Új privát üzeneted érkezett!

Tisztelt Mindenki  Hasonló "problémán" aggodalmaskodó vagy/és Tapasztalt Anyukák segítségét szeretném kérni 
Kislanyom fel èves es van egy icipici “problemank” hogy nappal ha elalszik, azt csak segitseggel teszi a vallamra hajtott fejjel (ez tudom termeszetes hogy segitseget ker) DE egyszer sem tudom letenni a kisagyikojaba, sehova mert sirni kezd. Az ejszakai altatassal semmi baj, meg van az esti rutin: furdes eves alvas reggelig. Tudniillik Emilia nagyon hasfajos volt 2 honapig es en hogy enyhitsek a fajdalmain: ringattam es babusgattam szoval valoszinuleg igy szokta meg a nappali szunyokalast: anyu karjaiban, a vallamra hajtva fejecskejet. Ilyenkor bar tudok en is pihenni vele együtt, viszont van hogy orakat alszik (ez is valoszinuleg most a fèl eves novekedesi ugras miatt). Tudom, ezeket az aggodalmakat majd akkor fogom banni amikor Emike mar nem igenyli tobbe a dajkalast, amikor mar a maga utjat fogja jarni <span class=" /> Viszont magam sem tudom, hogy valaha “kinovi” az anyan alvast nappal? Mit tehetnek hogy letehessem ugy hogy felsiras nelkul egyedul aludjon nappal? (Meg van a csend a nyugalom ehhez az idoszakhoz megsem tudom mitevo legyek). koszonettel: Timea alias lapush89

Tímea alias lapush89
 


Kedves Tímea! Megoldódott már a probléma, vagy továbbra is szükséged van segítségre?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: