Új privát üzeneted érkezett!

5 hónapos gyermekem éjszakánként 3-4 alkalommal felkel. Mit tegyek, hogy átaludja az éjszakát? Nektek mi vált be? Vele egy szobában alszik a testvére is. Köszi az ötleteket.
Névtelen
 


A lányom 10 hónapos kóráig kétszer is fölkelt éjszaka és inni kért.Egyszer meguntam és mikor felsirt nem adtam neki,utánna csend volt,igaz mindez úgy ,hogy velem alszik a férjemet átköltöztettem a másik szobába.
vreka
 


Szia Névtelen,
van már vagy három ilyen topik, próbálj rákeresni. Alvászavaros gyerek, Nem alszik a gyerek, Alvás címmel. Sok jótanácsot olvashatsz ott.
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 

 
 

Szia Zsóka!

Köszi, már meg is néztem a 3 topikot.

Te hol regisztráltattad magad?

Még új vagyok.
Névtelen
 


Kedves Nevtelen

Ha fooldalrol jottel ott oda van irva hogy regisztraltatni ugy tudsz hogy irsz egy mailt szerk@babanet.hu ra amibe beleirod kert azonositodat es jelszavadat, de ha csak azonositohoz irsz nevet akkor is megoldodik nevtelenseged. Csakhat senki nem tud itt olvasni. Nem tudom mi lenne ha elobb olvasnatok.

kiscica
Névtelen
 


Nagy okoskodasomba elobb en is elszurtam es nevtelen lettem

Kiscica
Kiscica
 


Köszi Kiscica, de már többször probáltam, de nem adott nevet.
Most is kiprobálom.
Figyelj!
Nem engedi!
Névtelen
 


Csak kipróbálom, lehet-e névvel írni...
Zsóka
próbazsóka
 


Szóval, a helyzet az: lehet jelszó nélkül is írni nevet, alényeg,m hogy az azonosítóba írj vmit (én most az elõbb azt írtam próbazsóka, a jelszó mezõt, az emil cím helyét és a névtelen küldemény kockát üresen kell hagyni. Akkor tudsz nevet is írni.
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves Zsóka!
Ez lesz a próbaandi!
próbaandi
 


Ó én ökör!

Az azonosító után mindig adtam egy jelszót. Ezért nem ment.


1000 köszi!
Andrea
 


Nagyon szívesen Kép
zsóka (zsók
 


Sziasztok Mona vagyok.
Rengeteget szerencsétlenkedtem a múltkor,megpróbáltam belépni,de mindig visszadobta a gép az üzenetemet.Mostmár értem miért.Szóval mi sem aludtunk át 10 hónapja egy éjszakát sem.De már megszoktam.
Vettünk egy óriási franciaágyat,igy nem kell egész éjszaka hurcolászni a gyerekeket vissza az ágyukba.Tudom,hogy ez nem a legjobb módszer,de igy legalább tudunk pihenni .
Sziasztok
Mona
 


Mona!

De, állitom, hogy a legjobb modszer!
Kép
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Mona!

Maximálisan egyetértek Zsolttal!!! Ennél jobb módszert nem is találhattatok volna. Kép
Mi most készülünk nagyobbra cserélni az ágyunkat, merthogy már 2 gyerekünk van, és még szeretnénk babát, de már most is néha kiszorulunk. Ti mekkora ágyat vettetek?
Üdv: Pele
Pele
 


És mit tegyen az, akinél nem válik be ez a módszer? Nekem egy éves a kisfiam, de még nem aludt át soha egyetlen éjszakát sem. Ha közöttünk alszik, ugyanúgy felsír akár óránként vagy gyakrabban is... ráadásul annyit forgolódik, hogy nem tudok tőle aludni, és mindig kitúr a helyemről, az ágy szélén egyensúlyozom fél éjszaka ébren. Van jó tippetek?
KATADanianyu
 


Háááát, volt hogy 5-en ébrendtünk reggel. Ha nagyon ki vagyok turva a helyemröl, akkor átmegyek valamyik gyerek helyére az emeleteságyba.
Zsolt
 


Sziasztok!

Nálunk a lányom 2 éves koráig velünk aludt. Akkor derült ki, hogy kistestvére lesz.
Hiába nagy az ágy - gondoltam itt az ideje "kiszoktatni".
Vettünk neki egy édes gyermekmintás ágyat, amin leesésgátló is van. Az elso két éjszaka nem akart ott aludni, de utána nem volt ezzel gond.
Néha hajnalban még most is átjön, de az már nem vészes. Volt, hogy mi is négyen szorongtunk.
A kicsit megpróbálom okosabban a kiságyhoz szoktatni. Majd pár hónap múlva beszámolok.

Sziasztok

Andi
Andi 2
 


Sziasztok!
Mi is az ágy szélén "lapraállítva" aludtunk,ezért vettük meg a franciaágyat (2m x 1,8)egy tuti ágybetéttel.
Igaz így jelentős teret vesztettünk az amúgy sem túl nagy lakásból,de ez már a Lakberendezés Panelban címü topicba tartozna.
De megérte!
Persze ez nem azt jelenti,hogy azóta végigalusszuk az éjszakákat.
A pici lányunk annyira megszokta az anyuillatot,hogy csak mellettem hajlandó aludni.
A védőnőnk azt tanácsolta ,hogy néhány éjszakát hagyjuk sírni,majd rájön,hogy nincs értelme.
Sajnos nem vált be a módszer,nem adta fel,és győzött.
Még anyatejes,és nagyon szereti,még éjszaka is többször szopni akar,talán ezért sem tudjuk "kitenni" az ágyunkból.
A nagyobbik pedig fantáziál,farkasok laknak a szobájában,ezért jön át minden éjjel,és a hajamat tépkedve alszik el.
A gyerekágyakat olcsón eladnám.Kép
sziasztok Mona
Mona
 


Sziasztok!
Én a második gyereknél jutottam oda, hogy magam mellé tettem aludni. Hát, lehetett volna korábban is ennyi eszem, nyugodtabb éjszakáink lettek volna az első babával is. Most Benke, a harmadik fiam az első perctől kezdve mellettem alszik. Néha ébredezik, de jóval kipihentebb vagyok, hogy mellettem van. Gyors szopi, és alszunk tovább. Ráadásul igaz, amit olvastam, hogy összehangolódik az alvási ciklus. Tényleg egyszerre ébredünk, így kevésbé visel meg a dolog. Van amikor gyakrabban ébred, pl. fogzás, de van amikor átalussza az éjszakát. Nekünk egy nagy francia ágy van, és mellé van téve a rácsos ágy, de rács nélkül, és egy szintbe hozva. Így hely is van, és össze is vagyunk bújva. :-)))
Üdv, Liesel
liesel (liesel)
 


Sziasztok!

Hát az alvással mi is gondban vagyunk....Jelenleg én alszom a két nagyobbik (4,5 és 3 éves) között és a kicsi (1,5) a kiságyban, de még sokszor felkel szopizni.
Senkit nem akarok riogatni, de nekem a középső három hónaposan "elaludt", még szerencse, hogy volt a kiságyában légzésmonitor. Úgyhogy 1-2x esett meg, hogy a legkisebbel elaludtam szoptatás közben, de senkinek nem kívánom, hogy olyan riadalommal ebredjen fel, mint en akkor, vajon el-e meg....De most mar nagy, most probaljuk az ejszakai otszori cicizest elfelejteni. Most kettore redukaltam a dolgot, de meg igy is megszenvedjuk...Remelem azert lassan tul leszunk rajta. Egyebkent a nagyok sem alusszak at az ejszakat. Mindenkinek csak kitartast kivanhatok ez ugyben!
begany
 


Kedves Mona!
Nálunk is a nagy ágy vált be..Kép Igaz mi most már 6-an vagyunk, ezért a férjem -akárcsak Zsolt- néha a gyerekek helyén köt ki! De ez azért elég ritka manapság.. A harmadik gyerekünk volt nagyon "átjárós", hozta a kis párnáját meg a takaróját és jött..! Egy idö után letettem arról, hogy visszavigyem azután, hogy elaludt, mert visszajött. Cca. 2 éves kora körül ritkultak az átjárások, mostanra (3.5 éves) pedig egyenesen ritkaság számba megy.Kép

Azt én soha sem tudtam meg csinálni, hogy hagyom sírni.. Egy barátnöm kipróbálta, de 3 átbögött éjszaka után inkább maga mellé vette...(azután náluk is elmaradoztak a felsírások)
Bár lehet, hogy van akiknél ez beválik.

Gondolom már Te is bevetetted a nagyobbiknál az éjszakai-fényt.. A farkasok ellen állítólag hatásosKép
Üdv.:Verus
verus (verus)
 


Sziasztok!
Tavaly vettünk egy holdas kislámpát,ami zajra bekapcsol,de nem vált be.Most is mielőtt elaludt volna ,valami szörnyeteget emlegetett ,szóval elég gazdag a fantáziavilága.
Érdekes,hogy vele picinek nem volt ilyen gond.Reggelig aludt az ágyában.
Mióta megvan a nagy ágy azért kényelmesen elférünk,azt hiszem amúgy már rég megrokkantunk volna.Csak félek ,egy darabig nem fogjuk tudni kitenni őket az ágyunkból.
Üdv Mona
Mona
 


Zsoka!
Hova tuntel ebbol a topicbol?????:-))))
Csak nem azt akarod ezzel tudatni,hogy Emesevel mar nincs gond az ejszaka atalvasa ugyeben:-)???
Na neeeeeee! (Hu de szenny vagyok!)
Szoval tudosits minket hogy alltok!!!!
(Mi mostansag eleg jol, mar csak reggel 6 ora korul kerul a pici az agyunkba egyebkent nem ebred fel :-))) Na de hogy meddig fog tartanI???)
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Szia CSilla,
undok vagy Kép. Nem, nem alussza még át, sõt, (jön a foga, szóval gondolhatod) - nincs sírás, ilyíesmi, de felébred egy párszor. Nem tudom, hányszor, mert mellettem alszik, én meg már félálomban megszoptatom és alszunk tovább. Reggelente meg nem tudnám mondani, hányszor ébredtünk fel. Igaz, az utóbbi 3 napban összesen 2x ébredt fel, szóval lehet, hogy javul a dolog.
Majd meglátjuk...
Tök jó a helyzet nálatok is, csak így tovább! Kép
üdv
ZSóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!

A mi kislányunk 11 hónapos. Szerintem nem alszik igazán rosszul, de amióta több cumit raktunk az ágyába még jobb lett a helyzet. Így bármerre fordul talál egy cumit.
Fagyi
Fagyi
 


Zsóka!

Hogy csinálták ilyen figurát?A fogsorosra gondolok.
Köszi, Rita
ritasol
 


Szia Rita,
kettõspont meg nagy O betû. (mint a smiley a kettõspont meg zárójellel) Kép
Egyébként a formázás indexben rá kell kattintani, és akkor többféle van:
mindegyikhez leírni
Kép
a kapcsos zárójelbe kell írni:
angry és ilyen lesz: Kép
crazy Kép
lame Kép
wink Kép

bõvebben az eõbb említett hwelyen
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Ritasol,

Menj a bal oldalon a Formázás címszóra és keresd meg a Speciális jelek, majd a Képek, jezések címszó alatt.

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


bocs, nem ment át, megpróbálom szóközökkel leírni, de szuóköz nem kell!
clipart { }
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok !
Es ezeknek mi kozuk van az ejszaka atalvasahoz Kép?
Azert en is kiprobalom, jo ?? (Kép
(persze nem sikerult !)Az ejszakahoz vissza, en azt szeretnem Toletek kerdezni,hogyha nagyon meleg van (mint most ) akkor Ti a babakat hadjatok aludni csak egyszal kis body-ba zokni nelkul is akar? Nem tudom miert de ez a zoknizas a "heppem" mindig attol felek,hogy esetleg a labacskaja hideg es igy megfazik.
Ti mit gondoltok?
Csilla
LCsilla
 


Juj Kép! Most latom sikerult Kép
Akkor mindenkinek jo ejt Kép
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla,

Én hagyom rövidujjú bodyban zokni nélkül aludni öket. A nagyobbik mindig kitakarózik ( majdnem 3 éves ), de még nem fázott meg. Remélem nem is fog.
Bár hozzá van szokva, mi melegvérüek vagyunk. Télen éjszakára sem fütünk, egy pizsi + zokni és kész. A kicsi még velünk alszik, öt azért takargatom, de szokja a dolgot.

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Szia! A zokni nekem is heppem. Nagyon melegben rövidujjú kombidressz és pamut zokni (ami reggelre néha nincs már rajta). Varrtam egy hálózsákot flanellból, ezt használom olyankor, amikor a bélelt már meleg, de kell valami takaró még. Benke fiam ébredezik, ha melege van. Nem tudom mi lesz nyáron... Üdv,
Liesel
liesel (liesel)
 


Sziasztok Lányok!

Ez a zoknizás nekem is a heppem. Ezért is boszant az a dolog, hogy amikor délután alszik fogja és lehuuza a zokniját.

A hugoméknál viszont amikor sírt a fia és valamiért berágott elkezdett vetközni. Elöbb zokni utána a többi.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!
Hat nem tudom otthon,de itt (Milano) egyenlore nagyon meleg van! Most ugy alszunk ahogy Liesel is irta,de a zoknit azert nem vettem le !
Habar tegnap reggel rajta is csak egy fel volt mar Kép-meg mindig jobb mint semmi,nem?!
Nekem is van konnyu ujjatlan nyari zsakom,de abban is izzad szekenykem !
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!
Nálunk is nehéz ügy az éjszaka, azaz inkább a hajnal, második gyerkõcünk most 22 hónapos, de még mindig nem alussza át az éjszakát, sõt hajnaltól már csak 10-15 percekre alszik el és közben milliószor szopizik, már nem elég fáradt és unalmában szopizik, így hiába alszik mellettem az éjszaka második felében nem lehet egy jót aludni. Ha sikerült már valakinek hasonló heyzetet megoldani, örömmel várom a tanácsokat.
Köszi!
Csilla
Staudt Csilla
 


Mikor fekteted le? A kezedben alszik el? Nem lehet, hogy éhes? Nekünk a meleg tej jött be.

Reni
Reni
 


Sziasztok!

Erdekes ez a zoknizas!
Nekem soha eszembe se jutott, sot telen is mikor hideg van, akkor is csak kombidressz es halozsakot adok (adtam) a gyerekekre. Emmanak a telen nagyon hideg volt a keze reggelenkent. Akkor is, ha hosszuujju volt rajta, ami eltakarta a kezfejet is. A doki szerint nem volt rossz a verkeringese, o csak ilyen fajta. Lehet, hogy jovo telen megprobalom a zoknit meg a kesztyut is???

Csilla: mi lenne, ha hagynad, hogy felkeljen es jatszon egy kicsit? Aztan ha ujra faradt kezd lenni, ujra lehet a szopi, es gondolom egy hosszabb alvas.
EviC
EviC
 


Csilla,
A fiam is 22 hónapos korában aludta át elõször az éjszakát - ekkor választottam el. Adig éjjel is szopott. Totál ki voltam már urcanva, és 3 hónapos terhes voltam, mikor elválasztottam.
Nem tudom, akarod-e még szoptatni, de gondolom az éjjeli szopizásról legalább le akarod szoktatni.
Két módszerrel próbálkoztam, midkettõ bevált (egy utazás miatt kétszer kellett rászoktatnom az éjjel átalvására).
Szopi helyett vizet kapott cumisüvegbõl. Három nap után azon vettem észre magam, hogy a gyerek átaludta az éjszakát. Nem mondom, mondta eleinte (de nem sírt érte), hogy cici kell, de mondtam, hogy nincs.

A másik az volt, hogy az elsõ nap ha sírt, 5 percig hagytam sírni és csak utána vettem fel. Második nap 10 percig, harmadik nap 15 percig hagytam sírni, csak utána mentem be hozzá. Úgy voltam vele én is, hogy nem akarom sírni hagyni, de szerintem 5 opercet még egy vérzõ anyai szív is kibír... És a negyedik nap már aludt.
Próbáld ki, saját példámból kiibdulva ilyen korban a gyerekek már csak megszokásból ébrednek fel, szó szerint felébrezstik magukat szopizni, igazából (szerintem még érzelmileg sem) nincs szükségük a szopizásra.
A kisebbik gyerekem lassan 9 hónapos, remélem, õ hamarabb áétalussza majd az éjszakát...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!
Köszönöm a tanácsokat.
Én is úgy gondolom, hogy már csak megszokásból kelünk fel, mert órát lehetne hozzá igazítani a hajnali ébredésekhez fügetlenül attól, hogy mikor alszik el, egyéként szerintem későn este 9-fél tíz körül általában. Vizet adni már próbáltam régebben, kiabálás lett az eredménye, de azért újra megpróbálom, a második megoldásod is tetszik Zsóka, azt hiszem lassan inkább kibírok párszor 10 perc ordítást.
Remélem sikerül.
Csilla
Staudt Csilla
 


Sziasztok!

Érdekes, én a zoknival pont fordítva voltam. Egyszerűen nem mertem ráadni, nehogy nagyon szoros legyen, vagy valami. Amíg egész pici volt, hálózsákban aludt, utána talpas pizsiben.
Nálunk az éjszaka átalvása sima ügy volt. 9 hetes kora óta átalussza. Este 8 kor letettem, de előtte szopizott, annyi ideig, amíg akart. Általában kb. 15 perc alatt szemmel láthatóan jóllakott, utána már csak cumizott. Ezzel elértem, hogy elaludt és éjjel nem kelt fel, és leszokott az ujjszopásról 3 hónaposan. Azt mondták az okosok, hogy elég cicit kapott és nem igényelt más cumit.
Rita
ritasol
 


Sziatok!

Csilla!

Vedd meg vagy kérdd kölcsön az Aludj jól, gyermekem cimű könyvet... Hasonló, mint Zsóka második módszere. Nálunk bejött....

Puszi:

Dia
dia (dia)
 


NEKEM EGY EGYÉVES KISFIAM VAN. SZERENCSÉRE NEKÜNK NEM VOLT GONDUNK AZ ÉJSZAKAI ALVÁSSAL. 6 HETES KORA ÓTA MINDEN ÉJSZAKÁT ÁTALUSSZA EVÉS, IVÁS NÉLKÜL.LEÍROM, HOGY HOGY ÉRTEM EZT EL HÁTHA VALAKINEK SEGÍT.AZ ELSŐ HAT HÉTEN MELLETTÜNK ALUDT AZ ÁGYBAN,MERT NEM MERTEM EGYEDÜL HAGYNI A BÖLCSŐHALÁL MIATT.6 HETES KORÁRA ELÉRTE A 4,5 KG, EZUTÁN A SZEREVEZTÉNEK NINCS SZÜKSÉGE ÉJSZAKA EVÉSRE IVÁSRA CSAK REFLEXSZERŰEN ÉBRED FEL. ODATETTEM MAGAM MELLÉ AZ ÁGYBA ÉS AMIKOR ELKEZDETT ÉBREDEZNI ADTAM NEKI SZŐLŐCUKROS VIZET (GYÓGYSZERTÁRBA LEHET KAPNI KIMÉRVE A SZÖLÖCUKROT). 3 NAPIG CSINÁLTUK ÍGY ÉS AZÓTA EGYSZER SEM KELL FEL ÉJSZAKA. AZ A TITKA, HOGY ODA LEGYEN KÉSZÍTVE MINDEN AZ ÁGY MELLÉ NE KELLJEN FELKENI, VILLANYT KAPCSOLNI ÉS A GYEREK IS MÉG CSAK ELKEZD ÉBREDEZNI MEGKAPJA A VIZET ÉS VISSZAALSZIK.
tibimama (tibimama)
 


SZiasztok!

Sajnos nem értek egyet Tibimamával. Egyfelõl idejétmúlt a nézet,mi szerint x kiló fölött nincs szüksége a babának az éjjeli evésre-ivásra. Másfelõl a cumisüvegbõl ez az jellegû módszert rengetegen próbálták, és volt akinek bejött és volt akinek nem. Viszont ez utóbbi esetben az ember gyereke éjjeli anyatej helyett cukros vizet kap, cumisüvegbõl... Apropó: a szõlõcukor is károsítja a fogakat?
(egyébként akkor én már inkább magamat készíteném oda az ágy mellé)
Szerintem Tibimamáéknak egyszerûen szerencséjük volt. Mintahogy a 3-ból kettõvel nekem is. Persze ettõl még lehet, hogy valakinek szintén ez fog bejönni.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


SZIA ILDI !


IGAZAD VAN, HOGY NEM MINDENKINEK JÖN BE EZ A MÓDSZER, DE EZ IS EGY LEHETŐSÉG. A SZŐLŐCUKOR EKKORA MENNYISÉGBEN NEM KÁROSÍTJA A FOGAT. NEKEM AZT MONDTA A GYEREKORVOS,HOGY A GYEREK UGYANOLYAN MINT A FENŐTTEK KICSIBEN. MI ESZÜNK ÉJSZAKA, HA ELEGET VACSORÁZTUNK ? SZERINTEM NEM. HÁROM NAPOT MEGÉR A PRÓBA, HOGY NYUGODTAN ÁTALUDJAD AZ ÉJSZAKÁT. IGEN AZ ANYATEJ A LEGFONTOSABB A VILÁGON MEG AZ, HOGY A MAMA ÉS A CSALÁD IS PIHENNI TUDJON.
tibimama (tibimama)
 


Sziasztok!
Ezzel a módszerrel nekem az a gondom, hogy az újszülött bélrendszerének a legideálisabb az anyatej. Az anyatejtől egy bevonat képződik a beleken, amit minden más folyadék, táplálék károsít. Na, persze van olyan helyzet, amikor sajnos kell adni mást is, de csak indokolt esetben. Arról, hogy ezt a 4.5 kg.-os határt honnan vették, és miért pont ez, nem találtam eddig kutatási eredményt, bár eléggé belerágtam magam a csecsemők alvási szokásai témába. Ez egy olyan elmélet, mint a három óránkénti etetés. Nekem a három gyerek közül a nagy nagyon nem aludt, és semmilyen módszer sem segített. A többinél feladtam a módszereket, és ez bevált. Magam mellé tettem őket, szopizhattak amikor és amennyit akartak, mégis átaludták az éjszakát egy idő után. Most a pici a fogzásnál viszont ébredezett, sokszor 4-5 ször is szopizott. Amikor kinőtt a foga, ismét átaludta az éjszakát. Na ennyit a rossz szokások kialakítása című elméletről.
Bíztatásul: a nagyfiam. aki háromnegyed óránként ébredt éjjel, de letenni sem lehetett, csak nehezen, mire vágigpróbáltunk minden "módszert" kb. másfél kétéves kora körül elkezdett aludni. Szóval kitartás.
Üdv,
Liesel
liesel (liesel)
 


Tibimama!

Bocs a szólásért, de az internet világában ha valamit csupa nagy betuvvel írsz az azt jelenti, hogy kiabálsz.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

Nekem a fiam 4,70 kg-mal született, így esélyem sem volt, hogy legyen azonnal annyi tejem, hogy csak szopni tudjon. / Nem is vagyok az az "alkat"./
A lényeg, hogy első pillanattól kezdve külön szobában-külön ágyban-aludt, inkább mi aludtunk mellette matracon.
15 hónapos koráig még éjszaka is evett 1x, de aztán úgy gondoltam, elég! Egyszer vizet vittem Neki a tej helyett, azóta átalussza az éjszakát.
Tudom, hogy sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de ez az együtt alvás azért nem tetszett nekem sosem, mert az unokanővéreméknél a 8 éves kislány a mai napig átmegy az ágyukba aludni.
S azért valljuk be egymás között... Milyen úgy az ember szexuális élete, ha közben arra figyel, hogy ne ébredjen fel a gyerek?

Bocs, ha túl őszinte voltam...

Üdv, Kriszta
TKriszta
 


Teljesen egyetértek veled Kriszta!

Az én fiam 8,5 kg és 6 hónapos. Úgy érzem, hogy megszokásból ébred fel éjjelente kétszer. Kb. 2hónap múlva fogom kipróbálni ezt a vizes dolgot.
Több kismamától hallottam, hogy ez egy teljesen bevált dolog.
Nálunk a tea nem vált be a lányomnál. Kb. 2,5 éves koráig felébredt többször is a teáért.
Te vagy a Baba-Mama Klubos Kriszti?

Andi2
andrea (andrea)
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron