Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kislányom 18 hónapos. Bölcsõdébe kell adnom hamarosan. Kérlek írjátok meg, ha valakinek van valami tapasztalata a bölcsõdébe adással kapcsolatban. Nagyon el vagyok keseredve, de sajnos nincs más megoldás. Kérlek benneteket írjatok. Bármi érdekel ezzel kapcsolatban.
Elõre is köszönöm
Névtelen
 


Szia,
van már néhány bölcsi topik, kérlek keresd emg õket. A Gyerekek témán belül, és nagyon sok ötletet, tapasztalatot összegyûjtöttek már az anyukák.
Ezt a topikot kérlek töröltesd A szerkesztõvel, mert tényleg van már jó pár.
Jó böngészést,
Ágci

Kép
 
 


Rég nem irt ide se senki. NA, topicot ébresztek!!!Kép
Agci, nem talaltam a bölcsiseket a keresövel, csak az ovodai lopast!!!
Mi a cimük???Mennék beszélgetni!!!
Elöre is köszi!!!Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

engem is érdekelnének a bölcsis topikok!

Köszi:

Kobudo

Kép

Kép
 
 



Sziasztok!
Látom nem írogat ide senki,de hátha lesz még aki hasonló gonddal küzd!
Augusztustól munkába kell állnom,és a 2 évesemet bölcsibe adnám.Igen ám,de nincs hely!!!
Már egy évvel előre be kellett volna iratkozni,s mivel mi csak januárban mentünk a szeptemberi helynek lőttek.(augusztusban zárva van a bölcsi)
Járt még így valaki?Mit lehet ilyenkor csinálni?
Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Áprilisban vannak a beíratások szeptemberre. Ha aug-ban zárva van, akkor akkor sem tudnád vinni, ha lenne helye, max. az ügyeletes bölcsibe. Elvileg a körzeti bölcsiben jelentkezési sorrend szerint töltik fel a helyeket. Próbáld meg a környék más bölcsijeit is, hátha várólistáról be lehet jutni. Õsz végére sokan feladják a betegeskedések, nehéz beszoktatás miatt. Addig marad a gyes.
Hivatalosan nem tudsz mit csinálni, nem kötelezhetők arra, hogy felvegyék, ha megteltek a csoportok.
 
 


Szia Juli!
Ezenkívül 1 magánbölcsi van még,azt is egy évvel előre kell intézni.
Várólistán rajtavagyunk.KépReménykedem születik időközben kistesó vhol!

Nincs ügyeletes bölcsőde,egy állami van,és kész!

KépKép

KépKép
okr
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron