Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Minden ovi és suliválasztás elött állónak ajánlom Vekerdy Tamás könyvét, Gyermekek, óvodák, iskolák a címe, és nagyon jó, most olvastam el.
Cseri
 


Sziasztok!
Kérlek segítsetek... Ki ismeri a "Megy a hajó" című éneket. Nagyon fontos lenne.Előre is köszönöm!
Sziasztok: Bogosz
 
 


Ezt? Bár ez inkább mondóka:

Megy a hajó a Dunán
Lemaradt a kapitány
Kiabál, trombitál,
De a hajó meg sem áll
 
 

 
 

PSZICHOLÓGIAI VIZSGÁLAT

Kedves Szülők!

A Magyar Tudományos Akadémia Pszichológiai Intézetének és a Semmelweis Egyetem Klinikai Pszichológia Doktori Iskolájának közreműködésével összehasonlító kutatási programot indítunk fejlődéslélektan témában. A kutatási program központi témája a gyermekek érzelmi és kognitív fejlődése.
Ehhez a programhoz 4-5,5 éves gyerekre és családjukra számítunk. A vizsgálat a gyerekek számára élvezetes és érdekes, játékos foglalkozásból áll, amely körülbelül egy órát vesz igénybe. A vizsgálatot végző pszichológus a családokat időpont-egyeztetés után otthonukban keresi fel, mivel tapasztalataink szerint a gyerekek könnyebben oldódnak fel és szívesebben játszanak a számukra megszokott környezetben.
Emellett a szülőket arra fogjuk még kérni, hogy töltsenek ki pár rövid kérdőívet a gyermek érzelmi fejlődésével és viselkedésével kapcsolatban.
A vizsgálatban részt vevő személyek adatait a kutatók bizalmasan kezelik, és azokat kizárólag név nélkül a szülők engedélyével használják fel.
A vizsgálat lezárultával, az eredmények kiértékelése után a szülők részletes visszajelzést kapnak.

Amennyiben további információkat szeretnének megtudni a vizsgálatról, vagy úgy érzik, szívesen részt vennének a kutatásban, kérem az alábbi számon jelentkezzenek:
06 30 213 1592
 
 


Sziasztok!
Eleg nagy bajban vagyok. A kislanyom 3 eves, most kezdtuk az ovit. Az elejen minden rendben volt, aztan 2 het mulva elkzdett sirni, es az a baj, hogy nem tudjak megnyugtatni, nem akar a jatekba bekapcsolodni.Odaig romlott a dolog, hogy bepisilt, pedig szobatiszta es agytiszta mar tobb mint egy eve. Felajanlottak, hogy ujra menjek be vele. Amig ott vagyok nem sir, ha viszont elmegyek egy keveset, csak sir. Az ovo nenik azt mondjak, hogy igy sem jo, mert igy nem szokja meg oket, csak engem keres, az olembe ul.Van valakinek tapasztalata ezen a teren? Mit tegyek?Elore is koszonom a valaszopkat!


Andrea!

Szerintem nézz át a Kölöknetre, ott nagyon jó pszichológusok vannak, biztos, hogy tudnak valami okosat mondani a problémádra. És nyugi, biztos, hogy van a helyzetre megoldás. Lehet, hogy csak egy apróságon csúszott meg az egész, és egyszerűen kijavítható!
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron