Új privát üzeneted érkezett!

BABYSITTER, GYERMEKFELÜGYELŐ

Kedves Anyukák és Apukák!

30 éves, káros szenvedélyektől mentes, megbízható, gyermekszerető nő vagyok. Családon belül dolgozok, mellékállásként pedig párórás, egész napos vagy hetes gyermekfelügyeletet vállalok!
A Babaklub.com – Babysitter Központ által meghirdetett babysitter tanfolyam elméleti részéből sikeres záróvizsgát tettem, a központ által kijelölt Varázskert BabaMamaHáz Zuglói Gyermekközpontban töltött gyakorlatomról, az Óvodavezetőtől kiváló értékelést kaptam.
A Babaklubnál házvezetőnői végzettséget is szereztem. Referenciával rendelkezek.

Babysitterként fontosnak tartom, hogy megismerjem a szülők elvárásait, a gyerekek legfontosabb tulajdonságait és mindazt amire a gyermekkel való foglalkozás során szükségem lehet. Fontosnak tartom továbbá, hogy a legfontosabb tudnivalók (szülők elérhetősége, gyermek egészségi állapota, kedvenc játék stb.) a kapcsolatfelvételkor rögzítésre kerüljenek. Szeretek gyerekekkel foglalkozni, vidám természetű vagyok, szívesen játszok, rajzolok, mesélek.
Remélem, a fentiek felkeltették érdeklődésüket.

Kapcsolatfelvétel céljából elérhető vagyok a 06-20-225-9566-os telefonszámon és az evirichardne@citromail.hu e-mail címen.
Helyileg: Budapest
Órabér/Ár: 900,-Ft

Üdvözlettel: Évi Richárdné
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok kedves Anyukák!!Én 13 éve dolgozom óviban,és én magam is 3 gyermekes anyuka vagyok.Gyes kiegészitésként vállalnám pici babád ellátását,esténként,és hétvégén is bmikor elérhető vagyok.Szivesen mennék a saját kislányommal,de ha neked gond,nem viszem:)Árban biztos megtudunk egyezni,ezen ne aggódj!Hivj bátran:Saly Gabriella,06202039727 Óvodábol haza hozom,viszem külön órákra,sétálni,játszóterezni gyermeked,igény szerint:)

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron