Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok 8 hónapos kisfiam most hagyta abba a szopit és NAN2 tápszert kap elég sokszor fáj a hasa és a popsija is elég piros . Mostanában keztük el a hozzátáplálást is .Arra lennék kiváncsi hogy a NAN2-vel volt-e valakinek rossz tapasztalata esetleg ez okozza a hasfájást????
Kelemenné Vera
 


Az én fiam is ivott ilye, nem volt semmi baja. De eszembe jutott: mivel a Nan 2 tejalapú tápszer, nem lehet, hogy tejallergiás a kisfiad? Úgy tudom ilyen tüneteket is okozhat az allergia. Kérdezz rá az orvosodnál
Zsuzsa
 
 


Köszi szépen a tanácsokat marad a dr.néni és majd meglátjuk...majd irok üdv.vera
Kelemenné Vera
 

 
 

Szia!

nekünk annyi volt hoyg az első héten mikor kapta a lányom ahoyg megitta kb negyed óra múlva kikakilta, elég híg formában. De egy hét után megszokat és azóta semmi gond. Sőt , nagyon szeretjük, reggelire még mindíg ezt issza pedig 16 hónapos.
Nála volt egy ideig olyna hogy nem mindn tápszert bírt, szerencsér emár kinőtte, de amiben fölözött tejpor (pl aptamil, nutrilon) volt attól kiütéses lett. De amiben sovány tejpor meg savópor (humana pl) attól semmi baja nem volt. Szerintem próbálkozzatok más tápszerrel, annyi féle van, igaz ez az egy bifiduszos, d evan pl prebiotikus aminek állítólag hasonló a hatása ilyen a Humana például.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


Van már Beba2 bifiduszos is.
 
 


Zsuzsa köszi az infót,most váltottunk át BEBA2+-ra.Úgy látom ezzel nem lesz probléma.üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Sziasztok!
Én a Schöpf-Méreis topic lakója vagyok, csak azért nyergeltem át ide, hogy megkérdezzem:
Érdekelne-e valamelyikőtöket szép, permetszer-mentes sárgabélű őszibarack?
A szüleim termelik, elsősorban eladásra, tavaly nyáron én azt fagyasztottam le az akkor még pocaklakó gyermekemnek irdatlan mennyiségben és nagyon bevált (sajnos még így sem lett elég).
Ezért jutott eszembe, hogy ajánlom kisgyermekes anyukáknak is.

Az ára még bizonytalan, mert majd csak 1-2 hét múlva kezdődik a szüret és nyilván az akkori piaci ár fogja meghatározni. Mindenesetre lényegesen kedvezőbb áron szokták adni, mint a zöldségesek vagy akár a piacosok.

Pátyon van a barackos, de ha valakinek gondot okoz oda elmenni, úgy is megoldható a dolog, hogy hozzánk (Budafokra) elhozzák és innen viszitek el.

Ha érdekel valakit, írjon mailt (medvike@freemail.hu), mert mostanában nem nagyon érek rá olvasni a topicokat. Gyerkőc nagyon igényes

Üdv
Mackoo
 
 


Akkor nyergelj tovább, mert ezzel az erőszakos nyomulós stílussal, már más is próbálkozott és hidd el itt a babaneten ez nem jön be.

Kép

KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron