Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! A férjem második felesége vagyok. Az elsőtől van egy 8 éves fia, aki naz anyukájával él, hozzánk "elvileg" kéthetente jön. Nekünk van egy közös 8 hónapos fiunk, és most várjuk a következő babát. Tökéletes kapcsolatban élünk, de a volt feleség ott tesz keresztbe, ahol tud, főleg a gyermek kapcsán. A férjemet ezzel teljesen sakkban tartja, egyre gyakrabban vannak vitéák közöttünk, de mindig csak miatta. Kezdek féltékeny lenni, és rettenetesen feszít ez a helyzet. Nagyon nehéz második feleségnek lenni ott, ahol az első komolyan gonosz. A volt férjem mostani feleségével én jó viszonyban vagyok, pedig a volt férjem engrem amiatt a nő miatt hagyott el. (Monjuk nekünk nem született közös gyermekünk.) Mit csináljak, szép lassan megőrülök úgy érzem.
 
 


Sziasztok! Nincs köztetek valaki, aki hasonló cipőben jár? Annyira szeretném tudni, más miként tudja megoldani a helyzetet, illetve miként sikerült elfogadnia a megváltoztathatatlant. Én nagyon padlón vagyok...
 
 


Nincs senki, aki hasonló cipőben jár, mint én?
 
 

 
 

Szia Romy!

Nekem egy kicsit hasonló az életem.Második feleség vagyok az elsőtől van a férjemnek három,nekem van az első kapcsolatomból egy és most van egy közös is.Ha megadod az e-mailed írok priviben levelet.Az enyém beaviki@freemail.hu
 
 


miért van ebből a topikból ilyen sok?
törülje már ki valaki a feleslegest!
 


Szia Bea!
Köszönöm a válaszod, hamarosan írok az e-mail címedre.
Vanessza!
Gondolom te is jártál már úgy, hogy megtréfált a technika. nos ezért van ebből a topicból ennyi. Amúgy a "töröl" a helyes kifejezés. Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Bea!
Köszönöm a válaszod, hamarosan írok az e-mailedre.
Vanessza! Gondolom te is jártál már úgy, hogy megtréfált a technika, nos ezért van ebből a topicból ilyen sok. Amúgy a "töröl" a helyes kifejezés. Kép

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron