Új privát üzeneted érkezett!

OFF-Kivancsi! Haraxxxol??? Ugye nem???Kép
Vendég
 


Kukacz,
???? Mert?
Kíváncsi
 


Szilvi, megkaptam válaszoltam és vigyorogtam erősen. Kép

Kiváncsi, köszönöm az ötleteket. Szépen logikusan igen, ez egy járható út lenne. Kicsit lecsillapodnak itt a hullámok, jövőhéten megnézzük a néprajzit, mert azt szeretem. Kép

Süti, irtam neked mélt. Megkaptad?

 
 

 
 

Mámegintegyévvelöregebblettem Zsunya,
pont te kellesz nekem! (Boldog szülinapot! Kép)
Illetve a sógorod. Elkérnéd tőle a házibon-bon receptet? Egy éve készülök azt csinálni a srácokkal, de nem tudom, hogy fogjak hozzá. Nem kell még egyszer pepecselnie, csak mondja el, hogy csinálta! Kép
Nagyon köszi!
Kíváncsi

ui: egyszre már beírtam valami hasonlót, de most nincs itt, ha mégis közben megjelent volna az első, nem én voltam a hunyó ;)
 


(belopódzom csendesen: mégis én voltam a hunyó...azt nem is ide írtam, hanem az örülősbe...pszt! ;))
 


Intézkedem! Kép És köszi!
Zs

 
 


Zsunya!

Tegnap reggel kaptam egyet! Azóta jött még??? Mert a reggelire válasz ment!

Süti
 
 


Off
Süti, még nem érkezett meg. Kép

 
 


Off,

Zsunya, elküldtem még egyszer! Hátha...Kép

Süti
 
 


Kivancsi! OFF Kép Ugy vettem észre, nem irsz szinte soha oda, ahova én...Aszittem, esetleg a mult7iért...KépValoszinüleg tulérzékeny periodusban vagyok, bocs...KépPusza.

Zsunya!!!
Kép
Vendég
 


Süti! Mél megjött. Dolgozom. Maj' irok hétvégen.
Tsók

Kukacz köszi a virágot. Kép

Zsuny

 
 


Kukacz,
nem lehet, hogy te nem írsz oda, ahova én? Kép Ahogy nézzük, tudod! Kép
Kíváncsi
 


Kiváncsi, Kukacz Kép
Kép
Nyanya
 


Nyanya, Kivancsi!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom egy ideje megint fellendült a topic.
Én csak egy gondolatot szeretnék mondani.
Olvastam hogy sokan kiüresedettnek érzitek magatokat stb.
Szerintem a kulcs az hogy el kell fogadni a változást, alkalmazkodni kell és megérteni másokat.
Az hogy az embernek gyermeke születik felborít maga körül mindent, az elején csupa boldogság aztán a magány a bezártság érzése jön.
De miért?
Ha észrevesszük hogy egy csomó olyan dolog van ami minket még érdekel csak időnk, pénzünk nincs rá, az nagyon jó, már nem vagyunk beszűkülve, nem?
Én szeretek ismeretterjesztő filmeket nézni, olvasni és újságot böngészni, politizálni, hogy ezt kismamákkal nem lehet?
Dehogynem! Hányan állnak a babakocsi mellett akiknek tele van a feje értékes és érdekes gondoltaokkal míg mások azt hiszik róluk hogy őket csak a pelenka és a büfi érdekel!!!
Biztossan vannak olyanok is, de meg lehet találni azokat is akik hozzátok hasonlóan nyitottak az életre!
Nagyon nehéz dolog egész nap, a család dolgait irányítani úgy hogy még csak el sem ismerik azt, ezt nem kétlem öreg tapasztalatom van már e téren de ki lehet törni és kell is!
Ehhez nagyon kellenének a nagyik /nekünk vagy nincs vagy nem ér rá/ vagy egyéb kedves emberek akik levennék a terhet néhány órára a vállunkról.
Nekem sincs kire támaszkodjak úgy hogy ha némi phenésre van szükségem mert elegem van a nyüzsiből a párommal felváltva vagyunk a srácokkal, nem túl hálás de ahogyan nőnek és ez megint döntő ahogyan Kíváncsi is írta sok minden megváltozik!
Hogy ki kell bírni addig is?
Ez így van, sokszor főleg még a nagy fiamnál én is azt hittem hogy örjítő a hisztije sb. a másodiknál már tudtam hogy csak idő kérdése és elmúlik úgy hogy nem idegesített túlzottan, most a harmadiknál pedig csak azt bánom hogy olyan gyorsan nő, és már milyen hamar el múlt az amit az elsőnél még annyira vártam hogy vége legyen!
Én mindíg hármat szerettem volna, mi is hárman vagyunk /igaz hogy véletlen mert ikrek vagyunk a nővéremmel/, de nem bánnám ha lennének még többen.nekem már most fáj hogy többé nem ringatok kicsi babát az ölemben hogy nem szoptatok és fedezünk felegy új világot egy kis élettel.
De tudom hogy nem lehet nem azért mert beteg vagyok hanem mert nem egy kis babát nehéz eltartani hanem egy tizenévest, akik lesznek!
Nekem most a munkába állással kell majd megküzdenem ami nem lesz egyszerű, ahogyan az anyaság szokatlan és rablánc szerű egyeseknek nekem most a munka lesz ugyan ez, de csak pozitívan mindennek vannak előnyei és hátrányai is és a változás jó dolog ha ilyen szemüvegen keresztül nézzük!
Próbáljátok minden percét élvezni a kicsikkel töltött időnek meg gyorsan tova száll!
Ó és még egy apróság bocsi de megütötte e fülem hogy valaki azt írta mi van ha a férjem szívrohamot kap és én ott maradok három gyerkőccel?
Hát az gáz, de miért történne mindez?
Ennyi erővel kitörhet a harmadik világháború vagy bármely más szőrnyűség történhet velünk de hát így kell az élethez hozzá állni?
Szerintem senki nem úgy megy férjhez és vállal gyereket hogy azzal számol az esküvőjén hogy elválik egyszer, vagy szülőágyon miszerint valamelyikőjük meg fog halni!!!!
Ráérek ezen rágódni ha bekövetkezik addig meg örülök hogy együtt vagyunk!

Dzsili
 
 


Juj, Zsunya,
most olvastam Kíváncsit a másik topikban, majd véletlenül itt visszaolvastam egy kicsit, és....

megkaphatom én is a házi bon-bon receptjét? (Egyszer már csináltam, finom lett, de ronda, így én ettem meg Kép Kép )

szilvi
bocs, hogy a méledre még nem válaszoltam...
 


Dzsili,
örülök, hogy megint írtál! Remélem, lesznek, akikre megnyugtatólag hatnak a szavaid.
Kíváncsi
 


Rájöttem, hogy egy gyerek is gyerek, csak kettő sokkal jobb! Kép
 
 


Kép
 


Juli!KépKépKépKép
Újabban mindenben egyetértünk???Kép

ILdi

Ildi
 
 


Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: