Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Van egy 16 hónapos kisfiam, akivel eddig semmi gondom nem volt. Mondhatnám, hogy példagyermek volt. Viszont pár napja nem ismerek rá. Ha sétálni megyünk, az utat végig sírja, vergődik a babakocsiban is. Eddig ment a saját kis lábán, most viszont még azt sem akarja. Folyamatosan a lábamat fogja és kéreckedik fel. Ha nem sikerül valami azonnal, akkor képes földrevágni magát.
Akaratos és makacs is.
Mit csináljak vele?
Ki hogyan élte át ezeket a hisztis napokat?
Sajnos nem lelem az okát, hogy mi váltotta ki ezt belőle. Bízom benne, hogy csak átmeneti állapot.
addig is minden hasznos tanácsnak nagyon örülnék!
Köszönöm a segítseget így előre is!

Anyko

Kép

KépKép
 
 


Szia!

Ebben a témában már elég sok írás és sok topik született, érdemes olvasgatni őket.
A keresőbe a hiszti avagy a dac szavakat beírva, keresendő a tárgy sorban (azaz a topikok címei között), ezeket kapod pillanatok alatt:

Bababemutó: Hisztis babák
Kölökidő;: Szülők és a nevelés: Sírás és hiszti
Gyermeknevelés: Segítsetek! Hisztis csecsemő?
Gyermeknevelés: Hiszti,öltözés
Gyermeknevelés: "Nem szabad", hisztizés - dackorszak előtt
[url=%20http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/42001.html]Gyermeknevelés: DACKORSZAK[/url]
Gyermeknevelés: Dackorszak

(még van egy pár hasonló témájú, de azt hiszem elsőre elég ennyiKép)

Szeretnélek megkérni, hogy válassz azok közül egyet (valamelyik dackorszakosat javasolnám, azok éltek meg eddig legtöbb hozzászólást), ezt meg töröltesd a szerkesztőkkel!

Ildi

Ildi
 
 


Ildi!

Köszi szépen! Az az igazság, hogy időm szinte alig, így nem tudtam még ezügyben keresgélni! Ezért is írtam ide. De azért majd megnézegetem ezeket a topicokat!
A hiszti;öltözködést találtam, de az egyáltalán nem vonatkozik ránk.

Anyko

Kép

KépKép
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: