Új privát üzeneted érkezett!

Vica, te olyan nemnormális vagy KépKépKép. Én is imádom a reggeli, illetve az éjszakai akciókat. Olyan jó mikor kint alszunk a telken, mindig felkelünk az első kakaskukorékolásra. Akkor még sötét van. Már egy csomó mindent kipróbáltunk de csak egy jó kis mozgás után tudunk visszaaludni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nálunk reggel valahogy nem jön össze. Kép De délután és este annál inkább. Kép
moliandika
 
 


Andi, nálunk is csak hétvégén, és inkább délelőttnek mondanám Kép. Nálatok mi a zavaró tényező?

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Hát azt igazán nem lehet megfogalmazni. A pasimnak olyankor sosem áll. De ez mindig reggel van, úgyhogy nem tudom, mi a baj. Pedig ő is szokta akarni, csak a kukac nem.
moliandika
 
 


Ez tök érdekes. Pedig mindig azt mondják, hogy a pasik reggel kívánósak a nők meg este. Látom elég fiatal vagy még. A párod mennyi idős? Külön laktok kettesben?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Külön lakunk, mert én még csak idén fogok érettségizni. Mindenki a saját szüleinél. A pasim 22, ő már dolgozik. Így elég keveset vagyunk együtt. Kép
moliandika
 
 


Jajj, de nem irigyellek ezért. Nagyon nem szerettem ezt az állapotot. Szerintem sokban beleszól, ha az ember a szüleivel lakik. A mi szexuális életünk is változatosabb volt míg külön laktunk.
Különben azon gondolkodtam, hogy mi pont a másik véglet vagyunk. Az én férjemnek, csak néhány másodpercig kell simogatnom a hasát, mellkasát, és máris áll, mégha álmos, vagy nem kívánós is Kép.

Lányok, mondjátok meg nekem, hogy szerintetek normális e, hogy én iszonyatosan kívánós vagyok ebben a hónapban, de igazából nem szeretkezni akarok, hanem azt hogy "használjanak". Fúúúú, ez elég ronda szó, de nem tudom máshogy mondani. Egy átlag embernél szokott ilyen lenni, vagy ez már valami perverzió?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


És most nézem, hogy többes számban írtam Kép. Ez tuti a tudatalattim. Helyesen: használjon Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nekem is volt olyan amikor nagyon kívánós voltam, de nem gyengédségre vágytam. Biztos telihold van!! Kép
moliandika
 
 


Nem tudom a holddal hogy állunk, de örülök, hogy nem őrültem meg teljesen. Vagy nem egyedül. Hmmmmmm csak érjünk ki a házikóhoz Kép. Már alig várom. Húha kár volt ezt így végiggondolnom. Szegénykém, már csak úgy tud leállítani, ha lelocsol hideg vízzel Kép. Remélem nem teszi meg Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem tudom a holddal hogy állunk, de örülök, hogy nem őrültem meg teljesen. Vagy nem egyedül. Hmmmmmm csak érjünk ki a házikóhoz Kép. Már alig várom. Húha kár volt ezt így végiggondolnom. Szegénykém, már csak úgy tud leállítani, ha lelocsol hideg vízzel Kép. Remélem nem teszi meg Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Szerintem ezen ne aggódjál. Ilyen nálam is előfordul. Ilyenkor nem a gyendégségre, hanem a vadságra vágyom, nem a romantikus szerelmeskedésre, hanem a vad, erőszakos akcióra. Szerintem ez teljesen normális. Ilyenkor elkapom a drágámat és még csúnyán is szoktam közben beszélni.

Betti
betti73
 
 


Ennek a hírnek örülök, akkor ki is használom. Én nem tudok csúnyán beszélni közben Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:52-kor.
vica1982
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:53-kor.
vica1982
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:53-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nálunk is elég egy simogatás, vagy egyáltalán, ha "úgy" viselkedek. Csak reggel nem. Hát ez van!
Az állati jó lehet, ha bárhol tudjátok csinálni. Nálunk ugye nem lehet, csak akkor ha kettesben vagyunk otthon, vagy ha fürdés közben van, akkor a fürdőszobában. Kép De azért mi is avattunk már nappalit! Kép
moliandika
 
 


Jól itt hagytalak benneteket. De megjött a párom és szaladni kellett.
Különben a házikóban semmi nem volt, mert szokásunkhoz híven jól összevesztünk. De itthon kibékültünk, de most nem én kívánhattam, úgyhogy nem olyan volt. De jó volt, és ez a lényeg.

Különben én soha nem hiszem el, hogy az én puszta látványom, ill simogatásom izgatja fel ennyire. Számomra hihetetlen.

Ti észrevettétek, hogy mindig egy kicsit másmilyen a kukac? Más színű, más méretű, szóval olyan más, mindig új Kép. Vagy már megint bolond vagyok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:33-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


most jól csőbe húztam magam. Kép
olvasgatom itt a topicot, közben természetes a ápromra gondolok, és rá kell döbbennem, hogy keddig nem lehet semmi, hiszen a vizsgálatra 5 napos municióval kell érkezni Kép
Na de most már mindegy ha így kiszúrtam magammal írok pár sort.

Kamilla a kijárat - bejárat dolog nagyon tetszett Kép

mi kb 5 éve lakunk külön a szülőktől. égis azt modhatom, hogy az utóbbi két évben lett egyre "szinesebb" a szexuális életünk. Amióta meg itt lakunk az új házban (Te jó és már majdnem fél éve) el sem tudom mondani mennyire más. Viszon annak is megvolt a varázs, amikor még a szüleimnél laktam, és a párom bemászott hozzám az ablakon este és reggelig ott is maradt. Az olyan jó volt Kép mármint romantika szempontjából. Akkor a sexet még nem azért élveztem, hanem azért mert ott volt és olyan közel volt hozzám amennyire csak lehet.

megmonddom őszintén nálam is van olyan, hogy úgy beindulok, nem is tudom, talán ahogy Vica írtam szinte azt várom, hoyg megerőszakoljon.
Szerintem ez nem perverzió, hisz a párunkkal csináljuk nemde??

na jó nem dumálok többet.

Kép
Kép
beuka
 
 


Nálunk nagyon jól telt a hétvége. Volt minden. Az érzéki oráltól kezdve a megerőszakolósig. A legjobb talán az volt, hogy egész nap húztuk egymást. Simogatásokkal, mindig piszkos goldolatokkal, még egy lecseppent glettnek is erotikus alakja volt Kép. Akármikor lehajoltam, a párom már ott volt mögöttem, iszonyatos izgató tud lenni Kép.

Andi, nagyon eltűntél.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok! Hát, sajnos nálunk nem volt nagyon heves a hétvége, mert a párom szombaton egész nap melózott, tegnap meg focizott.
Különlakás: nagyon örülnék neki, ha már készen lenne a házunk, amit talán jövőre nekiállunk építeni. Anyámékkal nem bírnék együtt élni, mert egymás mellett van a szobánk, és pl. múltkor éppen "belémhelyezte", amikor anyám az erkélyajtónknál rágyújtott, és elkezdett a szomszéddal beszélgetni....no comment. Az anyósom meg hétvégén reggel 8-kor kiabál be a szobába, hogy mikor keltek már fel! Ezek után ki ne szeretne külön életet élni? Szexelni sem tudunk normálisan.:-(((
zsuzsi81
 
 


Úgyhogy teljesen el vagyunk keseredve!De, talán majd jövőre!? 6és fél év után talán nem nagy kívánság nyugodtan lakni!!
zsuzsi81
 
 


Zsuzsi, ne légy elkenődve. A közepénél én is azt hallom ám hogy Hajníííííí. Úgyhogy a mi szexuális éltünk is este 10 utánra korlátozódik, ha itthon vagyunk Kép. Ha nincsenek itthon anyuék, akkor tuti közben jönnek meg, vagy ők vagy öcsémék. Szóval nem csak te vagy ilyen helyzetben Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, mielőtt megkérdezitek mit keresek én itt ilyenkor. Már pihenőt kapott a párom. Holnap megyek dokihoz, és nem akarom hogy csöpögjön belőlem Kép. Vaktában meg mostanában nem lövöldözünk Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

átolvastam a hozzászólásokat... huhhhh
Nem semmik vagytok, de nagyon értékelendő, hogy le meritek irni a dolgokat. Ezért kérek tanácsot Tőletek: ugyanis nióta a kisbbik lányunk megszületett, majdnem 2 éve, nekem egyszerüen NINCS KEDVEM! Hogy lehet ez? Én sem értem magamat, és a férjem természetesen 3-4 napig türelmes, én örülök hogy "megúszom", aztán mégiscsak "alul maradok". És közben arra gondolok, hogy másnap este lesz mire hivatkozni, hogy miért NEM!
Előtte amúgy minden ok volt, vagyis attól azért jobb Kép. Sőt, Virággal (a kicsilányunk) nem volt gátvarratom, mert nem vágtak és nem is repedtem, igy szülés után az 5. napon ... már együtt voltunk. Aztán meg valahogy minden elromlott, de gyanítom, hogy az én fejemben. Ha valaki tud segíteni, akkor kérlek irjatok. Persze nem azt, hogy melyik póz a tuti, mert mondom, nem azzal van a gond, hanem azzal hogy nincs kedvem és nem tudom élvezni (az orgazmust sem, pedig ahhoz a Zember mindig ragaszkodik).

Sziasztok, Nóra
nora976
 
 


Szia Nóra!

Bár nekem még nincs egy gyerekem sem, nálam is elő szoktak fordulni ilyen időszakok. Mondjuk a két év nálad már elég hosszú. Szerintem nagyon sokat tud segíteni a dolgon, ha kényszeríted magad, hogy mindenről az jusson az eszedbe. Elképzeled napközben az utolsó szeretkezéseteket amit még élveztél, sőt egyátalán egy olyan szeretkezést, amit élveznél. Szerintem ez ki is kapcsolja az agyat, és fel is tölt szexuális energiával. Nálam ez szokott bejönni, de a többiek biztos tudnak más trükköt is.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Van egy öthónapos kisfiam, és a születése, potosabban a terhesség óta a dolog nem az igazi. Úgy értem, takaréklángon vannak a vágyak. A párom azt mondja túlhajszolja magát a melóban, itthon a babánkkal játszunk kb. 10ig, és napközben, amikor kedve lenne nem vagyok a közelben. Csak szerintem az nem normális, hogy amikor meg lehetőség lenne (a gyerek is alszik, fáradtak se vagyunk) akkor valami más fontosabb. Így kb. egy-hét hetente...Kép
Pedig korábban mindent kipróbáltunk, és jól kijöttünk ott is. Ez csak átmeneti, vagy gáz van?
duopack
 
 


Húhúúúúúúú, Csajok!

Szépen felpörögtetek itt nélkülem! KépKép
Elolvastam most mindent, de már nemigen emlékszem, hogy milyen témák voltak (szerintem mindent érintettetek Kép), így most nem tudok mindenre reagálni. De egyszercsak bepótolom!!! KépKépKép

Nóra,
Nem lehet, hogy fáradt vagy, frusztrál az, hogy a lánykátok bármikor felébredhet (esetleg egy szobában is vagytok, vagy bármikor átmehet?!) és megzavarhat/megláthat benneteket? Vagy nem próbáltál még rájönni az okára, ami miatt elment a kedved az egésztől? Szerintem az lenne a legfontosabb, hogy sikerüljön megfejteni, hogy mi okozza a gátat Benned. Utána lehetne azon gondolkozni, hogy hogy lehetne orvosolni a problémát. DE persze nem akarok okosnak tűnni - hiszen csak egy szeletét látom az életeteknek - de azt gondolom, hogy ez az egyetlen célravezető megoldás.
Ha gondolod, írhatsz bővebben az emilemre is, talán tudok segíteni! Kép

Kata
kata1977
 
 


Duopack,
Szerintem ez változni fog! Kép Előbb-utóbb újra összecsiszolódtok! KépKép Türelem! Kép (Vagy kezdeményezz, amikor csak úgy érzed, hogy itt az idő! Kép).

Kata
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:54-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:34-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, ne aggódj, mi lassan már a 20. napunkat töltjük. Most jön a hétvége, és talán lesz valami. Igazából mind a ketten kívánósak vagyunk, csak nagyon lestapál az építkezés. Ez van. Reméljük jobb napjaink is lesznek.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:35-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, ezzel nem akartalak túllicitálni, csak azt akartam érzékeltetni, hogy a négy nap szerintem tejesen természetes. Időnként kicsit pihennie kell az embernek, új erőt gyűjtenie a kövi rohamhoz Kép. Szóval ne izgulj. Majd megjön a kedved pár nap múlva. Eröltetni meg nem szabad. Nagyon bekavarhat azért a baba is. Szóval nyugi.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na mi van lányok? Senki nem akciózik mostanában? Kicsit megint kezd ülepedni a topik.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:54-kor.
vica1982
 
 


Minket nagyon felélénkített ez a 20 mm-es Kép. Azóta minden nap akció. Mindig alig várom az estét. Már minden fogamzáselősegítős pózt "eljátszottunk".

Szerintem mindenkinek vannak ilyen nem kívánós időszakjai. Csak nem szabad, hogy így is maradjon ez az állapot. Nálunk a 20 napos szünet után kicsit nehéz volt visszarázódni, de rendbejött minden.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ha nem ír senki, akkor én szórakoztatlak kicsit titeket. Elmondom,hogy én ma annyira extra kívánós vagyok, mint talán még soha. Meg i borotválkoztam, kicsit jobban mint szoktam. Kíváncsi vagyok mit szól a párom hozzá Kép. Már alig várom, hogy hazajöjjünk a telekről. Csak még nem tudom mit vegyek fel estére. Komolyan monom, olyan, mintha az első éjszakánkra készülődnék. Imádom ezt az érzést.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Mi volt este?! Kép Mesélj, mesélj!!! Kép
Mit jelent a 'jobban megborotválkozás'?! Kép És mit szólt a párod?! Kép
Legutóbb (múlt kedden) én is úgy mentem a pasim elé a reptérre, mint amikor az első randinkra mentem (kis gyomorgörcs, már alig bírtam a fenekemen ülni, el akartam indulni - pedig még rengeteg időm volt, nézegettem magam a tükörben, javítottam vmit, leültem olvasni, de nem tudtam, mit olvastam, stb....) KépKépKép És szerintem is aaaaannnyira jó érzés ez! KépKép
kata1977
 
 


Ja, de hülye vagyok! Kép Most nézem, hogy ma van szerda, nem tegnap volt! .... Kép

Hajni, akkor ráérsz holnap is mesélni! KépKépKép
kata1977
 
 


Örülök, hogy ráérek Kép. Sajna ennyire még nem látok a jövőbe Kép. De megyek is, megpróbálom édesemet elcsalogatni a géptől Kép. Majd mesélek ha lesz mit. A kicsit jobban azt jelenti, hogy merészebb fazont választottam. Már előre látom, hogy fogok is viszketni rendesen. Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Remélem, jól sikerült a csalogatás! KépKép
Várom ám az élménybeszámolót!!! KépKépKép

Én teljesen le szoktam borotválni (illetve, ha nagyon bátor vagyok, akkor a nagyját legyantázom...). Kép
kata1977
 
 


Igen jól sikerült. Rég volt ennyi kényeztetésben részem Kép. Egész nap fel vagyok pörögve tőle. Imádom, mikor csak eszembe jut és máris......

Én nem merem gyantázni. Még borotválni is félek. Mondjuk ehhez tudni kell rólam, hogy a lábamat is képes vagyok össze-vissza szabdalni Kép. A párocskám azt mondta, inkább ne teljesen. Nekem aztán mindegy, legalább kevesebb viszket Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nnnna, ne is mondd! A borotvával én is vérfüdőt tudok rendezni! KépKép
Ezért használom a legritkább esetekben a borotvát és inkább izzadok a gyantázás közben. KépKép
Az epilátorral még csak egyszer mertem rámenni, de az sem volt egy felemelő érzés! Kép Főleg, hogy nem tudom akkor rendesen megfeszíteni. Kép (rövid a kezem...)
kata1977
 
 


Az én pasim úgy szereti, ha egyáltalán nincs. (Igaz, már Õelőtte is olyan voltam. Kép) Régen kicsit pedofilnak gondoltam azokat az embereket, akik csupaszt akartak (amikor még én is hagytam itt-ott Kép). Kép De aztán rájöttem, hogy nekem is kényelmesebb. Kép (amúgy sem szeretem, hogy mindenhol erős fekete szőrszálaim vannak! Kép)
Arról már nem is beszélve, hogy ha vki nyalakodni akar KépKépKép, akkor így fincsibb! Kép És tényleg olyan jó kis puha ott a bőröm! Kép
kata1977
 
 


Jaaaa, és hol vannak azok a PISSSSSZKOS RÉÉÉÉSZLETEEEEEEK?!?!?! KépKépKép
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:54-kor.
vica1982
 
 


Most olvastam, h írniuk kell a Fitye-fütyi klubosoknak! KépKépKépKép

Hajrá csajooook! Kép
kata1977
 
 


Vica,
Milyen szörny?! Kép
kata1977
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: