Új privát üzeneted érkezett!

Szerintetek hová lett Hablaty?

Fényezi a kardját???


Én sem értek vele egyet, nekem apukám robbantotta a családot, és elég elkeseredetten kellett végignéznem, ahogy édesanyám tönkrement teljesen. Ezek után nem tudom a félrelépéseket megbocsájtani senkinek. Apám tönkretette a családunkat, az öcsém Édesanyám és az én életemet. Ennyit erröl...

Niki
Niki
 


Tetszik nekem is ez az " erzelmi ... kar" duma.
Meg az is amit belert Hablaty: aki nem tud rola annak nem faj.
Remelemm en is hogy meg kamasz az illeto , meg alakulhat
Névtelen
 


Félek hogy már nem kamasz, és sajna ennek a felfogásnak a kárát Hablaty párja fogja látni...
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 

 
 

Sziasztok.
Két gyermekünk van, még a házasságunk előtt megcsalt a férjem.Nagyon nehéz volt megbocsátani.Sosem felejtem el és rosszérzéssel tölt el, ha az esetre gondolok.Őszintén megbánta és több ilyen eset nem volt.Remélem nem is lesz.A futókalandot meg lehet bocsátani, de ha el akar menni, el kell engedni, ha vissza akar jönni, akkor visszajön, ha meg nem, akkor nekünk is jobb egyedül, így még lehet esélyünk jobbat találni.Szóban minden könnyű, tettben nehéz.Nekem minden elvemmel ellentmondott, hogy nem hagytam ott, most úgy látom jól döntöttem.Néha mérlegelni kell, mennyit ér és tudunk-e felejteni.Az ember egy buta teremtés, csak akkor értékeli a dolgokat, ha már nincsenek vagy úgy tűnik nem lesznek.Kívánom mindenkinek, hogy boldog kapcsolatban éljen és értékelje a szerelmét, a családját és az életét.
Névtelen
 


Hát én utálnám, ha idegen fény akárcsak hozzáérne a kardhoz, amely igaz nem az enyém, de normál esetben más egyed a tulajon kívül(esetleg orvoson kívül)fogdosná.Nekem fogadott hűséget és én sem játszom más "kardjával".Van aki sosem érik meg a házasságra, a Hablaty is ilyen lehet.Szerintem aki megházasodik vállalja a kimondott szóért a felelősséget, ha pedig nem tud hű maradni, akkor ne házasodjon meg.Sokan vannak, akik futó kalandokban élnek, nem kell mindenkinek házasnak lenni.
Névtelen
 


Teljesen egyetérte Névtelennel.
Lehet, hogy nagyon maradiak vagyunk???

Atiapuka
Atiapuka
 


Sziasztok!

Talán kapcsolódik a témához az én kérdésem: lehet egyszerre kettőt szeretni? Mi a véleményetek?
Nekem ilyen tapasztalatom volt. Férjnél vagyok és egyszer csak feltűnt egy régi szerelmem, nagyon nehéz hónapok voltak, semmiképpen nem akartam elhagyni a férjemet, de nagyon nagy hatással volt rám a másik is.
Érdeklődve várom a válaszokat!

Fatima
Fatima
 


Fatima!

Igen, van ilyen, ez velem is elofordult ill. meg most is folyamatban van. Aki kivulallokent nezi az ilyesmit az eliteli, de aki mar atelte az megerti. Es en megertelek.

Deb
Deb
 


Úristen lányok!

Ezzel én is így vagyok. Három éve tart ez a kettős élet. Egyik percben elítélem magam, de olyan jó utána.

Megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel sem egyedül.
Ugye mire jó a Babanet?

V.
V.
 


Sziasztok!

Csak szeretném a további félre értések elkerülése véget gyorsan tisztázni a név azonosságot,mert ma sokan telefonáltak az ismerőseim kőzül hogy nagyon jól leplezzük ezt a dolgot és nem értettem miről beszélnem Szóval én a chaton szoktam lenni de a 2név NEM 1ugyan azt az emberkét takarja!!

Fatima és Fatime NEM 1UGYAN AZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fatima: bocsi de muszály volt ezt a név témát itt gyorsan tisztázni mert nagyon sok ismerösöm van és nem akarok tőbb "olyan " telefont mert először nem is értetem miről beszélnek ,de mondták hogy én irtam itt
persze gyorsan tisztáztuk hogy ezt nem én irtam
Szóval bocsi,a gondodhoz viszont noncs mit mondanom . Minden jót kivánok Fatime

Én nem irtam ide mert szerencsére nekünk a "házzaságunkba nincs semmi gond!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv mindenkinek FATIME
Névtelen
 


Sziasztok!

Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül. Én is elítéltem magam, küzdöttem ellene, de nem ment.

Fatime!
Bocs, hogy kellemetlen helyzetet okoztam neked, tényleg nem ugyanaz a két név.

FatimA
FatimA
 


FatimA!

Abszolút meg tudlak érteni! És milyen érdekes, hogy az ember a két érzést abszolút külön tudja választani igaz? A férjedet sem szereted kevésbé, sőt, lehet hogy még sokkal jobban is. És sokkal könnyebb dolgokat elviselni. Szerintem nincs mit szégyellni a dolgot..

Berni
Berni
 


FatimA!

Köszi !!

Fatime
Névtelen
 


Berni!

Teljes mértékben egyetértek veled. Valóban mégjobban szerettem a férjem, és harmónikusabb lett a kapcsolatunk. Bár már én nem vagyok ebben a helyzetben, mert a férjem választás elé állított, és senkiért nem dúlnám fel a családot.

FatimA
FatimA
 


Ne aggodjatok! Én férfi létemre ugyanebben a cipőben járok! Néha iszonyatos lelkiismeretfurdalásom van néha meg nem.
Ja 28 éves vagyok és 12 éve ismerem a feleségemet!

NAGYON NAGYON jó hogy tuidni, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben.
Névtelen
 


Kedves férfi!

Persze, hogy nem vagy egyedül. Mi egy kicsit szabadabban élünk. Két gyerek után/mellett is most a férjem a haverokkal van. A jővő héten én leszek "szabad napos'. Kell ez is.
Amúgy irtó jó pasi a férjem és imádom. Semmit nem változott a 8 év alatt, azóta ismerem.

V.
V.
 


szisztok, rájöttem, hogy tudok nevet kreálni és így most már névvel írok.Örülök hogy Atiapuka is egyetértett velem.a fentiekhez annyit, hogy én még nem voltam ilyen helyzetbe, mármint, hogy kettőt szeretek vagy csak megingat egy másik férfi.Nem tudom mit reagálnék, de most és remélem sokáig, nem tudnék más férfit elképzelni a férjem helyett vagy mellett.Nem lehet könnyű két tűz között.
molnam
 


sziasztok!

Érdekes a téma, nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá. Szerencsés az az ember, aki addig kerül ilyen helyzetbe (2-t szeretni egyszerre), amíg nem mondja ki senkinek a boldogító igent. Én ilyennek mondhatom magam, és az említett szituációban megéltem a poklok poklát és a mennyországot egyaránt. Nem ítélek el senkit, hiszen senki sem tökéletes, másrészt nincs is jogunk ítélkezni egymás felett, mert nincs rá biztosíték, hogy amit ma elítélendőnek tartunk, nem fordul-e elő velünk évek, vagy akár hónapok múlva... A házasság komoly dolog, én legalábbis annak tartom, és úgy gondolom, hogy nem csak a párunknak fogadunk hűséget, de ez azt is jelenti, hogy bízunk önmagunkban, hogy képesek is leszünk betartani ezt az ígéretet, és ezért olykor akár áldozatot is hozunk. Lényeg a lényeg, hogy örülök, amiért volt szerencsém időben megtapasztalni a többek által leírt helyzetet, és így most férjes asszonyként tudatosan és határozottan próbálom magam távol tartani a számomra kísértést jelentő helyzetektől. Tudom, az élet még sok mindent hozhat, de próbálom szem előtt tartani, hogy nincs az a kaland, ami megérné, hogy kockáztassam a férjem és köztem levő kapcsolatot. Csak remélni tudom, hogy ő is hasonlóan gondolkodik...

csak még egy gondolat: mivel mindenkinek 1 élete van (tudom, erről is lehetne vitázni Kép), élje azt a legjobb belátása szerint, másokat lehetőség szerint nem megbántva, és a legtöbb boldogságot szerezve saját maga és a neki fontos emberek számára.
Névtelen
 


A helyzet akkor válik bonyolultabbá, amikor a nő férje, és a barátja is ismerik egymást és esetleg bármilyen kapcsolatban vannak. Pl. üzleti.
Na, ehhez mit szóltok?
Berni
 


Nálunk is ez a helyzet. Elég kínos! Főleg, ha egy együttlét után megyünk el közösen valahova. Mármint a baráttal volt a szex. Még forr a levegő...! De ott van az ő felesége is...
Névtelen
 


Lányok!
Legyetek hűségesek! Inkább a férjetekkel próbáljatok olyan életet élni otthon,hogy ne legyen unalmas.Nem szabad,hogy ellaposodjon a kapcsolat.Ha bármelyik fél félrelép,akkor abban a kapcsolatban gáz van.Akkor az már semmikép sem szerelem.Ha pedig menthetetlen a dolog,akkor be kell fejezni és utána belekezdeni egy újba.
Persze nem akarok papolni....csak egy válás előtt én is félreléptem párszor és ismerős a téma.A tiszta szerelmet kell keresni és nem kompromisszumokat."Egy életünk van" -persze. Ezért kell olyan kapcsolatot keresni,aki mellett nem kell egy másikat keresni.De ha már végleges a döntés,hogy mellette lesz az igazi,akkor már bűnös dolog félrelépni.De ugye az emberek gyarlók....
Elvált
 


Szia névtelen!
Hát nálunk az a helyzet, hogy a dolog azért nem működik, mert a "barátot" nagyon zavarja ez a helyzet. Folyton attól parázik, hogy mi lenne, ha kiderülne. Hogy kerülne a férjem szeme elé. Úgyhogy megcsalás még sehol...marad az apró ártatlan csók...Amikor egymás mellett vagyunk, forr a levegő. Aztán ha elválunk győz a lelkiismeretfurdalás. Egészen addig, amíg újra nem találkozunk...Hát elég szar helyzet. De nem tudok belőle szabadulni. És azt hiszem nem is akarok.
Berni
 


Szia Berni!
Kérdés: Te szeretelmes vagy abba a "barátba"?
Nekem úgy tűnik igen.Akkor viszont már nem szereted a régi társadat.Akkor,ha ezt belülről le tudod tisztázni,lépned kell hogy ne szenvedj.Mondd meg az igazat,hogy már nem érzed magad jól vele és hogy be szeretnéd fejezni vele.Már nem szereted.Azt ne mondd meg,hogy neked már van valakid.Hátha újra összejöttök,vagy ha nem,akkor előtted az élet.
Yogi
 


Elvált = Yogi
Yogi
 


Sziasztok, szerintem sincs értelme együtt élni valakivel, úgy hogy közben becsapod.Aki egy kicsit is tiszetli a párját, az nem képes hazudi neki. Egész más, ha még nem vagy házas, de ha kimondod az igent, akkor az valóban igen legyen, mert különben nem ér semmit.Az igent kimondani nem kizárólag hivatalosan lehet, hanem amikor lelkiekben elkötelezed magad.Nem hiszem, hogy szabad játszani más érzéseivel, csupán a vágyak miatt.Mindenkit ér kísértés és sokan a könnyebb utat választják és sodródnak az árral és csak a saját örömükre koncentrálnak.Megtartóztatni magunkat sokkal nehezebb, de ha szeretjük a férjünket/feleségünket, akkor meg kell tennünk érte.Én nem tudnék hazudni vkinek hosszú hónapokon keresztül, amit meg teszek azt el kell hogy vállaljam, mert így fair.Képzelje el fordítva, az aki megcsal, hogy érezné magát Ő, ha kiderülne, hogy a párja megcsalja? Akinek értékes a házassága és szerelmes a párjába, annak érdemes(szerintem) hűségesnek lenni.Ha nem ér annyit akkor meg minek együtt maradni.

Sziasztok
nyuszimama (nyuszimama)
 


Lenne egy kérdésem:
Ki mit ért megcsaláson?
1. kizárólag a sex
2. kizárólag ha másba szerelmes,de sex nenm volt még
3. ha mind a ketto fennáll

szerintem sokan az 1. pontot is annak tartják,pedig egyáltalán nem biztos hogy a pillanatnyi varázsnak engedo férj/feleség nem szereti a házastársát...
vélemény?
Névtelen
 


Ha szeretne akkor gondolna arra, hogy ez nem helyes, es nem fekudne le senki massal. Mert akkor erdekelne, hogy mennyire megbantja ezzel a tarsat. Vagyis annyira nem lehet mar szerelmes a hazastarsaba, ha massal lefekszik.
Névtelen
 


Én is engedtem és engedek is néha a varázsnak. Nő létemre! Nagyon élvezem a szexet mással. Jobb, mint a férjemmel. De semmi pénzért nem hagynám el.
Akármilyen furán hangzik szeretem.
Én több férfit is tudok egyszerre szeretni.
Névtelen
 


Sziasztok!

Nekem az a véleményem, hogy aki szereti a párját, az ne ...
Na de mindegy, inkább nem vitatkozom mert leveszítek a fejemet.

Pusssz!
Atiapuka
Atiapuka
 


Egyvélemény:

Nem mindenkinél egy embert jelent a szex és szerelem.Foleg férfiaknál nem, de itt van egy Hölgy is példaként.
Nálunk a gruppenben az az egyik legjobb, hogy tudjuk hogy a kedvesünk is nagyon élvezi és velünk élvezi a dolgot és nem külön... én is nagyon jót .... a másikkal, de a feleségem nagyon szeretem és soha nem fordulna meg a fejemben elhagyni..és o is ugyanezt mondja...
tehát nem itt kezdodik az a dolog, szerintem, hogy megcsaljuk a másikat, hanem ha lélekben se vagyunk vele együtt...ez az igazi probléma.
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Az én férjem nem menne bele a közös szex-be. De nekem több szexre, zsongásra van szükségem. Ő kevesebb, lassúbb szex-szel is beéri. Nekem több kell. Titokban megoldom! De szeretem a férjem!
Soha nem hagynám el.
Névtelen
 


Egyvélemény:

Igazából az a megítélésem,hogy nagyon sokan vágynak valami "másra" is, nem csak a megszokot "alszikagyerekvanegyfélóránk" típusú szexre.S ez természetes,vannak testi igényeink,melyeket vagy elnyomunk az agyunkkal, vagy nem. Persze valahol a középút a helyes, s nem hagyjuk tombolni a testi vágyaink, de nem is nyomjuk el a mélybe..
Ha valamit elnyomunk az elobb utóbb valahol máshol idovel a felszínre fog törni..s nem biztos
hogy úgy lesz a jobb..sot, biztos.
Névtelen
 


Sziasztok!

Érdekes dolgokat olvasok tõletek. Én nem vágyom ásra mint a férjemre. Ha már másra vágynék, akkor nagy gond lenne nálam. És azt hiszem nem tudnék vele tovább élni.
Egyébként is utálom a hazugságot. Még elképzelnem is rossz, hogy õ bízik bennem én meg mással hempergek, majd hazamegyek és úgy csinalok mintha semmi sem történt volna. Holott valahol megaláztam.
Mert õ bizik bennem meg vár haza, én meg mással hempoergek. Nem tudnék a szemábe nézni azt hiszem.
És nagyon remélem hogy õ is így van vele, mert kutyául érezném magam ha kiderülne hogy mással szórakozik, miközben nekem minden gondoloatom a babánk és õ, brrrrrr most belegondoltam. Na inkább nem is írok többet róla.
Elég züllött a mai világ, de végül is ha valakinek így jó az élete, engem nem zavar, csak a mienk legyen olyan amilyet elképzeltünk.

Barb
Névtelen
 


Barb(i)! Egyetértek veled és atiapuka veled is.Atiapuka, Már megfigyelétem, hogy sokban azonos a véleményünk.
Szóval azoknak akik a szexet nem tekintik megcsalásnak, azoknak azt üzenem, legyenek egyszer a másik oldalon.Milyen kapcsolat az ahol a nemi végyak erősebbek a hűségnél, ahol megengedett némi szex máshol?Bevallom számomra ez túlzás.Addig kell kamatyolni össze-vissza, amíg lehet, másnéven amíg nem kötötték be a fejdet vagy te nem kötötted be vkinek a fejét.Aki megházasodik tudja mit válallés gondolom tudja milyen a párja aszexben is és ha nem tetszik el kell válni.
Gyáva és gerinctelen dolognak tartom a hazudozok, hogy nekem jó legyen teoriát.Lehet, hogy sokan megharagszotok rám, azért amit írok, de ez a véleményem.Amit teszel vállad el.
Milyen kapcsolat az ahol becsapják a másikat, miylen szeretet az.A mgbecsülés az őszinteség a szeretet alapja.Tudja az aki megcsal, hogy más ember érzéseivel játszik.Hogy bármikor felrúghatja az életét.Esélyt sem ad a másiknak, hogy igyekezzen javítani a hibáin, mert ahol megcsalás cvan ott hiba is akad nem is egy.Mi van akkor, ha az illető is vágyik vki másra és "ti" meg áltatjátok a nagy szerelemmel és magatokhoz láncoljátok, pedig menne ő is, de van benne annyi emberség, hog hű marad, mert nem akar megbántani.
Nem vagyok prűd, és sok jóban benne vagyok, de kizárólg olyanban ami becsüleets és tiszta dolog és a férjemet és engem érint. ha szórakozni akartam megtettem azt addig amíg független voltam és ha elkötelezem magam akkor legyen igaz amit kimondok, mert én nemcsinálok a számból s...et.
Akit megbántottam attól elnézést.
Még vmi, az is az őszinteség jele, ha nyilatkoztok és vállajátok a neveteket vagy vmiféle becenevet, hogy tudjam ki mit ír.
molnam
 


Szia Molnam és Barbi!

Szivemböl beszéltetek.

Puszillak Benneteket!

Ui: Csak így tovább, soha ne változzatok meg! Így legyetek boldogok és adjatok boldogságot.

Atiapuka
Atiapuka
 


Egyvélemény:
(nekem ez a nevem,csak nem akarok regisztrálni,de mindíg ideírom,ha kell az emailcímem is)

A gondom ezzel van Milnam:
""Mi van akkor, ha az illető is vágyik vki másra és "ti" meg áltatjátok a nagy szerelemmel és magatokhoz láncoljátok, pedig menne ő is, de van benne annyi emberség, hog hű marad, mert nem akar megbántani.""
Akkor kérdem én most ki is csapja be a párját????
Mert itt mind a ketten becsapják a másikat!!!

Sajna a férfiak a vágyaikat nehezen tudják kontrolálni,pláne ha olyan vizuális ingereket "szenvednek" az utcán, mint manapság.
Nok!!!: ha a nagytöbbség a huséges párokat, férjeket szereti, akkor miért rakjátok ki bájaitokat az utcára?Miért öltözködtök úgy,hogy ha Rátoknéz egy férfiszem nehezen tudja megállni,hogy ne gondoljon arra????????
Névtelen
 


Én csak azt kérdezem, hogy hol marad a lelkiismeret?

Én úgy vagyok Vele, hogyha már valakinek hűséget fogadok akkor képtelen lennék hűtlen lenni Hozzá.
És nem a fogadalom miatt. Egyszerűen ez nálam lelkiismeret-kérdés.

Szerintem, aki nem így gondolkodik (nem ilyen maradi, földhöz ragadt mint én), az ne is menjen férjhez, ill. ne nősüljön meg.
De ez csak az én véleményem volt, tudom, hogy sok ellenséget szereztem most magamnak, de ez van.

Sziasztok!

Atiapuka
Atiapuka
 


Kedves Névtelen!

Azért, hogy erösödj lelkiekben és tapasztald meg, mennyire jó dolog, ha állati ösztöneid felett az emberi józan gondolkodás, az önmagadnak és másoknak tett ígéretek betartására érzett igény tud gyözni.
Nem hiszem, hogy a nök azért öltözködnének így, hogy minden pasinak "az" jusson az eszébe, de még ha így is lenne, szerintem is elvárható, hogy ha egyszer valamit megígérsz, tartsd is be. És az elég gyenge kifogás, hogy azért csalod meg a párod, mert minden nönek köldökig érö dekoltázsa van az utcán... A pasiknak meg kilóg a mellszörzete, mégse fekszem be mindegyik alá.

Puszi:

Dia
Dia
 


Egyvélemény:

Kedves Dia!
Én sem azt mondtam, hogy az összes sexypipinek nekiesek az utcán.
De ha egy vadító külsobe burkolt Hölgy akar valamit, azt nagyon gyakran el is éri.
Azt kell megérteni, hogy a férfiak agya nem úgy muködik, mint a noké (kivéve Atiapukát - bocsi)
A férfiak a vizuális ingerekre "gerjednek", míg a nok a lekli, szellemi, azaz belso ingerekre (valószínuleg ez lehet a gond a kilógó mellszörzetu pasikkal..) - s ebbol következoen teljesen más hozza lázba oket, mint a noket.
Minden a szituációtól függ!!!
Nyilván ha sétálok az utcán, nem kérdezem meg minden második dekoltázsos pipitol, hogy lefekszik e velem, de egy buli alkalmával szesztol mámorosan már lazább az ember...
S ezzel nem akarom azt mondani, hogy nincsenek kivételek, de ahogy én észrevettem férfitársaim körét a kivételek vannak kevesebben....

de egy kérdés Diahoz:_
akkor miért öltözködnek a nok így??? mert a passzentos naci olyan kényelmes? na ne mondd hogy csak a kényelem és praktikusság miatt...:-))))))))))
Névtelen
 


Kedves Egyvélemény!

Úgy érzem szavaidból, hogy szerinted a férfi nyugodtan és bátran félre..., hisz nem tehet róla mert külsö ingerekre gerjed és lázba jön. Ösztönösen csinálja mint az állatok. Önkontroll nuku. És ezt a nöknek el kell fogadni. Míg mi férfiak félreke...lünk, addíg otthon az asszonyaink fözzenek, vezessék a háztartást, vigyázzanak a gyerekre és persze meleg kajával várjanak. Na és mellette örüljenek, hogy az apuci milyen jól érezte magát. Hát én biztos egy kivételes-különleges agyú és érzö apuka vagyok- de nem értek egyet Veled.
"Sajna a férfiak a vágyaikat nehezen tudják kontrolálni,..." akiben annyi önkontroll sincs, hogy bizonyos mérték után ura legyen a helyzetnek és ne az ösztöne hajtsa, azt csak sajnálom. Sok házaspár haverom van, s ha a srácokkal meglátunk 1-1 "jó nöt", mi is megjegyezzük, hogy milyen jól néz ki. Persze, hogy gerjedünk, egyikünk sem Pinokkió, de ennyi, és egyiknek sem jutna eszébe, hogy megcsalja a feleségét. Tudod én elváltam, és egy kicsit kiábrándultam a nökböl, de ha ne adj isten újranösülök (bár már óvatosabb leszek), akkor is ez lesz a véleményem. Úgy érzem, hogy ha valakit igazán szeretsz, igenis ellen kell állni az esetleges kisértéseknek. Tudom ez szerinted baromság és én kivételes hapsi vagyok egyedi agytekervénnyel. De ne hidd, hogy az olyan hapsik vannak többségben mint Te!!! Ezt csak a média sugallja, hogy ez a menö.

Kösz, hogy végigolvastál!
Siess, húzz le 1-2 pohárkával "hisz szesztöl mámorosan már lazább az ember", utána szaladj ki az utcára, mert csak Téged várnak a "dekoltázsos pipik". Hisz Te menö férfi vagy!!!

Üdv Atiapuka
Atiapuka
 


Szia Egyvelemeny,

Hat azert az ugy nem teljesen igaz, hogy a nok nem gerjednek egy "sexy szoros mellkastol". En no letemre igenis megnezem a ferfiakat, sot, beindul az a bizonyos piszkos fantazia is. Csak eppen a fantazia megvalositasa megall attol a pillanattol, hogy elhatarozom, csaladom, tarsam lesz.
Az sajnos teny, hogy a ferfiassagot mostanaban azon merik le, hogy ki tud tobb, szokebb es fiatalabb mall-cicat felszedni es nem azon, hogy ki all ki a csaladjaert, ki becsuletes, kinek van tartasa... Talan majd ez is megvaltozik egyszer.

Udv,
Cipomama

Ja! Es szerintem a nok ket okbol oltoznek passzentos nacikba. Egy - ferfit fogni. Ketto - ferfit megtartani. (Eleg szomoru!! Persze azert vannak normalis ertekrenddel biro nok es ferfiak is. Pl. babanetesek)
Névtelen
 


Hello!
Ha én csinosan öltözködöm, azt magamért vagy páromért teszem. engem zavar ha egy férfi "úgy" néz meg, bár nem is öltözködöm annyira kihivóan. Szerintem szépen öltözködni, frissnek és ápoltnak lenni az hozzá tartozik az élethez.
A férfiak genetikailag vannak úgy kódolva, hogy megnézzenek egy nõt az utcán aki csinos. Ez n em feltétlen zavaró, ha nem feltünõen teszi és nem tesz hangosan megjegyzéseket. De a megcsalás nem az utcai nézegetésbõl lesz. Inkább munkahelyi vagy baráti körökben.
Azt meg figyeltétek, hogy a "3-dik" személy gyakran roszabb "minõség" mint a hivatalos társ?

Mellesleg mellettem jöhetnek mehetnek a bomba hapsik, mert nem érdekelnek, még megnézés szintjén sem, mert szeretem a férjem. Ha már nézegetni fogok akkor már nem uazok az érzéseim a férjem felé. Nálam ez így mûködik. A férfiaknál meg nem. De hát én nõ vagyok õk meg férfiak.
Ezért van és vesznek több nõi szex magazint, mint férfit.
Egyébként azt hiszem könyebb egy férfit megszerezni mint megtartani.

Barb.
Névtelen
 


Egyvélemény:

Attiapukának:Kedves tájékozatlan apuka!!!Már értem miért váltál el...Ezzel a mentalitással...
Egyébként még soha nem csaltam meg a feleségem, van egy pár akivel együtt gruppenezünk, s így sikerül kiélni mindenféle pozició, és elképzelés utáni vágyunkat!
""Siess, húzz le 1-2 pohárkával "hisz szesztöl mámorosan már lazább az ember", utána szaladj ki az utcára, mert csak Téged várnak a "dekoltázsos pipik". Hisz Te menö férfi vagy!!! ""
Az ilyen megjegyzés pedig érdekes, hisz magamról egyiket sem mondtam....akkor meg miért??????
és szó sem volt arról,hogy a férfiaknak szabad a noknek meg nem. Nem mondtam, hogy szabad akárkinek is!!!!!!!!!Légyszi olvass figyelmesebben.

Akárhogy is szépítjük egy pici top és egy miniszoknya akkor is szexre csábít, ha ezt nem valljuk be.S ha lélekben így "napi három novel szexelünk" az már valahol egyszer elo fog jönni.
Az, hogy a férfiak ennyire nofalók, következik a társadalmi normákból is. Noha régebben se voltak szent életuek, bizony az átlagos szüzességelvesztés inkább 20 éve felett volt, mint alatt (ma év17,5 az átlag!!!! borzasztóan alacsony). S ennek nem csak a férfiak az okai, hanem a nyíltabb, mondhatnám "sexcentrikusabb" világ...s ennek egyértelmu következménye az egyre több hütlenkedés, foleg férfiak között - mindennek a lényege, hogy nem a férfi faj az egyedüli gonosz, (persze ezzel most nem azt mondom, hogy vétlen !!!- figyelsz Atiapuka??) hanem a társadalom szerkezetébol, normáiból adódik ez a sajnálatos dolog........
na nem bonyolítom tovább...
üdv
Névtelen
 


Szia Atiapuka!
Már elég sok helyen láttam feltűnni a neved és ált.ban teljesen egyetértek Veled, ahogy most is.
Kedves Egyvélemény!
Szerintem nem lehet a társadalomra fogni, hogy a pasik miért "nőznek" annyit. Igaz, hogy túlzottan szexcentrikus a világ, ami nem túl jó, de egy felnőtt, felelősségteljesen gondolkodó ember önmaga választja meg az útját. Mindig voltak, akik a "könnyebb" életet választották, de szerencsére vannak "atiapukák" is. Mellesleg sok férfiismerősöm van, akik szerint inkább kiábrándító a sok cicababa, semmint "ágybacsábító".
Üdv:Katica
Névtelen
 


Ja szerencsére vannak atiapukák, akik (bocs atiapuka - nem bántani akarlak!!!!) már elváltak..........no comment!!!
Névtelen
 


Sziasztok! Végigolvastam a dolgokat, és úgy látom abszolút két párton vagyunk. És ez így van rendjén. Tökéletesen igazat adok atiapukának és a többieknek, mert IGAZUK van!
De én a másik oldalon vagyok. És jelenleg úgy érzem, hogy nekem is igazam van. Ezt foghatjuk genetikára, kevés önkontrollra, vagy akármire. Sosem fogom tudni megmagyarázni a másik oldalnak, hogy mitől vagyok az ellenkezők táborában....Mert nekik nem fontos, ami nekem igen. És habár számomra fontosak az ő érveik, mégis másként teszem a dolgom...ördögi kör.
De kérem, ha a szemetekben rossz, és ledér nő is vagyok, ne vessetek rám túl sok követ. Sosem tudhatni mi az ok, és az okozat....
Berni
 


Kedves Egyvélemény, meg Névtelen (szép nevetek van!)!

Ha ez megnyugtat Benneteket, akkor a válásomnak semmi köze sincs a leírtakhoz! Ha nem nyugtat meg, akkor sem!

Kedves Egyvélemény! Csak gruppenezzél nyugodtan, hisz Te teljes szivedből imádod a feleségeded és nem csalod meg!

Üdv Atiapuka
Atiapuka
 


Egyvélemény:

Kedves Atiapuka (neked is szép neved van...Kép))
Igen, teljes szívembol imádom a feleségem, s eszünkbe sincs elválni...ha el hiszed, ha nem....

Üdv
Névtelen
 


Kedves Mindenki!

Lassan át kellenne térnetek a dühongobe. Nem hiszem, hogy az lenne a cél, hogy egymást sértegessuk. Szerencsére mindannyian mások vagyunk és úgysem tudjuk egymást meggyozni, ha jól látom. De ettol még nem kell megsérteni a másik érzéseit! És szerintem vagyunk egy páran akik orulnek "atiapukáknak", mert én kihajítanám a férjem ha pl. gruppenpartira csábítana. Nem mintha nem lenne fantáziám, de számunkra kettesben is tud szárnyalni a fantázia. A szex pedig-minő konzervatív vagyok- számomra két egymást szerető ember testi kapcsolata, ahol nincs helye másnak. Ettől fuggetlenul én nem fogok rajtad gúnyolódni, mert ez rád és a feleségedre tartozik és ha a ti kapcsolatotok így teljes akkor így vagytok boldogok. Más meg másként.
Katica
 


proba
Emberke
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: