Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A bolcsink 5 hetre bezar es teljesen ketsegbe vagyok esve, hogy mit fogok csinalni az egyszem csemetemmel ezidoalatt. Apuka tobbszaz kilometerre, egyik nagyi kilove, masik par napra talan raerne... Nekem muszaj dolgoznom, otthonmaradni nem tudok vele. Bebiszittert nem tudok ennyi hosszu idore megfizetni, mibol? Masik bolcsi 2 hetre atvenne, de nem hiszem, hogy a kicsinek (3 eves) jot tenne egy vadiuj kozosseg... Olyan hely kellene, ahol keves gyerek van, es vegig mehet az 5 het alatt... Vegso esetben egy bebiszitter, aki nem orankent 500 Ft-ot ker...

Ti mit tennetek? Mit tettetek?
Hajni
 


Tudod, az oviban is van 4 hét szünet, és ott is max. két hétre veszik át másik oviba a gyereket. A dolgon gondolkodtam, vajh mi oka van ennek. Abban maradtam, hogy egy értelmes, elfogadható okot látok benne: ezzel próbálják garantálni, hogy szegény közösségbe járó gyermeknek legyenek napjai a mamájával is. Tudom, ezzel most nem segítettem, de a munkáltató köteles neked szabit adni, amit ilyenkorra kell idõzíteni. (legalább a 3 hét fennmaradó napjaira!)
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Ildiko, koszonom a valaszt, de sajna nem tudok otthonmaradni vele. Amiota bolcsis, allandoan beteg (volt), most kezd helyrejonni, de nekem ez mar a harmadik munkahelyem, pontosan a sok hianyzas miatt... Talan erted, hogy probaido alatt nem mutathatom meg mindjart a logos arcom Kép Plusz szukseg van a munkamra, mas nem tudja helyettem megcsinalni. Kiveve, ha kirugnak es felvesznek helyettem valakit, aki rendesen bejar.
Hajni
 

 
 

Jár az agyam, mit lehetne tenni ebben az esetben. Szomszédok, barátnõk, bölcsis anyukatársak? Esetleg utóbbiakkal felváltva elvállalni a kérdéses idõszakot? Vannak táborfélék is, ovisoknak is, de attól tartok 3 évesen ezek még koraiak (ha egyáltalán van)(meg persze az áruk elég borsos). Nálunk a gyerekrendelõben van kiírva valami, bébiszitter szerû, de nem teljesen az. Esetleg érdemes lenne a védõnõt megkérdezni, hátha tud ilyen lehetõséget. Gondolom a Ficuka Bébihotel és társait már nézted, nem tudom, azoknál milyen árak vannak. Végsõ esetben, ha a munkahelyed nem egészségre ártalmas, bevinni? (jó esetben fõnökség megenyhül és hazaenged vele?)
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Ildiko, kb. ezek jarnak nekem is a fejemben, de oszinten bevallom, hogy szinte mar struccpolitikat folytatok. Annyira tanacstalan vagyok es annyi sok stressz van rajtam-bennem, hogy odazgatom mindig a dontest, vagy legalabb az intezkedes elkezdeset. Tudom, nem valami felnottes viselkedes ez Kép Igazabol egy szuper bebiszitter lenne a jo megoldas, hiszen maskor is szukseg lesz ra... De szivesebben valasztok olyan lanyt, akit ismeros ajanl, mint otot-tizet vegignezni-kerdezni es aztan donteni, ki tudja, jol-e... Nehez velem, igaz?

A Ficukat konkretan meg sosem hivtam fel, csak erdeklodtem innen-onnan felole. 500 Ft-os oraber az atlag, de ezt 5 heten at napi nyolc oraban fizetni lehetetlenseg... Gondoltam meg arra is, hogy bevinni oda hozzajuk a gyermeket... Mert ugy tudom, ilyen megoldas is van. Valamilyen allando, de nem tul draga jatszohaz cime is jol jonne, tulajdonkeppen ha ilyeneket irnanak a tobbiek, mar elobbre jutnek...

Na, a vegere egesz hatarozott lettem Kép Felnovok? Kép
Hajni
 


Hajni!

Szoktak lenni egyetemista lányok akik elválalják a gyereket és még örülnek is ha van folyamatos munkájuk.
Probálj meg a neten feladni hirdetést és most még idõben tudsz válogatni.
Egyébként ha leirnád, hogy merre fele laksz könnyebb lenne.

Vica
tvica
 


Vica, az egyetemistak akkor nem vizsgaznak eppen?

A neten is probalok majd keresgelni, mar csinaltam egy tablazatot, amiben vezetem, mikor ki erne ra a gyermekmegorzesre Kép

A XIII., VI. es XIV. kerulet alja esik nekunk utba, lakni a XIII.-ban lakunk.
Hajni
 


Hajni!

Azt nem irtad meg mikor kellene vigyázni a gyerekre, de a pároméknál juli elején már vége a vizsgáknak.

Vica
tvica
 


Hajni!
Nálunk a bölcsi júl.23-aug.20.-ig lesz zárva,Janka 3 és 1/2 éves,Zuglóban lakunk,talán tudok segíteni!Email:borsi2@freemail.hu
Írj!Orsolya(chatröl:Bobojsza) Kép
orsolya (orsolya)
 


Szia Hajni, sziasztok lanyok!

Nekunk is lesz bolcsiszunet, ot het itt is. (Talan egy helyre jarunk, Hajni? Kép

En is hasonlo gondban vagyok, egyelore a Ficuka a legszimpibb megoldas.

Bobojsza, nalunk pont akkor lesz vege a szunetnek, amikor nektek kezdodik. Mi lett volna az otleted?
Faline
 


Jaj, a vege lemaradt Kép

Sziasztok, Faline
Faline
 


Hajni!

Milyen viszonyban vagy a bölcsis gondozo nénikkel?
Tudod ok nagyon alul vannak fizetve, és gondoltam, ha esetleg egy-egy hetet vállalnák, na és persze nem óránként 500-ért, akkor a gyerkocnek is jó, hogy nem idegennel van és Te is nyugodt lehetsz, hogy szakember vigyázz rá.
Ne nézzetek hülyének,hogy ilyeneket írok, de nálunk tényleg felajánlotta tavaly mind a két gondozóno. Sot sajnos pont ma beszéltem reggel a gondozónovel, hogy jövo héten temetésre kell az egész családnak utaznia, ahová a kicsit nem szeretném vinni, és magától felajánlotta, hogy majd o hazaviszi, úgy is ott az unokája, és telefonáljak majd ha hozhatja haza. Ráadásul nem is egy városban lakunk.
Úgy látszik vidéken kevésbé macerás a dolog, mert nálunk cs85ak 3 hét a bölcsi szünet és a bébi hotel is csak napi kb. 5-600-ba kerül.Persze az itteni fizetésekhez ez is magas. Szóval nem tudom milyen az ötlet de nálunk muködoképes volt. Sziasztok:MIMI
Szabó Marianna (szab&oacu
 


Bobojsza, nalunk is pont akkor lesz szunet! Irtam neked, de visszapattant Kép Megadtam most az adatoknal az e-mail-em, megprobalsz te irni? Koszonom!

Vica, Mimi, koszonom a tippeket!
Hajni
 


Hajni!

Én szerencsés helyzetben vagyok, mert a kisfiam magánoviba jár és ők nem zárnak be a nyáron.
Viszont van egy ötletem - bennem is felmerült, amikor 2,5 évesen akartam oviba akartam adni Marcust.
/ Szerencse, hogy a magánoviba simán felvették !/
Ha találsz a környékeden szimpatikus bébiszittert, vagy egy "idősebb", több kisebb testvérrel rendelkező kamaszt, és próbálj Vele megegyezni. Gondolom 5 hétre 10-15 ezer Ft-ért biztos vigyázna a törpödre valaki. / na persze, jól válogasd meg, kit veszel oda mellé./

Talán segítettem, remélem... Kép

Szia,
Kriszta
TKriszta
 


Sziasztok!

Én egy 25 éves lány vagyok, akkinek nem igen jött be munkaköre ( varronõ ), és szeretnék béby-sitter lenni. Méghozzá azért mert a rokonságba azt mondják hogy értek a gyerekekhez. És én is ugy vettem észre hogy szeretnek a gyerekek. Na most a problémám az hogy nincs érettségim, de értek a gyerekekhez. Akkor most rakjam le az éretségit utána egy tanfolyamot ami min. 5év. Megéri? Én csak gyerekekre szeretnék vigyázni, ha jó valakinek én szivesen válalnék igy is gyerekekel valo foglalkozást föleg hosszutávra. Vagy ha van ötletetek szivesen meghalgatom (vagyis elolvasom). Elöre is köszönöm hogy legalább elolvastátok. V.Kriszta
Névtelen
 


Sziasztok,

2,5 éves Katinka lányom mellé keresek baby sittert alkalmanként, amikor a kislány beteg, és nem mehet bölcsibe. Nagyon nyitott, barátságos kislány, egyáltalán nem nehéz kezelni.

Elõre is köszönettel

Juli
Juli
 


sziasztok!
először írok ide, úgyhogy elnézést ha nem a megfelelő fórumot választottam...
napközis tábort keresek a 8 éves kislányomnak, olyan érdekelne ahol sportolnak és kézműves foglalkozás is van. A lényeg, hogy legyen tényleges foglalkozás, ne unatkozzon. Van esetleg ötlete valakinek? A III. ker-ben lakunk... jó lenne a környéken...
köszi :o)
Eszter
 


Eszter!
Sajnos nem tudok ilyen helyet, viszont tudok egy topikotKép III. ker. Békásmegyeri anyukák címen fut az Anyaság főmenü alatt. Megpróbálom belinkelni, hogy csak rá kelljen kattintanod és ott nyissa meg.
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

puszi
sasha

Kép
 
 


sajna a főmenüt adja be a link...Kép

Kép
 
 


A Marcibányi téri műv. házban pont ilyen programok, táborok vannak. érdeklődj ott.
névtelen
 


Kedves Hajni!

Én egy 20 éves egyetemista lány vagyok. Szivesen elvállalom a picit ha Budapesten laknak
Az első alkalmat ingyen vállalom a többit 300 Ft-os órabérért. Ha hétvégén is kell vigyázni rá akkor 400-as órabérért.
Nagyon Indokolt esetben, mehetünk lejebb is ami a fizetést illeti.

Tel.: 06 20 212 85 93
Email: kormos_viktoria@freemail.hu

Egy megbízható és tapasztalattal rendelkező lánynak tartom magamat sok türelemmel és jó kedvel.
A bébi-sitter tanfolyamot elkezdtem de a vizsgák és a pénz miatt abba kelett hagynom.

Várom a hívását. Vagy akár másét is aki szimpatikusnak talál.

Kormos Viktória

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron