Új privát üzeneted érkezett!

Igen én is most egy dvd-t keresek, hátha jobban megy, ha közben nézem. Száz alkalom után csak meg tudom jegyezni :D.
Azt hittem én vagyok csak ilyen agyalágyult, hogy nem tudom egy perc alatt megtanulni ezeket a dolgokat.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok még én is,csak ritkán jutok ide.
Pedig már csak egy gyerek van itthon,a nagy egésznap oviban van.
Nálunk nem jönne be a dvd,mert Apa nem szereti nézni.pedig én imádom! :lol: :oops:
Mostanában kicsit sűrübben vannak akciók.Apát lenyugtatja a lovunk,így több kedve van hozzá.A legújabb formáció,hogy én guggolok fölötte.Ezt nagyon élvezi. :P Én kevésbbé,mert jó kis izom lázam szokott lenni a combomban.Ez egy jó comb és popsi formáló gyakorlat is! :lol: :P
További szép hetet mindenkinek!
Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:23-kor.
 

 
 

Sziasztok!

Hajni
megnéztük a filmet, elég érdekes (mi néha jókat röhögtünk rajta :lol: ).
És nem vagy agyalágyult :wink:

Móni
én olyan pasit nem is ismerek, aki nem szereti az ilyen filmeket :shock:
Legalább megvan a tornád, és még élvezed is :lol:

Vica
látom, nálatok is zajlik az élet! ;)

Nekünk tegnap reggel volt, most meg piros napos ünnep van :oops:
 


Sziasztok!

Egy hónapja nem írt senki :?: :(
 


Sziasztok!
Én már sokszor akartam írni,de mindig valami közbe jött.
Andi:Úgy néz ki csak mi ketten maradtunk itt.
Nálunk aránylag minden oké.Ritkán van jó alkalom de akkor nagyon jó.Még olyat is csináltunk amit eddig soha.
Tessék a többieknek is írni!

Jó hétvégét!

Móni
Kép
url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
 
 


Szia Móni!
Tényleg, csak mi maradtunk :( De legalább mi maradjunk is, jó? :wink:

Nálunk meg sűrűn van, de inkább lájtos, mert párom heti 6 napot dolgozik már egy ideje. No, de majd karácsonykor bepótoljuk :lol:

Vica, Hajni, veletek mi újság?
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:22-kor.
 


Sziasztok!

Én elég sűrűn olvaslak benneteket. Már ha ír valaki. Nálunk semmi extra ezért nincs is mit írnom. Eléggé le vagyunk terhelve mind a ketten, apa sokat dolgozik, gyerek későn fekszik, anya meg stresszel a bölcsi miatt. Egyszóval csak a szokásos dolgok.

Móni
Nekem is fúrja az oldalamat!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk.Nekünk most nincs netünk így tesóéknál írok

A kádban csináltuk.8 éve vagyunk együtt de előtte még sose csináltuk ott.Olyan érzésem volt mint ha újra 18 lennék.
Nálunk is sokat dolgozik Apa.
Majd írok ha lesz netünk!

Szép hetet mindenkinek!

Móni
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy végre mindenki írt! :D

Móni
mi régebben próbáltuk a kádban, de nekünk nem jött be. Mondjuk kérdés, nektek mekkora kádatok van? Ill mekkorák vagytok? :lol: Mert mi csak kétszemélyes kádban férnénk el :lol: Párom 180 és 92 kg, és hiába vagyok én kicsi, őt nem hajtogathatom össze :lol:

Vica
van kényeztetés :wink: Minden nap??? Grat!

Hajni
tessék lazítani egy kicsit! Mindenki érdekében!

Nálunk tegnap volt egy egyórás együttlét. Régen volt ilyen hosszú :wink:
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:22-kor.
 


Vica
azt én utálom, ha telemegyek vízzel.
Most meg nincs is kádunk, csak zuhanyzó, ott már kivitelezhetőbb a dolog, csak kényelmetlen, meg fárasztó (de legalább jó alakformáló :lol: )

Beszélgetni mi is szoktunk közbe, nagyon igaz az utolsó mondatod :wink:
 


Boldog karácsonyt!

Kép

Kép
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket!
 


Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek!
 
 


Boldog újévet!

Remélem, idén többet írtok majd :wink:
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:22-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Szia!

Én benéztem sűrűn, de mivel jan. 1. óta nem írt senki, így nem írtam.
Jó lenne, ha visszajönnétek! :wink:
 


Lányok, fiúk, nem folytatom tovább a szexuális életem nyilvános tárgyalását, és az eddigi hsz-eket is töröltem.

Pusz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:22-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Vica
de jó neked. Én semmi ilyet nem érzek. Nálunk csak völgyek vannak :).
De majd jövő hét végén. Most bár nincs gyerkőc, de tegnap éjjel nem aldtunk szinte semmit, meg meg is jött, ráadásul a férjecském lassan betegebb, mint a gyerek áthelyezzük a dolgokat jövő hétre. Remélem addigra minden feszültség oldódik :).

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Végre írtatok :D

Vica
de jó :D Nálunk mondjuk mindig is sokszor volt, most is, úgy heti 4-5-ször biztos :wink: No, de mi még fiatalok vagyunk, meg még gyerek sincs (még sajnos útban sem, pedig lelkesen gyakorlunk).

Hajni
remélem, jövő hétvége már a tiétek lesz, és nem jön közbe semmi :wink:
 


Sziasztok!

Szó szerint a múltból. Már nem is emlékszem rá.
Talán egy éve lehetett...... :roll: Igen. Márciusban egy éve.
Úgy emlékszem jó volt. Ez van, de panaszra semmi okom!
Így legalább semmi nem vonja el a figyelmem a fiamról! 8)

 
 
 
 


Sziasztok!
De jó végre kezd fellendülni a topic.
Üdv az új tagnak.:)Mi az oka,hogy utoljára 1 éve volt?Én biztos nem bírnám ki addig. :shock: Már az 1 hét is sok nekem. :lol:
Képzeljétek milyen jól sikerült a Mikulás bulink.Augusztus 29-re várjuk a 3-dik gyerkőcöt.Akkor este a Mama vigyázott a gyerkőcökre.Mi későn értünk haza és ők ott aludtak a mi ágyunkba a Mamával.Mi pedig a gyerekszobába.Az óvszer persze az éjjeliszekrényben a másik szobába.:)Mi nem akartunk zörögni.Hát így jött össze a kismanó.!:))
Most már kezd elmúlni ez a hányós,hányingeres időszak.Talán több kedvem is lesz a szexhez.Valahogy félnapos Wc ölelgetés után este már nem sok kedvem volt hancúrozni.:?
Kép
Kép
Kép

További szép hetet mindenkinek!
Móni
 
 


Hát én egyedül nevelem a fiam, és őszintén mondva nem szívesen hoznék "akárkit" az életünkbe. Az eddigi tapasztalataim alapján jobban járunk ha így marad a dolog. Csak két állandó dolog van Dani életében : ovi és apa. Nekem az a dolgom, hogy róla és az életéről, a biztonságáról gondoskodjak fizikai és érzelmi szinten. Mivel ilyen lúzer vagyok, hogy csak link csajokat fogok ki, így inkább kizárom az életem ezen részét. Pedig én is imádom (és volt jó pár visszajáró régi "ismerősöm" , úgyhogy szerintem nem vagyok béna). Ez van. A tavalyi is egy ilyen volt. Régi szerelem, újra találkozás............
Majd ha Dani felnő újrakezdem a "csajozást"! :lol:

 
 
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy jöttetek!

Atrask,
üdvözöllek újra! Elhiszem, hogy a kisfiad a legfontosabb, de azért magadra is kell egy kicsit figyelned! Remélem, hamar megtalálod életed párját :wink:

Móni
gratulálok, egyből egy :lol: (nekünk sajnos sokból nincs még babánk :( ).
 


Sziasztok!

Móni
Gratulálok nagyon. Nem is számítottam ilyen hírre itt.
Reméljük hamarosan lesz sok új élményed és mesélsz is nekünk.
Én nagyon kívánós voltam a terhesség alatt :).

Andi
ne görcsölj rá nagyon, mert úgy jársz, ahogy egy páran jártunk itt. Nyugi, jön ha jönni akar. Addig is élvezd ki a nyugit meg a gyakorlást :).

Atrask
olvastam a történeteteket, szomorúnak tartom, bár látom szerencsére te nem így fogod fel. És igazad is van. Tovább kell lépni. De szerintem bármennyire is fontos a gyerek, azért magáról sem szabad megfeledkeznie az embernek. Vannak igényei az embernek (és nem csak a szexre gondolok). Tudom, egy állandó társsal könnyebb kielégíteni ezeket, de szerintem másképp is megoldható. Sok szerencsét kívánok neked a nőkhöz, és üdvözöllek köztünk.

Nálunk lehet, hogy ugrott a hétvége, ugyanis a gyerkőc hazahozott hányós-hasmenőst a bölcsiből, igaz még "csak" rajta jött ki, de szerintem a hétvégénket mi is a WC mellett fogjuk tölteni. Reméljük addigra jól lesz és mehet a mamához, hogy nekünk is legyen valami közös "élményünk" apával :). Még mindig bízom benne, hogy megússzuk.

Kép

Kép
 
 


vkhajni!

Igen, anno én is gondolkodtam alternatívákon.
De:
1 bulizni, ismerkedni nem járok
2 társasági életem nincs
3 "kényszer gésára" nem költöm a kevés pénzünket, ráadásul "azzal" csak a testem lakna jól, szívem-eszem nem.

Egy lehetőségem lenne, ha találnék egy hasonlóan "lúzer" anyukát, aki nem fél új életet kezdeni. Az anyukát megtaláltam, de ő inkább "tapicskol az állóvízben", és nincs szükségem visszatartóerőre. Aki velem van, az szintén lapátol vagy repül a csónakból. Terveim vannak, ötleteim, álmaim, nem magamért! Ha senki nem tart velünk az sem baj, így a siker is csak kettőnké lesz! Ha az az ára, hogy "csak" Dani van velem, nem számít. Amúgy is.Ki tudna olyan szeretettel átölelni, hozzám bújni, mint Ő?! Na ugye?!

:D :D :D :D :D :D :D

U.I.: Maximum megerősödik a markom. :lol:

 
 
 
 


Atrask
megértem a 3 pontodat, bár a 3. nekem eszembe sem jutott. Nőből vagyok na :).
Ha úgy ölel át és bújik hozzád, akkor már rég rossz :D. Az utóirathoz megy csak annyit, hogy az sem elégíti ki a szívedet-eszedet. Mondjuk időnként kell, még ha más meg is tenné helyetted.
Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek megvan a társa, csak meg kell találni. Szerintem sokan imádnák a pici fiadat. Azzal mondjuk egyet értek, hogy ha már megszületett, akkor a párválasztásnál mindig ő az első.
Különben meg írj akkor nekünk a régi kalandokról. Mi már kifogytunk ezért a jelenlegit írjuk le :). Különben is, szeretünk (legalábbis én) újakat tanulni. Ezt legjobban másik pasitól lehet.

Egy kicsit magunkról is. Szerencsére eddig még nem jelentkezett a hányós hasmenős. Úgyhogy csodálatos hétvégénk volt. Szombaton otthagytuk a gyereket anyuéknál, ma hoztuk haza.
És én mindent megkaptam amit akartam. Volt kényeztetés, masszázzsal, szeretgetés, "erőszak", szóval minden amire egy nő csak vágyhat. Szóval nem lehet okom panaszra :).

Kép

Kép
 
 


Régi kalandok? OKÉ! :D
Mivel intézetis voltam, sok van. Extrémek is. Bár a meglepő az, hogy mindig a legtunyább csajokkal csináltam a legdurvább helyeken.
Ki érti ezt?! :shock:
Szóval a szép emlékeim -> Csepel Plaza női wc :)
benzin kút,komjádi uszoda,Pálvölgyi barlang,trafóház teteje,Gellért hegy, Kóos Károly tér, és a legdurvább: nyári szünetben-hétvégén-a dagály strandon-a PARTON!!

Aztán Balatonon csoportosan, kb 6pár, egy lány aki kihozta belőlem a maximumot (nem kamuzok, nem hittem, hogy a szerelem erre képes) 13 menet!!, az "állóvízben tapicskoló" anyuka, egyszerűen lehengerlő. hát ennyi.

Jah! Képzeljétek! Jött egy állás lehetőség külföldről, csak még megkérdezik, hogy a gyereknek van-e ott a közelben ovi, ilyesmi.
Úgy izgulok! Remélem összejön! Akkor megfogom Tökit és húzunk is. Szállást, ellátást adnak, a többi nem sok pénz, de az már tartalékba mehet, és sok kicsi, ugye..... :wink:

 
 
 
 


Sziasztok!

Itt a tavasz, és remélem, azért tüntetek el :wink: :lol:

Hajni
igyekszek nem görcsölni, kiélvezzük amíg lehet, utána úgyse hagy a gyerek :lol:

Atrask
micsoda történetek :lol: Meló sikerült?

Mi továbbra sem panaszkodhatunk, heti 4-5 akció mindig meg van :wink: De az ágynál tovább nem jutunk, jó lenne már vmi változatosság :roll:
 


Most olvastam vissza, Vica sajnálom, hogy nem jössz! Ugye nem azért, mert vhonnan kaptál rossz visszajelzést?
 


Sziasztok!
A meló sajna nem jött össze, mert nincs a közelben ovi, viszont lesz egy másik meló másik városban. Ott menne a dolog, de még szereznem kell Dani "tiszteletre méltó" anyukájától papírt, hogy velem jöhet a gyerek.

Szex: jégkorong :P

 
 
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon írogattok... ezek szerint már senki sem szexel?! :shock:
Én an(n)ál többet! :D Megismerkedtem egy lánnyal, aki azóta már a feleségem, és egy szexuális terrorista! Ez nem panasz! :lol:
Danival szeretik egymást, úgyhogy minden király. Pl múlthéten átjött egy ismerős párocska hozzánk. A gyerek már aludt, a csajok lementek, hoztak piát, ittunk kb hajnali fél3-ig, ekkor lementek még piáért.Mikor visszajöttek, kuncogtak, meg pusmogtak. Mi ültünk a kanapén, szesz-cigi kézben, a lányok besétáltak, eltolták az asztalt, letérdeltek a kanapé elé, cipzár le,.... pár csere nélkül egy laza négyest nyomtunk! Király volt! :D

 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: