Új privát üzeneted érkezett!

Latom ebbe a topicba mar honapok ota nem irt senki.
Csak nem mindenki ferje szent lettKép ?
Akkor en miert maradtam ki ? Kép

Ma min.5 evet veszitettem eletembol.
Kedves ferjem ugyanis a jatszoteren odaszol nekem
(miutan o vigyazott a csuzdanal a kicsire mig en a padon egy baratnommel beszelgettem),hogy lattam e a gyereket?!
(Aki meg csak 2 eves)
Hat ne tudjatok meg ! Ugy pattantam fel mint akit kilottek es azt hittem ott nyomban elajulok ugyanis sehol sem lattuk meg ! Raadasul egy nagy erdos jatszoter volt.
Nem is tudom hany perc mulva (nekem eveknek tunt) meglattam egy messzebbi csuzdanal !
Persze az ilyedsegtol nem is tudtam kelloen leszurni a ferjem pedig mar kesek/baltak forogtak a szemem elott !
Ugyanis a kutyankat is evek ota elhagyja !
Szo szerint ! Tok szerencse,hogy egy inteligens kutya igy egyedul hazajon a 4.emeletre es kapar hogy nyissam ki az ajtot. Na de a kutya az kutya NEM GYEREK !!!!
Egyszeruen olyan megbizhatatlan!
Nem tudom mi volt ott olyan fontos a csuzdanal,hogy ne tudja a gyereket figyelni 5 percig !!!!
Ezek utan gondolhatjatok mennyire nyugodtan engedem majd vele a kislanyom egyedul !!!
Vannak kozuletek hasonlo tapasztalatuak ? Mit csinaltok?
Ja ! Es a legjobb,hogy a ferjem szerint en TULSAGOSAN
FELTEM a gyereket ! Na meg jo hogy ! Melyik anya nem?!
Na de azert ma o is kozel volt a szivinfarktushoz az biztos!
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla, azért szerintem ez jó lecke volt neki nem?
és biztosan azért kalandozott el a figyelme, mert tudta hhhogy Te is ott vagy, és akkor már nem is lehet gond, hisz Te ugyis figyelsz.
Biztosan nagyon vigyázna hogy ne "lógjon" meg a gyermek ha egyedöl van vele.

Bár megértem, ha elbizonytalanodtál, és nem leszel nyugodt ha vele van, de azért van remény.

A gyerekek hamar észreveszik ha nem bízol meg az apjában, vigyázz hogy ne kelts benne ilyen érzést (lásd, apával nem mehet el soha ...) mert az szerintem káros lehet a kicsinek. (tudod, sérül az apa kép ...)

Majd írjál, hogy mi lett veletek.

Marea
Marea
 


Szia Marea !
Total igazad van, de nehez lesz am hogy megint
megjojjon a bizalmam !
Nem, semmikeppen nem akarom a kicsivel tudatni ,hogy
nem bizok meg az apjaban!Egyebkent is most tiszta
"szerelmes" bele !
Hat igen, jo kis lecke volt neki is mit ne mondjak Kép
Na majd meglatjuk a jovoben !
szia,
Csilla
LCsilla
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: