnya, Janka) nálunk, Apa éjszakás, úgyhogy egyedül próbálom ki, milyen is 2 gyerekes anyukának lenni! :lol: :lol: :lol:

 


NAHÁT JUDIT, GRATULÁLUNK!!!!
Szép nagy baba,maj'd 4kg,azta!A neve elég érdekes,bizony!
Add át üdvözletünket a hugodnak!

Neked meg jó babázást!:)

 


Egy képet is dobok gyorsan!

Kép

 


Jaj,de cuki!Látszik,hogy császáros baba,nagyon szép a bőre és formás a kis feje!Olyan jó ilyen picurkát látni megint,most nosztalgiázom,visszanézem a ,,régi" képeinket.

 


Judit:
Gyönyörűűűűűűű!! Gratulálok!!!! :D :D :D

Műköröm..
Hát lányok,én ha kb. két hétig nem vágom rövidebbre a körmöm,máris megkarmolom véletlenül valamelyik gyerkőcöt.. Úgyhogy ilyesmit nem merek........ Pedig gyönyörűű!!

Ja,a szülinapom.. Simán elírták,mert 16-án hajnalban születtem :lol: :lol: :lol:

Na,rohanok.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
 


Sziasztok! Csak benézek mert manó nyűgös,gondolom aludna vissza mert már fürdés után elaludt s nemrég felébredt, apa focit néz vele (hiába mondom neki,hogy dúdolgatva altatni talán jobb lenne,ehelyett ordibál a tv előtt Rubennel az ölében, hogy ,,góóóóólll !!!'' na ennyit erről :-) ) Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsait húsi ügyben!... Judit!
Gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok a
pici babának és a mamijának! Spinális érzéstelenítés volt nekem is. Mellékhatása lehet a spinális fejfájás, ami nagyon erős fejfájás de csodaszere a koffein, kaptam injekcióban is és nyomattam ezerrel a kávét, teát...s a Panadol Extra ami koffeines fájdalomcsillapító, ezt lehet szopi mellett is szedni... Mindezt jó tanácsként írtam le ,ha véletlenül a tesódnál is előfordul... Most tényleg mennem kell...Ruben már hangosan nevet apa ölében, mikor lesz ebből alvás
:-( ...felmondok ... puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk....

Nikole: Örülök, hogy Marci már egész jól bírja a kocsit :lol: A 9 hónapos adatok: súly 9800g hossz. 70 cm. Most nem nőtt semmit csak hízott. :lol:

Akíra: Nagyon aranyos a kutyus és a cicus is. De Kyra a legaranyosabb és néztem, hogy már nővöget a haja. :lol:

Rubinita: Jenifernek boldog születésnapot kívánok. :lol: Szerintem nyugodtan elkezdheted bevezetni a húsit Rubennek de először csak a fehér husikat pulyka csirke. :lol: Boldog hófordulot Rubennek. :lol:

Judit gratulálok a hugodnak a szép nagy babához és tündéri a képen a pici fiú. :lol:

Műköröm nálunk ilyen volt az esküvői körmöm:

Kép

Nekem ez a köröm jó sokáig megvolt több mint egy hónapig az esküvő után csak feltöltetni nem mentem már mert akkor már tudtam, hogy Dávid uton van aztán már nem foglalkoztam vele, mármint a körmömmel. :lol:

Úgy néz ki, hogy jövöhéten már lesz normálisan gépem és akkor jövök és mindent bepótolok a blogban is. :oops: :lol:

Jó éjt mindenkinek.
Bocsi ha nem reagáltam mindenre.....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!!!Na tegnap már nem volt időm,most is csak egy gyors!

Rubinita,én 6 hósan adtam husit,csirkemellet és 6,5 hósan néha egy kis olivaolajat.Utána már üvegesben sokfélét!Szerintem ebben a témában érdemes üvegest venni,mert én pl.nem gyakran főzök borjúhúst,pulykát is ritkán marhát meg még ritkábban.És most őszintén:amiatt a napi-2napi egy-két mokkáskanál miatt,amit még ők megesznek nem is érdemes.
Apa is gyakran meccset néz,Dénes bírja már!!!!

Gerimamy,érdekes amit írsz!!!!Szal ha mi is ott laknánk,már nem is lenne érdekes a Balcsi???Nem tom.

Jó,h szóba került a köröm,Nekem soha életemben nem nőtt így,mint most.Szó szerint naponta vághatnám.Azért 2 mm-esre meghagyom kb.amúgy olyan bunkócska ujjaim lennének.A műköröm hasonló volt nekem az esküvőn,mint Krisyé,rajta maradt utána még a nászút alatt.Nekem teljesen hazavágta a körmeimet,soha többé nem rakatnék fel.Majdnem egy évig csak gyógyult....

Barbamami,mostmár nagyon kíváncsi vagyok!!!!!!Mennyi az annyi????Mármint,ha kémény vagy :?: :lol: :lol:

Judit,nagy gratula a húgodnak,nagyon szép kisfiú!!!!A név valóban fura,de nem meglepően!!!A mi városunkban az idén anyakönyveztek néhány igen szokatlant!!!!

Nikole,én még reggel csak szoptatok,de ha már többet is kíván,akkor gabonafélét adok majd gyümölccsel!Frutapura tök jó és finom,szoktam venni rizspelyhet,kölest,kukoricapelyhet!Főzhetsz neki tejberizst rizstejből.Vagy tejbegrízt durumbúzadarából.Én még nem vettem,de áll.nagyon jó!!!!És persze mindig váltogathatod hozzá a gyümölcsöket!!!

Én ma adok neki először sárgadinnyét!!!Rem nem lesz gondunk tőle!!!!Van még kisebb hadseregnek való zség gyüm.a fagyóban!Az idénytermékekig már ezekkel kihúzzuk!!!Meg és adok neki kész kaját is!!!!

Na fel is ébredt!Mára ennyi szerintem,mert du.megyünk anyut köszönteni a névnapján!Este már én nem vagyon beszámítható :lol: meg olyankor apáé a gép :o

Szép napot mindenkinek és jó hétvégét!!!!

Kép Kép
 


Rem nem gond,h ennyit rövidítek!??!?!De már megszoktam és gyorsabb!Ha zavaró szóljatok és elhagyom :)

Kép Kép
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: