Új privát üzeneted érkezett!

Olyan helyeket keresek, ahol receptre felírt gyógycipőt készítenek gyerekeknek. Tapasztalatok (negatívak is) érdekelnek.Köszi! Mónika
Mónika
 


Szerintem ay ELIT cipőboltok ilyenek. Van egy a Vörösvári úton, egy a Pozsonyi út elején, meg több is, csak azt nem ismerem.
 


Kedves Mónika

Én már évek óta csináltatom a fiam cipőit nagy megelégedésünkre. Sajnos majd egy hónap mire elkészül, de megéri a várakozást. Házhoz jönnek, leveszik a méretet és házhoz is hozzák mikor elkészült.

A cipőkészítő neve: Szabó Miklós
telefon: 06-20/483-4430

Üdv
Csenge
 

 
 

Szia CSenge!

Mindenféle cipőt csinálnak? SZandi, meleg félcipő?
Milyen áron?

Köszi
Andrea
Andrea
 


Most voltunk gyógycipőt rendelni, Ők a Karolina úti orthopéd klinikával vannak szerződésben bár szerintem bárki mehet.

Cím: Kmet Béla
Bp., 11.ker. Rétköz u. 12.
Tel: 246-8034

Ez egy kis bolt, ahol többféle cipőt, szandit lehet venni "simákat" is. Szandit rendeltünk ez kb. 8000Ft lesz, de jár hozzá egy kedvezményes vásárlási lehetőség egy másik cipőre/szandira akár a tesó részére is.
Kata
 
 


Sziasztok!

Csámpás lábra (nem ortopédiai csak esztétikai hina) létezik gyógycipő? Vagy bármiféle tanácsadás? Védőnőnk + ortopéd orvosunk nem tud segíteni. Szeretném kislányom csámpásságát egy kicsit korrigálni, amíg még nem késő.

Kinga
 


olyan nincs, hogyeg ygyerek csak úg ycsámpás, annak statikai hiba az oka, még ha nem is durva az eltérés. keress meg egy másik ortopédust. cipő és célzott torna
névtelen
 


Kedves névtelen válaszoló!

Tudsz esetleg JÓ ortopédorvost ajánlani? Budapest.
Köszönöm
üdv, Kinga
 


Budai Gyermekkórház, Orthopediai o.
Dr. Barna Judit
Dr. Viola Sándor

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


kedves bigacsiga

köszönöm szépen, megpróbálom felvenni velük a kapcsolatot. Hivatkozhatok rád? (Mi a civil neved?)
Boldog karácsonyt!
üdv, Kinga
 


Kinga!

Perszze, csak valószínű, úgy nem tudnak hova tenni. Kép
Szabó Katalin vagyok és a kisfiamat műtötte a dr. Barna J., aki Miklós Donát névre hallgat. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: