Új privát üzeneted érkezett!

Kata ágy nincs, de hungarocel volt lerakva, az meg épp olyan meleg, sőt. Hozzánk nem nagyon lehet belátni, mert a tűzfal le van fóliázva, a többi részen meg tető van. Szóval max, ha valaki a kertből nézett minket akkor láthatott, mert ott ki van szakadva a fólia Kép. De a hangokat teljesen ki lehet hallani, sőt a tető lefelé vezeti, ugyanis van egy rész a tető és a koszorú között KépKép. De ez legyen a legkevesebb Kép.

Kíváncsian várom az élménybeszámolót, a taliról Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
És a szomszédok már vetettek Rátok elismerő pillantásokat?! Kép
Húhúúúúúú, NAGYON-NAGYOOOON jó volt ám a szombat este!!!! Már hiányzott nekem (és a habtestemnek is Kép) ez a jóember! KépKépKép
Aztán tegnap is adtunk az elemeknek a fürdiben is! Kép Kettesben voltunk otthon, így aztán nyugodtan lehetett a földszinti fürdiben is hancúrozni! Kép
kata1977
 
 


El tudom képzelni mennyire hiányzott Kép.
És volt a fürdőben mosógép is? KépKépKép

Csak az a szomszéd hallhatott minket, amelyikkel nem nagyon beszélünk, sőt nem is nagyon talizunk, így még nem vettük észre a nézését Kép. Aztán lehet hogy azóta is, ha kint vagyunk a telken, ő kint ül a teraszon hátha. De sajna a beton már nagyon hideg Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Áááá, nálunk a mosógép a mosókonyhában van! Kép A földszinti fürdi nagyon picike. De néha az is jó! Kép Csak jobb, ha olyankor senki nincs otthon... Kép (Utálok csendben lenni! Kép)
Az emeletiben az egyik fal totál tükör, az azért nagyobb élmény!!! KépKépKép
kata1977
 
 


Kata, már te sem írsz ide? Alig várom hogy olvassak itt valami jót, erre nem írsz semmi izgit.
Én nem tudok mit írni, talán ha faggatózol Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Az hülyén néz ki, ha itt mesélek magamnak, miközben senki nem reagál rá... KépKép
De most jutott eszembe, h már lassan a beton sem lesz ám hideg Nálatok a házban!!! KépKépKépKép
Ráadásul egy új házban rengeteg olyan hely/helyzet van, amit ki lehet próbálni! Kép
Mi 7végén voltunk egy naggyon szép lakást megnézni (ami elég nagy is...) és beszéltük is hazafelé, h ha mi vennénk egy ilyet (nem fogunk tudni, mert sosem lesz annyi pénzünk... Kép), akkor egy jó ideig érnének bennünket új impulzusok szexuális téren! KépKépKép
És végre itt a jóidő is! Így már a szabadban is szabad mindent!!! Kép
Remélem, ha lesz végre ablakotok, akkor majd 'élménybeszámolsz'! Kép

Kata
kata1977
 
 


De én szoktam reagálni. Kép Majd mesélek én is, de most is nagyon sokáig dolgozik a párom, úgyhogy nincs túl sok időnk egymásra. A mindennapi kis akciókról meg nem érdemes beszámolni, mert hasonlóakat tudnék csak mondani. De az ablakokat tuti meg kell ünnepelni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Megvannak az ablakok, mikor esedékes az ünneplés?! KépKép
kata1977
 
 


Még mindig csak itthon folynak az akciók, mert a párom azt mondta, hogy "a hideeeeg betonon?". Szóval még ki kell találnom valami csábító dolgot. De biztos lehetsz benne, hogy ha esedékes a dolog, akkor te fogsz tudni róla harmadikként Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Bocsi, csak nagyon el vagyok havazva!!!
Már nem hideg a beton.... KépKépKép Várommár naggggyon az élménybeszámolót! Kép
Mi a nyaralás alatt sem tétlenkedtünk (csalódtam volna magunkban, ha nem így történik... Kép). Nagyon-nagyon jó helyeket találtunka tengernél, eldugott kis öblök, sziklákkal körülvett részek... A többit el tudod képzelni! Kép A vicces csak az volt, amikor néha egy-egy motorcsónak a semmiből ott termett. Kép De nem zavartattuk magunkat (gondolom, őket sem zavarta - nem vagyunk olyan rondák! Kép). KépKépKép

Kata
kata1977
 
 


Kata, nagyon jó lehetett. Ilyen gyönörű helyen Kép.

A betonnal már semmi gond, de annyira dolgozunk,hogy nincs időnk semmire. Talán majd a hét végén pihenésnek beiktatunk egy-egy akciót Kép. Csak utánna rossz újból nekilátni dolgozni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jaaaa, és azt nem is írtam, h csináltunk képeket is magunkról, meg kis videókat. Kép Nagyon jók lettek! Kép A pasim azóta is mindennap megnézegeti őket! KépKépKép
kata1977
 
 


De jóóóóóó Kép. Szerintem én soha nem merném, zavarban lennék, hogy utánna megnézhetem magam, és hogy fogok kinézni Kép. Lehet hogy azért majd megpróbáluk egyszer. Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Mi már csináltunk itthon is ilyeneket. Kép Először engem is frusztrált egy kicsit, de aztán rájöttem, h ha csak én látom, meg Õ, akkor teljesen mindegy! Kép Hiszen közben is csak mi látjuk egymást. Kép
Ne nevess ki, de szerintem én azokon a képeken nézek ki legjobban! Kép Pedig elég önkritikus vagyok... Kép
Szerintem próbáljátok ki! Max., ha nem tetszik, akkor kitörlitek a gépről és kész! Kép
kata1977
 
 


Sajna az nem mostanában lesz, de bizti kipróbáljuk. Ugye most nem kétszemélyes a gépünk Kép. Eddig rólam, csak olyan képek vannak, amiken fehérneműben, beállítva vagyok. Nem olyan rosszak, de nem is a világ legjobb képei rólam Kép. De tényleg ki fogjuk próbálni, a videót meg pláne Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Húúú, akkor ne is most próbáljátok ki! Kép
Egyszer mi is csináltunk már ilyen képeket egy kölcsöngéppel is. Kép Aztán visszaadtuk és a pasim azzal szórakozott, h kíváncsi, mikor hív bennünket a csajszi, hogy jók a képek! KépKép (persze letöröltük őket...).
Aztán ha kipróbáltátok, várom az élménybeszámolót! Kép
Ti még mindig csak otthon akcióztok, vagy avatgatjátok már az új házat is?! Kép
kata1977
 
 


Inkább csak itthon. A házikóval az a problem, hogy mire oda kijutunk, koszosak meg büdösek vagyunk Kép. Szóval csak időnként csúszik be egy-egy akció. Meg ugye okosan szóltunk a szomszédéknak, hogy kopognak és nyugodtan jöjjenek, mert úgysem halljuk fent, hogy kopognak az ajtón. Szóval ügyik vagyunk Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


És gyakran bejárnak a szomszédok? Kép
De hát azt csak meghallanátok, amikor mennek fel az emeletre, nem? Kép
Vagy amikor akcióztok, akkor zárkózzatok be! Vagy azt még belülről nem lehet?
Én biztosan nem bírnám ki... KépKépKép
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:41-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
Üdv körünkben! Kép
Nem is kétszemélyes a topikunk!!! Csak mi vagyunk törzsgárdisták! Kép
Jó a sztori! Kép Várunk még ilyeneket!!! Kép
Nyaralás alatt mi is töprengtünk azon, h ki kellene próbálni bent a tengerben is, de egyrészt nagyon sós volt, másrészt elég nagy hullámok voltak, így maradtak a sziklák és a sziklák közötti homokos partok... KépKépKép
kata1977
 
 


Lányok,bocsi,csak egy hozzászólás erejéig pofázok bele a más dolgába.
Amiről Vica irt,azt már mi is kipróbáltuk annyi különbséggel,hogy a medencében szerintem rengetegen voltak,de a férjem felfigyelt egy másik párra,akik épp...akkor mi miért ne?
Hát én nem bántam meg és szerintem a férjem sem,mert a hazafelé úton,még az autóban is(félreértés ne essék,a strand városon kivül volt,tehát nem a város kellős közepén ért utol minket...)
A.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:42-kor.
vica1982
 
 


Anamaria,
Mindenkit szívesen látunk itt! Kép
Autóban is próbálkoztunk már egy elhagyatott utcában, de annak az lett a vége, h jöttek a rendőrök... Kép De asszem, ezt már leírtam. Kép

Vica,
Nem semmik vagytok! Kép Nem látnak át a szomszédok? Kép Mi csak a lakás minden pontján szoktuk (a pasim kedvenc helye a fürdőszoba, mert ott az egyik fal egy hatalmas nagy tükör Kép), meg itt-ott a városban... KépKép

Kata
kata1977
 
 


Vica,
Vannak itt feljebb jó kis történetek, szerintem szemezgess közülük! Kép
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:42-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
Látod, látod kellett Neked kíváncsiskodni! KépKép
Holnapig utánaszámolok!! Kép
De lehet, este még benézek! Kép
kata1977
 
 


Halló!
Kihalt a topik?

Kata, ilyen sokáig tart a számolás?KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
Bocsi, de teljesen kiment a fejemből, h számolgatnom kell... KépKép Emlékeztem, h vmit írnom kell, de azt hittem, h a másikban... Kép
De ha jól emlékszem, akkor A PASIM a 27. ... Ez nagyon gáz?! Kép Ugye nem olyan vészes?! Kép
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:43-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hááát, Vica, asszem, ezek azok, akikkel szexeltem. Kép De (mint már feljebb olvashattad) ebben voltak olyanok, amikor tömeges akciók voltak.
A kavarásokat nem tudnám így összeszámolni. KépKép
Most magamat próbálom nyugtatni, de ha azt veszem, h hány évvel vagyok idősebb Nálad, akkor már nem is olyan rossz ez az arányszám! Kép
És amúgy is, mióta A pasimmal vagyok, azóta csak Õ van és senki más! Kép És ennek már 2 éve! Kép
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:43-kor.
vica1982
 
 


OK, persze, ez a 2 év csak az én (múltbéli) életvitelemet tekintve sok! Kép
Akik régen is ismertek, azok nem akarják elhinni, hogy 'beérem' egy pasival is! Kép Pedig tényleg! Kép
A tömeges akciók sem igényeltek nagy 'szervezést' egy idő után, mert bejáratódott a 'keménymag', 1-2 ember cserélődött. De én szigorúan ragaszkodtam a gumihoz! Változó volt a létszám, de nővel sosem voltam. És ez nem is hiányzott! Kép
Furcsa, hiszen régen ez majdhogynem 'lételemem' volt, de valszeg 'kinőttem'. Kép Szóval egyáltalán nem hiányzik! Lehet, hogy az volt az ok, hogy régen mindig olyan pasijaim voltak, akik nemigen törődtek velem, valahogy vonzottam a 'parasztokat', ott pedig kaptam törődést is. KépKép Ma viszont már otthon is megkapok mindent (SÕT! KépKép), így aztán nem hiányoznak a régiek. Bár néha-néha összefutunk véletlenszerűen a városban, vagy ilyen-olyan rendezvényeken, beszélünk telefonon, de lassan ők is lehiggadnak, így aztán nincs ebből sem sértődés. Kép
Nyugodtan kérdezz, próbálok válaszolni! Kép

Kata
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:43-kor.
vica1982
 
 


Vica,
Ezzel a város-falu dologgal kapcsolatba naggyon igazad van! Kép Én is nagyon jókislány voltam mindig, amíg a szüleimmel laktam egy vidéki kisvárosban. Ott aztán eszembe sem jutott volna semmi ilyesmi! Kép Hiszen ott aztán tényleg még a falnak is füle van! KépKépKép
Igazából valószínűleg vmilyen szinten én 'ronottam el' a régi pasijaimat, mert én azt gondoltam, hogy nem is feltétlenül kell engem szeretni, csak hagyják, hogy én szeressek! Mert úgy éreztem, hogy nagyon sok szeretet van bennem, amit miért is ne akarnék odaadni! Kép Aztán persze később már rosszul esett, hogy szinte csak én szeretek.... Nem hiszem, hogy nálam ez összefüggésben lenne a szüleimmel, hiszen Õk is szeretnek engem és én is nagyon szeretem Õket! ... Ettől függetlenül lehet, hogy nagy általánosságban igaz ez az állítás! Csak én vagyok a kakukktojás! Kép
kata1977
 
 


Helló csajok!

Úgy látom itt is megy a duma! Most csak leírom a mi történetünket, aztán elolvasgatom az írásokat.

Szóval az történt, hogy ma reggel felkeltünk, megreggeliztünk, aztán mit tud csinálni az ember, elkezdtünk tv-zni. Sikerült "megtalálnunk" a Private Gold-ot. Hát nem szépítgetem, kedvet kaptunk a dologhoz. Nagyjából lehúztam a redőnyöket a nappaliban, és...
Már épp a "vége" fele jártunk amikor kinéztem az erkélyajtóra, és ott állt a villanyszerelő. A redöny le volt húzva, de voltak benne rések, ráadásul az ülőke lába végig kopogott a kövön.
Hát azóta is azt röhögjük. A villanyszerelő nem szólt semmit Kép
Hát ennyi történt.

Kép
Kép
beuka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:44-kor.
vica1982
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ennyien lettünk.
Bea, nekem is tetszett a sztori Kép. Azt sem tudom mit csináltam volna Kép. Jobb mint amikor én egy szál ingben, lencse nélkül nyitottam ajtót a vízóra leolvasónak Kép.

Nálunk semmi nincs a nap alatt, de a ti indittatásotokra tuti be fogunk szerezni egy medencét, mire beköltözünk Kép.

Ja, Kata, tegnap pl csak négyszer jöttek át a szomszédék, hol ezért, hol azért Kép. Ráadásul rossz helyre tettük a gipszkartonokat, mert a szembe építkezésről simán rá lehet látni Kép.

Nyitott ablak: furi, de nekem ég eszembe sem jutott, hogy hallhanak minket kintről. Pedig nekünk is az utcára néz az ablakunk. Na, ezek után tuti eszembe fog jutni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tegnap elfelejtettem ide írni! Kép

Beuka,
Nem is tudtam, hogy reggel is van Private Gold! KépKép Mi csak este szoktuk nézni! Kép
Gondolom, a villanyszerelő is csak lapított! KépKép

A nyitott ablakkal már mi is megjártuk: igaz, a mi ablakunk az erkélyre néz és ott csak anyósom szokott olvasgatni. KépKép

Kata
kata1977
 
 


A villanyszerelő nem jött, be csak kinn szerelte a lámpákat szerencsére!
Igen nálunk non-stop van Gold.
Az ablak általában nálunk is nyitva van. És természetesen az utcára néz Kép
Ti csajok (Kata, Hajni) nem tartotok attól, hogy a szülők hallanak benneteket? Tudom semmi közük hozzá, dde mégis, engem zavarna. Amikor nyaralni vagyunk együtt egymás melletti szobában, én akkor is csak suttogni merek Kép

Asszem lassan forgathatnánk egy vígjátékot a szexuális életünkről, mert tegnapelőtt, meg úgy jártam, hogy egy pózváltás közben leestem az ágyról. Csak ordítani, meg röhögni tudtam. Folytak a könnyeim. Majdnem fuccsba ment emiatt a dolog. De szerencsére sikerült uralkodnunk magunkon. Azóta is jókat röhögünk.

Hajni az ing meddig ért?
nekem is van kontaktlencsém Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Bea, nagyon jót nevettem a leesésen Kép.
Az ing épp eltakarja a kispicsámat, ráadásul nem lehet begombolni úgyhogy csak összefogom. Nem tudom mit láthatott, az arcáig nem láttam el, ráadásul az aláírásnál is jó közel kellett hajolnom a papírhoz Kép.

Nálunk valszeg anyuék nem hallanak sokat, mert a tetőtérben lakunk, esetleg öcsikém élvezheti az előadást Kép. Különben ha nincsenek itthon hangosabbak vagyunk, meg valahogy felszabadultabbak. Már alig várom, hogy a szexuális életünk ne csak 8 óra utánra korlátozódjon. Kicsit idegesítő közben azt hallani hogy Haaaajniiiiiiiii. Kép

Különben a Private Gold az fiezetős? Szerintem nekünk olyan nincsen Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni nem csodálom, hogy nem szereted közben más szájából hallani a nevedet! És tényleg olyankor mi van? kiugrassz az ágyból, felkapsz valamit és rohansz le?
Nemsokára Ti is éjjel-nappal nyugodtan sexelhettek az új házikóban!
Nekünk nem kábeles, hanem "tányéros" UPC-nk van, és alapcsomagot fizetünk (+ feketén megkapunk minden mást ).
Azt tudom, hogy Tbányán UPC kábel (nekünk is az volt ott bekötve) de asszem kábelen is fizetni kell plusszban érte.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka,
Mi is jártunk már úgy, hogy én azt hajtogattam közben, hogy 'Jajjjajjjj, le fogok esni!' KépKép És mi is, amikor felidézzük ezt a sztorit, akkor a röhögéstől alig tudunk a huncutkodásra koncentrálni! Kép
Hááát, engem néha kicsit frusztrál az, hogy ott vannak a szülők, de nagyjából már megszoktam. Kép Igaz, néha szólok a pasimnak, h csöndben, mert látom, hogy az anyukája ott mászkál az előtérben. Kép És általában ilyenkor is nagyokat röhögünk. Kép Az jobban zavar, amikor vki benyit. Kép
kata1977
 
 


Bea, olyankor kinyitom az ajtót és leüvöltök, hogy mit akarnak, elmondják aztán attól függ, hogy lemegyek e. Szóval nem annyira leányálom Kép. Ránk különben nem szoktak ránk nyitni. Ha záva van az ajtó akkor öcsikém inkább nem kérdezi meg amit akar, csak ha nagyon fontos. Anyuék meg nem jönnek nagyon fel úgyhogy ez a gond kilőve. Csak azt nem értem, hogy ha soha nem hagynak minket békén, akkor hogy akarnak unokát? KépKépKép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tegnap este 9 körül a fárasztó muknka után üldögéltünk a párommal a teraszon. Õ itt a söröcskéjét, én meg egy kis pezsgőt. Szerintem ebből már logikusan következik, hogy nem a hálószobát, hanem a teraszt sikerült avatni Még szerencse hogy hagytuk magunkat rábeszélni a szélfogó falra. Szóval még mindig nem vagyunk házavatás ügyileg sokkal előrébb, de nem godnoltam volna, hogy a terasz lesz a második hely. Az egyetlen probléma az volt vele, hogy illett csendben maradni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vkhajni 2010.02.16 14:18-kor.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Megtaláltam én is ezt a topicot. KépKépKépKép
Végigolvastam, csak az nem derült ki, hogy hol botránkoztak meg az írásaitokon, és miért kellett új topicot nyitni?! beavattok?

Hajni!
nme semmik avgytok. KépKépKép

Igazából én nem tudok mit írni, mert sokótokhoz képest "szende szűz" vagyok. KépKépKép 15 és fél éves korom óta ismerem a férjem, ő volt az első és egyetlen. Még volt egy srác akkor, aki "hajtott" rám, de "kikosaraztam". Már összejöttünk a férjemmel, és még utána is akart találkozgatni velem, de nagyon nem tetszett a rámenőssége... Szóval én nem tudok semmi izgit írni... Kép
Egyetlen talán érdekes sztori, amikor anyukámék kimentek Au.ba vásárolni, és a férjemmel talákoztunk, nálunk. Ekkor kb. 4 hónapja voltunk együtt. Persze nem bírtunk ellenállni egymásnak, fedeztük fel egymás testét, de még összebújásról ekkor szó sem volt... (Talán egy év múlva történt meg csak kb. )Egyszer csak szépen csendben, halkan betoppant a nagymamám ellenőrinzi minket...

Moni

moni
 
 


Móni, amint látod én is inkább a férjemmel törpéntekről írok. Sajnos, vagy szerencsére nekem ő a második, tehát másról nem nagyon tudnék. Hogy ezek a mamik mindig rosszkor jönnek Kép.

Különben a Babát szeretnékes topik-ból űztek ki minket, ráadásul olyan, aki nem is szokott oda írni. De így jobb, legalább tényleg nem zavarunk senkit.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 13:44-kor.
vica1982
 
 


Vica!
Tök jó!!!!
Tegnap én is mondtam a páromnak, hogy már régen, vagy talán ebben az autóban még nem is... De sajna (ott) nem is történt meg Kép legalábbi tegnap meg ma Kép De szerintem előbb utóbb elcsípem és elviszem egy körre Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Én is átszivárogtam ide Kép Hajni kívánságára, de tetszett, amit itt olvastam Az autószex minket is foglakoztat, de nálunk hátsó ülés sincs. Nem nagyon kénylemetlen? Beuka a villanyszerelős sztori nagyon tetszett. Kép

Szóval hálókocsi: lehúztuk a függönyt az ablakon, bezártuk az ajtót és kinéztük a menetrendből egy olyan időszakot, amikor nem lépünk át határt. A határőrök aligha lettek volna tekintettel a családalapító törekvéseinkre.Kép Amúgy volt ágy, bár elég vékonyka, így a leesés esélye bennem is felmerült(itthon nem tudok leesni, mert a földön alszunk matracon)de nem történt meg és a vonat kellemesen ringatott.

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír, jó lehetett. Most ingert kaptam kipróbálni, de sajna nem valószínű, hogy valaha is kifogom. Inkább az autóst. Kép

És legközelebb ne kelljen könyörögnöm, hanem magadtól gyere.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: