Új privát üzeneted érkezett!

Ezt a topikot már megpróbáltam elindítani vagy 2-3 órája, de úgy tűnik, nem sikerült. Hátha most.
Szóval használt babakocsit akarok venni, edig egyértelmű volt, hogy Peg Perego Plikot. De most bejött a képbe egy Cam Pretty, ami egyrészt tök szép, másrészt állítólag pont azt tudja, mint a Pliko, plusz van hozzá lábzsák és esővédő. hab a tortán, hogy állítólag a Graco mirage is tök jó.
Akinek van tapasztalata legalább az első kettővel, ossza már meg velem!
Babakocsit akarok!!!
köszi...
 


Ha még aktuális: a pliko tök jó, és használtan is jókhoz lehet még jutni, mellesleg itt a neten is láttam egyet a börzén!Plikoból az újabbakon van testvér felálló, amikor a kicsi már nem tök vízszintesen fekszik, akkor jól használható. Ha van tesó, vagy viszonylag kis korkülönbséggel lesz, érdemes erre figyelni! C
 
 


Kinga!

Nekem Pliko completo van, amihez szintén van lábzsák, meg esővédő. Ez egy kicsit drágább volt, mint a Pliko classico, de ha használtan találsz neked megfelelő árút, akkor nagyon tudom ajánlani a completo-t. Én BKV-zom is vele, viszonylag könnyű, fordulékony, a babának pedig nagyon kényelmes. Ja, és mint mnden Peg Peregohoz, ehhez is illeszthető hordozó és mózeskosár is.

Ági
Kép
Kép
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron