Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Van egy 10 hónapos fiam, van felül három és fél lent pedig 2 db foga. És csikorgatja, de nagyon. Iszonyú szörnyű hallgatni, ugye nem fog letörni, mit lehet csinálni vele, állandóan nyomjak valamit a szájába??? Kép
 
 


Sylva!
Nyugodj meg, idővel abba fogja hagyni. Az én fiam is 10 hónapos kora körül szokott rá a fogcsikorgatásra, recsegtetésre. Néha a szívbajt hozta ránk, de semmit nem tudtunk tenni ellene. De pár hét után, egyik napról a másikra abbahagyta. Úgyhogy kitartás.Kép
Panka

 
 


Nálunk a gyerkőc akkor fogcsikorgott (a kicsi), amikor lettek egymással szemben fogai. Aztán pár nap után abbahagyta.
Durvább viszont, hogy néha éjjel a nagylányom (8,5 év) szokott fogcsikorogni, álmában. Ez már inkább aggaszt. Tud erről valaki valamit?

Ildi

Ildi
 
 

 
 

Köszönöm a hozzászólásokat Kép
csak megijedtem, hogy elcsikorgatja az új fogait. És hát akkor várunk...
 
 


Pildi!

Az alvás közben jelentkező fogcsikorgatással a nap folyamán keletkezett feszültségektől próbálnak megszabadulni az emberek. Feldolgozatlan konfliktusok is állhatnak a háttérben, gyerekek, felnőttek egyaránt alkalmazhatják. (Nekem is voltak korszakaim). Gyermekkoromban és főiskolás koromban is. Nálam a teljesítménykényszer váltotta ki...
Szia: Szöszke

Kép
 


Szöszke!

Köszi, ez új infó volt!

Ildi

Ildi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron