Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Betegek hogy vannak?

Judit
Csaknem elkaptad te is?Életjel?

Évi
Ti jobban vagytok?

Ildikó
Hú,neked még van arra is időd hogy adventi naptárt csinálj? :lol: Két gyerkőc,minden napra egy csomó program ,azt hiszem tanulhatnék tőled! :lol:

Én ma voltam ctg-n,a múltkori tök laposhoz képest nagyon sokat változott.Azt mondta a doki hogy hétvégén hidegfront,vigyázzak magamra,ha elkezdene fájni igyak egy felest! :shock: :lol: :lol: :lol:

 
 


Edit,
igyál bort, a sógornőm ajánlotta nekem anno ...:roll:
Most már bármikor kibújhat!
Kórházi cucc figyel már? :lol:

Ildi,
aszkorbinsav tényleg receptes? :shock: Csak mert írtad, hogy szeditek.
Ma akartunk venni, de azt mondták, vényköteles, megáll az eszem!
Jó sok mindent csináltok :shock: /csinálsz! :shock:


Évi,
jobban vagytok?
Légcsőgyulladás kellemes lehet :? , szedsz rá valamit?
Fülkürthurutra- tapasztalat, hisz nekem 15 éve van folyamatosan- kövirózsacseppek és infra lámpa, csodákat tesz! :wink:
Allergia enyhítésre- szintén tapasztalat- grapefruit cseppek, kapható belőle nem keserű változat is, nekem elmulasztotta féléves szedés után az allergiámat! :shock: Hála Editnek, pont egy éve ajánlotta! :)


Természetesen elkaptuk Bencitől, rajtunk hamarább átmegy, de erősebb tünetekkel.
Most már elég ebből a beteges időszakból, és még csak most kezdődik a tél! De talán a hideg segít megfékezni a kis szemét bacikat!

Ma a bokám ficamodott ki, alig tudok ráállni, de muszáj mennem takarítani, senki nem tud beugrani helyettem és nagy szükség van a pénzre.
Múlt heti termésem az őrült sok munka mellett: vesegörcs és félig beszakadt köröm, (persze a kezemen, ami fújásnál nélkülözhetetlen) mert rácsuktam az erkélyajtót :oops: :lol: :lol: :lol:
A férjem már írja a strigulákat, nem akarja elhinni, mik történnek velem. Persze sok kis baj inkább, mint egy nagy......edzett vagyok! :mrgreen:

KépKép


Sziasztok!

Judit! Mi simán kaptunk a patikába aszkorbinsavat,mióta vényköteles? :shock: :shock: :shock:

Dávid is már fosik :cry: :cry: :cry: (pedig olyan vékony még mindig) jól elkiabáltam a dolgokat :cry: :cry: :cry: remélem Réka nem kapja el....

Nektek jobbulást! Tényleg jön a hideg.
Jaj szegény bokád is
:shock: :shock: :shock:

Grapfuit cseppek???ezek az én seborheámra is jók lennének,amik a fejemen vannak?


Edit!
Felest????hát még azért ne jöjjön....nekem is bort mondott a csecsemősnővér...
azért minden be van pakolva a böröndbe?(most látom csak,hogy Judit is ezt kérdezte)

Aranyosak vagytok,de azért nekem is van még mit tanulnom a nap szervezésével kapcsolatban...

Ildikó
 
 

 
 

Sziasztok

Csak bejelentkezek hogy megvagyok,túléltem a hétvégét! :lol:
Bár szombaton az idegtől azt hittem megszülök! :twisted: :roll:
Ugyanis hogy leesett az első hó,a 10-es út behalt teljesen,se haza nem tudtunk jönni,se vissza Pestre. :twisted: Végül Solymáron a vasútállomáson hagytuk a kocsit és vonattal hazajöttünk.Este 11-re értünk haza,hajnal 2-kor még remegtem az idegtől és figyeltem az órát hogy hány percenként keményedik a hasam. :roll: :twisted:

Ma megyek ctg-re,de a dokival nem találkozok,mert már nem lesz bent,csak a szülésznővel.Aztán meg pénteken,de akkor a dokival is.Kíváncsi vagyok hogy állok! :lol: Megtette-e a hatását a hétvége! :lol:

 
 


Hú de izgi már...
sajnálom a hétvégét azért :cry: jó,hogy nem ott jöttek rád a fájások.

drukk drukk és jelentkezz sűrűn...

kinek írsz sms-T? ha eksön van?

többiek?

Mi szerencsére túljutottunk a víruson...ma már ovizik Dávid.

jó hideg lett

Ildikó
 
 


Ildi,
akkor jó hamar kihevertétek a szemét kis vírust! :wink:

Edit,
akkor hoztad a szokásos formádat! :wink:
Én szívesen lennék hírhozó, de alig vagyok itthon és nincs pénz a telefonomon, de pénteken már lesz, addig meg ne szülj! :lol:

Kíváncsian várom az esti takarítást, felkészülök a gyaloglásra, hisz ha esik a hó, a villamosok képtelenek közlekedni :roll: .
Ma a város másik feléből gyalogoltam másfél órát, mert se busz, se villamos nem járt.

Ismeritek a Robin Hood sorozatot? Annak a hamarmadik szériájához vettük fel a zenét, de én még sosem hallottam ilyen sorozatról :oops: :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibi blocksberg 2008.11.25 16:49-kor.

KépKép


Hogy ne panaszkodjak, ha legközelebb géphez jutok, kitörlöm az apróbetűs részt! :) , de addig otthagyom :mrgreen:

KépKép


sziasztok

Ildikó
Örülök hogy túl vagytok a víruson! :D Remélem minket mostanában el fog kerülni! :roll:


Judit
Igyekszem kitartani,most úgyis dömping van minden szülészeten! :twisted: De lehet hogy ez már egész decemberben így lesz!
Igen,hozom mindig a formám,tegnap is,sikerült fenékre esnem! :twisted:

Szóval még egyben,éjszaka voltak görcseim,persze rögtön be is paráztam,de elmúltak. :wink: Ctg-n minden rendben volt,de csütörtökön kell mennem a dokihoz,mert pénteken nem lesz.

 
 


Edit,
tudom, hogy nem lehetett kellemes, de olyan vicces, hogy tegnap fenékre estél :oops: :lol: , mármint itt nevetek rajta.... :oops:
Gondolom, elcsúsztál.
Benci születése előtt egy héttel folyamatosan belfácánkodtam, megégettem a kezem, kizártam magam stb...úgyhogy ez már tényleg a vége! :wink:
És anyukám megkönyörült rajtam, minimális összeg van a kártyámon, mehetsz szülni :mrgreen:
Van már neve a kislányodnak? :)

KépKép


Judit
Tényleg vicces volt,bár akkor nagyon mérges voltam,főleg Gyuszira,pedig nem is tehetett róla,csak ott volt! :lol:
Egy fiú nevünk van!Abban is tegnap állapodtunk meg végleg! :roll: :lol:
Szülés:lehet még a 41.héten is itt fogok malmozni,hogy mi lesz! :lol:

 
 


Sziasztok!!

Ildi:
Köszi a gratulációt:) Remélem ez a csepp segít. felírtam azokat is amit Judit ajánlott.
Öreg néne Őzikéje előadás nagyon szuper lehetett az volt a kedvencem:))

Adventi naptár készítést még jó,hogy említetted, mert teljesen elfelejtettem, hogy nekem vannak zsákocskáim csak meg kell töltenem.


Flóra jól van már.
Múlt héten egész héten lázas volt:( vissszavittem szerdán is a fülészetre, hogy lázas és nem szokott csak úgy lázas lenni.
Füle nem fájt. dokinő azt mondta olyan mint elötte nap nem lett rosszabb. Megint nem kaptunk semmit.
Pénteken elvittem a gyerekorvoshoz, hogy nézzen már rá.
Láz oka tüszős mandulagyulladás:(

Szombaton Lagziba mentünk apával.(volt kollégája és kolléganője házasodott)
Flóra itthon volt anyukámékkal.szerencsére szombatra kikúráltam magam,így már nem fájt semmim:)
Lagzi jó volt:) II.kerületben voltunk a Remiz étteremben.
Éjszaka karaokéztunk:)) Ez elég vicces volt, de jól szórakoztunk.

Flóra is jól szórakozott a nagyszülőkkel. Ki kicsoda játékot hoztak neki.Játszhatták egész nap:)

Judit:
ezeket a cseppeket hol lehet venni? gyógyszertár??
Bokád meggyógyult??

Edit:
Szegénykém elhiszem, hogy ideges lettél, hogy nem juttok haza!!
Ettől mindig félek, hogy hazafelé félúton elakadunk Bp és Kaposvár között. Cipelek magammal mindig ennivalót, innivalót plédet.
Már nagyon izgulok értetek!!!
Tényleg mi lesz a neve?? Vagy majd megtudjuk ha megszületik??

Most , hogy flóra meggyógyult meg én is Apa lett beteg, tüszős mandulagyulladás. Biztosak voltunk benne,hogy elkap valamit Flórától.Szegény de. elment egy megbeszélésre, de jön haza.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Életjel hogy megvagyok! :wink:
Éjszakánként óramű pontossággal Hamupipőke nem bír magával,éjfélkor elkezd görcsölni a hasam,ez tart 3-4-ig,aztán elmúlik,de akkor már nem tudok visszaaludni,Máté meg 6 után kel.Kicsit meg vagyok zakkanva a napok óta tartó kialvatlanságtól. :roll: Ctg-n rendben volt minden,utána 3 óra hosszat vártam a dokira mert műtőben volt. :? Egy ujjnyira van nyitva a külső-belső méhszáj,de hát ez ugye még semmit nem jelent.

Évi
Remélem ti is meggyógyultatok! :(
Hogy mi lesz a neve? Milán! :lol:

Judit?Ildikó?
Megvagytok?

 
 


Edit

Milán???--de nem lány?? vagy a lányka név titok??

Sajnálom, hogy ilyen rosszul alakulnak az éjszakáid, de nemsokára vége:)

Apa még beteg, de Flóra jól van meg én is.

Ildi:
Olvastam a blogot. Úszás nagyon szuper, hogy végre sikerült olyan helyet találni ami Dávidnak is teszik.
Képek pedig szenzációsak ahogy a hátán csimpaszkodik, annyira aranyos!!
Réka meg egy tündér!!! fürtjei nagyon aranyos!!

Judit:
Veletek mi van??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
örülök, hogy jól van a női szakasz :wink: , biztos a férjed is hamar kiheveri!
Köszi, jól megvagyunk, iszonyú sokat dolgozom, Benci összenőtt az apjával- sokat betegeskedett, és egész nap együtt voltak, de én vagyok a nyerő még mindig, mert a pólómmal alszik és azt öleli reggeltől estig :lol: , néha be kell tennem a viselt cuccom alá, hogy "még anya szagúbb legyen".....de nagy mázli, hogy a férjem tud itthonról is dolgozni, különben nagy bajban lennénk :?
Laptetős jóslatom????? :wink:

Edit,
egy kis gyakorlás a leendő éjszakázásokhoz :)
Máté hogy fogja viselni az osztozkodást? Mivel fiú, biztos nagyon anyás ő is! :wink:
Tudjuk, hogy lány lesz- mi a neve :?: :?: :?: :?: :?:
Remélem, Médea-----de ez csak egy halk megjegyzés :oops: :oops: :oops:

Ildi,
néha más böngészőben olvasom a blogot, amennyire az időm engedi- tényleg hihetetlen fürtjei vannak Rékának! :) Meg milyen okos és fejlett! És mindjárt 2 éves lesz, rohan az idő!

Másik kérdés, de nehogy megsértődj :D : szerinted a sok komment hány százaléka őszinte és hány százaléka szól csak arról, hogy Te is kommentelj más blogjában? :oops: :oops: :oops: Azt tudom, hogy régebb óta írod, minthogy "divatból írj"- de van egy elméltem a "bolggolásról"- amúgy ilyen szó nincs is, de ez is divatba jött :shock:
Még egyszer kérlek, nehogy kiakadj, hogy ezt kérdezem! :oops: :oops: :oops: :oops: :) :wink:
Én ezért hagytam abba a Kis világomat, mert magamnak írtam, nem a kommentek miatt, azóta titkosítottam :roll:

KépKép


Judit!
Eszembe sincs megsértődni -ettől nagyobb dolgokon nem sértődtem meg :wink: miből gondolod,hogy nem őszinte?
biztos amúgy igazad van,biztos van benne olyan is,hogy csak a kommentért ír,de ez engem nem zavar...én tudom,hogy őszintén gondolom,és más nem érdekel.
 
 


Ildi,
abból gondolom- de hangsúlyozom, nem a Te bolgod-,pl. valaki felrak egy képet és megjegyzi, elég nagy még a hasa, ami szülés után visszamaradt, ezzel nincs semmi baj, de a legtöbb kommentben az áll: á, nem is nagy, nincs ott fölösleg, holott elég egyértelmű, hogy van :roll: :roll: Ilyenkor jobb erre nem tenni megjegyzést szerintem. És sok ehhez hasonló "púderolás" olvasható a kommentekben. Most általánosítok, de tény, hogy sokan divatból meg rongyrázásból írnak és azért csapódnak másokhoz, hogy minél több kommentjük legyen, ami már rég nem a mindennapjairól, hanem az ún. "népszerűségről" szól és ez szerintem rég nem őszinte.
Te évek óta írod, mikor még csak Dávid volt, akkor is írtál a mindennapjaitokról, nem is erről beszélek. És tudom, hogy őszintén írod!

De a legtöbb blog tele van fényképekkel és arra jönnek a megjegyzések, nem is a bejegyzésekre, ami esetleg tartalmas lehetne vagy mélyebb. Nem is a babás bolgok, hanem az egész blog- rendszer.

Egyik este nem takarítottam, koncertem sem volt és egyik blogból olvasgattam a másikat és ezt tapasztaltam :oops: :oops:

A másik, amin kiakadtam a nagy szabadidőmben, a fórumok/ híroldalak, egy- egy cikkhez micsoda ocsmány megjegyzések érkeznek..... Amikor több gyárból elküldenek karácsony előtt 3000 embert, miért hír, hogy egy "celeb- hölgy" mibe fogja öltöztetni a leendő babáját? :roll:

Még kiakasztóbb a Mávos fórum, komolyan, kezd elegem lenni a netből. :? :? Hogy lehet a kritikus szerint a közönség is sz@r? :shock: :shock: :shock: Mert nem dobáltak tojást?

És több 10ezer ember marad munkanélkül!


Nem filozofálok tovább, még mindenkit magam ellen fordítok :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép


Sziasztok

Életjel! :D Még egyben és remélem egy darabig még igen.Elvileg bármikor szülhetek már,azt mondta a dokim,vizsgálatnál be is indulna,de pici a baba,úgyhogy még nőnie kéne. :(

Judit
Igen,Máté nagyon anyás,főleg mostanában,csak velem hajlandó aludni,anyukámékkal sem akar megmaradni. :( Pedig régen ezzel nem volt gond.
Név:passz,most úgy vagyok vele tök mindegy mi lesz,csak legyek túl rajta és rendben legyen minden! :roll: Médeától elvette anyukám a kedvem,úgyhogy sajnos az nem lesz. :(

Fórumok-blogok híroldalak:teljesen igazad van,úgyhogy nem is írok ehhez más kommentet! :wink:

Évi
Csak ez a név van! :lol: Eddig nyúztam apát hogy találjunk már valami nevet,de nagyon nehéz eset,úgyhogy mondtam hogy nekem elegem van,találjanak ki valamit Mátéval és kész! :roll: :lol: Úgyhogy rajtuk áll a dolog! :wink:
Tényleg,ti voltatok tavaly a Disney on ice-on?Jól emlékszem?

Ildikó?

 
 


Edit,
rajtatok a világ szeme, úgy izgulok, mintha én mennék szülni! :oops: :wink:
Máté biztos érzi, hogy hamarosan megváltozik a helyzet és kihasználja az alkalmat- gondolom....
Sajnálom, hogy nem lesz Médea- de ha esetleg ránéztek, miután megszületett és "Médeás" lesz, feltétlenül ezt a nevet adjátok neki! :oops: :oops: :oops: Kicsit hülye a fogalmazás, de lehet, hogy érthető. :roll:

Pici alatt mit ért az orvos? Lehet, hogy nem is olyan kicsike! De ha jól érzi magát bent, akkor feltétlenül maradjon ott, legyen úgy, ahogy nektek a legjobb- na, ez iszonyú közhely, de ha egyszer igaz? :oops: :oops: :)

Évi,
meggyógyult a férjed?
Újabb vírus vagy baci? :wink:

Ildi,
örülök, hogy akkor nincs "harag" :wink: - csak beindult a parám! :oops: :oops: :oops:

Benci és a pólóm: úgy alszik el, hogy a kis fejéhez rakja és hozzábújik olyan édesen, hogy elolvadok tőle! :) Előtte meg be kell raknom a ruhám alá, hogy "eléggé anya- szagú" legyen :lol:

Körkérdés, ha jár erre valaki:
Bencit néha a Télapóval "zsaroljuk": ha rosszalkodik, mondjuk, hogy ezt látja a Télapó, és nem örül neki! Ez szerintetek égő? :oops: :oops:

KépKép


Judit

Ha Médeás lesz,akkor azt adjuk neki! :wink: :lol:
Az hogy picike azt jelenti hogy a feje mérete 36 hetesnek felel meg.Talán csak a combcsontja közelít ahhoz a mérethez ami kellene.Súlya pedig a doki szerint olyan 2800- max 3000 g lesz.(én ezzel kiegyeznék) :lol: Persze ő mindig kisebb volt,mint kéne,de ettől a 3 hét lemaradástól azért rendesen beparáztam! :oops: :( Meg a magzatviz is kevesebb egy kicsit,de erre a doki nem mondott semmit,csütörtökön megbeszélünk mindent!
Aranyos vagy hogy így izgulsz! :lol:

Benci édes lehet hogy a pólóddal alszik! :lol: De jó hogy "helyettesít" valamivel! :lol:

Télapó:szerintem nem égő,mert mi is szoktuk Mátét ezzel "fenyegetni" :oops: :lol: "

OLYAN RÉGEN LÁTTAM BENCIS KÉPEKET! :( :( :(

 
 


Edit,
a fejméretnek örülj, én nagyon megkínlódtam Benci 37! centis fejkörfogatával! :shock:
A magzatvíz a végén néha kevesebb, aztán egyszer csak több lesz, erre is emlékszem.
Törékeny kislány lesz, akit óvhat majd Máté! :wink:

Benciről hetek óta nem csináltam fényképet, sőt, egyáltalán nem fényképeztem mostanában :oops: :oops:

Ma is figyelt a Télapó egy apróbb rosszalkodásnál :lol: :lol:

KépKép


Sziasztok!!

Edit:
Mindennap gondolok rád, már nagyon izgulok mikor jön el a nagy nap :lol:

Most nem sok időm, de talán holnap sikerül egy hosszabbat is írnom.

Holnap este megyünk haza. Megígértem anyunak, hogy sütök Zserbót :wink: Délután neki kell állnom+ még este sütnöm kell holnapra az oviba is perecet :wink: :wink:
Este(holnap) miku ünnepségre megyünk a táncos csapattal :D :D Majd utána indulunk haza.

Judit:
Mikulás nálunk is figyel rendesen :wink: :wink: Néha elpotyogtat ezt azt :roll: :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Ildikó
Jól vagytok?

Judit
37 centi nem semmi,Máténak "csak" 33 volt,de éppen elég!Mostani meg 31 körül van. :oops: Eddig!
Benci képek: :twisted: AKAROK!AKAROK!AKAROK!!! :wink:

Évi
Zserbó jöhet ide is! :lol:

Tegnap dokinál minden rendben,hétfőn megyek megint,ha nem indul meg addig akkor hagyjuk még. :) Most már egy pár napja nagyon fáradtnak érzem magam,reggelente "fáj" felkelni.Éjszaka meg pláne amikor óránként vánszorgok ki wc-re! :roll: Ráadásul egy pár napja vizesedek is és úgy nézek ki mint egy elefánt! :shock:

 
 


Editnek! :lol:
Kép Kép

Nem a legjobb minőségűek :oops: :oops: :oops:

Cipőket pucoltok? Készütök már a Kép -ra?

KépKép


Judit

De Drága! :lol: Köszi! :lol: Adjál neki a nevemben egy nagy puszit! :wink:

Cipőket kipucoltuk tegnap este,jött is a télapó,persze ma Máté telezabálta magát édességgel! :roll:

 
 


Edit,
szívesen! :lol: :lol: :lol:

Bármit egy "mindenórás" kismamáért!!!!!!!! :) :wink:

Még anyukám- emlékszik Rátok- és a férjem is minden nap megkérdezi, megszületett Máté kistestévre?????? :lol:

Benci azért nem zabált sok csokit, mert tejcukorérzékeny, de helyette kapott olvadós rágókat (mambo, maoam) :oops: :oops: :oops: ...

És amire igencsak büszke vagyok:

Ma voltunk anyukám Zeneiskolája Télapóján és megbeszéltük, ha szeretne, énekelhet a Télapónak! A Télapó megérkezett és közölte, nagyon fáradt :lol: :oops: :roll: :wink: :arrow: de aki szertne, szavalhat/énekelhet neki!...... Mindenki kiment, aki akart- volt Bencinél jóval nagyobb gyerek, aki kiment, és görbülő szájjal visszaszaladt, mert megijedt- amúgy sem bíztattam Bencit magamból kiindulva, mert nem voltam túl bátor gyerek :lol: :oops: - erre kiszaladt, és elénekelte teljesen tisztán a "Télapó itt van"- t két versszakkal, és igencsak hálásan fogadta a tapsokat, még meg is hajolt :oops: :wink: :) :shock:

Csak azért fura, mert itthon közölte, ő átkölti a dalokat- valami hihetetlen szöveggel, nem tudom, sírjak vagy nevessek :roll: :shock: :? :D a fantáziáján- de ott helytállt!!!!!
Majdnem "elájultam"- de utána Benci is elpirult :oops: :oops: , bár kint bátor volt! Remélem, nem lesz zenész vagy színész vagy táncos :!: :!: :!: Keressen sok pénzt és legyen boldog ember, ez a lényeg! :wink:

Kisbetűs rész:

A sógorom tartja/tartaná a karácsonyi családi bulit, ott, ahonnan minket kirúgtak.....

Írt egy emilt az összes testvérnek: adjuk neki az üdülési csekkjeinket :shock: - nekünk ilyenek nincsenek- és akkor ő ezt leírhatja az adójából :!: , cserébe mi ingyen ehetünk- ihatunk a családi buliban :shock: :shock:
Mint :? szent katolikus keresztény karácsonykor :? :?

Erre a férjem nem hagyta magát, visszarít, nem a csekkel/ pénzzel van a baja, hanem azzal, hogy "cserébe/ ellenszolgáltatásként".
A sógorom berágott és továbbküldte a többi tesónak is, akik kezdik belátni, a sógorom nem az a "jófiú", akinek hitték :lol: , kezdve azzal, hogy anno úgy volt, ha együtt lakunk, Benci is fizessen rezsit :shock: , ebből lett a balhé és az albérlet meg az én takarításom!
Tehát a nagy szent katolikus házaspárról kideült, olyanok, amiknek csakis mi ismerhettük! :wink: :lol:
Ildi, ha olvasol még minket, légyszi reagálj, ha van időd, mert Te és Évi ismered a régi sztorit is! :wink:
Edit is ismeri, de ő mindenórás kismama! :wink:

KépKép


Jaj, írjatok már, direkt kiszámoltam, nem lehetek lapetű! :shock: :shock: :shock: :shock:

UUUUtálom :!: :!: :!: , légyszilégyszilégysziiiiiiiiii :!: :!: :!:

"rídonlik" is írjatok, csak idén fejezzük még be ezt az oldalt! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép


Laptető! :lol: :lol: :lol: Judit!Gyanús vagy te nekem! :lol:
Még egyben vagyok,tegnap óta sokat fáj a derekam,de most délután pihentem és jobb lett.Azért kíváncsi vagyok holnap mit mond a doki,már ha sikerül előkerítenem! :roll:
Máté is kapott olvadós rágókat,szereti! (de én jobban a csokit) :lol: Azt mondta csütörtökön a szülésznőm hogy egyek minden nap egy csomó édességet! :shock: Nem tudom még az utolsó napokban kit akar hízlalni,a babát vagy engem! :shock: :lol:

Nem csoda hogy büszke vagy Bencire! :D Édes lehetett! :lol: Az oviban meg Máté volt az egyetlen aki odaült a télapóhoz! :shock: Pedig én sem néztem volna ki belőle! :lol:
Bementünk tegnap Esztergomba a karácsonyi vásárra,ott volt egy télapó is,de attól még én is sírva rohantam volna el,olyan ellenséges volt a gyerekekkel! :shock: :twisted: Nem tudom az ilyen minek vállalja ezt a feladatot! :twisted:

Sógorod: :shock: :shock: :shock: Hogy ez mindig ki tud találni valami "okosat" :shock: :twisted:

Ildikó
Veletek mi van?Eddig tudtam olvasni a blogot,de most nem enged. :shock: Vagy direkt?


Félelmetes hogy a vonalzó 1 napot ír! :shock: :shock: :shock:

 
 


Tiszta szívből gratulálunk Reginához!!
Igazán szép méretek semmi ok panaszra.



Kép

ildikó
 
 


Edit,
az a félelmetes, hogy tegnap még gépeztél, ma meg pont a kiírt napon megszületett Regina, aki teljesen jó paraméterekkel rendelkezik! :lol: :lol:

Gratulálunk még egyszer!!!!

KépKép


Edit:

Gratulálunk!! Nem is kicsi ez a kicsi lány :wink: :lol: :lol:
Puszilunk benneteket!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Judit!

Boldog névnapot kívánok!! (Tudom tegnap volt :oops: )

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
köszönöm! :lol:

Ildi,
itt is köszönöm a lapot! :lol:

Ezek olyan jól esnek! :oops: :oops: :) :)

KépKép


Réka!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!



Kép

Kép

KépKép


Rékának Boldog születésnapot!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Judit,Évi! (és Edit)

Nagyon köszönjük!
 
 



Boldog Karácsonyt Kívánunk nektek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: