Új privát üzeneted érkezett!

Napsi: természetesen nem vagyok HA tápszerellenes, meg senkit nem akarok lebeszélni róla és okoskodni sem akarok :P, csak a dokim véleményét írtam le (meg ahogy én gondolom :) ).

Vincus legújabb produkciója, hogy ülésből mindenféle segítség és kapaszkodás nélkül állásba nyomja magát és úgy marad 1-2 mp-ig. Eszméletlen, micsoda erő van ebben a két kis lábikóban!! És az ágyra is felmászik már, naná, hogy háttal ül, hadd kerülgessen a frász. :(
 
 


Ezt meg persze nem ide akartam írni, hanem a szomszédba. :oops:
 
 


Rvan, ha a másikon egy kicsit visszaolvasol ( kb.1-1,5 hónap) én nagyon részletesen írtam a kajákról, az elválasztásról receptekkel.

Nálunk Zsófi mindent eszik, amit mi. Csak darabos ételt hajlandó megenni, bébiételt egyáltalán nem szereti, de, ha nagyon kell, megeszi.
Én folyamatosan főztem neki, nagy örömömet leltem és lelem a mai napig mindenben, ami jóízűen elfogy és az én művem. Mivel a hobbim a sütés-főzés, így érthető, hogy a gyerekem nem eszi az egyenkaját.
Tény, ami tény a zöldségeket bioboltból veszem általában, a szupermarketben én sem veszek almán, krumplin és hagymán kivül semmi csili-vili gyümölcsöt.
Zsófi mai ebédje párolt zöldségekből ( répa+krumpli,borsó)+ sült csirkecombból állt.
Ezt egyedül eszi meg...khmmm...kézzel. Így mindenből annyit választ, amennyit szeretne és azt hagy meg, amit akar.

A HA tápszerről fokozatosan szoktattam át 8 hós kora körül a simára. Ma is Beba Vaniliísat iszik reggel és este és ezt nagyon szereti.
Az ajánlások szerint adhatsz neki bármit, ami tehéntej tartalmú, tehát tartalmazza, vagy a főzéshez is használhatsz kis mennyiséget. Napi 0,5 liter azonban sok, és így reggel és este nem adható, én nem is adok Zsófinak kétéves koráig. ( Balázzsal is így tettem. )
Ha nem allergiás semmire akkor nem kell annyira óvatoskodni, szerintem. A tehéntej nem csak az allergizáló volta miatt nem túl célszerű. Más összetételben tartalmaz ásványi anyagokat és vitaminokat, mint ahogy szükséges egy kisgyereknek. Legalábbis ez a reklámduma. :lol:

Kép
Kép
 
 

 
 

Ggabszi!

Köszö szépen a tanácsokat, mi is most leszünk 8 hónaposak, és a dokinéni említette, hogy kellene váltani, majd receptíráskor kiderül mit beszélünk meg.

Zsófi igazán ügyes, hogy már egyedül eszik. Biztosan mi is szépen fogunk kinézni, mikor elkezdődik ez a korszak :lol:
 
 


Sziasztok!

Ha valaki szeptemberben szeretne elmenni pihenni és netán még a nagyit is vinni akarja - ingyen! :)

http://www.kolping.hotel.hu/cgi-bin/hu/akcio.php#ingyen_nagyi
 
 


Még csak egy hete írtam volna büszkén, hogy Vincus egyedül feláll? :roll: :roll: Csajok, ez a gyerek önállóan megy!!! Egyre több lépést tesz meg, a nappalit hosszában simán végiggyalogolja, ez neki olyan 25 lépés lehet, láthatóan nagyon élvezi, mert egyre kevesebbet van négykézláb. Csenge meg boldogan kacag és sikongat hozzá, "Nézd anya, nézd anya, mit csinál a Vince!!" :lol: :lol: Ha más mondja, hogy ennyi idősen útra kélt a gyerkőce, el sem hiszem talán. :oops:
 
 


Hú, ez tőlünk olyan idegen. A mi gyerekeink mindent olyan széééép komótosan csinálnak :)

Gratula Vincusnak! Édes lehet Csenge, ahogy örül neki! :)
 
 


Rkata:
Gratula Vincusnak és "ajajaj" Neked! :wink: :lol: Lassan "ajajaj" nekem is, Lili ma reggel felállt a kiságyban. :-)

Múlt héten Lilinek kötőhártya gyulladása volt azért nem nagyon nyüzsögtem, de lassan tényleg összehozhatnánk egy randit!!!

KépKép
KépKép
 


Az ígért képek :-):

Kép Kis motorosom :-)

Kép Motor is kell :-)


Kép Valahogy így kezdődött...:-)

Kép ...és tegnap reggel felálltam! :-)

Kép Ezt nem értem, ti eddig a fejem fölött voltatok... :-)

KépKép
KépKép
 


Marci_anyu: össze bizony, de épp most kellett egy másik találkozót lemondanom, Vincének tegnap reggel óta váladékozik a szeme és eléggé véres a szeme fehérje, sztem nálunk is kötőhártya, délelőtt megyünk dokihoz. Mondjuk amennyi új dolog éri a kis szervezetét kívül-belül (gondolok itt főként a homokra, amivel nagyon barátkozik :( ), várható volt, hogy előbb-utóbb lesz valami malőr...
 
 


Nekem is kötőhártyagyulladásom van, pedig nem is homokoztam az utóbbi időben. :lol:
Viszont be van dagadva mindkét szemem, patakzik belőle a könny, meg a trutyi. Főleg a trutyi.. :cry:

Dorka védőszemeüveget hord, mellesleg meg ezzel ijesztgeti a kistesóját: Kép

Kép
Kép
 
 


Kedves Örökbefogadók!
IV.éves pszichológia szakos hallgató vagyok a Debreceni Egyetemen. Az örökbefogadásról fogok szakdolgozatot írni, és ehhez szükségem van örökbefogadó szülők és a gyerekeik (akik 13-18 év közöttiek) közreműködésére is. Ha Ön ilyen családban él, vagy ismer másokat, kérem jelezzen vissza a fórumon. A szakdolgozathoz statisztikát kell készítenem, ehhez kellene pár tesztet, kérdőívet kitölteni a szülőknek és a gyereküknek. Természetesen minden adatot titkosan kezelnék, nevek nem szerepelnének sehol. Nagyon nehezen érem el az örökbefogadó családokat, mivel az intézmények nem adhatnak ki semmilyen információt. Minden emberre nagyon nagy szükségem van, mert ha nem tudok húszat összegyűjteni (eddig 4 van), akkor nem írhatok erről szakdolgozatot. Segítségüket előre is köszönöm!
Ballai Mária

Derbena
 
 


Szia!

A Gólyahír ilyen idős gyerekekhez még nagyon friss egyesület, szerintem az index.hu örökbefogadás topicjában érdemes próbálkoznod (ha még nem tetted), ott vannak titkosan örökbefogadó szülők is idősebb gyerkőcökkel.

Kata
 
 


Este kicsike apuci(120kg.)fekszik a nagy plusmacinak az ollében kb akkora mint én már mint a maci,nagy fiu eszik (esti tapi) az olemben utána kis ringatás és fekszik az ágyában .Picur apuci mesét olvas és erre alszik el a nagy fiu,sok rossz történt velem életem során de ilyen csoda is l,ezért már érdemes volt élnem.Nem kell irnom hogy pityergés volt a vége.
Szép jó reggelt!

Kép
 


Moncsi, még sok ilyen szép estét kívánok nektek.....jó olvasni rólatok!

Kép
Kép
 
 


Ggabika nagyon jol esnek szavaid,de rolatok is szivesen olvasnek!
Mi jol vagyunk,5 orai ebredesel is nem tudom att állitani mar probaltam mindent 7 30 -kor meg olyan edes deden akszik 10-ig.Ja ma 4-30-kor kellt es mar alszik,de én!Igaz ma nem a helyen aludt mert ki takaritottam az ágy matracat es szarad.
Ugy rohan az ido!Milyen nagy mar Zsofi is.
Kiváncsi vagyok Balázsra o már igazabol nagy valtozason ment átt,mivel hogy nem kis gyerek hanme már kis kamasz,óóóóóóóó jaj .
Udv Mindenkinek.

Kép
 


Sziasztok mindenkinek!Nem tudom ki hogy van vele de ha esik az eso enekem jo kedvem lesz lehet hogy ez Pesten lett rajtam ura mert ott utana olyan jo friss levego lett.
Más:Szeptemberben ki megy a Feneketlen-tohoz?Mi igen ,ha minden igaz 2-an.
Ma jonnek a noveremek kiket 27 evesen ismertem meg egyatalan tudtam meg hogy vannak.Egybol ketto.Na de nem farasztalak titeket eleg bonyolut neha meg en se ertem.Csak annyi nehez volt ossze razodnunk en se vagyok egy konnyu eset :oops: :oops: :oops:
Viszont mar varom nagyon,5 gyermeke van ebbol 3 jonn mert ok meg kicsik(9,'11,15 evesek)Most mar mondhatom a kicsi fiamnak (15 honaposak multunk)hogy jonnek az uncsi tesok!Olyan jo!
Csutortokon mennek de, aznap 4 csalad jon gyerkocokel ,parom szakacs baratai.2 napra .hegyen hatan leszunk, de en imadom az ilyen felfordulast.
Na sziasztok jo hetveget mindenkinek! :P :lol: :wink:

Kép
 


Sziasztok, új vagyok itt köztetek.
Tavaly júliusban érkezett meg hozzánk a várva várt gólya, aki Vincénket hozta.
Előtte is, azóta is sokat olvasom a gondolataitokat itt a babaneten, és a Gólyahír honlapján is.

Most egy kérdésem van. Kisfiam szülőanyja bejelölt az iwiw-en ismerősnek, és írt egy kedves üzenetet, amelyben fényképet kért.
Nem reagáltam, és Gabikával felveszem a kapcsolatot ezügyben, de kicsit váratlanul ért a dolog, ezért gondoltam arra, megkérdezlek Benneteket: veletek nem próbált kapcsolatba kerülni a szülőanya? És ha igen, mit tettetek? Mit éreztetek?

Kérlek benneteket, segítsetek nekem azzal, hogy megosztjátok velem a gondolataitokat, akár priviben is, ha így nyilvánosan kellemetlen lenne. Előre is nagyon köszönöm!

Sziasztok!
 
 


Szia!

Nekem tavaly augusztusi a Gólyahíres Vincém :) :) (bár, ha olvasod a többi fórumot is, biztosan "találkoztál" már velem).

Iwiw: én nem jelöltem volna vissza (nem vagyok fenn, de nem úgy működik, hogy csak akkor tudja meg az elérhetőségedet, ha visszajelzel?).

Levél, fénykép: csak és kizárólag Rajtad múlik, mennyit adsz Magatokból. Ha nem akarsz képet küldeni, infót adni, szíved-joga és jól teszed, ha csakis a Gólyahíren keresztül kommunikálsz. Ők tudni fogják, hogyan értessék ezt meg az életet adóval.

Nálunk a kislányom vsz nagymamája írt nekünk levelet az első hónapban, amiben megadta a mobilszámát, és kért, hogy "szépen, harmonikusan" tartsuk a kapcsolatot. Valószínűleg nem fogta fel teljesen, hogy miről szól az örökbeadás, vagy úgy gondolta, működhet másként is, nem tudom. De nem reagáltam rá, nem válaszoltam a levélre.
Mi egyébként mindkét gyerkőc születésnapján küldünk pár sort és fényképeket (ennek feltétele, hogy a vsz. család jelentkezzen Gabinál).

Szóval csak annyit vállalj ebből fel, amennyit elbír a lelked! Semmi nem kötelező!

Üdv,
Kata
 
 


Kedves Kata, köszönöm a válaszod!
Emlékszem ám a Te Vincédre, mi júliusiak vagyunk...
Köszi, hogy megerősítettél, én sem reagáltam sehogy erre a megkeresésre, nem jelöltem vissza, most meg azon gondolkodom, ki is lépek az iwiwből. Hétfőn hívom Gabit, megbeszélem vele, mit is javasol.
"Amennyit elbír a lelkem..." azt írtad, és hát igen, magam sem gondoltam volna, hogy ennyire felzaklat ez az esemény...

Örömmel venném, ha más is megosztaná a tapasztalatát, benyomásait!

Sziasztok!
 
 


Szia, Pvma!
Nálunk, mikor a kislányom egy hónapos volt, akkor küldött SMS-t az életetadó. Bevallom, nagyon felzaklatott. Fáradt is voltam ( egyhónapos babával ki ne lenne az? :oops: ) és kissé hisztérikusan reagáltam le a dolgot.
A Gólyahír segítségét kértem és Anna elintézte a dolgot, és engem is megnyugtatott.
A kapcsolattartás szerintem is a Gólyahíren keresztül a legcélszerűbb, én sem vagyok hajlandó másképpen. Képet még akkor adtam Zsófiról ( kicsit és homályosat :oops: , már szégyellem), de az életeadó azóta sem jelentkezett érte, úgy tudom...bár nem kérdezem soha. Ner fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik-alapon :lol: )
Elhagyni az iwiwet szerintem ezért nem érdemes, mert, ha akar úgyis megtalál, én NEM jelölném vissza. Talán ért belőle...
Egy jó tanács: csak nyugodtan, nem lesz baj!A baba érdekében Ő is megérti majd, ez így nem jó!
Puszi:
Ggabszi
Ggabszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


sziasztok! kis segítséget kérnék. mi most készülünk örökbefogadni. budapestiek vagyunk. a férjem nagyon be van rezelve az egésztől. én is, de én bátrabb vagyok:) szóval ugye első lépésként föl kell hivni a tegyeszt, aki a VIII. kerületben vannak. vagy menjek oda személyesen először? igazából azt szerteném, hogy el lehet-e menni először a férjem nélkül? hogy először nekem mondják el, hogy mit meg hogyan kell intézni, és akkor utána ha én már tudom, hova kell menni, és mit kell csinálni, a férjem is bátrabban velem tart... jó tudom, hülyék vagyunk, de hátha volt más is igy... tehát mire számitsak? meg lehet ott velük beszélni, hogy először elmennék egyedül? előre is köszi
 


menj el először egyedül. akkor ott szépen elmondod mit szeretnétek és adnak is egy időpontot, amikorra odaballagtok mind a ketten. eccerűűű :o))

boldog napot, nevetést,
t.
 


köszi
 


Sziasztok!

Nézzétek meg

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


sziasztok! végre bejelentkeztünk, jövő héten megyünk az első "megjelenésre" a tegyeszhez. megirnátok lécci, hogy mire számítsunk? kb. meddig fog tartani? papírokat kell kitölteni? vagy mi lesz? hány emberrel fogunk beszélgetni? előre is köszi mindenkinek.
 


Kedves Mindenik!!!
A mi kis Bencénk ugyan már 1 éves, de nagyon szívesen leírom, hogy mi milyen folyamaton mentünk át.Ne aggódj nem veszélyes a dolog, bár vannak kicsit meghökkentő dolgok, de ezt ügyintézője válogatja. 1. alkalommal elbeszélgetttek arról hogy mit szeretnétek. Sima kellemes beszélgetés!!!Elmondják, hogy milyen okmányokat kell beszerezni. Úgy emlékszem kereseti igazolás., ők kérik ki a háziorvvosotoktól hogy nem szenvedtek súlyos életveszélyes betegségben nem vagytok szenvedély betegek, nem álltok pszichiátriai kezelés alatt.2. alkalom beszélgetés a pszichológussal, 1 teszt,( miért szeretnétek babát, miért pont most, miért olyat amit megjelőltetek) Ezután javaslatot tesz, hogy milyen korú gyermeket ajánljanak nektek. Újszülöttől hány éves korig.NEm harap majd és fájni sem fog!! :lol: sok-sok miért lesz!!!Lesz egy környezettenulmány a TEGYESZ rrészéről Na ezek szoktak furcsák lenni .( Nálunk a spájzot nézték meg, hogy van- e elegendő kajánk benne) Jegyzőkönyvbe került " megfelelő mennyiségű élelmiszer található" Meg aztán szerették volna tudni hány db könyvünkvan.Férjem pedagógus :roll: :lol: Bekerült a jegyzőkönyvbe "nagyon sok" :roll: De ezekem már jókat vigyorgunk !!!Hát most ennyi jut eszembe.Ne aggódj , gyorsan mennek a dolgok, Legalábbis nálunk.így volt..Ha eszembe jut még valami akkor folytatom.
Minden jót!!!
Ibolya

Kép
 
 


Kedves Petyaanya!
Ha jól tudom Eszterkéd ma 1 éves. Isten éltesse sokáig! :D
Simineni és családja
 


kedves Ibi! köszi szépen a választ. közben az első lépcsőn már túl is estünk, valóban, túl lehetett élni. most már egyedül a tanfolyam aggaszt. rengeteg időt elvesz, szinte lehetetlen úgy megszervezni, hogy egy időben tudjunk a férjemmel szabadságot kivenni. na mindegy, valami majd csak lesz... ha van még időd rám, akkor szivesen venném,ha írnál még. juj, nekem meg nincs is spájzom, viszont könyv van nálunk is dögivel:))
 


Kedves Mindenik!!!
Hát az elég baj :lol: :wink: :P Na majd csak megoldjátok valahogy :lol: De ez csak vicc!!!Hol csináljátok a tanfolyamot?? Mi Veszprémben voltunk a TEGYESZ szervezésében. Nekünk szombatonként volt.. Mi élveztük annak ellenére, hogy a férjem gyógypedagógus én ped. asszisztens vagyok. És még mindíg tudtak újat mondani. no meg jó volt megismerni a társakat akik szintén babára várnak.
Most megyek mert Bence felébredt
Szia Ibolya

Kép
 
 


Töltinek és Nikinek boldog születésnapot kívánunk szívből :D
(kicsit késve.... :oops: )
 
 


szia Ibi. nem tudom, hol csináljuk. nézegetem az árvácska honlapot., ott Szegeden van még. amúgy pestiek vagyunk. minden attól függ, melyik dátumot tudjuk összehozni. huhhh
 


Szia Mindenik!!! Azt nem tudtam, hogy van árvácska is. Én csak Ágacskáról tudtam.A TEGYESZ nem szervez?
Hát nem könnyű. Én az egyik napra úgy mentem, hogy éjszakás voltam a kleszban és reggel korábban elkéretőztem hogy odaérjünk. De azért jó volt.

Kép
 
 


Bocsi! A klesz az kolesz akart lenni :oops:

Kép
 
 


ja, persze, ágacska:)) már keverem a szezont a fazonnal. a férjemmel majd elkezdek egyezkedni, hogy tud elszabadulni, melyik lenne neki a megoldható
 


Utolag de nagy szereteben kivanunk BOLDOG SZULINAPOT ESZTERKE!
Petya-anyu hogy rohan az ido!
Toltike es Niki sajnalom hogy igy elmaradt a koszontesetek de szeretnem bepotolni .
Sok sok Boldogsagot kivanunk nektek.
Csabibaba nagyon jol van es puszil mindenkit:csak ugy dobalja a puszikat azal a nagy kezecskejevel.
Ggabszi Csabika meg mindig imadja a Teletabbust es sokat tanultunk belole.De mindig eszembe jutotal ahogy meghallotam a zenejet.Puszi a nagyfiadnak es a nagylanyodnak is!!Mert mar o is nagy gyerkoc.
Azert mert nem irok azert meg mindenkire sokat gondolunk es olvaso uzemmodban vagyunk.
Puszi lanyok fiuk.

Kép
 


Siminéni, Moncsi :)
Köszönjük szépen!Kép

Kép
 


Sziasztok!

mangoo! Köszönjük szépen! :D

moncsi! Köszönjük. Semmi baj hisz nem is tudom mikor jártam erre utoljára. :roll:

A régi jelszavamat sem tudtam, emlékeztető lekérése természetesen a céges emilemre.. így még lekérni sem tudtam.

Így jöttem töltike 2-ként :D
 


Moncsi! Jó olvasni rólatok és köszönöm, hogy gondoltál ránk. Puszillak Titeket.
GG

Kép
Kép
 
 


Mindenik!! Hol vagy??

Kép
 
 


Ggabika fiad mar locsolni ment apukajaval te es kicsi nagy lanyod +varjatok a locsolokat?
Petyaanya Eszterke festete a tojasokat?
Mindenkinek Kellemes Husveti Unnepeket kivanunk.

Kép
 


Megint szülinapi jókívánságot küldök Töltike (töltike2 :) ) Ádijának. Puszilunk benneteket :)
 
 


Sziasztok mindenkinek sok sok puszi es minden jot.
Ádika Isten éltesen!!!!!!!!!
Petyanya!
Eszterke csodás ahogy Zene-bona órákon táncol!Lányok látni kéne milyen ugyi leányzo!
Tanácsot is szeretnék kérni van köztetek olyan aki vett már a gyerkocének labal hajthato traktor? bizti látátok már utánfutos ,nem tudom hogy hamar ráunak a gyerekek vagy nem mert nagyon jol nezki de huzos ára van es csak azert hogy 2x korbe megy vele a kertben nem akarom m,egvenni. :oops:
bocsánat hogy ilyenel fárasztom a társaságot.
Mindenkinek minden jot és szépet kivánunk.

Kép
 


Mindenkinek udv es minden jot kivanok, kivanunk!
Mindenkivel minden ok?Senki semmit nem ir mar kezdem azt hinni hogy valakit vagy valakiket megbantottam.
Kerdesem is van en 40 multam es allandoan mindenkitol azt kapom minek nektek meg 1 gyerek azt fel is kell nevelni.Talalkoztatok ilyen velemenyel?
Ggabika Balazs iskolaba szeret jarni ?
Toltike mindegy hogy mi a link neved a lenyeg hogy te vagy az!
Na puszi mindenkinek.
Mi jol vagyunk 4 napja nagyon beszelunk de egyik naprol a masikra es mar parancsolgatunk is AAnya hozd kavics ide.
Olyan edes minden nap segit mosogatni es pl ha a szonyeg felpenderedik magatol elsimit mindent.Ja es meg egy viragot lat mindig mondja anya szeretiiii.
Na pusza.

Kép
 


Sziasztok!

Nem tudom, jár még valaki ide? Mi is elindítottuk tavaly az öf-t, hamarosan határozatunk is lesz, a szegedi gyámhatóság malmai lassan őrölnek... Néhány napja felhívtam őket, hogy júniusban tudtommal átadták nekik a TEGYESZ-től az ügyet, és már bőven lejárt az eljárási határidejük, mi lenne, ha végre megkörnyeznének és jegyzőkönyveznénk, hiszen minden más megvan. Erre közölte a pasi, hogy akkor most ír levelet a gyermekvédelmieknek, hogy keressenek meg könyezésre, egyébként jövő hétfőn jegyzőkönyv. Normális ez, hogy előbb lesz jegyzőkönyv és határozat, mint a gyermekvédelmiek környezettanulmánya?????

Na mindegy. Amúgy hülledezve olvasom, miket néztek nálatok a TEGYESZ-esek. Nálunk nem nézték meg a kamrát, a konyhába épp csak bekukkantottak, a fürdőre sem voltak kíváncsiak, és nem fírtatták, hogy hány millió könyvünk van. Leült a hölgy a nappaliban, beszélgettünk egy kicsit, és ment mindenki a maga dolgára.

Jó lenne, ha még néha bekukkantanátok ide, mert gyakorló örökbefogadóként biztos sokat tudtok segíteni.

Kép
 
 


Kisbuta és a többiek??????????
GGabi költözés miatt elő kerültek a teletubbies kazetták és még most is leköti jó volt látni mert közben nosztalgiáztam (igen már itt tartunk nosztalgiázunk)
Látom már nálatok is elszállt az idő igazi hölgy lett Zsófi!
Régiek nha néha írjatok kivel mi történt.
Kezdem mi kiköltöztünk Svájcba hamar beilleszkedik a Csabika anya már nem annyira.A nyelv tanulás is jobban megy neki:))kb 3 év lesz .Apa itt kapót jo munkát. Sokat kirándulunk és álltálában a hegyekben na és mi vezet oda fel szerpentin amit én nem igazan birok tériszonyom van de a fiuk élvezik.
Apropó látatok mar 23 korcsolya cipőt?Fiunk azt hittem megzabálom olyan édes volt ahogy tipegett benne.
Na rólunk ennyit .Puszi mindenkinek.

Kép
 


Csak úgy nektek!
Csabika nézegeti az üzletben a legó markolót egyszer csak megszólal:Anya én úgy gyönyörködnék ebben a markolóban otthon is ,haza viszük?
Szép jó reggelt!

Kép
 


Sziasztok! :)
A Gólyahír Egyesületet támogatják azok, akik a Telekom Adományvonalat hívják a 1788-as számon március-01 és április-30 között.

A Szervezet célja a válsághelyzetben levő várandós anyák támogatása, olyan körülmények biztosítása, melyek lehetővé teszik, hogy biztonságban kihordhassák és megszülhessék gyermekeiket. Az Egyesület önkéntes munkatársai a Magyar Telekom által támogatott, ingyenesen hívható krízisvonalon várják a segítséget kérő anyák jelentkezését. Képzett szakemberek (védőnők) a telefonos tanácsadás és felvilágosítás mellett segítenek az Egyesület krízisszállóján történő elhelyezésben, a kórházban való szülés biztosításában és a későbbi anyaotthonos elhelyezésben is. Amennyiben a segítséget kérő anya a születendő gyermek felnevelését nem tudja vállalni, a Gólyahír Egyesület segít, hogy számára nyílt örökbefogadással találjon örökbefogadó családot.

A Gólyahír Egyesület a Telekom Adományvonal hozzájárulásaival egy új, több várandós befogadására alkalmas krízisszállást hoz létre.

A Telekom Adományvonal (1788) a Magyar Telekom vezetékes és mobil hálózatából érhető el, a hívás és az sms-küldés ára 100 forint. Domino előfizetésről kezdeményezett hívás kivételével az összeg áfamentes. A két hónap alatt beérkező hívások ára a hívók adományaként teljes egészében a Gólyahír Egyesületé.

Adni nagyon jó érzés, próbáljátok ki!
 
 


Na sziasztok merre vagytok???????????
Mi jól vagyunk ha meg valakit érdekel.
Veletek mi van???????????????
Szép napot mindenkinek!

Kép
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: