Új privát üzeneted érkezett!

Bánat! Lehet, hogy haragszik rád, amiért már nem vagy annyit vele!!!!az elfojott indulat, félelem, szerete jöhet ki igy.
Öleld át, szoritsd, éneleklj, simizd, csinálj vele kettesben programokat. Lehet, hogy úgy érzi megcsaltad és vissza kell nyerned a bizalmát.
Ez csak ösztönös gondolat ám, nem biztos, hogy bejön.

benianya


Nekem 3 fiam van az első 12 éves a második 5 lesz áprilisban az utolso agusztusban született .A másodiknak nagy a mozgásigénye a kicsi erik meg most kezdi el hogy felébred éjjel és nem alszik egyszere vissza .
 
 


Sziasztok!

Szokott még valaki ide írni?
Mi mondt most vagyunk ebben a korszakban. 13 hónapos a fiam, és úgy érzem én rontok el valamit, mert ilyen korán még nem hallottam hisztiről. Ha valamit nem szabad, 70%-ban kiveri a balhét.
Próbálom elterelnia figyelmét, vagy ha a földrew veti magát, akkor nem figyelek rá, hogy ne legyen közönsége a műsorának. De néha kifogyok az ötletekből és atürelembőlis.
Segytsetek!

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Szia Vica!

Én a Gertrud Teusen féle könyvet veszem elő, mikor a dackorszak egy újabb szakaszához érkezünk.. Ha érdekel, a címe: "Nem akarom!".Nem vagyok egy könyvből nevelős típus, de ez sokat segített nekem abban, hogy megértsem mitől hisztis és hogy érdemes viszonyulni a dürohamokhoz.

Ha gondolod szívesen kölcsönadom!
 
 


Szia Szilbee!

Jó, hogy újra látlak. :wink:
nagyon örülnék neki, ha valahogy sikerülne megoldani a kölcsönt.
Nagymamám most a Hetényiben fekszik és rendszeresen látogatjuk. Valahogy meg tudnánk oldani, hogy valahol talizzunk?

Pusza!

Kép
Kép
Kép
 


Vica! Küldtem privit.
 
 


D.M.L. Szivünk űgye a jövőnk szemfenékmeszesedés és gyógyíthatatlanság






Gábor bácsi története











A honlap története 1997 tavaszán indult.
Az ötlet szülő atyja Gábor bácsi, a ki a jogosítványát szerette volna hosszabbítani, és kiderült, hogy a doktornő ezt nem tette meg,mert szemfenék meszesedédt talált mindkét szemében.
Gábor bácsi már nem jöhetett haza a kis trabantjával, mert közölték vele,hogy”fehér botot kell venni, nem Trabantot vezetni”mert rövidesen meg fog vakulni, ha így folytatja.
Tehetetlenül ment szemorvostól-szemorvosig.klinikától-klinikáig, de mindenholtehetelenek voltak.Infúziózták, injekcióztás, az eredmény egyre rosszabb lett, sajnos ez még jobban elkeserítette Gábor bácsit.
Személyes élménye indította arra, hogy végre szembeszegüljön addig érzett tehetetlenségével, és végre összefogjon sorstársaival annak érdekében, hogy valami történjen. Így gondolta, hogy elinditja ezt a honlapot, hátha sorstársaival összefogva siokkal többet tud meg betegségéről , annak ápolásáról.

De a történet még ennél is hamarabb kezdődik.hiszen lánya elinditott több fórumot is, ahol D.M.L betegek találtak egymásra hozzátartozóik révén, hiszen Ők nem tudnak fórumozni.Ezeken a fórumokon és később a találkozokon tapasztalatokat cseréltek.
Egyre többször lehetett hallani arról ezekben a párbeszédekben egy-egy elejtett félmondat erejéig, hogy az D.M.L karbantartható szemorvos által végzett akupunktúrával, táplálkozási szokások megváltoztatásával, gyógynövényekkel.Ez egyféle kiutat jelentett sok beteg sszámára, akiket addigra már elgyötört a sok orvoshoz járás,infúzió és klinikákon drága pénzért vesztegetett 200000ft/db és hat kell belőle egy kúrára, méregdrága injekció.-amire ráadásul még garanciát sem vállalnak, hogy használni fog. .
Elkezdődött egyfajta úttörő harc: keresték a módot ezek a közösségek, hogyan lehet elmenni egy jól alkalmazott akupunktúra irányába, kik ezek a hozzá értő orvosok, kihez nem szabad menni, miért jó az akupunktúra és a táplálkozás valamint a gyógynövény összehangolása, mi áll a D-M.L mögött?
Folyt az angol nyelvű szakirodalom lázas fordítása, a szaglászás, az orvoskeresés, a bizalmas infócsere. S főleg örültek minden újonnan érkezett eredmény beszámolónak.
Ámde fáradságos harc volt ,az ügy nem élvezett publicitást, nem jelentek meg erről magyar cikkek, kevés szemorvos vállalta fel ezt a fajta kezelést,sokan hülyeségnek tartják még ma is az akupunktúrát, akik ismerik azok meg hallgatnak, mert nehéz a pontkombináció megalkotása egy ilyen szembetegnél. Nem terjedt kielégítően az információ, ellentmondásos tanácsok hangoztak el.
Véget kellett vetni a tudatlanságnak, a rémhírek terjesztésének, és annak az állapotnak, hogy rengeteg érintett beteg egyik orvostól a másik bukdácsol, mert nem tudják kezelni fel a baját
Ezért épült meg a laikusok ismeretterjesztő honlapja Gábor Bácsi néven. És a lánya a tartalmi szekesztését vállalta. Közben felkérték dr.Ozsváth Mária orvos –természetgyógyász akupunktőrt, aki sokat szerepelt a témában a Petőfi rádióban. Megkérték a doktornőt, hogy ennek a honlapnak a kérdezz-felelek funkcióját lássa el. Ő elvállalta.
A doktronő elvállalta, hogy a súlyos szemfenék betegséget okozó kiváltó háttérbetegségeket tanulmányozza, és a megfelelő életmód váltással táplálkozással kapcsolatos ismereteket elmondja a vendégeinek.
2002-től minden hónapban van szemtréning eljárások ingyenes tájékoztató a Szt. István parkban, ahol egyre többen jelennek meg és próbálják megtanulni a lehetséges karbantartó módszereket, technikákat a maradék látásuk megőrzése érekében.

www.alternativszemdr.hu
alternativszemdr@gmail.com
tel/fax:06 53 351 073
06209805472

én a www.alternativszemdr.hu-ba járok,még nem csalódtam bennük.


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon kedves ismerősöm ajánlotta, hogy nézzek be ebbe a topikba - ugyanis a hisztizésről panaszkodtam neki.
Eddig csak az utolsó oldalt futottam át, és meglepődve tapasztaltam, hogy milyen hasonló jelenségeket produkálnak ezek a gyerkőcök.
Xenasie, amikor azt írtad, hogy sok helyen olvasod, a dackorszak csak 2-2,5 éves korban kezdődik, de többen ezt jóval korábban már átélik, akkor csak mosolyogtam magamban - ne haragudj, hogy ezt írom. Szóval, az én kisfiam mindössze 13 hónapos múlt, amikor elkezdődött nála. És pár nap alatt odáig fajult a dolog, hogy megharapja a kezemet, ha elhúzom a csukodó liftajtóból, vagy nem engedem, hogy kiszaladjon az utcára a boltból. Mert hogy 1 éves korára már egészen biztonságosan tudott járni, s azóta is fejleszti ezt a tudományát.
Vica, néha én is úgy érzem, hogy amit mások tanácsolnak, az kevés. Másoknál beválik, de nálunk csak nagyon ritkán.
Szilbee, jó, hogy megírtad ezt a könyvet, az én érdeklődésemet is rögtön felkeltette.
Most egyelőre azzal kezdem a kiokosításomat, hogy elolvasom mások tapasztalatait ebben a topikban :wink:
Vendég
 


Sziasztok!Látom már régen nem járt itt senki!De azért hátha benéz valaki!Az én kisfiam 3 éves volt most 11 én!Az elmúlt 1,5 évben nagyon hisztis lett!Különmentünk az apukával és azóta azt hiszem!Már teljesen kikészíti a családot!Már mindent kipróbáltunk!Minden hiába!Most jön az ovi és teljesen kétségbe vagyok esve hogy nagyon rossz lesz!Amikor apukától hazajön rá se lehet ismerni!Ő mindent megenged neki és én vagyok olyankor az undok mert én nem vagyok hajlandó megengedni mindent!Már figyelmeztettem de őt nem nagyon érdekli!Elszakítani nem akarom az apjától mert akkor még rosszabb lenne!Mit csináljak!

Németi Nikolett
 
 


sziasztok:9
látom akkor nem csak én vagyok bajban a kis pocokkal :)))hála:)nálunk ez a dac korszak abban nyilvánul meg, hogy pl ha apja otthon van elkezdi verni a konvektort iszonyat idegesítő, és igen néz rám a nagy búú szemekkel, de mi ezt azzal eszközöljük ki hogy nem nézünk rá, hanem elküzdünk beszélgetni a férjemmel, és szegénykém nem érti miért nem kapom fel a vizet, vagy miért nem szólunk rá és abba hagya. bár néha fogcsikorgatva hallgatom, de már egyre kevesebbet csinálja mivel tudja hogy ugy sem tud felidegesíteni. viszont a püfölés nálünk is megtalálható, és nem értem miért, ha apja lecseszi tuti hogy odajön hozzám és rám ver, nem is tudom hol láthatta ezt, és nevet rajta, és hiába szolok rá semmi süket fülek.erre még nem jöttem rá hogy kell leszoktatni de már kezd nagyon fájni a hátam:)))


sziasztok:9
látom akkor nem csak én vagyok bajban a kis pocokkal :)))hála:)nálunk ez a dac korszak abban nyilvánul meg, hogy pl ha apja otthon van elkezdi verni a konvektort iszonyat idegesítő, és igen néz rám a nagy búú szemekkel, de mi ezt azzal eszközöljük ki hogy nem nézünk rá, hanem elküzdünk beszélgetni a férjemmel, és szegénykém nem érti miért nem kapom fel a vizet, vagy miért nem szólunk rá és abba hagya. bár néha fogcsikorgatva hallgatom, de már egyre kevesebbet csinálja mivel tudja hogy ugy sem tud felidegesíteni. viszont a püfölés nálünk is megtalálható, és nem értem miért, ha apja lecseszi tuti hogy odajön hozzám és rám ver, nem is tudom hol láthatta ezt, és nevet rajta, és hiába szolok rá semmi süket fülek.erre még nem jöttem rá hogy kell leszoktatni de már kezd nagyon fájni a hátam:)))


sziasztok:9
látom akkor nem csak én vagyok bajban a kis pocokkal :)))hála:)nálunk ez a dac korszak abban nyilvánul meg, hogy pl ha apja otthon van elkezdi verni a konvektort iszonyat idegesítő, és igen néz rám a nagy búú szemekkel, de mi ezt azzal eszközöljük ki hogy nem nézünk rá, hanem elküzdünk beszélgetni a férjemmel, és szegénykém nem érti miért nem kapom fel a vizet, vagy miért nem szólunk rá és abba hagya. bár néha fogcsikorgatva hallgatom, de már egyre kevesebbet csinálja mivel tudja hogy ugy sem tud felidegesíteni. viszont a püfölés nálünk is megtalálható, és nem értem miért, ha apja lecseszi tuti hogy odajön hozzám és rám ver, nem is tudom hol láthatta ezt, és nevet rajta, és hiába szolok rá semmi süket fülek.erre még nem jöttem rá hogy kell leszoktatni de már kezd nagyon fájni a hátam:)))


Sziasztok!

Elnézést az off-ért.

Szakdolgozatomhoz 1 kérdőív kitöltését várnám Tőletek. Élelmiszerallergia témakrében írom a dolgozatot.
Kb. 3-4 perc alatt kitölthető, de Nekem ezzal nagyot sokat segítenál.
Ha vállakozol rá, természetesen név nélkül akkor lcci töltsd le a doc file-t és priviben visszaküldheted.
Köszönöm előre is és még egyszer elnézést...

Gabi 1256152707.0244.doc

a href="http://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: