Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Szeretnék egy olyan topikot nyitni, ahol megosztjuk egymással a tapasztalatainkat a kerületben lévő óvodákról ill. óvónőkről.
Kislányomat szeretném beíratni, most kezdünk nézelődni a kerületben.

Ti hova jártok ? Melyik ovit/ovónőt ajánlod nekünk ?
Vendég
 


Szia,

mi most költöztünk ide, és felhívtam a helyi bölcsit, jövőre lesz esedékes ugyan, de nem sok jóval kecsegtettek.Sajnos a kerületben nem túl jó a helyzet állítólag.

Szerintem ovi ügyben is nézd meg a www.masodikkerulet.hu-t és ott fel vannak sorolva a helyi ovik, onnan tudsz keresgélni.Illetve talán a védőnődet kérdezd meg, ők elég tájékozottak e téren.

Üdv,
Szilvi
 


Sziasztok!
Konkrétan melyik ovi érdekelne? Melyik részén laktok a kerületnek?
Borzasztó túlzsúfoltak az intézmények, alapesetben a körzetes oviban érdemes próbálkozni, legalábbis bennünket a nem körzetesekből eleve elküldtek. :? A csoportok közel 30 fővel üzemelnek mindenhol, fullra teli az összes intézmény.
 
 

 
 

Sziasztok !

Nekünk a Pitypang lenne a legközelebb, de hogy jó-e ? A Bimbóról rosszakat hallottam... a védőnőnk meg elment szülni, az új meg pályakezdő.

Ha tudtok vmi infót a Pitypangról, írjatok!
Vendég
 


Szia! Milyen Bimbó? Arra a magánovira gondolsz a Gábor Áronnál? A Pitypangról jókat hallottam, de nem ismerem belülről, nekünk nem körzetes. Nem biztos ám, hogy a körzetes van legközelebb.
A körzetek utcajegyzéke a Hívogató c. kiadványban benne van, hátul.

Hívogató klikk.

Az ovikról is van benne némi ismertető.
:wink:
 
 


Szia Klára !

Hogyhogy elküldtek titeket a nem körzetesből ?

Én most tudtam meg, hogy mi nem is a Pitypanghoz, hanem a Szemlőhegyihez tartozunk.
Nincs infotók valamelyikrő?l
Vendég
 


Szia! Melyik Szemlőhegyi? Amelyik följebb van, villaépület, vagy a Bólyai utcánál levő? Mindegyikről csupa jót hallok az oda járóktól, a felső Szemlőhegyiről egyértelműen. :) Elküldés: hát közölték, hogy ne is próbálkozzunk, mert megtelik a csoport a körzetesekkel. :? Sőt még azokat sem kötelesek fölvenni 5 éves kor előtt. Mi vegyes csoportot szerettünk volna keresni, de ott meg végképp esélytelenk voltunk (Fajd u.) :(
 
 


Sziasztok!
A Hűvösvölgyi Gesztenyéskert ovit ismeri valaki? Szeretitek?
És a Virág Árok utcai ovik? Arról milyen vélemények vannak.?

köszi mrahel21
mrahel21
Budapest II. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron