Új privát üzeneted érkezett!

Hajni,
Egyik este én is oooolyan fincsi kényeztetést kaptam, hogy csak na! Kép A fürdiben! Kép Kicsit fáradt voltam (mint mostanában általában Kép), így a pasim kezdett szappanozni. Kényelmes volt, mert csak állnom kellett! Kép Jó sokáig simogatott, szappanozott és aaaaaannnnyira jó volt! Kép Imádom!!! Kép
kata1977
 
 


HalihoKép aha szoval van ilyen topik is jo hogy tdomKép

tortenet...hat nem is tdom.

Mivel en is gerjedekaz eroszakra .de a ferjem nem az a tipus,igy kenytelen voltam cselhez folyamodniKép
beadtam neki hogy tv-ben lattam valami eroszakos filmet es engem bizony nem lehetne megeroszakolni.O bizonygatta hogy igen.Na akkor lassuk.lefogott az agyon es levetkoztetett,en meg kozbe szinezkedve jajogam,s kozbe iszonyuan elveztem a dolgot.Legyunk rafinaltak lanyok.

Borotvalas.En azt mondtam soha.Na a paromnal(akkor csak jartunk)neztunk valami erotikus filmet es o megjegyezte hogy milyen jo a csajnak meg a pasinak is hogy a csajszi csupasz.
Na persze hogy en is leborotvaltam csupaszra.Mikor meglattam magam a tukorbe aszittem elsirom magam.
raadasul a parom ahogy meglatott,rogton tudta hogy megtettem.nem is mertem megmutatni neki.Aztan kicsit kenyeztetet es rajottem hogy megerteKép

Kép
monyoka
 
 


Lenne par kerdesem.

A parom nem akarja oralisan.Ti hogy vettetek ra?engem izgat a dolog.Ja es azt hogy csinaljatok hogy nem lesz barna a cerka?

nekem nics csiklos vagy milyen orgazmusom.csak huvelyi.Tehat sem ujjal sem nyelvel nem tud kielegiteni.nem voltam szuz amikor megismerkedtunk de csak 3szor csinaltam elotte.aztan masfel evig semilyen orgaznusom sem volt.
viszont ha masztizok akkor eleg a csiklo izgatasa.Vajon vele mert nincs?

Kép
monyoka
 
 

 
 

Monyoka, nem az orálisra, hanem az análisra gondosz. Ebben sajna nem tudok segíteni. Én még talán, talán kapható lennék rá, de a párom egyátalán. Szóval kilőve.

Szerintem ha magadnak van csiklós orgazmusod, akkor a pároddal is lehet, csak valamilyen gát van benned. Szerintem ez kellene felfedezned.

Kata, milyen piszkos részletek????? Na jóóóó.
Egy érzéki masszázsal kezdte, majd egy enyhe orál, pihenésképpen én dögönyöztem. Végül több pózos befejezés.

Fúúúúú, erről eszembe jut,mikor csak enni meg pisilni másztunk ki egy egész napig az ágyból. Azok voltak a szép idők Kép. Már alig várom,hogy újból csak ketten legyünk egy házikóba Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Monyoka!
Akkor bizti nem lesz barna, ha akció előtt nagyvécézel. Utána meg mosd meg jól!
Nálunk engem kellett rávenni, úgyhogy nem tudom mivel "csábítsd" el.
Ha magadnak jó a csikló-izgatás, akkor a pasiddal majd egyszer jó lesz. Miközben ő csinálja neked "ott", próbáld irányítani a kezét, vagy száját vagy amivel csinálja. Így biztos jó lesz neked is! Kép

Andi
moliandika
 
 


koszi lanyok.

hajni persze hogy analisra gondoltam,csak ize.occekevertemKép
ugy kivagyok ehezve.Mar egy hete nem csinaltuk.


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, azért nem kell ám egyszerre mindent, attól még Kép. Szegény párod nem fogja bírni az iramot Kép.
Nálunk akció szempontjából "lájtos" volt a hétvége. Iszonyat sokat dolgoztunk, úgyhogy nem volt időnk semmire.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Nálunk is 'lájtos' volt, mert én a szüleimnél voltam... KépKép Azóta meg ugye most pont nem aktuális... KépKép

Háááát, az análisat én nem támogatom... Nem is tudom, miért... Neeeeem tetszik nekem és kész! Kép A pasimnak néha eszébe jut, h ki kéne próbálni (főleg AZOKON a napokon Kép), de szerencsére nem erőlteti! Kép Max. néha fenyeget vele! KépKép Egyszer meg akartuk próbálni, de nekem aaaaannyira kicsi az a lyukam (Kép), hogy hiába lazítottam el az izmaimat, akkor sem jutottunk sokra... Kép Arról már nem is beszélve, hogy egyáltalán nem volt az nekem kellemes érzés... KépKépKépKép

Jaaa, és hol vannak azok a híres-nevezetes FÜTYI-s sztorik?!?!?! KépKépKép

Kata
kata1977
 
 


Kata, jól olvasom, hogy te sem próbáltad még? Azt hittem csak én vagyok ilyen "maradi" Kép.
Ezek szerint nem sokan vagyunk a Fütyiben Kép.
Sajnállak, hogy kimaradt a hétvégétek Kép. De lesz mit bepótolni ezek szerint Kép.

Nálunk már elég közeliek azok az egész nap tartó "pihik". Úgy várom. Már nincs egész két hét Kép.

Tegnap kérdeztem a páromtól, hogy ha már 8 éve itt lakunk akkor is eszünkbe fognak jutni, olyan teraszos akciók, vagy akkor már unni fogjuk a ház körül. Erre a válasz: ha unjuk, akkor kiköltözünk az utcára Kép. Aranyos nem?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Igen, Hajni, én sem próbáltam még. De nem is vágyom rá! KépKép És nem is érzem magam ettől maradinak! Szerintem Te se érezd ezt annak! Én csak azt csinálom, ami nekem is jó (vagy legalábbis nem rossz Kép) Kép
Vagy csak jól átvertek bennünket ezek a Fütyi-s csajok! Kép Én mondjuk nem is tudom, hogy hogy kerülök a Fütyibe a magam 28 évével... KépKép
Pihi azért ilyenkor sincs! Kép Csak amikor már 'unja' a felső rés(z)eimet Kép és keresgélne az alsó fertályamon, akkor jut néha eszébe... De én mindig meggyőzöm, hogy nem lenne az olyan jó Nekünk! Kép Õ meg ilyenkor azzal poénkodik, hogy gyszer majd észre sem veszem (hahhhahhhhha! Kép) és 'véletlenül' majd oda csusszantja be.... Kép Kis hülye! Kép De imádom! Kép

A Te pasid sem semmi! Kép Az enyém is ilyen vicceskedésekkel szokott előjönni! Kép 8 év múlva már az is izgalmas lesz, hogy bejönnek-e a gyerekek... KépKépKép
kata1977
 
 


Aranyos ez a nem veszed észreKép. Cukik ezek a pasik ha rábeszélésről van szó Kép.
Én úgy vagyok vele, hogy kicsi a luk, nem oda teremtették Kép. Mondjuk a számba se, de oda legalább belefér Kép.
Mondjuk igazad lehet a gyerekkel kapcsolatban. Szegénykém mennyit fog a mamánál nyaralni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:23-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


haho.
Analis dolog nekem nem igazan jott be.Szinte szoszerint.Meg a hegyet sem tudta betenni olyan szuk vagyok.

Ja lanyok kepzeljetek arra jottem ra hogy arra gerjedek ha a ferjem fogdossa magat.Elegge elkepedtem magamon.
mar bocsi de en bekeptam neki o meg a szamba verte.erre izgultam fel.
szerintetek normalis vagyok?me szerintem nem nagyon,ez eleg gusztustalan.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, szerintem egyátalán nem gusztustalan. Ami mindkettőtöknek jó, az miért lenne nektek gusztustalan. Érdekes az én párom azt mondta, hogy nem szeretné a számba, mert akkor hogy adna utánna puszit. Én úgy vagyok vele, hogy biztos meg lehet szokni, de ha nem kell akkor nem szoktatom magam a dologhoz.
Különben én is szoktam olyat, hogy az ő kezével simogatom hol magam, hol őt. És nekem is tetszik, ha magához ér. Sajna megától nem nagyon hajlandó erre, de majd idővel hozzászokik Kép. Furcsa, hogy 5 év után még mindig vannak gátlásaink.

Szóval szerintem normális vagy Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:55-kor.
vica1982
 
 


Vica, kipróbálnám amit mondasz. Sajna az én páromat még egy kicsit győzködni kell, hogy játszon magával előttem. De rajta vagyok az ügyön Kép.
Különben én is így vagyok a megnevezésekkel. A fiukét még csak csak, de a lányokét már ötletem nincs hogy hívják felnőttesen Kép.

Én mindig meg akarom kostolni, de mikor lehetőség van, akkor nem merem. Félek hogy tényleg rossz íze van. Kicsit nemnormális vagyok. Ezért nem kostolom meg a spenótot, meg a sóskát sem Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:24-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Orálisan mi is szoktuk egymásnak, de én sem nyelem le a spermát. Egyszer próbáltam, de amint hozzáért a nyelvemhez, ki is köptem. Olyan keserű volt! De az ízén állítólag étkezési szokás-váltással lehet javítani. pl.fahéj.
De ezt még nem próbáltuk.
Análisan meg csak egyszer, sok krémmel. Az nekem úgy jó volt, persze csak miután már kitágult.
Mi nem szoktuk szólóban, se én, se ő. De a kezét én is szoktam pakolgatni közben. Õ azt szereti, ha ő nyugodtan hanyatt fekszik, én meg fölötte "dolgozok".

Andi
moliandika
 
 


Nekem a másik kedvencem az, mikor feljövünk fürdésből, és én még az ágy szélén üldögélek és mondjuk kenegetem a lábamat. Erre ő megáll előttem teljesen meztelenül. Tudni kell, hogy a mi ágyunk egy 20 cm-es szivacs, tehát eléggé alul ülök, így pont orrmagasságban van. Elkezd pofozgani, meg az orromat ütögetni vele. Imádom nézni ahogy kemény lesz, meg óriási Kép. Ezzel már odáig jutottunk, hogy odaáll így elém, és már nyílik a szám akaratlanul Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


en mindig lenyelem a spermat.es mikor elvez akkor is tovabb nyalogatom.Aztmondja ez igy nagyon jo nekiKépna meg nekem is me gerjedek ha neki jo.Hat ez a szerelem:o
eddig o sem fogta meg soha.most fordult el eloszor.Ott volt a keze en meg megfogtam a kezemmel es mindketten huzgaltuk.aztan elvettem a kezem es o folytatta.en meg neztem.Irtora tetszettKép
lanyok ti szoktatok masztizni?(mar ha lehet ilyet kerdezni)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok,
Ez az elso hozzaszolasom itt a neten, egyelore ez az egyetlen topik amiben kompetens vagyok.
Jo olvasni hogy mindenkinek ilyen jol mennek a dolgok. Bocs hogy nincsenek ekezetek, nem szeretem hasznalni igy gyorsabb.
Oral: imadom, ugy hogy kozben maszturbalok, vagy kezzel vagy vibratorral, o pedig a mellemet simogatja vagy az ujjara gumit huz, arra kremet es a fenekembe. Ajanlom, hatalmasat lehet elvezni, egyszerre. Kozben fantazialunk harmadik norol, vagy ferfirol aki kozben engem elegit ki.
Analrol annyit hogy nagyon hangulatban kell lenni hozza, foleg ha nagy van neki, es nagyon nedvesnek kell lenni, mi vettunk egy kicsi mupeniszt erre a celra, ami nagyon vekony, direkt erre talaltak ki. Nagyon hasznos am.
Mi oralt ugy is szoktunk hogy en a foldon raterdelek a vibratorra (aminek van egy kis nyulvanya ami a csiklot vibralja), kozben a szamba veszem es egyutt elvezunk.
Azt is probaljatok meg ki hogy lovaglopozicioban a ferfi beteszi az ujjat a fenekedbe es kozben a melledet csokolja. Hat most tobb nem jut az eszembe, mindenesetre jo a topik, remelem jo otleteket adtam.
fkatika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:24-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nekem nem jön be egyik sem. Még képzelet szintjén sem. Úgyhogy nekünk valami könnyedebbet ajánljatok. Szívesen kipróbálunk új dolgokat, de ez egy kicsit sok. Bár vibrátort szívesen vennék, csak sajnálom rá a pénzt. Ahogy elnézem, én teljesen "jókislány" vagyok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Jót nevettema 'nyílik a szám akaratlanul'-on! Kép Ugyanis az én pasim is jókat szokott nevetni azon, hogy nyúl felém, hogy pl. egy morzsát leseperjen az arcomról, nekem meg már nyílik a szám. És ilyenkor én is mindig mondom, h észre sem vettem, h nyílt a szám. Kép Más esetekben persze Õ sem panaszkodik a nyitott számon! KépKépKép (jaaaa, csak azt szokta kérdezni, hogy ha bármi közel kerül a számhoz, akkor én már így tátogok, mint a kisfecskék?! Kép)

A vibrátoron mi is szoktunk töprengni (mármint, hogy vegyünk, vagy ne), és nem is tartjuk rossz ötletnek, de eddig még nem jutottunk el odáig, hogy tényleg vegyünk is. Kép

Amúgy én sem tartom magam 'rosszkislánynak', bár lehet, hogy mások annak tartanak.... Kép De én egyikőtöket sem tartom rosszkislánynak, hiszen mindenki azt csinálja, ami Neki(k) jólesik! És ez a legfontosabb! KépKépKép
kata1977
 
 


Kata, nem is gondoltam hogy így hasonlítunk. Én sokkal olyanabbnak gondoltalak,hogy te már mindent kipróbáltál ezen a téren, és mindenben benne vagy. Erre kiderül, hogy nem is. Már az análison meglepődtem, hogy te nem.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Naaassssszzzééééééép! Kép Hát miket gondolsz Te rólam?! KépKépKép
kata1977
 
 


Nálunk ez az egymás előtt masztizás nem jellemző. Vibrátorra meg nem is gondoltam. Nekem ez kicsit bizarr, jobb a hús-vér. (de lehet, hogy maradi vagyok Kép )
Nálunk általában úgy van, hogy vagy én kényeztetem őt, vagy ő engem, vagy kölcsönösen. Nagyon extrém dolgok nincsenek. Pasim mostanában úgy szereti, ha közben a széken ül, én meg úgy jobban tudok rajta mozogni, mint ágyban.
moliandika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:56-kor.
vica1982
 
 


Helló csajok!!

Kamilla majdnem tök egyformák vagyunk, mármint a fentebb elhangzottak alapján Kép

Igazából én is csak azért szeretem az orális szexet, mert tudom, hogy Neki nagyon jó, ezért közben én is feluzgulok, és következik a 69 Kép. "azokon a napokon" meg csak én tudom, ugye így kielégíteni. Persze ezt soha nem akarja igazán, mert akkor nekem ugye nem jó, de én mindig erősebb vagyok Kép és én nyerek (nyelek Kép)
Én le szoktam nyelni, de csak akkor, ha már jócskán túl vagyunk a pé-es, vagy még nagyon előtte. Más esetben, ugye célba kell mennie Kép
Én sem lennék úgy oda érte, ha magának csinálná. Nem is csinálja, mert tudja, hogy ez engem nem izgat.
Sokszor mondta már, hoyg vesz nekem egy vibrátort, de igazából nem értettem, hogy miért lenne az jó, de amiket írtatok, főleg Fkati, nem is olyan rossz ötlet.
Egyébként én soha nem maszturbáltam.
Azt viszont nagyon szereti a párom, ha magamat simogatom.
Szeretkezés közben Õs is szeretbelenyúlni, de sajna én még nem jutottam el oda mint Kamilla hogy jó legyen.
Ja igen, ne akarj neki benyúlni, mert az nekik nagyon rossz. A legutóbbi vizsgálaton a páromnak megnézték a proszatatáját, tudod könyököljöd ide az ágyra és...
Szegénykém nagyon panaszkodott.
Jó jó tudom Te nem "könyékg" nyúlnál, be de szerintem Õk egyáéltalán nem élvezik.

Vica azt végül nem írtad le, hoyg miért volt olyan jó tegnap?

Kép
Kép
beuka
 
 


Szex teszt

Milyen Ön az ágyban?

1. Milyen gyakran kívánja a szexet?
a) Naponta háromszor. 10 pont
b) Hetente háromszor. 5 pont
c) Eddig összesen háromszor. 0 pont

2. Milyen extrém helyeken próbálkozott eddig szexszel?
a) Bunjee jumping közben. 10 pont
b) Félautomata mosógépen, centrifugálás program alatt. 5 pont
c) Félautomata mosógépen áztatás program alatt. 4 pont
d) Ágyban, de úgy hogy a fejtámlánál volt a lábunk. 0 pont

3. Milyen szituációs játékokat szoktak játszani?
a) BKV ellenőr - utas, lekötözéssel és csekk kitöltéssel. 10 pont
b) Jancsi - gonosz mostoha, plusz kolbászból készült kerítés. 5 pont
c ) Férj - feleség, migrénnel és tévénézéssel kombinálva. 0 pont

4. Milyen segédeszközöket használnak?
a) Sony tizenkét zenés, programozható vibrátor videókimenettel és Playstation csatlakozási lehetőséggel. 10 pont
b) Kerékbilincs. 5 pont
c) Hurkatöltő. 0 pont

5. Milyen erotikus dolgokról szokott fantáziálni?
a) Három nő, egy fekete, egy kínai és egy eszkimó bunjee jumping közben egy elektromos fogkefével. 10 pont
b) Két nő, egy szombathelyi és egy nyíregyházi, egy Kis Polskiban, úgy hogy van fűtés. 5 pont
c) Egy nő, úgy hogy nem piszkálja a távirányítót. 0 pont

Értékelés:
50-40 pont Ön igazi szexmester, önnel élvezet minden pillanat.
39-10 pont Ön lelkes amatőr, de ne adja fel.
9-0 pont Fizessen elő a Sport 1-re, ennél nagyobb élvezet ön számára nem létezik.
jackdaniels
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:57-kor.
vica1982
 
 


hello.

Vica igen szoktam masztizni,amikor a kedvem tartja.Ol ha latok valamit a tv-ben es beindulok de a parom sehol.akkor igen.

Ilyen segedeszkozokrol meg sosem gondolkoztam,szerintem a parom nem viselne el az agyban.
van egy sajat gyartasu mukukim,de csak masztizasra hasznalom.

vica gratula a huvalyiorgihoz,remelem nekem egyszer csiklos is lesz mar,amit a parom okoz.

Mi is egyutt voltunk parszor a parommal a hetvegen de semmi kulonos,csak a szokasos.
tegnap du-tan is egyutt voltunk es mar mikor majdnem ott voltam jott valaki,nagyon nem izgatot.mindketten elmentunk aztan nyitottam ajtot,mire az illeto mar eltavozottKép

Kép
monyoka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:57-kor.
vica1982
 
 


vica.Szerintem szolni kene a babat szeretnek lakoinak.mert sokan nem tudjak hol van ez a topik.

Kép
monyoka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:25-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:57-kor.
vica1982
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:27-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:57-kor.
vica1982
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:58-kor.
vica1982
 
 


lanyok en semmi ujdonsagra nem tom ravenni a parom.
este haloban agyban.ennyi.nem tul valtozatos.

Kép
monyoka
 
 


Monyó!

Szerintem nem is kell mindig változatosnak lennie.
A lényeg, hogy legyen valami.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:28-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Na de Kamilla! KépKépKép
Azért én megnézném, milyen fejet vágnának! KépKépKépKép
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:28-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:58-kor.
vica1982
 
 


Kamilla,
Még nem is gratuláltam a párod eredményéhez. Gratulálok! Kép

Vica,
Asszem, én is mindig 'kívánós' (Kép) vagyok... Kép És én is baromi nehezen tudom kivárni, hogy LEHESSEN csinálni! Kép
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:58-kor.
vica1982
 
 


sziasztok.

nemtom mert de en akkor vagyok a legkivanosabb mikor megvan.persze akkor nemcsinaljuk mert nekem az gusztustalan.
viszont nekem neha megengedi hogy kielegitsemKép

Kép
monyoka
 
 


Vica! :)
Nálatok mi a heéyzet most a sexel?

Az én párom nagyon fél, hogy valami baj lesz, így számunkra az utóbbi hónapokban maradt a 69. De kb egy hete csak "ráültem" utána kicsit kemény volt a pocim, ami egy kicsit aggasztott, de elmúlt.
Ráadásul kicsit félek, hogy az orgazmus okozta méhösszehúzódások milyen hatással lehetnek a bébire. Te tudsz erről valamit?

Bea :)

Kép
Kép
beuka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla306 2010.02.16 10:32-kor.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: