Új privát üzeneted érkezett!

szia!
Nektek is minden szépet és jót kívánok az új évre, gyerkőcök ha jobbak nem is, de rosszabbak ne legyenek!

Kép
 


Enis!

Merre vagy?

Kép
 


Erika,
itt vagyok.Be-be néztem,de mivel egy ideig nem írtál,azt hittem nem jössz többet.Így én is eltűntem.
Hogy vagytok?

Nálunk minden rendben,nem igazán vannak komolyabb gondok a kisasszonnyal .Ha látja rajtam,hogy haragszom,még rendet is rak a szobájában. :D
 
 

 
 

Enis!

Irigyellek, nálunk is picivel jobb ugyan a helyzet, de azért mi küzdünk továbbra is!

A dühkitörések megvannak, de utána már belátja, jobban jár, ha lehiggad, mert akkor én is több mindent megengedek.
Azért írj, mi van veletek!
Amúgy apjával a legrosszabb, mert amit én nagynehezen elérek, ő semmi perc alatt lerombolja, ha hazajön külföldről!

Kép
 


Szia!

Hát igen,ebből a szempontból én nem igazán tudom "átérezni" a helyzeted,mert ugye mi nem váltunk el.Bár a férjem így is mindent megenged Reninek,de ennek követekezményeit is ő viseli :lol:
Különben mikor kissé nyugi van minden téren,jól kijönnek a pároddal?Gondolom neki sem könnyű...vagy amúgy sem szól bele a Viki nevelésébe?

Nálunk mostanában "csak" a hangsúllyal van probléma :lol: ,de rájöttem,hogy ezt tőlem örökölte :oops: :wink: A napokban szóltam valami miatt,és akkor figyeltem fel ,hogy hoppá,ha én így beszélek vele,akkor mit is várok tőle... :oops: Jobban oda kell figyelnem úgy látszik,mert már annyira megszoktam,hogy mindenre "nem" a válasz,vagy "rögtön","már megint","majd később",stb,hogy eleve úgy szólok neki,mintha tudnám,hogy hiába is beszélek :roll:
 
 


szia!

Nem szól bele a párom a nevelésbe, de ez sem jó így. Amúgy Viki egész nyárra apjához költözött.Ott mindent lehet.Nem számít, ha későn jön haza.De ettől eltekintve egész normális volt, megbíztam benne, remélem nem hiába. De most jön a suli, vissza kell rázódni, ez nehezen fog menni neki.

Kép
 


Szia!

Hogy vagytok?
Hogy telt Vikinek az apjánál?Nehezebb most vele,vagy kitombolta magát a nyáron? :lol:

Nálunk minden a régi.....semmi új a nap alatt :roll:
Reni d.u-os a suliban és írtóra fárasztó neki,különben nem lenne semmi gond.De 8 után kezdeni leckét írni+a tanulás :roll: ez már sok.
Ja...és újból én pakolok össze nála,most még el sem várhatom ezt tőle,örülök,hogy legalább fél órát tud pihenni az evés és leckeírás között :cry: Amúgy egész nap nincs itthon
 
 


Szia!

Viki nagyon jól elvolt a nyáron....mozgalmas volt a szünet. Apjával volt Angliában, Fr-ban. Igaz, kamionnal, nem is volt tőle elragadtatva, de azért azt mondja türhető volt. Amúgy volt egy lovagja nemrég, most szakítottak pár napja(pontosabban Viki tette ki a szűrét)Amolyan lányos anyák álma.Jóképű, okos, intelligens....de Viki szerint túl jó, ő a rosszfiúkat szereti. Hát, nem szólhatok bele az életébe, csak annyit mondtam, hogy sajnálom, hogy így alakult. Apjával voltak beszélgetéseink, de nem jutottunk előre. Amig itt volt, Viki maximálisan kihasználta, ha pl. siettett valahova, elvitette vele magát, holott csak az idejét kellett volna jobban beosztani. Állandóan shoppingoltak, azt evett, amit megkívánt. Bár már többen mondták, hogy nincs igazam, igenis kényeztetni kell az egyszem gyereket(exnek Viki van csak, még nője sincs). Nem tudom... én sajna más véleményen vagyok, én inkább jobban felkészítem mi várhat rá, ha kilép a nagybetűsbe. De ez az én véleményem, lehet hogy nem jól csinálom.Amúgy javult vele a helyzet, többet is tudunk együtt lenni. Rendrakás terén is jobb már. Meg nagyobb kirohanásai sincsenek...kopp-kopp

Kép
 


Végülis ha őszinte akarok lenni,az apját is megértem.
Viki az egyetlen gyereke,nincs új család,gyerkőc,stabilitás az életében-ugye mindig utazik.Valahol érthető,hogy ha megteheti,kényezteti Vikit.
Akkor jó kis nyaruk volt mindkettőjüknek. :D

Én még el sem tudom képzelni milyen lesz,mikor a lányom pasizni fog 8) :roll: :lol: Pedig már nem sok van hátra :wink:
 
 


Hát, igen, mindenkinek más a szempontja.Remélem a nehezén túl vagyunk. Mostanában többet tudunk együtt lenni és ez is rengeteget javít a dolgon.

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: