Új privát üzeneted érkezett!

Évi
Köszi!
Örülök hogy tetszett Flórának a tánc! :D
Talán sikerül elintézni hogy most az első alkalommal apa vigye úszni.Nekem meg marad a hétfői és szerdai foci. :D Aztán hátha tetszeni fog neki az úszás és tudom vinni én.
Az oviban nálunk csak nagycsoporttól van úszás,a kicsik nem mehetnek,úgyhogy mi ezt magánúton intéztük.

Ildikó
Na mindjárt elolvasom a blogot,kíváncsi vagyok az alvásra!
Nálunk ugye Máté eddig velem aludt,apát már kitúrtuk. :oops: De ha jön a kistesó,a régi ágyát visszaalakítjuk kiságynak és neki is kell valami,na meg hátha megszokja hogy külön legyen.Még kb 3 hónapja van rá... :oops: :wink:

Akkor jöjjenek a képek:
Kép

Azóta fel lett egy kicsit kalózosítva! :lol: Nem kiröhögni,mert én kreáltam! :oops: :lol: (mindent a cél érdekében :lol: :lol: :lol: )
Kép

 
 


Sziasztok

Elriasztottam mindenkit? :(

Körkérdés:Kinek melyik tetszik (nevek)
Fiú:Milán,Zalán
Lány:Dóra,Nóra,Szandra,Kitti,Regina
(Reginához Máté ragaszkodik) :lol: :lol: :lol:

 
 


Szia Edit!!

Dehogy riasztottál el :wink: :wink:

Nagyon jó az ágy! Ezt mi is nézegettük, de én nagyon magasnak találtam :roll: féltem, hogy nem tud lemászni :oops: :oops:
Kalózos díszlet szerintem nagyon szuper lett!!
Nekem tetszik :!: :!: :wink: Ügyes vagy!

Nevek közül nekem a Zalán, Nóra tetszik :wink:

Tegnap vettem magamnak egy átmeneti kabátot, ne széldzsekibe flangáljak már :arrow: itt a tél :roll:
Nehezen szoktunk vissza az ovis hétköznapokra :shock:
Flóra reggelente nehezen kel(persze vannak kivételek)
oviban szeret lenni, csak a reggeli buszozást nem kultiválja,mondjuk én sem, de ez van...
Ma reggel olyan hideg volt, hogy jó lett volna egy kesztyű meg sapka is Flórára. (ronda anya vagyok még nem adtam rá sapkát)
Reggel viszont rájöttem, hogy nincs mit tenni jön a tél :evil:
Ma volt egy köruzam sapka, kesztyű vásárlás céljából.
A tavalyi sapkákat kinőtte, kesztyűből sokszor 3 is kevés :lol: :lol: :lol: Mikor kéne egyet sem találok...
A H&M-ben találtam nagyon szuper sapit kesztyűt is!!
nézzétek meg nagyon jók vannak, fiúknak ,lányoknak is egyaránt :wink:
Olyan frankó orkán kesztyűt vettem Flórának (Ez az amelyik nem ázik át) tök jó puha , kívül meg vízhatlan.
2 kesztyűt vettem és két sapkát is :lol: :lol:

Le is fotózom őket :wink:

Nekem is lenen egy körkérdésem:
Nem tudjátok hol tudok venni olcsó gyerek kötényt??
Az oviba akarok vinni a naposoknak.
Ha nincs ötletetek akkor majd a hétvégén varrunk anyóssal.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Edit!

Nekem is a Regina tetszik!!! :wink:
Hú de jó lett az ágy,főleg így felkalózosítva..mennyire magas ez?
Hajrá uszás!!
Nálunk is először úgy volt,hogy nagycsoporttól van úszás,de aztán rábeszéltük az ovónénit,így menni fogunk már mostantól.
Majd azért kiváncsi leszek,hogy fog tetszeni Máténak....
Aludt már az új ágyában? Átment éjszaka?

Évi!
Muti meg a cuccokat amit vettél..itt nincs H&M csak C&A
kötény:)
Az a tutti,ha ti varrtok. Nem nagyon láttam sehol....
Én is még csak ma adtam először sapit a Dávidra,hú akkor ezek szerint én is ronda vagyok..... :P :lol:

Judit???

ildikó
 
 


Sziasztok

Ildikó
Nem semmi a ti alvásotok sem! :shock: Teljesen meg tudlak érteni! :wink: Nálunk is hasonlóképpen zajlik,Máté az ágyában csak 2-3 órát alszik,utána jön közénk.Csak nálunk ezután apa szorul a matracra! :oops: :lol: Nem is tudom mi lesz ha meglesz a kistesó! :shock: :roll: De nagyon tartok tőle!Így sem tudom kialudni magam sosem! :(
Az ágy elég magas,a rács legteteje van kb 2 m-en.

Évi
Várjuk a képeket! :D
Tényleg magas az ágy,de szerencsére Máténak ez nem gond! :lol:
De hát ő alapjáraton örökmozgó,imád mászni,stb. :wink: Ha nem ilyen lenne biztos mi sem ilyet választottunk volna! :oops: :wink:

Kötény:szerintem jobban jártok ha varrtok,fogalmam sincs hol lehetne venni!


Úszás:tegnap voltunk először,most be lehetett menni a szülőknek is első alkalommal,ezután már csak úgy lehet ha megveszem a jegyet.Hát,kénytelen vagyok!Különben hogy öltözne fel egyedül,abban a nagy öltözőben meg sem találná a cuccát! :shock:
Kis béna volt szegénykém még tegnap,semmi pénzért nem akarta belerakni a fejét a vízbe. :oops: Persze mindenki megcsinálta,csak ő nem. :oops: Úgyhogy itthon most ezt kell gyakorolni.
Remélem azért nem megy el a kedve tőle.

 
 


Sziasztok!!

Itt az egyik sapi :wink:

Kép

és a másik
Kép

és a kesztyű
Kép

Edités Ildi:
Flóra is így aludt hónapokig, vagy évekig :oops:
Már agybajt kaptam tőle én is!!
De egyszer csak elhagyta, bár még most is néha átjön, de mi vettünk egy 180cm széles ágyat, hogy elférjünk ha átjön.
Nem voltam hajlandó többet egy francia ágy méretű ágyon feküdni 30cm-es helyen :roll:
Amúgy apa is kiszorult ha Flóra átjött(még Kaposváron).
Most , hogy meg van az emeletes ágy azóta sokkal kevesebbet jön át, talán az oviban is jól elfárad, hogy nem ébred fel.

Tényleg csak az idő segíthet vagy egy nagy ágy
:wink:

Edit:
Flóra is imád mászni, mindenhova mindenhol, de én akkor is féltem, hogy éjszaka felébred, sötétben és nem talál le, vagy le esik :oops: :oops: (Ez csak az én félelmem) Főleg, hogy bevan kapcsolva a sólámpa :wink:

Kötényt varrni fogunk, mert találtam a hobbi boltban 749ft/db áron és ezt sokalltam, mivel 6 kellene.

Úszás:Nem értem iért kell venni jegyet, úgy gondolták, hogy egy 4 éves felöltözik, meg leis vetkőzik?? Egyedül....
Majd belejön nemsokára :wink:

Judit merre vagy???

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Edit!
Hát akkor érthető,hogy külön akartok ti is aludni...de hátha beválik Máténál ez az ágy. Dávid is élvezné az tutti,ő is mászós...


Egy óriás ágy lenne a megoldás nekünk is,lehet,hogy az is lesz...lent van egy hálószobánk,ami majd a miénk lesz,de ez még nincs kész,most gardróbnak használjuk,akkor akartunk leköltözni,ha már akkorák lesznek a gyerekek,hogy egyedül is fent fognak maradni,tehát nem mostanában...mert fönt nem fér el nagyobb ágy....hát kínlódunk,apa nem akar különmenni tőlem
:lol:

Hát ez azért szemétség,hogy teljes árat kifizetetnek azért,hogy segíts neki felöltözni.

Évi!
Tényleg klassz cuccokat vettél!
Hát a nagyágy az jó ötlet,de helyhiányban szenvedünk...

Judit! Elloptam a leszarom tablettát,nagy szükség volt rá a vecsési topikban.

Ildikó
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibi blocksberg 2008.09.26 22:10-kor.

KépKép


Máténak sok boldog névnapot kívánunk!!!



Kép

Judit!
Sikerült befűtetni?
 
 


!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibi blocksberg 2008.09.26 22:10-kor.

KépKép


Sziasztok

Köszönjük szépen! :D

Pénteken Máté beleharapott egy ovistársába :shock: (az nem derült ki hogy miért),mindenki le volt döbbenve,mert nem szokott ilyet csinálni az oviban.Aztán egész délután nyűgi volt,aludt is,meg azért bőgött hogy én miért vagyok katona és hasonló dolgok. :shock: Szegény nagyon meg volt zakkanva. :shock:
Aztán szombatra be is lázasodott.Gondolom ez volt a zakkantság oka,hogy akkor már lappangott benne valami! :roll:
Vasárnap délelőtt már csak 37,5 volt a hője,délutánra semmi,hétfőm megintcsak semmi.Hétfőn vittem dokihoz,nem talált nála semmit,biztos valami vírus volt.Azt mondta nyugodtan vihetem oviba.Hát,én még a héten várok,úgyis nagyon sokan betegek az oviban is!

Judit
Kicserélték már a kazánokat?Van fűtésetek?Ja,október 8-ig nem lesz? :shock: :shock: :shock: Remélem meggondolják magukat! :shock:
Nem csodálom hogy te is meg vagy fázva! :evil:
Szegény Benci!Hogy viseli?

Ildikó
Máténál annyiból bevált az ágy hogy elaludni ott akar (a régi ágyába nem nagyon lehetett még befektetni sem,nem tudom mi baja volt vele).Szóval ez már jó pont.Csak ugye nekem fel kell másznom hozzá elaltatni! :shock: Most még éppen megy... :lol:
Én is alig várom hogy elkezdjük a tetőteret (valószínűleg tavasszal,remélem nem jön közbe semmi) több helyünk legyen.Egyenlőre mi is úgy tervezzük hogy fönt leszünk a gyerekekkel amíg kicsik!Csak nem tudom hova fogunk addig költözni,Gyuszi nem akar a szüleimhez,szerinte macerás lenne onnan oviba hordani Mátét.(egyébként nincs baja a szüleimmel).Úgyhogy lehet albérlet lesz addig a megoldás. :roll:

Évi
Nagyon szuperek a cuccok,én is el akartam menni a hétvégén,de így nem tudtam hogy Máté beteg lett.
Kötényeket megvarrtátok?Milyenek lettek?

 
 


képek

Ünnepi menü:
Kép
Kép
Kép

focista:
Kép
Kép

 
 


...

KépKép


Judit
Miért törölted ki az írásod?

A változatosság kedvéért szerda este óta nem volt netünk,tegnap végre kicserélték a modemet,ma délelőtt ennek ellenére még mindig nem volt....Én meg már hülyét kapok hogy egy nap 10-szer telefonálok... :twisted: A telefonszámlám meg a csillagos ég lesz... :twisted:

Többiek?

 
 


Judit,én ezt tényleg nem értem!Mi történt?

 
 


Legalább Máté névnapi kalózhajóját hagyhattad volna!Ennyire nem utálhatsz! :cry:
Kép

 
 


Edit,
igazad van, Máté hajóját csúnya dolog volt kitörölnöm :oops:

Kép

A többit megbeszéltük :wink:

Ki a szolgáltatótok?Upc, Externet, Enternet vagy mi? Emlékszem, régebben is vacakolt a netetek!

KépKép


sziasztok!!

Néha én is előkerülök :oops: :wink:

Judit miért törölted ki az írásod??

Van már fűtésetek??

mi elvagyunk mint a befőtt :lol: :lol:

A múlt hétvégén szüretelni voltunk. elég hideg volt , de azért kibírtuk.
Flóra nagyon élvezte, egész délelött hordta a szőlőt kisvödörben. :wink:
Apu pörköltet főzőtt bográcsban, ami nagyon fincsi lett.

A kötényeket megvarrtuk, csak elfelejtettem lefényképezni, de majd pótolom. Citromsárga anyagot vettem és mindegyiken van egy teknős amit eredetileg csigának néztünk :roll:
végül is mindegy, mert teknős csoport úgysincs :lol: :lol:
Óvonénik kitörő örömmel fogadták , nagyon tetszett nekik, persze a gyerekeknek is.

Tegnap mákvirág napon voltunk. (így hívják az ovit)
volt pónilovaglás, horgászat,kirakodóvásár.
Ragasztottunk. Flórának az óvonénije szép kis pillangót festett az arcára.
Jó volt nagyon, bár nem voltunk sokan :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


És mait elfelejtettem :oops: :oops: :oops:

Máténak boldog névnapot!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Judit
Köszönjük szépen a hajót! :wink:
Digi a szolgáltatónk!Lassan már körbenézek milyen más van,de azt mondták ne reménykedjek,nem lesz más. :?
Tényleg,fűtésetek?
Benci?Régen láttam róla képeket!ettől sem foszthatsz meg! :wink: :lol: Ne is reménykedj! :wink:

Évi
Köszi! :D
Ti is jól elvoltatok! :wink:
Kötényről kérjük a képet! :D
Szüreti képek vannak?

Ildikó :?:
Nagyon el vagy tűnve!


Délután megyek farmer venni magamnak,remélem találok elfogadható áron! :shock:

 
 


Sziasztok!

Azért törölgettem, hogy végre történjen valami és valaki írjon is rajtam kívül :roll:

Edit,
nem nagyon fényképeztem mostanában, jövő héten sem fogok,mert ismét napi 4 óra alvásos hetem lesz, de utána talán sikerül, sőt, mindjárt itt a szép, színes, ősz, akkor úgysem menekülhettek a képeimtől :oops: :oops:
Sok sikert a nadrághoz, olcsó úgysincs- ez is olyan, mint a glutén érzékenység: ahelyett, hogy támogatnák a betegeket, vehetnek negyed kiló kenyeret 600 forintért, a kismama is vegyen ötször annyiért 3- 4 hónapra gatyát, hiszen eleinte úgysem kell, sokáig jó a régi :twisted:
Találtál már orvost? Hol fogsz szülni?

Évi,
október 8- án lesz először fűtés, akkor is csak egy napig, úgynevezett próbafűtés, itt az a szokás, hogy kivárják a fűtési szezont- nagy baromság, egész évben ugyanannyit kell fizetni a fűtésért, akkor miért nem lehet, amikor hideg van :?: :?:
Most bemelegedett 21 fokra, hogy reggel óta süt a nap, de este biztos kihűl ismét. Ha marad a jó idő, végülis mindegy.
Már tavaly is feltűnt, jó lehet ez az ovi, annyi érdekes programjuk van a gyerekeknek!

KépKép


sziasztok!!
Edit:
vannak szüreti képek :wink: :lol:
Majd este ha Flóra lefekszik akkor lekicsinyítem,és rakok fel pár képet.
sikerült nadrágot venni??


Judit:
sose értettem, hogy miért nem lehet a fűtést bekapcsolni ha hideg van???

Természetesen Flóra köhög és náthás
:roll: :cry:
A Múlt héten 10-en voltak a csoportban a többiek mind betegek .
Már ez is nagy eredmény,hogy nem az elsők közt dölt ki .
Holnap nem viszem oviba,pihenjen itthon, mert kedden lovardába mennek. Ezt már nagyon várja :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
a betegséget nem is mertem kérdezni, tavaly is emlékszem ovikezdéskor mennyit betegeskedett szegény :( , de ez a második év, talán edzettebbek (ezt nem tudom, hogy kell helyesen leírni, biztos, nem így :oops: :oops: ) lesznek. Benci még bírja, kíváncsi vagyok, meddig. Itthon úgy beöltöztetem éjszakára, hogy a hóember hozzá képest.... :lol: :lol: és kész csoda, hogy nem kapta el tőlem a több, mint 2 hetes betegségemet.
Lovarda, nagyon jól hangzik- de gondolom, futószálon ülnek a lovon! Nagy ló rajongó vagyok- hiába, lópofám van :) - csak sajnos 18 éves korom óta nem lovagoltam, de addig rengeteget. A hangszer miatt nem mertem utána, ha bármi bajom lett volna, viszlát oboa. Akkor még nem tudtam, milyen jó is esténként takarítani :mrgreen:

Fűtés: tényleg érthetetlen, főleg anyagilag, hisz mindig u.annyit kell fizetni, de én még fizetnék is a melegért! Sajnos nem erről van szó, hanem az elvről, hogy még nincs fűtésszezon. :roll: Na és ha mínusz10 fok lenne? A lakásban lenne kb. plusz 5 fok. De ezekszerint csak október 15 és április 15 között lesz fűtés, kint lehet bármilyen idő. Az öreg banyák szerint (mondom ezt majdnem 33 évesen :oops: ) ha kint 30 fok van április elején, akkor is fűtenek! Noooooooooooooooooormális?????

Megyek aludni, kialszom magam az elkövetkező 5 napra :shock:

KépKép


Sziasztok csajok!
Ne haragudjatok rám tényleg,hogy így eltűntem,de alig érem utol magam,teljesen behavazódtam...mire a blogos cuccon végig megyek,már nincs erőm még ide is írni,de mindig eszembe vagytok.
Ha úgy gondoljátok nyugodtan zárjatok ki,mert ezután sem lesz több időm,max. is olvasni fogok és képeket nézegetni,mert azt nagyon szeretem.



Focista Máté cuki pofijára egy nagy cupp!!!
Nekem lett volna egy farmer gatyóm,még a Brendonba vettem 2004-ben nagyon kényelmes volt sokáig. HA terveztek még babát érdemes befektetni.
Szívesen kölcsön adtam volna,kár,hogy ilyen messze laktok.
Tényleg milyen név lett a befutó?

Judit!
Ehhez mindig értettél,hogy kell vissza csalogatni az eltűnt topiklakókat :lol: :lol: :lol: tényleg ne hari..cupp,cupp
csak merjél eltűnni,felfoglak hívni az tutti :shock: :D ezt vedd fenyegetésnek!!!!!! :wink: :lol:

Évi!
Olyan jó a Flóra ovija azóta irigykedem amióta jártok....
Jobbulást kívánunk nektek...
Mi 4 hét után dőltünk ki,de 1 nap alatt végigment Dávidon. szerdán lázasan ébredt,másnapra mintha elvágták volna.

ildikó
 
 


Sziasztok

Ildikó
Kép
Dehogy zárunk ki,jössz amikor tudsz és kész! :wink:
Nadrágot nem kaptam :twisted: ,pedig felpróbáltam vagy 10-et de mindegyikkel volt valami bajom,túl vékony,nagy és nem volt kisebb,szabása nem tetszett,stb... :roll: Én a régi nadrágjaimat tesómnak adtam kölcsön és azóta sem tudja hogy hol van! :twisted: :twisted: :twisted:
Nevet még mindig nem tudom,nem döntöttük el,remélem amire megszületik kitaláljuk! :lol:
Máté is pont így járt a múltkor,mint Dávid,egy nap láz,aztán semmi.Biztos valami vírus volt. :?

Judit
Na látod,jól visszacsalogattál mindenkit! :lol: Csak most el ne tűnj! :lol:
Találtam orvost,Szt Imre,de még nem tudom hogy mi legyen.Pedig lassan már ideje lenne eldöntenem! :oops: :shock: 9-én megyek hozzá,akkor megbeszéljük a dolgokat.

Évi
Várjuk a képeket! :D
Nadrágot nem sikerült vennem! :roll: :(
Jobbulást Flórának! :wink:
De jó hogy ilyen sok helyre mennek az ovival! :wink: Nem csoda hogy szeret járni! :lol:


Reggel nem indúlt a kocsim :twisted: ,Máté vinnyogott hogy nem akar oviba menni,mehettünk gyalog az oviba (kb 20 perc),hazafele is gyalogolhatunk,mert csak apukám szerdán tudja megnézni a kocsit. :? Igazából nem a gyaloglással van bajom,mert kell a mozgás,de nagyon sokat keményedik a hasam és tiszta parás vagyok! :roll:

 
 


Megúsztam a laptetőt :oops: :oops: utálom

Edit,
sok keményedésre magnesi citrii, valami ilyesmi hülye neve van, ezerszer olcsóbb, mint a magne b6 és milliószor több magnézium van benne, recept nélkül is kapható! :wink:

Ildi,
de jó, hogy jöttél! :lol:

Kellett nekem elkiabálni, hogy Benci nem beteg, ma lázasan kelt :? , de ezen kívül semmi baja, remélem, nála is egy napos lesz!Olyan kis nyomesz szegény, inkább másszon fel a szekrényre :wink:
Jellemző: mikor, ha nem akkor, amikor délelőttönként próbáim vannak egész héten, még "jó", hogy bedurrant a férjem foga, mert anyukámat le tudta váltani.

KépKép


sziasztok

Végre megjöttem a képekkel :wink: Sok lesz....

szüret:
Kép

Kép

Kép

Kép

Ovis nap:
papír tulipánt ragasztottunk:
Kép

Kép

papír repcsi fújás:
Kép

Póni:
Kép

Zsuzsi barátnőjével:
Kép

pillangó:
Kép

Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Judit:
Betegségek hát remélem nem lesz flóra olyan sokat beteg mint tavaly.
Voltunk dokinéninél, a héten nem kéne neki menni, de ma ugye lovarda látogatás,holnap emg szüreti mulatság lesz.
Ezért ma meg holnap megy, Csütörtökön, meg pénteken itthon lesz.

Kaptam receptet immunerősítőre a dokinénitől.Tavaly is adtam Flórának mikor 2 hónapig majdnem minden héten beteg volt.Utána egy kicsit jobb lett.
Remélem most is segít... már az is jó ha nem kapjuk el anynira komolyan a betegségeket, esetleg gyorsabban átmegy rajta.
A mostani köhögése ma éjszaka már javult nem köhögött éjjel.

fogalmam sincs, hogyan lovagolnak, de gondolom futószálon:)
Főznek kint gulyáslevest,sütnek gofrit.
Bíztos jól érzik majd magukat.?

Benci hogy van??


Ildi:
Miért zárnank ki???? engem is kilehetne zárni én sem írok sűrűn.
Gyere csak amikor tudsz!!!

Flóra már jobban van,szerencse csak köhögött meg néha fújta az orrát, de nem volt vészes.Csak biztos ami biztos vittem el a dokihoz. Itthon kéne neki lenni, de a fent említett okok miatt oviban van:)

Edit:
Szegénykém azért próbálj pihenni!! Remélem kocsidnak nincs nagy baja???

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Évi
Nagyon jó lehetett a szüret! :D Én gyerekkoromban nagyon utáltam. :? Most meg már nem kell! :lol: De látom Flórának megvolt a társasága! :lol:
Az ovis nap is tök jó lehetett,kár hogy nálunk nincs ilyen.
Szép kis pillangó lett belőle! :lol:
A kocsimnak csak az akuumlátora merült le,hogy miért nem tudom,egyenlőre most működik,fel lett töltve,remélem nem kell bele új. :roll:
Milyen volt a lovarda?A szüreti mulatság?Ezekről lesznek képek?

Judit
Panangint szedem,az is magnézium,azóta jobb.
Hogy van Benci?Rendbejött?

 
 


Életjel......

Csak azért, hogy ne Edit hozzászólása legyen az utolsó :wink: , de csak most volt időm jönni.

Tegnap este koncert, utána takarítás és ma délelőtt ismét koncert, holnap is takarítás :shock: :roll: .
A zenekarról nem merek írni, illetve a helyzetünkről, maradjunk ennyiben : :roll: :? :| :x :shock: :shock: , remélem, ezért nem kapok fegyelmit, habár ki tudja :lol: és mindezt ennyi pénzért :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibi blocksberg 2008.10.04 14:38-kor.

KépKép


Évi,
nagyon jók a képek, és most is azt mondom, Flóra tiszta anyja, ha veled van és tiszta apja, ha vele van, nagyon hasonlít mindkettőtökre!!!!! :)

Ezek a képek 3 hete készültek, végre feltöltöttem őket!

Kép
Kép
Kép

Ezt Benci kérésére teszem ide, a pattogatott kukoricái, amit megszálltak a hangyák, és fél óra alatt meg is ették, de a nagy semmit már nem fotóztam :lol: :

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibi blocksberg 2008.10.04 14:43-kor.

KépKép


Benci néha csúnyán köhög és nagyon taknyos, néha meg nem- de láza azóta sem volt :roll: .
A férjem is lebetegedett, nagyon nem szeretném elkapni, épphogy kilábaltam az előzőből!

Edit,
egyébként a múltkor katapultált az a bizonyos bigyóm, amit halkan megkérdeztem, hogy ki tud e lőni- hát ki tud lőni :shock:, de olyan hetem volt, hogy direkt beleillett! :lol:

KépKép


Csak azért szerkesztgetek, hogy kijavítsam a helyesírási hibáimat, nagyon ráérek végre! :oops:

KépKép


Judit
Köszi! :D
Nagyon szépek a virágok! :D Benci pattogatott kukoricája is jól sikerült! :lol:
Máté is taknyos,ahogy visszament az oviba egy-két nap és megint folyt az orra. :roll: De hát most egy hétig ne járjon,utána két napig igen,aztán megint ne,mert visszakapja? :roll:
Ja és van új óvó nénink,nagyon kis csendes és nagyon-nagyon fiatal! :shock:
Katapult: :shock: ilyennel még nem találkoztam,vagyis nem tapasztaltam! :shock: De hát kivel is fordulhat ilyen elő,ha nem veled! :lol: :wink: (bocsi,csak vicceltem) :oops:

Ja,a kocsim még mindig nem jó,nem az akuumlátor volt a hibás,hamen az önindítója romlott el :roll: :twisted: ,hol indúl,hol nem.Így reggel megint gyalog mentünk az oviba,hideg volt (2 fok :shock: ),de a nap szépen sütött,sehol egy felhő,erre félúton elkezdett szakadni az eső! :shock: :twisted: Úgyhogy rohantunk az oviba! :roll:

Körkérdés:Adtok már reggelente harisnyát a gyerekekre?

 
 


Sziasztok!!

Edit:
Jó volt a szüret igen.Én szeretem, gyerekként is szerettem:)
Talán azért is , mert nálunk ilyenkor összejött a család.
Mondjuk most már egyre kevesebben vagyunk sajnos:(
Azért még a hangulat nagyyon jó!!

Lovarda magyon jó volt Flóra szerint. Lovagolt egy nagy fekete lovon,le is csutakolták öket, ugráltak a szalmában, voltak játszótéren is.
Gulyáslevest főztek ebédre,gofrit sütöttek.

Szüreti mulatság is tetszett neki,táncoltak,sült almát készítetek, meg alma babát.
Lesznek majd képek ezekről csak nem tudom mikor jut eszébe óvónéninek ideadni:)

Judit:
Azért örülök, hogy a lehetőségekhez képest jól vagytok.
Flóra is így van ezzek a köhögéssel, egyik nap köhög és fujja az orrát a másik nep meg semmi.... ki érti ezt??? :)

Képeid nagyon jók!!

Ildi:
Olvastsam a blogban a fogorvost. Hát nem semmi..
De szerintem se aggódj, hogy olyanok a fogai,tudom közhely, mert mindenki azt mondja, hogy kiesnek, de tényleg kiesnek..
Dávidod meg szerintem nem zavarja és a társai sem csúfolják szerintem.
Flórának is csúnya a foga elöl,bár nekünk csak sárga.
De van olyan ovistársa akinek teljesen elfeketedett, de egyiküket sem csúfoljják.
tényleg nyugodj meg te mindent megtettél amit lehetett!!


Flórának tegnap óta mozog a bal alsó foga :lol: :lol: :lol:
Olyan boldog :wink: :wink:

Apa most már igazi nagylány leszek mozog a fogam!!
:D :D :D :D

Tegnap délután elültettem az virág szerzeményeimet. Árvácskákat , krizantemot vettem.
Apa meg lerakta a hónapok óta halogatott fa tuskókat a faházfelé utnak :wink: :wink:
Megilyedt, mert azt mondtam, hogy "én majd lerakom aztán majd megnézheted milyen lesz" :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Most látom, hogy Edit írtál :wink:

Kocsidat sajnálom, de majd megjavítják gondolom :lol: :lol:

Harisnyát még nem adtam Flórára reggel, de pont ma bezséltük meg az oviban mikor öltözött, hogy holnap harisnyát is adok rá a nadrág alá, mert hidegek voltak a kis csülkei :roll: :roll:
Az esővel én is találkoztam mikor jöttem haza egy órája kb.

Judit:
A katapult dolgot nem értem??? :oops: :oops:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
leírom, de csak apróbetűkkel :oops: :oops: :oops:

Múlt héten találkoztam Edittel kb. fél óra erejéig és bizonyos napjaim voltak. Éreztem, hogy furán viselkedik már a tamponom, megérdeztem Edittől, ki tud e lőni, azt mondta, nem- de mégiscsak katapultált . :lol:
Jó lehetett a lovardás napjuk! Lovak, lócsutakolás és még a kaja is! :)
Szépek a virágaid, az árvácska meddig bírja kint?
Már mozog Flóra foga? :shock: Hamarosan kap ajándékot a fogtündértől, aki elviszi a kiesettet! :wink:

Edit,
parás létemre még nem adok rá harisnyát, de a nadrágja általában azért melegebb, mint egy sima farmer. Bezzeg éjszakára kap, mert a fűtésre még mindig várni kell :roll:

Ildi,
mi van Dávid fogaival? Azóta sem sikerül olvasni a blogotokat! :oops:

Ma nem vittem oviba, teljesen be van dugulva az orra, de az igaz, ha kikúrálom, ott vissza fog esni. Csak végre délelőttönként ráérek, ma is voltunk a M- szigeten, persze a nap csak most sütött ki, végig be volt borulva :?

Kép
Kép
Kép
Kép Kép

KépKép


sziasztok!

Edit!
Hogy van a pocid? Megértem,ha nem szívesen gyalogolsz,ekkora pocakkal (mert már biztos hatalmas) nekem is keményedett a Rékánál...
nem tud ilyenkor elvinni valaki? 20 perc azért szerintem egy kismamának nem olyan kellemes....

Én még nem adtam harisnyát,de reggel nagyon hideg volt,szidtam is magam rendesen....


Judit!
Szupi kis képek ismét!Olyan szép az a kék virág...

de a hangyás is tutti
még.....


Évi!
Látom jó hangulatban telt a szüret....

Nagyon szépek a virágaid! így kell hatni rájuk...ügyes vagy!


Jaj csajok,beleolvastam a Megszülettünk topik elejébe/közepébe. (valamit kerestem és ezt is kiadta,meg is lepődtem).és olyan jó hangulatom támadt,tisztára hiányzik az a bensőséges viszony,amit akkor éreztem....


Most rohannom kell,de még jövök...


Ildikó
 
 


Évi
Holnap elvileg megcsinálja a szerelő a kocsimat! :lol:
Nagyon szépek a virágaid! :D Meddig maradnak meg még ilyenkor?Tényleg,tudja valaki hogy a muskátlik meddig lehetnek kint? :oops:
Gratula Flóra mozgó fogához! :lol: Tényleg már tiszta nagylány! :lol:
Nagyon jó ovitok van,olyan jó programokat tudnak kitalálni a gyerekeknek! :lol:

Judit
Lehet hogy nem jól raktad fel? :oops:
:?:
Harisnya:Mátéra rájött hogy melegítőbe hajlandó menni az oviba,de reggelenként én vékonynak találom. :oops: Persze hazafele már jó idő van,akkor elég.Vastag nadrágot most vettem,de abban hazafele szerintem melege lenne.Farmert nem veszi fel. :roll: Térdzoknit kerestem még,de itt nem lehet kapni! :shock: :roll: :twisted:
Ismét szépek a képek,nagyon édi Benci ebben a sapiban! :lol:
Tényleg,a szülőin mi volt?


Képzeljétek,az oviban Máté benti nadrágja egy hosszú,de nagyon vékony nadrág.Mert már most nagyon meleg van bent.Erre ma amikor kivitték őket az udvarra,hát nem a benti nadrágjában vitték ki?! :twisted: Szétfagyott szegénykém! :twisted:

Ildikó
Most már én is elolvasom a blogot,mert nem tudom mi van Dávid fogaival. :oops:

 
 


Ildikó
Látom,közben te is írtál! :lol:
Pocim már tényleg jó nagy és már nem is sétálok,hanem döcögök! :oops: :lol:
Apukám el tudna vinni,de neki 25 km ha eljön ide...De remélem már csak egy pár nap! :lol:

 
 


Edit,
jól raktam fel :oops: :oops: :lol: , csak sokat voltam bent a mávban , és nincs az a pénz, amiért ott kicserélném

Szülőin csak az éves tervől volt szó, majdnem elaludtam :oops: -nem azért, mert untam ,hanem az este és a reggeli próba miatt :roll:
És nem döcögsz, ezt tanúsíthatom, a pingvines járástól- ami a terhesség legvégét jellemzi- még messze vagy! :wink:

Jó hogy kérdezted a muskátlit, én is akartam :oops: , most tele lett összes új, gyönyörű hajtásokkal! Ilyenkor mi van? Teleltetni nem tudom, mert a lépcsőházunk is erkély, tehát mindenhol nyílt tér van, nincs zárt lépcsőház. Na, jól leírtam de talán érthető.


Megyek, felébredt Benci:" anyukám, támadt egy jó ötletem" és félkómásan kitrappolt egy halom cd- vell és dobozzal, közben folyamatosan magyaráz, :D olyan aranyos!

KépKép


Judit
Igen,ez érthető! :lol:
A muskátlikhoz én sem értek,pedig van egy csomó! :oops: :D
Édes Benci :lol: Milyen jó ötlete támadhatott? :lol:

Mi meg indulunk focizni.

 
 


Na ismét itt......

Judit,közben megelőztél....de nem tudtam jönni...
Benciről is édesek a képek!
Milyen géped van amúgy?
tamponos sztori nem semmi...

Nincs különösebb fogsztori,csak elvittük végre Dávidot a fogászatra,de olyan drága lett volna,hogy maradunk az sztk-s tömésnél,elől úgysem lehet vele mit kezdeni.

Edit!
Én a piacon szoktam neki térdzoknit venni,én is azokat szeretem...mondjuk azért figyelhettek volna az óvónők,hogy ne menjen ki benti nadrágban...reggel tényleg hideg volt.

itt nem esett

Évi! Gratula a mozgó fogú nagylányhoz!!!!Én sem tudom eldönteni,hogy melyikőtökre hasonlít.

köszi,hogy leírtad a foggal kapcsolatban a gondolataidat!

Muskátlival kapcsolatban nincs tapasztalatom,csak rossz

Ildikó
 
 


Judit:

Most már világos ez a katapult dolog:) :) :)

Árvácska májusig bírja kint.Bírja a hideget:)
igen mozog a foga... ki kell még találnom valami ajándékot

Szegények még mindig nincs fűtésetek??

Nagyon aranyos Benci, jól áll neki ez a sapi!!!
Virág is nagyon szép

Edit:
Ha nem tudod teleltetnin a muskátlikat akkor hagyd kint ameddig szépek szerintem aztán dobd ki.Legalább is én tavaly így csináltam.
Nem tudom mikor kell bevinni, talán amikor elkezdődnek a reggeli fagyok???
A leanderemet nov. elején viszem majd be a lépcsőházba.
Kiváncsi lennék a pocidra már én is!
Nálunk szerencsére odafigyelnek, hogy miben megy ki a gyerek az udvarra.Külön fakkban van a kinti ruha és külön a hazamenős szép ruha.Én még vittem udvari játszós cipőt is.


Flóra reggel harisnya + nadrágban megy du. hazafelé meg szoknyában, mert addigra már jó idő van.


Látjátok, hogy beindult a fórum????

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi,
komolyan bírja az árvácska a hideget? :shock: Mert ha a muskátlikat ki kell dobnom :roll: sajnos, akkor ültetek ki árvácskákat, a virág jól jön télen is, hiszen olyan szépek és vidámak! :lol:
Fűtés lesz holnap, cserébe 3 napig nem lesz víz :shock: , de a logikáját ne kérdezd :?

Ildi,
a katapult csak a mesében fordul elő és velem :lol: , pláne egy iszonyú zűrös héten :mrgreen:
Panasonic dmc fz 8- as gépem van, imádom, de sajnos többre vágyom, egy tükörreflexesre :oops: :oops:
Emlékszem, régebben is aggódtál Dávid fogaiért, de ha esetleg magadat vagy a gyerekeket édességgel tömő anyósodat hibáztatnád, fölösleges, ez sajnos adottság.
Anno szülésig szinte semmit sem tettem a fogaimért különösebben, és nem volt se lukas, se tömött fogam, a terhesség persze bekavart :roll: - az unokatesóm naponta milliószor mosta és már 12 éves korában alig volt épp foga.

El kéne mennem fogkőleszedésre, mert nagyon rondák- nem elég a sok ránc, még ezek is, hiába, ebben a korban :oops: :roll: :? :shock: :D , de lassan érett nő leszek, ezzel vígasztalom magam :lol:

Vannak még képek, merjek tapétázni? :oops:

KépKép


Judit!!Mindenképp!!!!

Évi!tök jó,hogy beindultunk...nem?

Megvan még a titkos oldalunk?vagy már megszűnt?
 
 


Tényleg jó, hogy van pörgés végre- a héten ráérek :wink: , csak este járok takarítani, az semmiség :lol:

Benci alkotott az előbb: telefonon beszéltem, közben kakilt, iszonyú nagyokat nyögött :oops: , a wc amúgy is visszhangos :lol: , utána jó hangosan felkurjantott, hogy felállt a kukim :lol: :lol:

Támadás:
Kép Kép Kép Kép Kép

(nem kólát ivott, hanem csipkebogyóteát)

KépKép


Az egyik képen a fehéregyensúly elég béna :oops: :oops: :oops:

KépKép


Így jobb lesz: Kép

KépKép


Sziasztok

Judit
Szépek a képek!Kérünk még sok-sok támadást! :lol: Kóla:Máté meg szokta kóstolni a kólámat :oops: .Persze csak keveset engedek neki hogy igyon belőle. :roll:
Wc-s sztori nagyon jó! :lol:

Tegnap reggel vittem Mátét az oviba és az úton olyan rosszul lettem. :( Rúgott a bébi egy nagyot és gondolom eltalálhatott egy ideget,de azt hittem elájulok,melegem lett,stb. :? Én meg bosszankodtam magamban,hogy ez is olyankor fordul elő amikor Mátéval vagyok. :roll:

Jött egy új kislány Mátéék csoportjába,tegnap amikor öltöztettem Mátét odajött a kislány,mert a cipőjét kereste (nem jött be az anyukája hogy segítsen neki,csak az ajtóból kiabált neki hogy menjen! :shock: De olyan büdi volt és koszos! :shock: :twisted: (mármint a kislány)Szóval azt hiszem az idén felkészülhetünk a tetűre meg mindenre! :twisted: :cry: Pedig eddig olyan jó cspoprt volt! :(

 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron