Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kiváncsi lennék, merrefelé keresgessek, ha jópofa gyerek versekre, dalokra ill. mondókákra vagyok kiváncsi. Szerintetek, fontos a gyermek beszédfejlődésében ezeket kiemelten kezelni? Nekem van egy 15 hónapos(pont ma!) kisfiam Domonkos, és minden ismerősöm el van tőle halva milyen szépen beszél már most. Egyébként óvónő vagyok, így azért valamennyivel könnyebb a dolgom :D !
Ha érdekel valakit ez a téma szívesen beszélgetnék erről!
Üdv:emese

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 


Szia smatyisms
Én a googlén szoktam keresgélni de sajnos igazán jót még nem találtam. Én már elégé elfelejtettem
:oops: :oops: :oops:

De ha valamit talok felteszem.

Majd benézek ide szivesen beszélgetek.
Az én kislányom 4.-én lesz fél éves ő még csak vigyorog de tetszik neki főleg a mutogatós.

Pl:A jár az óra vagy csip-csip csóka

Üdv.: Timi

Kép
 
 


Szia!
Én mostanában ráakadtam néhány oldalra, ha érdekel, majd elküldöm a linket.
Amúgy tervezem egy ilyen oldal elkészítését is, mert nagyon szeretem ezeket a dolgokat. Ezen a héten tartottam az első foglalkozásom egy miskolci baba-mama klubban, és nagyon jól sikerült, rengetegen voltak. Így most már kétszer is tartok Zsebibaba klubbot.
Üdv:emese

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 

 
 

Emese, érdekel a téma :wink:
Ha óvónő vagy, akkor biztos ismered, de persze másnak is nagyon ajánlom Szabó Borbála: Mozdulj rá! mondókagyűjteményét. Minden mondókához le van írva, hogyan lehet rájuk mozogni.
Jó ötlet külön oldal létrehozása, biztos sok anyukának tudnál vele segíteni, akik nem olyan járatosak ezen a téren.

A Zsebibaba klubot te találtad ki, ill. te nevezted el? Biztos jó lehet. Írnál esetleg róla részletesebben?

Én egyébként gyógypedagógus, logopédus vagyok, ezért érdekel a téma, na mag persze a lányom miatt. Amíg dolgoztam (egy oviban) én is tartottam ilyen mozgásos, beszédfejlesztős foglakozásokat.

Akkor mindjárt egy kérdésem is lenne: Ismeri valaki az a mondókát, ami így kezdődik?
"Kicsi kutya csiheg, csahog, vakk, vakk, vakk..."
Sajnos a folytatására nem emlékszem. Emmi oda van a kutyákért és nem nagyon tudok ilyen verset, mondókát.

Timi, nagyon jól teszed, hogy már most mondókázol a kislányoddal. Egyébként hogy becézitek? Eliza? Liza?

KépKép
KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: