Új privát üzeneted érkezett!

Na ez az amitől én is tartok,hogy így járok majd.
Probálok majd vmit kiokoskodni,remélem sikerülni fog és elköltözik.
 


Szia Delfin!!

Mi ujság veletek?Mikor lesz a tárgyalás,ha lesz egyáltalán??
Változtak a dolgok?Mesélj!
Bea
 
 


Szia Bea77!

Igazából nem történt semmi változás,történtek érdekes dolgok.Jövö héten lesz az első tárgyalás.
Úgy érzem most bonyolodnak igazán csak a dolgok.
 

 
 

Szia.

Ha gondolod,és van időd meg persze szeretnéd elmesélni akkor szívesen elolvasom.Gondolom a férjed elkezdett kaparni utánad.Nem gonodltad meg magad?
Bea
 
 


Igazából most jött rá a férjem,hogy én teljesen komolyan gondolom a válást,és nem akarna minket elveszíteni.Úgy gondolom hogy ebből a kapcsoltaból már jó nem sülhet ki,igazából sajnálom hogy így alakult,de talán sikerülni fog nekem,egyedül is boldogulnom,még ha nezéz is lesz.
A csaj panaszkodik a férjemről,keveset van vele,nem vesz neki semmit és neki is hazudik.Igazából a férjem azt érzi hogy a 2 szék közül a pad alá esik,de így járt.
 


Nagyon határozott vagy.Pedig én azt gondoltam hogy meglágyulsz ha egy kicsit észbe kap a férjed.Remélem jó döntést hoztál,és minden ugy fog alakulni ahogy szeretnéd.Majd azért irj hogy mi volt a tárgyaláson.És mi lesz a lakásproblémával?
 
 


Szia!
Túl vagyujnk az első tárgyaláson,a férjem is eljött,ő is válni akar,a következő tárgyalás januárban lesz.
A lakás gond is megfog oldodni,nehezen de alakulni fog.
 


Csak januárban lesz a következő????Az nem semmi.Nem kapkodják el a dolgot az biztos.Hát addig is kitartást.Szia
 
 


Köszi,kitartok.
 


sziasztok!
delfin22 szerintem hasonló az esetünk, én is már a válást fontolgatom, de látom nektek már tárgyalásotok lesz. Megnéznéd a storynkat a házasságban újra egymásra találni topicban, mi a véleményed. Röviden hónapokig huzavona volt, akar-e velünk lenni a férjem vagy sem, jött majd elment, és most lehet, hogy végleg velünk van, de én már nem akarom talán, a továbbiakat nézdd meg légyszi a topicban.
köszi előre is.
kata
 
 


Szia Fkata!

Látom már te is a válás mellett döntöttél!
Remélem meg találod majd a boldogságodat.
Ilyen rossz karácsonyom még sose volt,jó hogy vége lett.
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron