Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A kisfiam idén májusban volt 5 éves. Szorongó félénk alkat. A nevelési tanácsadó pszichológiai vizsgálata szerint értelmes, csak bizonyos területeken van elmaradva az életkorától, de általános ismeretei életkorának megfelelőek. Szeptembertől járunk vele Ayres-terápiára, amihez a nevelési tanácsadó és mi is nagy reményeket fűzünk.
Amiért ide írtam a következő: Az egyik óvónőnk egy beszélgetés során azt mondta nekem, hogy a nevelési tanácsadó fog dönteni, hogy jövő szeptemberben iskolaérett lesz-e mehet-e rendes iskolába, vagy SPECIÁLIS iskolába, esetleg marad még egy évet az óvodában. Megmondom őszintén nagyon megijedtem a speciális iskola szótól, mert nem ismerek olyan szülőket-gyerekeket akik ilyen helyre járnának... de eddig csak rosszat hallottam úgy általánosságban, hogy aki oda kerül az már elveszett... Kérlek titeket, akik ilyen cipőben jártok, vagy ismertek közvetlenül ilyenben érintetteket kérlek írjatok. Nagyon meg kell ijednem, ha mégis speciális iskolába kerül a kisfiam? Tényleg ilyen nagy katasztrófa ez?
 
 


Lorr, bocs, csak most láttam ezt a topikot. Látogass el ide: Kölöknet!

Van iskolai adatbázis, spec. iskolákkal is, és egy nagyon jó szakértői gárda is!

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: