Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Rég voltam és látom, sajnos, újak is érkeztek....

Aithra!
Nagyon sajnálom!!! A lehető legrosszabbkor jött, bár ez semmikor sem jó! De úgy látom, nagyon erős csajszi vagy és becsüllek az erődért!!!! :wink:
És nem, nem szemétség azt kivánni nekik, amit most te érzel.... énis ezt kivántam és meg is mondtam a csajnak, kivánom, hogy élje át ugyanazt, amit én a terhesség alatt (a kétségek) és az újszülött mellett (éjszakai kimaradások, majd a megcsalás ténye) átéltem!! És tudod, a mai napig eszembe jut, hogy nagyon, de nagyon remélem, hogy visszakapja az élettől ő ezt, mert bár tagadta, de tudatosan csinálta.... kellett volna neki a férjem, csak közbeléptem és ahhoz már nem volt bátorsága, hogy harcoljon érte.... gyenge jellem... ahogy minden ilyen nő, aki képes egy várandóstól vagy egy pici babás anyukától elcsábitani a párját....

Manus!
Örülök, hogy egy pasi is itt van, annak kevésbé, amik történtek nálatok!!!
Ugyanolyan szemét dolog egy nőtől, hogy nem hallgatja meg a párját és inkább elmegy máshoz "sajnáltatni" magát, holott nincs igazság benne, ahogyan egy pasitól ugyanez....
És sajnos van olyan nő, akivel ugyanúgy nem lehet beszélni, mint a pasik ezen részével.... te görcsölsz, hogy megoldást találj a helyzetre, megbeszélnéd a gondokat, de ő erre nem hajlandó, inkább más karjába menekül a problémák elől..... no comment....

Liliom!
Örülök, hogy jókat olvasok rólatok! És nagyon szurkolok a baba születéséhez!!!! :) Mindenképpen irj néha, hogy vagytok!

Hettie!
A te férjedet nem értem.... ha ott maradt, miért nem változik legalább egy kicsit? Az érzéseidet megértem....
Ez az msn érdekes dolog.... mondjuk, nálunk ilyen nézelődés azért nincs, mert soha nem mentette egyikünk sem a beszélgetéseket... igy fel sem tünik.... én sem mentem, mert vannak olyan dolgok, amiket pl. a barátnőmmel beszélek, nem a férjemre tartozik.... és őt nem is érdekli... nem nézeget utána...

Nálunk egyébként minden rendben, bár a számitógép sajnos előttem áll a sorban.... :( célozgatok neki, de nem nagyon hatja meg... esténként ritka, hogy lefekszik mellém, nyomja inkább a játékokat éjszakába nyúlóan.... ez szarul esik... de nagyon.... mert nem hiszem, hogy fontosabb egy k...va játék, mint én, de úgy látszik, igen....
Ok, énis ülök a gép előtt, de pl. ilyenkor reggel, amikor ő még alszik vagy amikor dolgozik.... ha itthon van, eszembe nem jut órákra ideülni és helyette a gépet nyomkodni... nem tudom, hogy lehetne leszoktatni róla.... ha vkinek ötlete van, szivesen fogadom!

Megyek, mert Mukikám telerakta a pelust.... :)
Vendég
 


pumpóka

Nekem is ez a gond. Mindig ott ül, ha mondok valamit meg se hallja. A célozgatás nem elég! A férfiak nem képesek ezt átirni az agyukban, hanem konkrétan kell nekik megmondani sajnos. Menj oda valami csábitó fehérnemüben, stb. Hátha beválik. Ha férfi akkor nem fog ellenállni. Régebben én is vártam mikor jon be stb, nekem lett volna okom megcsalni nem neki.....

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Ma voltam a "régi otthonomban" ebédelni. Az exem főzött, és kérte, ha megyek, akkor a közös kutyinkat is vigyem magammal...jót ettünk, és teljesen semleges dolgokról beszélgettünk...olyan furcsa, távolságtartó volt az egész...nekem nagyon fájt közben a szívem...
Ugye most ott tartunk, hogy ő gondolkodik, hogy mit is akar...csak azt nem értem, hogy ő eközben tőlem mit vár...ha megkérdezem sem mondja el...én nem tudok ilyen helyzetben jópofizni...eléggé távolságtartó voltam/vagyok, hiszen jól megbántott, megsebezte a lelkemet és most rettentően óvatos vagyok...még azt sem kérdezte meg, hogy hogy vagyok én vagy a baba...bár erre korábban (egy hete, amikor szóvá is tettem, hogy miért nem kérdezi meg) az volt a válasz, hogy nem meri megkérdezni...én ezt tényleg nem értem....
Én már kezdek letenni arról, hogy ezt valaha is helyre tudjuk hozni...tudjátok ezzel a különéléssel csak azt éri el, hogy ha eddig nem is volt közöttünk távolság, na most majd lesz...
És én nem fogom hagyni, hogy ha a kicsi is meglesz, akkor hetente, két hetente így felkavarjon mindenkit, majd távozik egy-két óra után az ő jó kis nyugodt életébe....én meg utána ott maradok a zaklatott picivel meg a zaklatott kutyival, plusz az én lelkem is meghal ilyenkor egy kicsit...és persze ő lesz a legjobban megsértődve, mint itt az a jómadár, aki lemártírozta a párját...hát dögöljenek meg az ilyen férfiak, de tényleg! Fogalmuk sincs, hogy mit művelnek, mert önzőek és csak magukkal foglalkoznak...
Nem hittem volna, hogy egyszer idáig jutunk mi is...
:( :? :( :?

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 

 
 

pumpóka

....ez a számítógép dolog is megéri a pénzét...nálunk is ő állt az első helyen és én csak utána jöttem az esetek többségében...

Grrrrrr...miért kellettem akkor én ehhez? 8 évet vett el tőlem - és miután még gyereket is vállaltunk, most kihátrált mellőlem...fasza egy pasik ezek...és morognak, hogy a nők mennyire önállóak lettek és csodálkoznak, hogy lassan nem is kellenek már a "gyerekcsináláson" kívül a nőknek...ők maguk provokálják ki...tisztelet a kivételnek...mert azért még vannak, de egyre kevesebb...Vagy ezt most cask a haragom mondatja velem? Még az is lehet...

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Pumpóka!
Számítógépezés dettó ugyanígy megy nálunk is :( Játszik az egyik játékkal, utána a másikkal, aztán talán jövök én :roll:
Megoldás engem is érdekelne!!! (megbeszélést ne mondjátok, már rég nem működik)

Andi
m_andi
 
 


Aithra

teljesen jogos a felháborodásod. Hogyhogy elmentél ebédre hozzá? Ö hivott? Ez az egész nekem kicsit fura, ha ö hivott akkor szerintem nem vagy neki semleges. De ezt az érzést én is ismerem, hogy együtt vagyunk és mégis idegenek. Szivettépö dolog az biztos. Mi igy voltunk a balatonon 2 napot egy baráti párral, ez meg még tett rá egy lapáttal, ök együtt mi meg... és ök nem is tudtak az egészröl.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


hettie írta:Aithra

teljesen jogos a felháborodásod. Hogyhogy elmentél ebédre hozzá? Ö hivott? Ez az egész nekem kicsit fura, ha ö hivott akkor szerintem nem vagy neki semleges. De ezt az érzést én is ismerem, hogy együtt vagyunk és mégis idegenek. Szivettépö dolog az biztos. Mi igy voltunk a balatonon 2 napot egy baráti párral, ez meg még tett rá egy lapáttal, ök együtt mi meg... és ök nem is tudtak az egészröl.


ó, azért az sem lehetett semmi...én nem is értem a pasikat, de tényleg?!

Amúgy ő hívott még tegnap, de akkor dolgom volt, így ma mentem... én hülye mindig azt várom, hogy mond valamit. Már mindegy, hogy mit, csak hogy lezárjuk végre ezt az egész szemét helyzetet. De semmi :(
Jövő hét szombatra meg az ő rokonai által van egy ebédmeghívásunk...ők ugyan tudják, hogy mi a helyzet, de nagyon félek az egésztől...nem tudom, hogy mi lesz...
Miért ilyen bonyolult az élet...????? Nekem meg közeledik a nagy nap...hétfőn töltjük be a 34. hetet...és ő nem beszél, nem kérdez a babáról...
ma is kaptunk a szüleimmel tőle jó drága, márkás borokat ajándékba...állítólag még korábban rendelte nekünk...meg a vadi új telefonját ajánlgatta, hogy nekem adja, de mondjátok meg miért nem látja, hogy én sz@rok az anyagiakra és csak néhány jó szót szeretnék???? Mindig megkaptam mindent, vagy megkaphattam volna (ha engedem) amit pénzen meg lehet venni...de nekem nem ez kell...ő meg nem érti, hogy mi a bajom?????

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra!
Olvasva soraidat.... belegondoltam.... átéreztem amit érezhetsz....
:( nem tudom... de minden elismerésem a tiéd, ahogyan Liliomé is.... babával a pocakban ezt átélni.....
majd holnap irok bővebben.... párom nem lesz itthon... most is cigizik, mig én kicsit idejutottam....
Irok...

Vigyázz magadra!
Vendég
 


Aithra

Nem semmi ez az érzéketlenség, hogy nem kérdez semmit rólad vagy a babáról. Meg az is hogy nem mond semmit hogy mit akar. Nagyon nehéz lehet igy neked, de velem is igy volt a férjem, aztán jóra fordult mégis. Hátha ha meglátja a babáját. Tényleg fiu vagy lány lesz?
Ilyenkor fontos hogy melletted állnak a szülők, barátok, biztos segítenek neked.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


hettie írta:Aithra

Nem semmi ez az érzéketlenség, hogy nem kérdez semmit rólad vagy a babáról. Meg az is hogy nem mond semmit hogy mit akar. Nagyon nehéz lehet igy neked, de velem is igy volt a férjem, aztán jóra fordult mégis. Hátha ha meglátja a babáját. Tényleg fiu vagy lány lesz?
Ilyenkor fontos hogy melletted állnak a szülők, barátok, biztos segítenek neked.



kisfiam lesz :lol: Komolyan mondom csak ő tartja bennem a lelket. Na jó, nem csak ő. csodálatos családom van. A barátaim is nagyon odafigyelnek rám, meg a megbolondult párom szülei és testvérei is sokat hívnak. Úgyhogy egy szavam sem lehet rájuk. Sok ember járt már hasonlóan mint én, és ha nincs ilyen hátterük, hát nem is tudom, hogy ők hogyan tudták túlélni. Úgyhogy én igyekszem nem panaszkodni. Majd alakul valahogy...

Viszont a nagymamám külön jófej volt...nem gondoltam volna. Azt tudni kell róla, hogy rettentően nagy szája van, ami a szívén az a száján és nem szokta érdekelni, hogy esetleg belegázol a másik érzéseibe. Ezért is féltem elmesélni neki, hogy mi történt...de aztán csak előálltam a dologgal...erre rám nézett...elmosolyodott és csak annyit mondott, hogy én erre most mit mondhatnék, amikor én magam is 4-szer mentem férjhez, majd végül egyedül neveltem fel a gyerekeimet...hát komolyan mondom akkora cuppanós puszit adtam neki, hogy cssk na. Sőt, anno, az apukám (az ő anyukája a nagyim, akiről, most írtam) megcsalta az anyukámat, amit az anyukám mesélt el a nagyimnak...erre ő annyit mondott a saját fiának, hogy azt azért tudnia kell, hogy ha ezek után otthonról kidobják, akkor hozzá ne merjen menni...ezek után nekem most azt mondta, hogy ha az anyukám esetleg mégis ki akarna dobni, akkor csak menjek hozzá...majd kidobálunk mindent a kisszobából és ott lesz helyünk a kicsivel...úgyhogy imádnivalóak a családtagjaim, de tényleg :D :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


hettie írta:Aithra

Nem semmi ez az érzéketlenség, hogy nem kérdez semmit rólad vagy a babáról. Meg az is hogy nem mond semmit hogy mit akar. Nagyon nehéz lehet igy neked, de velem is igy volt a férjem, aztán jóra fordult mégis. Hátha ha meglátja a babáját. Tényleg fiu vagy lány lesz?
Ilyenkor fontos hogy melletted állnak a szülők, barátok, biztos segítenek neked.


és nálatok mennyi idő után állt "helyre" a családi életetek?
Engem mindenki azzal biztat, hogy ha meglesz a picúr, majd meglátom, hogy megjön az esze a jóembernek...hűááát, én most ezt nem nagyon hiszem...

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Valahogy junius elején vallta be, és julius végére megjött az esze. szoval olyan 1,5 hónap volt, de ez nem jelenti azt hogy nálatok is ennyi lesz, lehet hogy több. Csak az a lényeg jöjjön meg az esze.
Jófej a nagymamád. Nekem anyós ilyen. Mi sokat beszégettünk anno. Aztán ő is mondta hogy tegyem féltékennyé, stb. Meg hagy lássa csak hogy beszélgetek mással is, ugy kell neki. Ezt mondta, ez nagyon tetszett.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Eddig azért nem jelentkeztem, mert nov. 18-án megszületett a kisbabánk. Azóta nagycsaládosok lettünk, szokogatjuk az ötös létszámot. Nagy a boldogság, új életet kezdtünk. :) A pici nyugis természetű, egészséges, úgy tűnik, nem viselték meg az elmúlt hónapok eseményei.

Látom, megint bővült a tábor. :(

Számítógépezéshez: az én férjem is sokat gépezett esténként, de ő nem játszott, hanem dolgozott, e-mailezett. Azért hozta haza a munkát, hogy velünk legyen, de igazából nem volt velünk.
Most megkövetelem a minőségi időt, úh a lehető leggyorsabban elvégzi a munkát a gépen. Itthon pedig nagyon sokat segít. :)

Aithra: valóban, ha megszületik egy pici, minden megváltozik körülötte. Én most megint tapasztalom, pedig ő már a harmadik baba.
*liliom*
 
 


Liliom

Gratulálok a picihez!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Liliom, gratulálok a pici babához! Sok boldogságot kívánok mind az ötötöknek! :D

Andi
m_andi
 
 


Köszönöm a jókívánságokat! :)
Mindenkinek szép napot!
*liliom*
 
 


*liliom* írta:Köszönöm a jókívánságokat! :)
Mindenkinek szép napot!


én is nagyon nagyon gratulálok a kicsi babádhoz! :D

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Na működik az MSN dolog??
manus
 
 


manus

Még nem próbáltam, de azóta már megemlitettem a dolgot hogy észrevettem a nyomulást. AZt mondta hogy ő nem. Aztán beszéltem a lánnyal is, azt mondja esze ágában sincs, hát remélem is. De azért a szemem rajtuk tartom. De az msn-es dolgot majd kipróbálom, mert gyanus nekem ez a nagy titkolózás, hogy már el sem menti őket.
Veled mi ujság?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok. Sajnos nálunk nem nagyon változik a helyzet.
Ma volt egy ebédmeghívásunk a (ex???)párom unokatestvére és párja által, akik tudják, hogy mi van most közöttünk, de én nem mentem el. A párom meg nem érti, hogy nekem mi a gondom ezzel az egésszel?
Hogy lehet valaki ennyire fafejű? Azt hiszi, hogy az úgy rendben van, hogy hétvégén találkozunk és hétközben meg nem kell velünk foglalkoznia és úgy teszünk kifelé, mintha békében lennénk egymással... Ráadásul úgy felkavar ezekkel a semleges találkozásokkal, hogy utána napokig nem tudok aludni és sírok....hát nekem ez nem kell!!! Vagy én vagyok a hülye, hogy szeretnék végre egy döntést? Alig 4 hét és megszületik a kisfiunk, amit együtt akartunk és ő úgy tesz, mintha baromira rendben lenne minden. És majd ő lesz a legjobban felháborodva, ha szülés után meg nem engedem a gyereke közelébe!
Nem is tudom, hogy miben reménykedem még....talán ahogy telik az idő...már semmiben...
:( :( :(

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Szerintem nagyon jól tetted azt hogy nem mentél el. Mert ha elmész akkor ugy rángat ahogy ő akarja, és azt hiszi hogy ez neked is jó, mármint hogy egy héten egyszer találkoztok. Ezzel legalább felhívtad a figyelmét hogy neked ez így nem jó. Így talán majd gondolkodóba esik, hogy hoppá ez igy nem lesz jó, és lehet hogy észreveszi hogy így elveszíti azokat akiket szeret. Másrészről neked sem jó hogy felzaklatod magad. Nem vagy hülye hogy szeretnél egy döntést, ez teljesen normális, és ezt jobb lenne ha ő is tudná, mond meg neki hogy ideje van hogy döntsön, mert ez neked igy nem jó.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért, én a babanetes Kistarcsa – Flór Ferenc Kórház topikba írogatok, van egy 20 hónapos kisfiam, Márk, és szeretném a segítségeteket kérni!
A szakdolgozatomat egyedülálló anyák nevelési stílusának vizsgálatából írom, és ehhez szeretném a segítségeteket kérni. 3 kérdőív kitöltéséről lenne szó, ami tudom, nem kevés, de nagyon hálás lennék érte. Aki kitölti a kérdőívet, és érdekli a téma, szívesen elküldöm a kutatásom eredményeit, amint elkészülök a szakdolgozattal.

A kérdőívcsomag innen letölthető:
http://www.sendspace.com/file/cejrie

A válaszokat a szantre@index.hu email címre várom.


Segítségeteket hálásan köszönöm!
Üdv: Szántai Réka

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Aithra

Mi újság veled?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia hettie!

Köszönöm szépen érdeklődésed.
Sajnos a helyzetünk változatlan...mármint ami a családegyesítést jelenti.
Ráadásul nagyon nagyon fáj a lelkemnek, hogy nem áll mellettem az, akiben én eddig vakon hittem. DE most már látom, hogy én voltam a hülye...miért van az, hogy azt hagyják cserben, aki tényleg szeret? Utána meg azt hallgatom a férfiaktól, hogy micsoda szemét nők vannak? JAh, kérem szépen, a "jó" az nem kell...az természetes, hogy kéznél van...kell helyette egy olyan ribi, aki képes belemászni egy család életébe...na, mindegy...jól kidühöngtem magam...
Tudod, ahogy közeledik a szülés időpontja (36. hetet töltöm ma) egyre jobban félek, és nem segít ezen az sem, hogy eredetileg úgy terveztük, hogy mellettem fog állni a párom(exem vagy mit tudom én már hogy nevezzem őt?) Nagyon cserbenhagyottnak érzem magam....
De azért megvagyunk még. Nincs más baj szerencsére...Szépen berendezkedtünk anyukámnál, egész jól megcsinálunk a helyünket a hétvégén. Összeraktam a kórházi cuccokat, úgyhogy már csak a babót várjuk. :)

És te hogy vagy? Hogy telt a hétvége?

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


szantre írta:A szakdolgozatomat egyedülálló anyák nevelési stílusának vizsgálatából írom


Ez kemény téma... Én személy szerint kíváncsi volnék az eredményre, de férfiként nem tudnék adatlapot kitölteni neked :)
Amúgy milyen tanodában lehet ilyen szakdolit írni?
manus
 
 


hettie írta:manus

Veled mi ujság?


Fejjel tolom a csillét. A szokásosnál nagyobb évvégi hajtás. Látom nálatok nem javul a helyzet. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy jobb lenne neked nélküle. Vagy ha sajnálod a gyereket, akkor a saját magad szórakoztatására keresnék egy "mellékállást"...
manus
 
 


Aithra

Hát igen, ezt én sem értem, a rendes az nem kell csak a szarházi szétrobbantom a családot, meg megfertőzöm a nyavalyámmal ribik vannak. Sok kitartást Neked. Reméljük ha a baba meglesz változni fog a helyzet.

Manus
Mellékállás van, egyiptomi, hol Egyiptomban, hol Dubaiban, hol SZaud arábiában, és remélem hamarosan meg is látogat legalábbis így beszéltük. Csak ne lenne olyan messze. Környéken meg nincs pasi mert sajnos nemigen járok ugy sehova, de jó lenne az egyetemre beíratkozni, vagy valami munkahely....akkor lennének mint annakidején... hajjaj. Volt hogy egy buliban 4-en is nyomultak, egyik évfolyamtársam meg is kérdezte az egyik pasitól hogy te is beállsz a sorba? :lol: Azt mondta hogy igen :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


hettie írta:Aithra


Mellékállás van, egyiptomi, hol Egyiptomban, hol Dubaiban, hol SZaud arábiában, és remélem hamarosan meg is látogat legalábbis így beszéltük. Csak ne lenne olyan messze. Környéken meg nincs pasi mert sajnos nemigen járok ugy sehova, de jó lenne az egyetemre beíratkozni, vagy valami munkahely....akkor lennének mint annakidején... hajjaj. Volt hogy egy buliban 4-en is nyomultak, egyik évfolyamtársam meg is kérdezte az egyik pasitól hogy te is beállsz a sorba? :lol: Azt mondta hogy igen :lol:



őőőőő huha, látom azért téged sem kell nagyon félteni :):):)
Amúgy meg nem fontos nagyon járogatni ide-oda, mikor egy kifejezetten jó lehetőség az internet...
bogarászol az közösségi lapokon egy két pofás komment a fickó képeihez, aztán máris ott a kezdeményezés :) vannak, akik kifejezetten anyukákra hajtanak... :)
manus
 
 


Sziasztok!
Tegnap néztem meg a Sex és New York mozifilmet... abban is megcsalás. Majdnem minden filmben ez van. Vagy csak én látom így? :(
Kicsit depressziós hangulatom van ebben a szörnyű időben.

Aithra! Mi a helyzet? Mennyi van még szülésig?

Hettie! MSN-t próbáltad?
*liliom*
 
 


liliom

Igen sajnos ma ez a divat. Mert milyen jó poén.... csak a másik félnek nem az.
Még nem próbáltam az msn-t, nem tudom, de lehet hogy észrevenné, mert mindig ott matat. Azt láttam csak a telefonban hogy 4-én hívogatták egymást, de hogy minek.... nem tudom.

Manus

Még nem találkoztam amugy a pasival, nem tudom majd mikor jön össze, majd kiderül.

Mindenki: Mi ujság?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk, de már lassan tényleg a célegyenesben! :D
Ma töltöm a 37. hetet...kicsit már nehezen bírom magamat, de azért minden ok. Remélem a babó egészségesen megszületik és minden rendben....kezdek izgulni.... :oops: :)

A párommal a helyzet sajnos változatlan... :(

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Hölgyeim,

Kellemes Karácsonyt És BÚÉK!

Január 5-ig biztosan lehúzom a rolót :D
manus
 
 


Szia Aithra!

Ebben a cipőben jártam pont egy évvel ezelőtt. Csak én már a második babát vártam. Nálunk úgy alakult(de már biztos olvastad), hogy nem minket választott. Tudom, hogy nem lehet - mert én is reménykedtem végig - de ne várj túl sokat. Egy gyermek nem hozza vissza azt a pasit, aki el akar menni. Hiába van lelkiismeret furdalása, nem számít. Fő az új élet.
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked, és persze azt, ha tényleg akarod, hogy béküljetek ki.

Mi vagyunk. A gyerekek hol betegen, hol jobban. Én hol bőgök, hol úgy érzem, azért még van remény, mármint új életet kezdeni. Marhán megviselnek az incidensek az exel.
A legutolsó kirohanás, hogy elpereli a gyerekeket. Kész röhej, pont ő, aki elhagyta a picit 5 hetesen a nagyot 3 évesen. Aztán persze jött a bocsánatkérés, hogy egy kicsit!!! elszállt az agya. Megkaptam a jótanácsot is tőle, ha mindent szarnak is érzek, nézzek rá a két kópé gyerekre és ők vidítsanak fel, mert ő még nem látott két ennyire jófej kissrácot. És innentől próbáljunk meg a legjobb tudásunk szerint élni :shock:
Igazából a hátam közepére sem kívánom az ünnepeket. :( Annyira rohadtul unom ezt az egész életet....
Befelyezem, mert a végén mindenkit letargiába kergetek itt.

Üdv
Szépjövő (ami már igazán eljöhetne)
szépjövõ
 
 


Igen elolvastam az egész topicot anno, amikor írtam. Sajnálom, hogy te is átélted/átéled ezt.
Sok reményt én sem fűzök a helyzetünk rendbetételéhez...főleg, mert engem is megviselnek még a vele való telefonos beszélgetések vagy találkozások is. Mondtam is neki, hogy ha meglesz a pici ne számítson semmi jóra. Lehet, hogy most szemétnek fogok tűnni, de most még tartom magam, mert ugye a babó miatt nem akadhatok ki, de ha megszületik, akkor én fogok véget vetni az egésznek. Ő az én babám lesz, tetszik, nem tetszik neki, mert ő paterolt ki minket az életéből, nem állt mellettem a legnehezebb időszakban, ezek után nem tudom, hogy ő mit akar még?! A baba az én kicsim lesz én neki nem esz helye az életünkben, mert azt nem hagyom, hogy az életünket, hetente, kéthetente felkavarja.
Aztán majd megpróbálok tovább lépni, ami 9 év után nem könnyű és keresek egy kedves embert, aki apja lesz a fiamnak.

Tudom, hogy nem könnyű, sőt...borzalmas érzés az ilyen helyzet, de hidd el, túl fogod "élni" az ünnepeket, sőt, gondolj arra, hogy egy ilyen "mocsok" nem fogja elrontani ezeket a napokat. Az élet is tud szép lenni, de csak úgy nem hullik az ölünkbe majd a boldogság. Ezt már megtanultam. Nekünk is tennünk érte. SZóval fel a fejjel, és tessék elkezdeni pozitívan gondolkodni. Van két szép, szuper gyereked. Éltek, egészségesek vagytok, a többi meg majd jön, hidd el.
Én mindenesetre szorítok, hogy mindenki, aki ilyen helyzetbe került a "kedves" párja miatt, megtalálja a boldogságot!

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


manus írta:Hölgyeim,

Kellemes Karácsonyt És BÚÉK!

Január 5-ig biztosan lehúzom a rolót :D



Neked is nagyon boldog ünnepeket kívánok! Akkor jövőre "találkozunk"! :D :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Boldog karácsonyt mindenkinek, és remélem, mindenkinek jobban alakul majd a 2009es év és beteljesülnek az álmai, vágyai :D

Andi
m_andi
 
 


Minden topiktársnak szeretnék nagyon boldog, nyugodt karácsonyt kivánni!!!

Kép
Vendég
 


Boldog Karácsonyt mindenkinek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Mi is szeretnénk Áron babával együtt nagyon boldog Karácsonyt és az idei évnél sokkal jobb és szerencsésebb új évet kívánni! :D

Szorítsatok értünk majd egy kicsit, mert úgy tűnik a kisfiam nem fordult meg és császárral fogják világra segíteni. Ha már így alakult, akkor szeretném ha az idei évet kihúznánk egyben, és akkor az újév első napjaiban fogunk "szülni".

Még egyszer nagyon békés ünnepeket!

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Szorítok neked! Nemsokára kezedben tarthatod a kisfiad :lol:


Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Túl van mindenki az ünnepeken? Remélem mindenkinek jobb lesz az idei éve és a továbbiak, mint az elmúlt/ak.
Már nagyon vártam, hogy vége legyen. ...

Aithra
már célegyenesben!!!
Van nálatok valami újság?

Nálunk semmi. Ex még mindig ott tart, hogy az ő álmai mentek tönkre és ezért csak ő a hibás. Nem bírja megérteni, hogy nem akarok a lelkiszemetesládája lenni. brrr. :evil:

Sziasztok
Sz.
szépjövõ
 
 


Sziasztok!

Egyenlőre még egyben vagyunk. :lol:
Exemmel kapcsolatban változás nincsen...hívogat rendszeresen, hogy hogy vagyunk, de ezen kívül semmi...kíváncsi leszek, mi változik, ha meglesz a kicsi?!

Holnap megyek ctg-re, aztán ha nincs semmi "akció", akkor hétfőn meg irány a kórház. :oops:

Ja, és persze mindőtöknek tiszta szívemből nagyon boldog, szerencsés és sikeres új évet kívánok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Sziasztok!

Én is sokkal boldogabb új évet kívánok mindenkinek. :)

Aithra: kitartás! Majd jelentkezz, ha megszületett a pici, hogy lett-e vmi változás.

Nálunk eléggé vegyesen teltek a napok. Karácsony előtt eléggé feszült, lehangolt voltam. Aztán az ünnepek egész jól teltek. Pár napja megint feszült és bizalmatlan vagyok (nézegetem a telefonját), de most nem tudok erről beszélni vele. A gondolataim meg állandóan a régi események körül forognak, nem tudom elterelni. Szinte mindenről az jut eszembe, és még mindig nagyon-nagyon fáj. Amíg el nem költözünk innen, reménytelen, hogy akár rövid időre is megfeledkezzek erről az egészről. :( A költözés is most reménytelennek tűnik.

Szóval így indul most nálam az újév. Innen csak felfelé ívelhet. Remélem. :)
*liliom*
 
 


Aithra

Majd Írj és tegyél fel képet a piciről. Szorítok neked!

Én is remélem jobb lesz ez az év mint a tavalyi, remélem már lesz munkám is...

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Először is én is sokkal boldogabb új évet kívánok mindenkinek!

Mint látom bővítem a terhesség alatt megcsaltak táborát. Engem is a férjem a terhességem utolsó hónapjaiban csalt meg, csak jól tudta álcázni, hiába éreztem hogy valami gond van és kérdeztem rá, nem mondott semmit. Aztán eljött a nagy nap és megszületett az édes kisfiam és még mindig éreztem hogy a férjem és köztem nincs rendben minden. Rá is kérdeztem, de semmi, aztán betöltötte kicsikém az első hónapját és akkor megmondta, de én akkor már valahol tudtam a lelkem legmélyén. Aztán elköltözött pedig én szerettem volna rendbe hozni, járjunk el párterápiára, meghasonlók. De hajthatatlan volt és a szeretőjéhez költözött én meg a szüleimhez vidékre. Azóta eltelt másfél hónap ezalatt naponta beszéltünk és érdeklődött a kicsiről kétszer meg is látogatott minket, amit én nagyon rosszul éltem meg. Most eljutott arra a pontra hogy nagyon hiányzunk neki és talán szeretne visszajönni hozzánk.
Tudom hogy hülyeség, de nekem nagyon hiányzik és szeretném ha visszajönne, de akkor hogyan tovább?
És meddig akar még gondolkodni és főleg min?
A fájdalmam mellett is szeretném ha újra kezdhetnénk. Ez szerintetek normális?
ritti
 
 


Szia Ritti

Teljesen normális ha szeretnéd visszakapni, ha tényleg meg tudsz neki bocsájtani. Nekem jobban titkolta a dolgot, 2 évig hazudott nekem, előtte meg azt mondta ő nem tudná megtenni, meg hogy nem tudna a szemembe nézni.....csak férfinak ne higyjen az ember. Szerintem az egy szemétláda aki megcsalja a terhes feleségét, nem tudom mit képzel az ilyen ember.... Na mindegy tudnék még szebbet is mondani. De végülis ugy döntött hogy itt marad velünk. Ugyanis engem 3x csalt meg, de ugy hogy én nem tudtam egyikről sem, minden évben mással, és az utolsónál vallotta be az összset. Ha külön vallotta volna be akkor már nem lenne itt....ugyhogy nagyon jól tudta hogy mit csinál azzal ha egyszerre vallja be.
Én mondjuk már nem tudok ugy megbízni benne mint előtte, de más férfiban sem tudnék, ezért is nem kell más. Minek keressek egy másik szart, legalább ő a gyerek apja. Ha tehetném akkor soha nem mennék férjhez, gyerekem meg anélkül is lehetne... szóval mindig utólag okos az ember. Csak az a baj ezzel az egésszel hogy ezek az emberek kényük kedvük szerint megtehetnek bármit, mi meg szívjunk vele. Megcsinálják a gyereket, aztán mennek tovább, semmi felelősség nincs bennük. Lehet hogy valakit ez ébreszt rá arra hogy hát mégis csak a feleségemre meg a gyerekemre van szükségem, de van akit nem hat meg ez sem. Na az aki erre rájön-mármint arra hogy inkább a család-abból lehet hogy még jobb ember, férj is lesz, mintha nem történt volna meg a dolog. Szóval valamikor még jót is tesz egy kapcsolatnak. Legyen nálatok is így!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia Ritti!

Ezt anno hasonló kérdésemre rjuli írta, pár hónappal ezelőtt.

"hát, ebben csak az a nem süti, hogy, ha télleg titeket akar, akkor azt mondja, h szakított a csajjal, mert nem jelent neki semmit. ne azért szakítson vele, mert te visszafogadod, mert ez azt jelenti, h nem közömbös a másik nő iránt, csak mérlegelt. ha télleg szívből vágyna rád, rátok, akkor képtelen lenne a másikkal lenni. így egy kicsit úgy tűnik, mint, aki nem biztos a dolgában, nem egyértelműen a nagy őt találta meg, de irántad sem megingathatatlanok az érzései. én-ha egyáltalán fontolóra venném- csak azzal a feltétellel, ha előbb lezárja a másik sztorit, és, ha még mindig jönni akar, akkor el lehet gondolkodni rajta. de egy gyerek nem átjáróház. egyszer el lehet neki magyarázni, h anya meg apa már nem jönnek ki jól, de a bizonytalanságot nem tűrik jól."
Mi azóta újra szétmentünk. Azt kívánom, ne úgy történjen, ahogy nálunk, ha kibékültök!!
Nem semmi a Te férjed sem :(

Szépjövő
szépjövõ
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnálattal látom, hogy ritti is átélte azt, amit mi. Annyira haragszom ilyenkor...meg kéne ruházni mindegyiket, amelyik erre vetemedik. Ááááá, és az a legrosszabb, hogy én is szeretem a páromat (pedig azt sem tudom, hogy az-e még), ő meg köszöni szépen marha jól elvan.

Ja, a picúrunk 2009.01.05-én 10:12 kor megszületett. Apuka ott volt és jött minden nap a kórházba. Anyukám sugallatára még egy gyönyörű aranyláncot is kaptam a kismanó születésére, de a helyzetünkön nem gondolkodik és nem is akar egyenlőre változtatni.
Én meg szenvedek, mert szeretem ez a "szemetet". Remélem egyszer majd enyhül ez az érzés, de hogy fogok-e tudni bízni másban, abban kételkedem.

Most a kismanó tölti ki a napjaimat...az apuka jön elég gyakran és imádja a kicsit, de szörnyű azt megélni, hogy azon gondolkodom, hogy szeretett-e egyáltalán az elmúlt 9 évben, amit együtt töltöttünk?! Ma ezen el is sírtam magam. És bevallom, a szívem mélyén nagyon haragszom rá azért, amit a lelkemmel, szívemmel tett. Ő nem bírja nézni, ahogy sírok...közben ő a fájdalmam okozója. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...olyan igazságtalan az élet.

A kismanóm viszont gyönyörű és imádom. Nem adnám semmiért, és ha másért nem, hát őérte viselem a szívem terheit és örülök, hogy ő van nekem.

Ritti, én teljesen átérzem, hogy szeretnéd újrakezdeni. Én is azt szeretném, de a másik fél nálunk sem akarja. Nagyon fáj, hogy meg sem akarta próbálni...És én normálisnak is tartom, hogy így szeretéd. Nem lesz könnyű, mert a gyanú árnyéka már mindig rá fog vetülni...így ez neked lesz nehezebb...amúgy meg az anyukám azt mondta, hogy egy kapcsolat annyit bír általában, amennyit a nő elbír. SZóval úgyis minden rajtad múlik.
Én szívemből kívánom, hogy sikerüljön. Legalább nektek, hogy lássam, van remény.
:)

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Gratulálok! :lol: Írj valamit róla, milyen volt a szülés, mekkora a babó, stb. És tegyél képet!!!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Köszönöm szépen a gratulációt!

A minimanóm 3740 grammal és 57 cm-vel született...szép megtermett legény (mint az apukája), és a száját leszámítva nagyon apukás.

Azt írtam korábban, hogy császárunk lesz...hááát, maga a műtét, meg az érzéstelenítés az rendben volt, a helyzetet kicsit kellemetlennek találtam....rossz volt, hogy meztelenül, egy szál semmiben fektettek fel a kocsira amin a műtőbe vittek, majd ott megint meztelenül kellett átmásznom a műtőasztalra. Persze a dokik és a többi ott lévő ember nagyon rendes volt...csak nekem volt fura a helyzet.
A Lábadozás a műtét után és miután kiment az érzéstelenítő hatása...na az nem volt egyszerű...de ott volt az anyukám, meg a párom is végig, úgyhogy az azért sokat segített...aztán a szobatársaim is tüneményesek voltak, úgyhogy összességében egyáltalán nem volt olyan rossz. :)
De most azért nem kezdeném újra. :) :) :)

Áron baba kezdettől fogva velem volt, ez nagyon jó az Istvánban...főleg, hogy a szopizás nem is nagyon ment kezdetben...pontosabban nekem nem ment, mert a kicsi az nagyon érezte, hogy mi a dolga. :)
Most meg már itthon vagyunk és szokjuk egymást.

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: