Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dori!
Ügyes vagy! Azért az jó, ha így szeretik a kicsit, persze hogy lesznek féltékenyek, de nem mindegy hogyan. Sokkal könnyebb, ha az veled szemben jönki, mintha a tesót bántják.
Ami az éjszakázást illeti, szerencsés vagyí, nekem mindegyik nagy súlyú volt, de ezzel együtt szopizni akartak éjjel is, sokáig. És persze az ikrek nem egyszerre, bár ennek is volt előnye.
Ki segít most? Azt hiszem a segítség sokáig elkel, sőt. Én néha szeretném magam "klónozni", mert tök szívesen lennék aktívabban velük, de a háztaratást is muszáj csinálni, stb.
Most alszom egyet, szép hosszú hétvégté mindenkinek: Claire
 
 


Szia Claire

Egyenlore tenyleg nem panaszkodom, Nandor szepen alszik, csak 4 korul kel fel 1x enni, igaz 10 korul alszik el.Reggel 9 ig alszik.
A takaritasban van segitsegem, de a hazimunka es fozest trukkonesn de megoldom napkozben, gyakran reggel mar fozok.
Delben ugy fektetem oket, mind a harmat hogy en is le tudjak dolni, es egyenlore sikerul nekem is 30 percet pihizni:)

Most furcsan hangzik de "hianyzik" a ket nagy mert delutanonkent nem mindig tudok jatszoterezni veluk, igy van segitseg aki elviszi oket a jatszora. Nandorral kimozdulok mar mert jo az ido,de ha huvosebb van nem megyek vele a jatszora.Oszinten meg haromra egyedul nem tudok figyelni, mert Varonika es Aron is kepes meg leeseni a maszokakrol.Gondolom majd belejovok....
Nagyszulok nincsenek kozelbe sajnos hogy segitsenek.
Dori
 
 


Sziasztok!
Aki még emlékszik rám, vagy aki most ismer meg, - örömmel, és ünnepélyesen jelentem, hogy megvan a jogsim!!! Még mindig nem hiszem el, pedig azóta a Párom ül az anyósülésen, és ahová csak lehet, én vezetek. Azt nem tudom, hogy a három csemetével mikor merek majd egyedül útnak indulni, de igyekszem mihamarabb.
Szeretnék tanácsot kérni Tőletek! A legnagyobb gyerkőcöt negyedikes korában engedtük el először ottalvós táborba, de a középső, aki most elsős, szeretne menni most nyáron sporttáborba. Elengedjem? Nem túl kicsi még ehhez? :roll:
Éva Kép
Mindenkinek ajánlom a Cella Septichorát, aki Pécsen jár! Korosztálytól függetlenül, mindenki talál érdekes látnivalót!
 

 
 

Sziasztok,

Éva, nagyon jó a kép, a vizsgádhoz nagy gratula!! :D
Végül hogy döntöttetek, elmehetett Csongor táborozni? (mi kicsit később kezdjük el a ottalvásos táborozást: 3.-4. körül)

VADVIRÁG, kerestem egy fotót a bbanetes albumomban, mikor láttam, h már van 6-os albumod..belekukucskáltam. Hihetetlenül nagy pocakod van! Nagyon helyesek, szépek vagytok, te pedig igazán csinos. Remélem jól vagytok, a babák is rendben vannak..
Ha van időd, írj pár sort magatokról.

Gondolom mindenkinél döng a nyári szünet, jó pihenést, nyaralást kívánok!
Verus

Kép
 
 


Sziasztok

Én egy 4 gyermekes anyuka vagyok, régebben sokat chateltem errefelé. Budapesten lakom, 2 fiam,2 lányom van. A gyermeknevelés sose egyszerű ennyi eleven gyerekkel, de én szeretem a nyüzsgést, az életem része. Nem dolgozom, legkisebb gyermekem 8 hónapos, a legnagyobb 8 éves lesz. Szép nyarat mindenkinek!
sziasztok

Dóri
 
 


Sziaztok Újak, és Régiek!
Bocs, hogy így eltűntem, kicsit húzós volt ez a félév, főként a vizsgaidőszak (több, mint 400 hallgatót kellett levizsgáztatnom szóban). Közben nagyon hiányoztatok. Ábel befejezte az elsőt, elég rendesen, Dávid jövőre kezdi. Akicsiknek még adtam egy évet otthon, ráérnek jövőre oviba menni.
Végül mi lett a táborral? Én ezt az ott alvóst már "megoldottam, tavaly Ábó, idén Dávid volt ovis táborban a Balcsin, és nagyon jól sült el. Érdemes megnézni, kikkel megy el, nekünk szerintem ideális volt, saját óvónéni, dadus, ovis barátok.
Mostmár talán gyakrabban jövök.
Kimél mik a nyári tervek? Üdv: Claire
 
 


Dóri,
itt vagy még?
Mesélhetnél nekem, hogy miért éppen négy és nem három gyerkőcötök van. Mi most a 3. gyereken gondolkodunk. Vannak nagymamák vagy más rokonok a közelben, akik tudnak segíteni baj esetén? Mennyi idősek a "köztes" gyerekek?

Ha ráérsz, írj egy kicsit. Vannak itt még mások is, vagy kihalt a topik? Úgy látom nagycsaládosként mát eléggé kiszámíthatatlan az anyukák ideje... :wink:

Nyáriorgona


Sziasztok! Megnyugodtam, hogy nem csak én tűntem el, de azért bocs. Lassan összeáll a tanév, kicsit zűrös volt itt az eleje, gondolom itt sokaknak :))). Nálunk Dávid most kezdte a sulit, és roppant lelkes, Ábel másodikos, és az ikreket még be sem adtam idén oviba. Szóval ez már csak fokozódni fog. De azért még mindig felbuzdulok, amikor pici babaákat látok, de a párom mindig igyekszik lehűteni.
Majd megpróbálok visszaolvasni, meg kicsit gyakrabban benézni, de ígérni már semmit nem merek:_ Claire
 
 


Sziasztok!

Jár még valaki ide?CSatlakozhatom hozzátok?Csilla vagyok és nekünk is 4 gyekőcünk van.Imádom a nagy családot bár néha nehéz.

kunkli
 
 


Potyka. ide Veled!

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Sziasztok, Potyka vagyok, az ötödik babát várom, kezdetben magam is meglepődtem, de egyre inkább beleélem magam a még nagyobb családba. A nagyok 13, 9 évesek, lányok, a kicsik 5,3 fiúk. A legkisebb július végén, magamat ismerve akár aug elején érkezik.

 
 


Vadvirág, ha visszatalálna ide, de jó lenne....

Le a kalappal Potyka! Szép család!!!

Én sem írtam még ide, csak olvasgattam, szóval bemutatkozom:
Zsuzska lányom 4 éves, Petike 2 és nemrég váltunk nagycsaláddá Pannikával. Egy kórházi, majd két otthonszülés.

Egyelőre elég zűrösnek tűnik az élet (még sosem volt ennyi gyerekem), bele kell még szokni. Úgy látom a féltékenységet könnyebb megelőzni, mint utólag kezelni. Ha van ötletetek ez ügyben, szívesen venném a jótanácsot!

És még az autós utazás is gond, mert hátul csak két hárompontos bizt.öv van egy pedig kétpontos. Na ide kéne bepasszírozni három gyerkőcöt ülésestül... még nem tudom, hogyan....
Potyka, Ti merre laktok?

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
 
 


Zsu, nálunk eleinte nem volt jellemző a féltékenység a 2+x dik gyereknél. Mondjuk sokat játszottam szoptatás közben, legóztam, gyurmáztam, meg imádnak sütni, ők keverik, öntik a dolgokat. És sosem vittem a nagyobbakat oviba, csak ha könyörögtek érte.... (nem szokásuk).

Autóba pedig a hordozót előre kötöttem, bár felnőtt sem fér el hátul két szék között. Közben eszembe jutott, hogy hívom Linatot is, neki is vannak tapasztalatai. De még emnnyire. !

 
 


potyka írta: Közben eszembe jutott, hogy hívom Linatot is, neki is vannak tapasztalatai. De még emnnyire. !


Kívánságod parancs.:)

Sziasztok! Nekem is négy csemetém van. A"nagy"lányom 8 éves , a középső 6, az ikrek pedig 3. /egy fiú-egy lány/
 
 


Sziasztok!

tothzsu írta:Vadvirág, ha visszatalálna ide, de jó lenne....


Ééééééééééééés csiribicsiribá, hipp-hopp itt vagyok, a varázslat sikerült... :):)

Dominika 15 éves, Dávid 7 éves, Jázmin 3 éves, Márk 2 éves, Pálma és Lara pedig mindjárt 6 hónaposak.

Csak nem felpezsdülni látszik itt az élet? Kíváncsian várom a folytatást...

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok!

Látom éledezik a topik.

Vadvirág!!!
De jó látni Téged is!
Gratulálok a gyerkőcökhöz.

Autósülés: a légzsák miatt muszáj hátra rakni a gyerekeket. Nálunk a következő a felállás: 1 hordozó, mellette gyerekülés, plusz ülésmagasító. A gyerekülés 2 pontossal is beköthető. Kicsit szorosan vannak ott hátul, de azért beférnek.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske!
Sziiiiiiiiiiiiiiiiiiiia! :):)

De rég találkoztunk, nagyon örülök hogy újra hallok felőletek! :D :D

Szívből GRATULÁLOK a bébihez! :):)

Márk hogy van? Sokat gondolok ám Rá is. :):)

Hááááááááááááát úgy nézem ez a topik valahogy soha nem lesz igazán aktív résztvevője a Babanetnek...

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág!
Köszönöm.
Márk remekül van. Lassan kezdjük a fogszabályzást. (Bár nem tudom, mit tudnak kezdeni egy kétévessel.)

Én nem csodálom, hogy nem pörög itt az élet. Nekem is mindig birkóznom kell Márkkal a billentyűzetért. És délután is már csak Andris alszik, a többiek nem. :( Szóval nehéz idejutni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Hahóóóóó!!!

Vadvirág!
Már régen meg akartam kérdezni. Egypetéjű ikrek a lánykáid?

Többiek???

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Írtam már korábban, hogy tervezzük a harmadik gyerkőcöt, most úgy néz ki megfogant, de még nem akarom kikiabálni, és mégis megteszem! ???

Boeske,
örömmel olvasom, hogy megszületett a 3. gyermek is. Gratulálok! Akkor hallottam utoljára rólad, mikor elrendelték, hogy feküdnöd kell... Hát nem irigyellek, hogy a nagyok már nem alszanak, nagyon fárasztó lehet. Hogy altatod Andrist? Addig legalább eljátszanak csendben a nagyok?

Az autós utazás engem is érdekel, mert szerintem sem fér be 3 ülés hátra. Én úgy tudom, hogy lehet előre is gyerekülést tenni, csak a hordozót NEM! Ugyanis az hátrafele van bekötve, de a nagyobb gyerekülések, amiket előrefele kötsz be, azok már jól. Teljesen hátra szoktuk tolni az anyósülést. VAgy ha ki tudod kapcsolni a légzsákot, akkor is szabad.

Írjatok!

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Nyáriorgona!
De jó!!!! Csak nem kislányra vágytok? A vonalzó alapján gondolom. :)

Hát azt nem mondhatnám, hogy a nagyok csendben ellennének. Inkább Andris szokott hozzá a nyüzsgéshez. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske,
könnyű dolgunk van, mert van már lányunk is meg fiúnk is, de szerintem mindenki más neműt akarna, ha megkérdeznél minket. Nem is számít ám semmit, igazából egy "zebrára" vágytunk már nagyon régóta! :)

Nálatok aztán nincs nagy korkülönbség, hallod-e? Ha van egy kis időd, írhatnál, hogy mi okoz gondot, esetleg nem várt gondot, a 3 csemetével (a billentyűzet-megszerzésen kívül :))

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Boeske!
Mondd meg Te! Szerinted? :):)
http://picasaweb.google.com/vadvirag6/2 ... KIdRendben

Nyáriorgona!
Szívből GTATULÁLOK! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág,
te jó ég! És még én azt hittem, nekem nagy pocakom volt!!! :shock:
Nagyon édesek a képek, jó volt nézegetni. És félelmetes! Alig bírtam követni, hogy ki kicsoda... :) Gratulálok a hat gyönyörű gyermekhez (ha jól számolom) és minden elismerésem!

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Vadvirág!
Igeeeen!!! Meg sem tudnám őket különböztetni. De jó! Rég láttam Rólatok képeket, a lányokról meg még egyáltalán nem. Ti hogy tudtok közlekedni?
Én most jutottam autóhoz, (férjem kapott céges autót, így a mienket én használhatom), de még nem mertem egyedül vezetni. Hétvégén megyek egy-két gyakorlókört, aztán már könnyebben mozgok a gyerkőcökkel.

Nyáriorgona!
HÁt a közlekedés gond. Márk még nem nagyon hajlandó hosszan gyalogolni. Bár most már lesz autónk.
Barnának meg még néha szobatisztasági problémái vannak, ezt is a kistesók számlájára írom. :(
De a két nagy már szépen eljátszik együtt, úgyhogy nem bántam meg a kis korkülönbséget. (Azért most pár év szünet jön a 4. előtt. :) )

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Nyáriorgona!
Köszi! :):)

Boeske!
:):) Igen, mindenki azt mondja hogy képtelen megkülönböztetni Őket, sokszor még a tesók is összekeverik ki kicsoda. :):)

Amikor hazahoztuk Őket 3 naposan a kórházból a születésük után, akkor hetekig nem mertük levenni az azonosító szalagot, mert mi is képtelenek voltunk rájönni melyikük Lara és melyikük Pálma. :):)

Mostmár persze nekünk simán megy!!! :):)

Múltkor meg a tanácsadáson a védőnőnk megkérdezte hogy melyik babát vigye előbb mérni.

Mondtam hogy legyen az első Pálma. Ő pedig megkérdezte hogy melyikük is az és én megmutattam a helyes választ...

Közben megszólította egy kismama, odafordult és 5 mp múlva amikor visszanézett mégis Larát vitte, mert úgy emlékezett Ő volt a pelenkázó jobb oldalán. :):) Jót nevettünk. :):)

A közlekedést ne is kérdezd, rájöttünk hogy a mostani autó mellé min. kellene egy VW Transporter ahhoz hogy kényelmesen tudjunk utazni - azon vagyunk. :):)

Neked HAJRÁ vezetés! Bizony sokkal egyszerűbb lesz így minden, azonnal megszereted majd ez nem is kérdés. :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág!

Az én férjem is a VW Transportert emlegeti, de megegyeztünk, hogy majd akkor veszünk, ha már 4 gyerekülés kell. :D
Tényleg kezdem megszeretni a vezetést. Egyelőre az oviig, meg a boltig megyek, de sokkal könnyebb így.

Nyáriorgona!
Hogy vagy? Rosszullétek, hányinger?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske,
köszönöm kérdésed! :)
Igen, asszem kezdődik. Szerencsére még a reggelit le tudom gyűrni, és utána jön a "délelőtti rosszullét". Főleg szédülés meg gyengeségérzet, légszomj, émelygés, hőhullám, ilyesmi... És jó nagy aluszékonyság és alvászavar párhuzamosan, mert éjjel nem tudok/bírok aludni, nappal meg hulla vagyok és elalszok, amikor nem is akarok... :lol:

A vezetésbe tényleg hamar bele lehet jönni. Nekem egyszer kimaradt több év, és utána kicsit féltem, de most már nem is tudnám elképzelni az életünket autó nélkül! Persze mi lesz három lurkóval, azt nem tudom, mert öten nemigen férünk be egy autóba! Főleg cuccal!

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Szia!

A lányod alszik még délután? Tudsz olyankor pihenni? A nagyobbik gondolom ovis.
Hát, épphogy befér hozzánk a 3 gyerekülés (Nissan Primeránk van), de egy kisebb autóval lehet, hogy gond lenne.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok,

En sem nagyon jelntkeztem mostanaban. Nalunk is harom gyerkoc van es szerintem mi egyenlore le is allunk, mert surun jottek egymas utan. Veronika 4, Aron 2 es fel, Nandor 1 eves.
Nem mondom hogy nem lesz meg, de egyenlore most kicsit pihizek, mar amennyit lehet 3 pici mellett.
Auto ugyben nekunk Citroen C8 van es most valtunk Renault Espace-ra.(7 ules van benne+ a vizsla kutyanak is van egy kis hely)

Amennyire nehez volt az eleje, most egy picit konnyebb, de mar alig varom hogy a legkisebb is menjen.Maszik, alldogal egyre ugyesebb mindenben.Akkor lehet egyutt menni a jatszora ejjel nappal ha az ido engedi.MAr varom a tavaszt nagyon::))

Elmeselem hogy eleg bator voltam ahhoz hogy elkapattam a gyerkocokkel a baranyhimlot de egyenlore csak a Veronikan jott ki es viszonylag enyhe lefolyasu volt, laz nelkul. Meg nem tellt le a lappangas teljesen de egyre kevesebb az esely hogy a fiuk is atesnek rajta.Azt szerettem volna hogy tullegyunk rajta... majd maskor.Ti hogy vagytok ezzel?

Dora
 
 


A lányom még alszik délután, de egyre nehezebben alszik el. Ő szeptembertől megy oviba. A fiam már nem alszik délután, de otthagyom az oviban, mert ott legalább lefekszik, meg sokáig olvasnak nekik az ágyban, szóval legalább egy kicsit pihen. Így itthon kicsit nyugisabb lenne, csak hát mindig beteg, most meg az orrmandula-műtét miatt volt itthon másfél hónapot (két hét előtte, egy hónap utána, hogy ne legyen beteg, tudod most volt az influenza-járvány is). Ha járna folyamatosan oviban, akkor tényleg könnyű lenne itthon 1 kis fruskával. :) (+suli, amit majd így halasztanom kell, de túl fogom élni :))

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Dóra!
Bárányhimlő: ha iskolás korukig nem kapják el, akkor beoltatom őket.

Nyáriorgona!
Barnát én is azért adtam be oviba, hogy kicsit könnyebb legyen az élet. Bár ő csak délelőtt jár.
Mit tanulsz? Én is tanulok még levelezőn, de nem halasztok. Igaz most az utolsó vizsgámra nem tudtam elmenni, mert éppen aznap szültem, de majd bepótlom.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia Dóra!

Nálunk a fiam 3 évesen elkapta a bárányhimlőt, fogalmam sincs honnan, senki nem volt az, járvány se volt, semmi. Aztán persze hugi meg elkapta tőle, két hét késéssel jött. Ő akkor volt 11 hónapos. Állítólag a gyerekek könnyen átvészelik, hát nem tudom, nálunk 40 fokos lázuk volt több napig és olyan szinten pöttyösek lettek, hogy nem látszottak ki alóla. :( Na mindegy, én nem akartam, hogy elkapják, de utólag nem bánom, hogy túlvagyunk rajta. És nem lett semmi szövődmény, leszámítva pár heget, de nem vészes, pedig nem is igen vakarták magukat. Ők egyébként nem szenvedtek (érdekes módon!) csak én sajnáltam őket! :)

Boeske,
én úgy vagyok vele, hogy babázni szeretnék inkább, meg szeretném ha a gyerekekre úgy általában elég idő jutna, ezért szeretnék halasztani. Nekem már most sem hiányzik a tanulás! Igaz, én is "csak" levelezőre járok, fogalmam sincs hogy bírom ki a holnapot is, émelyegve (már kinéztem hol van a legközelebbi wc, meg asszem mostantól viszek magammal nylonzacskót, ma délelőtt majdnem összehánytam a saját autónkat :( szerencsére az öklendezési szinten abbamaradt, bocs) meg egész nap ÜLNI! Vagy feküdni szeretnék, vagy szaladgálni! Kettő közt nincs más verzió! :)

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Nyáriorgona!
Megértem, én is halasztottam volna, de aztán mégsem, mert nincs következő évfolyam, ahová csatlakozhatnék. Így meg ellátnak jegyzettel, csak vizsgáznom kell. (Szerencsére csak 3 lesz a félév végén.)
Nagyokkal is rosszul voltál az elején? Én mindhárommal 6-7 kg-ot fogytam a rosszullétek miatt. Remélem Te könnyebben átvészeled.

Szép vasárnapot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia Boeske!

Hogy érted, hogy ellátnak jegyzettel? Nem jársz be az órákra? Vagy nem szoptatsz? Vagy valaki odaadja cumisüvegből a lefejt tejet? Én azt számoltam, hogy minden szombaton, utazással együtt majdnem 13 órát vagyok távol. Ez azt jelenti, hogy kb. 6 szoptatás maradna ki aznap, és ez egy újszülöttnél azért nagyon durva. Meg az anya távolléte sem szerencsés, szerintem. Sőt, ha egy évet halasztok, szeptemberben még mindig csak tíz hónapos lesz, és akkor sem szeretném egész napra egyedül hagyni, sőt reményeim szerint még akkor is nagy szopizós lesz! :D Meg hétről hétre sok házit adnak. Ha valamiért kimarad pár nap tanulás, igencsak össze tud szaporodni. Szóval kemény dió. :shock: De bevallom már most is kínlódok, mert tegnap estére is már minden bajom volt, és nyolckor még vezetek haza "zombimód" a nagy sötétségben... :(

HÚ, 6-7 kilót fogyni? Az rengeteg! Én nem fogytam szerencsére (nem is igen lett volna mit), émelyegtem egész nap, de hányni csak "alkalmanként" hánytam. Azért zacsi mindig ott figyelt a táskámban. Elmesélhetem "legjobb" esetemet? A metrón történt, akkor még Pesten laktunk, mindennap két órát metróztam munkahely miatt. Két megálló között már éreztem baj lesz, imádkoztam, hogy ki tudjak még szállni és felmenni a mozgólépcsőn a levegőre, hátha jobb lesz. Hát nem várt rókakoma. Aztán ott szorongattam a teli zacsit a kezemben, de nem mertem eldobni, mert nem volt nálam másik, és még mindig nem voltam jól. Siettem felfele a sok utas között, takargatva az átlásztó zacskót, de fent persze ott álltak az ellenőrök, akiknek hiába mondtam öklendezve hogy segítsenek wc-t találni azonnal, őket csak a bérletem érdekelte. Nagynehezen kijutottam a levegőre (Deák tér), ahol kicsit jobban lettem, sétáltam egy darabig, mire vissza mertem menni a metróba - zacsi nélkül. Jó sokat késtem munkahelyről, ahol elmondtam a főnökömnek, hogy mi történt. Persze láttam az arcán, hogy nem hisz nekem. Olyan megalázó volt az egész. Most már csak mosolygok rajta. :lol:

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Nem járok be órákra. :) De nekem csak 2x3 napra kéne leutaznom Pécsre, és házifeladatok sincsenek. Csak a vizsgák előtti hét nehéz, amikor tanulok.
Vizsgázni meg férjestől, gyerekestől megyek majd.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok

Ugy nez ki hogy a fiuk is elkaptak a baranyhimlot :), legalabb tulesunk rajt.
Lehet hogy egy par almatlan ejszaka ele nezunk...
Amugy az oltas 80%ban ved, elkaphatja siman azutan is csak nem annyira turvan jon ki rajtuk.
Udv mindenkinek
Dora
 
 


Boeske,
így már értem, hogy nem halasztottál, végülis meg lehet szervezni.
Vezetéssel mizujs? :)

Dora,
kitartás a himlőhöz! Fiúkon mennyire jött ki?

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Vezetés: egyre jobban megy. Már kezdem megszokni a kényelmes életmódot. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok

Sajnos a fiukon nagyon kijott sokkal jobban mint Veronikan.A fiuknak mindenhol van pottyuk es nehezebben is viselik....na megyek apolni oket
d
 
 


Dóri!
Hogy vagytok?
Múlóban a bárányhimlő?

Nyáriorgona?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Újonc vagyok, legalábbis a regisztráció tekintetében. :D
Épp ilyen topikot kerestem, minthogy 3 Gyerkőc büszke szülei vagyunk. Dorka 5, Rebeka 2,5 éves; Domonkos pedig 7 hónapos. És hát...a sort még nem tekintjük lezártnak. :D

Igyekszem majd visszaolvasni és valamelyest "megismerni" Benneteket.

Üdvözlettel

alma
Vendég
 


Egy technikai kérdés: hogy kell beilleszteni a vonalzót? :?
Vendég
 


Szia Alma!

Én a profilomban az aláíráshoz bemásoltam a vonalzónak azt a hosszú kódját!

Boeske,
ma voltam ultrahangon, szépen fejlődik a picurka. A nagyokat addig beadtam egy játszóházba. Mindig viszem magammal őket, kivéve két alkalom: hüvelyi ultrahang és fogászat. :lol:
Nálatok mizujs?

Többiek?

Üdv, Nyáriorgona

Nagyfiam 6 éves
Nagylányom 3 és fél éves
És a legkisebb is megszületett!


Szia Nyáriorgona!

Köszi az eligazítást, remélem ezzel a hozzászólásommal már felkerülnek a Csemeték :)
Meg is nézem... :)
Vendég
 


Éééésss igenigenigenigeeeen :!: :D :D :D
Hiába...apró örömök az életben :D

Na mostmár remélem aktívkodni is tudok itt topikban :P

Nyáriorgona!
Gratulálok a harmadik bébihez, kívánom, hogy sima várandósságod legyen!
Olvastam fent, hogy suliba jársz...mit tanulsz és hol tartassz?

Én tavaly júliusban, 8 hónapos PocakDomóval aszalódtam a talárban a pécsi egyetemen, ahol 7 év után :oops: olasz bölcsésszé és nyelvtanárrá avattak...
Nagyon örültem már, persze nem azért, mert tanítani szeretnék, hanem mert VÉGRE VALAHÁRA BEFEJEZTEM! :wink:

Ambicióim között most egyenlőre "csupán" a család áll az első helyen, a többit meg majdan meglátjuk...

Üdv
Vendég
 


Nyáriorgona!
Ahogy elnézem, nagyjából egyidősek a Gyerkőceink...legalábbis a két nagyobb :D Mikor születtek?
Hozzánk Dorkát 2003.02.27.-én, Rebót pedig 2005.10.01-jén pottyantotta a Jóisten. :lol:
Vendég
 


Boeske!

Látom szép szaporán érkeztek egymás után a Csimoták! :D
Te mit tanulsz? És Neked mennyi van még vissza?

Nálunk Dorka a másodévben született és volt, hogy vittem magammal a vizsgákra is...ennek leginkább annyi előnye volt, hogy előreengedtek és nem kellett órákig várnom :D

Boeske, Nyáriorgona!

Segítségetek van? Nagyszülők, barátok, rokonok, üzletfelek :) ?
Én valszínűleg megpistultam volna, ha Dorkánál nem tudnak besegíteni az aktív óralátogatásos-bejárós hónapokban...no meg a vizsgaidőszakban...de azt szerencsére valahogy mindig megoldottuk a férjemmel, pedig akkor még ő is tanult. Nálatok hogy ment/megy? Mennyire voltak(/vannak) elnézőek a tanárok?
Vendég
 


Vadvirág!

REmélem Te is bekukk néha!
Nagyon kíváncsian olvasnám a "sztoriaidat" a nagyonagy családi létről :D

Autóügylet: mi is kocsit cseréltünk az ősszel. Eddig Minisek voltunk(a régi ám, nem a BMW :P-persze így, hogy Apa angol autó restaurátor, könnyű :D ), és a két ülés-míg Rebó is belefért a kagylóba, - passzentosan ugyan, de benne volt.
De a három már...
Így mi tényleg egy VW TRansportert vettünk és nagyon bevált. 7 személyes, szóval mostmár -amennyiben megbecsüli magát a Valter :D - ő marad a családi szállítónk.
Végre nem kell sakkozni, hogy gyerekülés vagy babakocsi utazik-e velünk... :)
Vendég
 


Na eldugulok, mert velem van tele az oldal :D
megyek ebédeltetni
csövi
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: