Új privát üzeneted érkezett!

Várom sorstársaim történeteit.
Névtelen
 


Névtelen, ha egy házasság "kültagja" vagy, akkor nem nagyon tudok veled szimpatizálni. Akkor sem, ha nem te voltál a kezdeményezõ fél. Aki megcsalja a társát (veled), az késõbb ugyanúgy megcsal téged is. És akkor majd nyithatsz egy új topikot. Mondd, mi az izgalmas ebben? Ha szeretitek egymást, miért vagytok még mindig 3-an? Ha õt szereti akkor nem ciki neked hogy csak a szexet keresi nálad? Vannak ilyen barátnõim, akik verik a mellüket- azt kapok meg akit akarok, akkor amikor akarok, te meg ott senyvedsz. Ja. De nekem van családom, van férjem, gyerekeim, és nem zokogok egyedül karácsony este, mikor a bárkit megkapok a családjával ünnepel. Komolyan érdekel, mi a jó ebben az egészben?
Névtelen
 


Kedves topicindito nevtelen,

Nem tudom mit szeretnel itt latni?!
En nem vagyok harmadik es soha nem is lennek. Van annyi onbecsulesem es fegyelmem hogy ez ne tortenjen meg.
Es igazabol azt sem ertem miert nem lehet tabunak tekinteni a hazasembereket!?
Hogy kerul valaki olyan helyzetbe, hogy harmadik lesz?
Ha a sorstarsaid tortenetere vagy kivancsi, illene bemutatkoznod. Nem a nevedre gondolok, hanem a tortenetedre.
Bar nem irtad en a harmadik alatt a hazassagon kivuli felet ertem.

Szimat
 
 

 
 

Kedves Szimat és Névtelenek!
Szerintem igenis van olyan, amikor az emberbõl önhibáján kívül lesz harmadik. Higyjétek el, nem jó ez senkinek, még a harmadiknak se. Velem egyszer már megtörtént, hogy harmadik voltam. Nem akartam én semmi rosszat senkinek, egyszerûen csak a SZERELEM erõsebb volt a józan észnél. Ma már felnõtt feljjel menekülék az elsõ percben az ilyesmitõl, de akkor 18 évesen (Õ 40 volt!) nem is sejtettem, hogy a szerelmem beteljesülhet, Igazából plátóinak indult és annak is kellett volna maradnia. Nem így történt, amit már ma bánok, de akkor nem tudtam urrá lenni az érzéseimen.
Szerelmes
 


UI.
Tanácsom a topicindítóhoz, hogy ne pazarolja el az idejét erre a kapcsolatra! Nekem sikerült kilépnem nagy nehezen, de ráment 5 évem és nem éri meg! Persze erre akkor jön rá az ember amikor már vége van.
Szerelmes
 


Szerelmes,

Azert irtam, hogy elmeselhetne a tortenetet, hogy ertsuk mirol van szo.
Egyebkent attol tartok errefele nem lesz nepszeru nevtelen ha egy hazasemberrel kezdett. Egy masik topicban pont egy ferj keszul elvalni a varandos felesegetol, mert jott egy harmadik.
Azt szoktak mondani, ahol egy harmadik kepes elhoditani valakit egy parkapcsolatbol, ott mar biztos volt valami problema. De ronda dolognak tartom, ha valaki ezt kihasznalja.

Szimat
 
 


Sziasztok!
En is voltam harmadik,de talan csak 1-2 honapig tartott a dolog,pontosan azert,mert nem akartam szerelmes lenni.Nem szerettem volna szetszedni egy csaladot,igaz a ferfi kezdemenyezet.Amikor ereztem,hogy erzek valamit,gyorsan elmenekultem.Egyebbkent nalam is tabu a hazas ferfi.
Sajnos nem mindenkinel.
nevtelen
 


En is az vagyok, mar masfel eve. Borzaszto faraszto es mar lepnek ki belole a fenebe, de felek attol, hogy a szerelmemet nagyon megviselne mert ezt tobbszor is mondta. Nagyon szeretem, de most ugy erzem az nem minden.
Nem tudom rabeszelni hogy rendesen banjon az elettarsaval, azt mondja, nem erdekli mit csinal az a no, nagyon hideg es utalatos vele (ezt kozos ismerosoktol tudom). Csakhogy ott van a gyerekuk, aki miatt egyutt vannak. En mar azt hiszem, jobb lenne abbahagyni, mert ugyse lehetunk egy par es minek szenvedjen miattam egy egesz csalad. Tudom, hogy a csaj tud rolam, probalkozott is megtalalni, lenyomozni, de nem sikerult neki. A baratom elmondasaibol tudom, hogy probal egyre noiesebb es gondoskodobb lenni, hogy visszakapja. O meg csak nevet rajta es azt mondja, nem erdekli mit pedalozik, ugyis csak engem szeret. En meg emiatt mar nem is szeretem annyira, szerintem nagyon szivtelen dolog tole. Amugy nagyon rendes embernek ismertem meg es nagyon jo apanak. En is szeretnek csaladot, de igy nem fog menni. Nem tudnam elviselni, ha otthagyna a csaladjat de nem varhatok mig a gyereke felnott lesz.
Angel
 


Sziasztok!
Azt nem értem miért kell így neki esni, ha valakit indít egy témát?!?(Ha valaki olyan nagy szent, ne írjon, ne olvassa...)
Pont egy idõben más topikokba írt többet a lány...neki is van gyereke a pasitól,és a feleségnek is 2.(A férfi azzal hitegette, hogy elválik+vele fog élni...)SZVSZ abba semmi nincs, ha egy elvált pasival kezd, és ha azt mondták neki legyen KÖZÖS gyerek, akkor az már közel volt a váláshoz.
(Csak a DEUTCH TAMÁSNAK szabad ?????????)
Szerintem kár kategorikusan kijelenteni, hogy itt a Babaneten nem lesz "népszerû"...talán mindünknek volt ilyen plátóian vagy beteljesülve...(mondjuk, hogy gyereke is lett a kapcsolatból az már ritkább,de azért az se olyan, amiért máglyán kell elégetni)
Kedves Névtelen!
Valszeg lesz még ebbe a "kapcsolatban" 4.- és 5.és X. , feltételezem, hogy nem csöbörbõl vödörbe akart kerülni a barátod,márpedig a gyereketekkel kétség kívül Te már nem a bohó szeretõje vagy...
Ha úgy van ahogy írtad, hogy õ a nagy Õ, akkor küzdj érte!!!
(Végülis neked is van tõle gyereked, és ha jól vettem ki az elõttem szólók szavaiból, csak az számít......)
Hajrá!
Emanon
Emanon
 


Sziasztok!
Én indítottam a topicot,de csak véletlenül maradtam névtelen.De Emanon rögtön tudta,ki vagyok.De hogy válaszoljak a kérdéseitekre,elmondom röviden a történetem,amit eddig csak azért nem tettem,mert kiváncsi voltam,milyen lesz a viszhangja ennek a topicnak.
Amikor megismertem ezt az embert,nem gondoltam semmi komolyra,csak néha mozira,vacsira,kellemes beszélgetésekre,csupán arra,hogy jólérezzem magam.De ez annyira jól sikerült,hogy egymásba szerettünk.Összeköltöztünk.Azaz csak én költöztem albérletbe,õ csak úgy félig meddig.Azt gondoltam,hogy idõ kell neki,nem kell elsietni.Aztán felvetette a közös gyerek gondolatát,ami elég hamar már nem csak szóban létezett,hanem a pocimban is.Kérdem én,miért mond egy nõs férfi ilyet,ha nem gondolja komolyan?Ezért hittem neki.Csakhát a dolgok nem úgy alakultak.De mindenesetre nem senyvedek otthon,nem zokogok egyedül karácsonykor,mert van egy gyönyörû lányom attól,akit a legjobban szerettem.
Igazából azért indítottam ezt a topicot,hogy megtudjam,mit lehet ilyenkor tenni.Hogyan legyek túl érzelmileg ezen a kapcsolaton,mert valószínû még mindíg szeretem.

Kedves Szerelmes!
Te hogy vetettél véget a kapcsolatnak?

Kedves Emanon!
Hogy küzdjek még érte,mit tegyek?Már annyi mindennel próbálokztam,de hiába.

És kedves többiek!
Ha a feléségét választotta és ÕT SZERETI,akkor miért jön még mindíg hozzám?Miért viselkedik úgy,mint egy szerelmes kamasz?A szexet bárkitõl megkaphatja,nem csak tõlem!!!(Amit tõlem nem is kap meg!!)És miért fizet egy kissebb vagyont "gyerektartásra"?És ne felejtsétek el,hogy az õ felesége is tûzbe tette volna a kezét a férjéért!Soha nem gondolta volna,hogy akár csak egyszer is megcsalja õt!
 
 


Kedves Bea!
A történeted olyan, hogy enyhén szívdobogást kaptam tõle!
Pedig az én viszonyom azzal a bizonyos nagy Õ-vel, már nagyon régen megszakadt. Sõt, a barátság is. Kérdezed, hogyan szakítottam vele. Nagyon nehezen! Kézzel-lábbal tiltakozott és meg volt gyõzõdve róla, hogy ez a szerelmi háromszög az, ami neki a világon a legjobban megfelel. Ráadásul meg is érdemli, neki jár ez. Volt pofája (már elnézést) azzal dicsekedni, hogy olyan vagyok én neki, mint a hab a tortán, vagy egy jó vacsora után a desszert. Hát én nem akartam örök életemben desszert lenni! A kapcsolatnak végül is csak egy nagyon hosszú (3 év) külföldre utazással tudtam véget vetni, ahol végre volt szerencsém megízlelni az igazi szerelmet is egy igazi kapcsolatban! Persze gondolom nálatok ez nem jöhet szóba a baba miatt, de így a szitu is teljesen más azért. Bár nem tudom, szerncsésebb-e vagy sem? Te még mindig szereted, lehet hogy én is. De baromi mérges is vagyok rá, ami gondolom kiderült soraimból.
Szerelmes
 


Bea,

természetesen így másképp értelmezhetõ a dolog, de kíváncsi lennék, hogy a nej miképp reagált a te meglétedre, a közös gyerek születésére. Én valszeg úgy elhajtottam volna a párom, hogy a lába sem éri a földet, ha ilyen derült volna ki.
Névtelen
 


Kedves Szerelmes!
Köszönöm,hogy ilyen hamar válaszoltál.Hát igen,sajnos ez nálunk nem jönne be,ami nálad.Arra gondoltam elköltözök egy másik városba,hogy minnél messzebb legyek tõle,de akkor mindenki mástól is messze lennék,akit szeretek(család,barátok).
A felesége nem dobta ki.Ugyan nem könnyen,de tudomásul vette a dolgot.A pasi hazudott neki,de mégis kiderült az igazság.És semmi.Nem értem azt a nõt.Ahogy ti is írtátok,lealacsonyító dolog harmadiknak lenni,de akkor ez milyen?Szerintem ez még megalázkodóbb.Ezek után a pasi mindent megtehet vele?
 
 


Kedves Bea !

Szereted, a gyereked apja, ugyanakkor pasinak hívod. Azzal vígasztalod magad, hogy a felesége még megalázóbb helyzetben van, de ez sem vígasztal. Mit akarsz? Teljesen elszakítani õt a családjától nem tudod, akkor oda fog fizetni gyerektarást, nem. A kapcsolatot sem tudod vele teljesen megszakítani a gyerek miatt egy életre össze lettetek kötve.
Vállatad, hogy gyereket szülj egy családos embernek. Tudatosan belementél egy tisztázatlan háromszögbe, kimondva: bigámiába. Utólag ezt megbánni lehet, de megváltoztatni nem. Egy életre szereztél magadnak egy haragost a feleség személyében.
Ne haragudj, ha kemény vagyok, de ezek a tények, ne menekülj el elõlük vidékre. Zárd le magadban, ha tudod, örülj, hogy anyagilag támogat, de érzelmileg próbálj tõle függetlenedni.
Jogosan vagy rá mérges, mert hitegetett, de te meg "bedõltél". Tovább ne tedd!
Könnyen beszélve: Maminti
maminti (maminti)
 


Kedves Bea77!

A húgom is Bea, majdnem '77! Kép
Szeintem olyan vagy, mint aki nagyon tapasztalatlan. Ne higgy neki tovább, minél kevesebb idõt vesztegess rá az életedbõl!
Ilyen helyzetbe nem szabad belemenni, keress magadnak valakit, aki gyerekestül is szeret, áldozatot tud hozni érted. (Van ilyen!) Önzõnek tartom az olyan embert, mint a párod, de szerintem a férfiak ilyenek! Ameddig tehetik, üldögélnek a langyos vízben. Sokszor: csak dönteni ne kelljen!
Nem is értem miért írod, hogy nem kap tõled szexet? Tényleg nem? Akkor? Tényleg mit akar? Tényleg miért ne kereshetnél magadnak valaki mást? Ha igazán jó "üzletasszony lennél", talán még az anyagi támogatását sem veszítenéd el - elnézést, ha valakit megbotránkoztattam. De ez is benne van a pakliban.
Külföldre is mehetsz babástul is, csak kicsit bonyolultabb, ezzel még várhatsz 1-2 évet, de aztán miért ne? Ne pazarold a fiatalságodat ilyen zavaros helyzetre.

G
Névtelen
 


Köszönöm a kedves válaszokat.Aranyosak vagytok,hogy megpróbáltok segíteni.Tudom,hogy nem hihetek neki,nem is hiszek.Csak azt nem tudom,hogy csináljam,hogy kiszeressek belõle.Hol keressek másik férfit?Vagy várjak,hátha bekopog valaki?És addig mi legyen?Elégedjek meg rövidtávú kapcsolatokkal,vagy inkább maradjak egyedül?
 
 


Én a helyedben nem próbálnám áttenni az érzéseimet másra, leválni valakirõl, ha a testi kapcsolat megvan, nagyon nehéz... Ma úgy képzelem, nekem ez nem jelentene problémát, mert annyi minden érdekel a páromon kívül. De lehet, hogy csak azért van ez, mert érzelmileg biztonságban vagyok mellette, és van erõm másra. Ha nem lenne Õ, akkor bizosan én is "beszippantanék Valakit" ebbe az ûrbe...
Nehéz, de próbáld elképzelni magad, az életed, a vágyaid nélküle. Rá fogsz találni arra, hogy mit is szeretnél igazából. Foglald el magad, sportolj, csinálj valamit, amit szeretsz... Nem tudom, mik a lehetõségeid, de ELÕTTED A VILÁG!

G
Névtelen
 


Engedjem neki,hogy láogassa a gyereket?És ha igen,milyen keretek között?A bíroságon ez hogy szokott menni,nem tudja valaki?
Köszi.
 
 


Szia Bea!

Talán nem ennek kéne az "elsõ kérdésednek" lennie, de nem értek hozzá... Kép
Az jó lehet, ha "megfogadod", hogy ezentúl csak úgy találkoztok, hogy még egy negyedik személy is ott van. Persze egy barátot is el lehet küldeni, de megpróbálhatsz szigorúnak lenni.
Egyébként mi az oka, hogy változtatni akarsz a helyzeteteken? Elég volt a bizonytalanságból, vagy feltûnt valaki más?

G
Névtelen
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


pkriszta

Csak egy dologban tevedsz.....a megcsalashoz ket ember kell, es az egyik a ferjed volt. Tudod ha engem megcsalna a parom megbocsatanek de ha el akkarna hagyni es masikkal elni SOHA! Merges lennek a harmadik nore, de sokkal jobban a ferjemre. Ez azt jelentene, hogy az en erzeseimen vegig gazol valaki, eltapos, es ez nem a masik szamomra idegen no volt, hanem maga a ferjem. Miert ilyen gyenge? Miert nem tud mellettem donteni? Es ezert ki a felelos a harmadik NO? Nem, nem O az, hisz nem az idegen hagy cserbe engem, hanem az eddig altalam jol ismert szemely, a fo-fo bizalmasom a mindenem! Nem a harmadik rontotta el a kapcsolatotokat, hanem maga a ferjed. Harmadik sok masik no is lehetett volna, viszont egy igazan szereto es megbizhato partner ellen tud allni ezeknek a kiserteseknek (itt inkabb az elhagyasra gondolok mint kisertes)

Te minek orulnel jobban? Ha felre allna a betolakodo holgyemeny a kedvedert, igy a ferjed kenytelen lenne visszaterni hozzad.
(Ez esetben fennall a veszely hogy kesobb jonn egy ujabb harmadik)

Vagy ha a ferjed magatol dontene melletted, es ezert eldobna a harmadikat.

Ezzel az kivantam mondani hogy termeszetes hogy gyulolod a betolakodot viszont, nem Ot kell a Fo-fo bunosnek kikialltani, O csak egy kisertes.
Melinda
 


Eszrevettem hogy te is leirtad hogy "ehhez ket ember kell" de csak zarojelbe mintha nem akarnal hangsulyt fektetni ra.
Kép

Szerintem nem erdemes harcolni azert aki a harc kozben az ellenseg oldalan all.
Melinda
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


G!
Azért szeretnék változtatni a helyzetünkön,mert sajnos ebben a kapcsolatban én vagyok a harmadik.Én vagyok a barátnõ a feleség mellett.Nem irigylem a feleségét.Biztos,hogy nagyon rossz neki,úgy,mint pkrisztának!Ha így megy tovább,senkinek sem lesz jó,se nekem,se a nejének,se neki.Én nem tudok,és már nem is akarok nála elérni semmit.Ha eddig nem ment,ezután se fog.Ha megszakítjuk a kapcsolatot,legalább a feleségének jobb lesz.Ami engem illet,nem tûnt fel potenciális jelölt,csak kis komolytalan kapcsolatok akadnak.

pkriszta!
Én nem érzem magam a házasságának a megrontójának,ugyanis nem miattam romlott meg.Elöttem is voltak barátnõi,bár közel sem ennyire komolyak.A feleség azokról nem tudott.Kettõnk között a dolgot nem én kezdeményeztem,hanem õ,pedig felesége van.Én nem erõszakoltam rá magam.Nem akarom védeni a férjed "nõjét",de lehet,hogy nálatok is a férjed volt a kezdeményezõ.És tényleg,ha nem az a csaj,akkor majd valaki más.Szerintem elsõsorban a férj hibás,csak másodsorban következik a barátnõ.
A felesége tud rólam,és a gyerekrõl is.Rólam kb.két és fél éve,a gyerekrõl meg a terhesség alatt szerzett tudomást.És õ is úgy gondolta,ahogy Te,vár.Már két és fél éve nem tesz semmit,csak tûri,hogy hozzám járkáljon,engem is.....Kérdem én,ennek mikor lesz vége?A feleség nem tesz semmit,a férjnek ez tökéletes,csak rajtam múlik a dolog.Ha én engedném,hogy jöjjön,akkor jönne,és mehetne minden úgy,ahogy eddig.A feleség meg csak tûrne.Náluk kiderült,hogy nagyon motivál a pénz,ezért nem rúgja ki.100 szónak is egy a vége,a férjednek is nagyon jó ez a helyzet,és szerintem kevés az esélye,hogy megjön az esze.Ne haragudj,de én igy tapasztaltam.
 
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


Pkriszta!

A gyerekem apja a feleségét akkor kezdte el csalni,amikor az elsõ fia megszületett.Kb 2 hónapos lehetett a baba.Azóta kisebb megszakításokkal volt valami nõje,és közben jött a második gyerek.Amikor mi "összejöttünk"akkor 5 hónapos volt a kisebbik.És elmondanám,hogy elfelejtette megemlíteni,hogy õ létezik!Úgy tudtam,csak egy gyereke van.Csak egy év múlva vallotta be,hogy van mégegy.Ezt csak azért írtam le,hogy lássad ez milyen pasi!Hát elég undorító!
De annak örülök,hogy a Te férjed nem ilyen.Csak azt a nõt kéne valahogy eltakarítani az útból,mert ha ennyire manipulálja a férjed,annak nem lesz jó vége!Sajnos,hogy hogyan csináld,nem tudok semmi okosat mondani,ugyanis engem soha nem akart eltakarítani a feleség az útból!(furcsa),sõt,amíg terhes voltam mindíg érdeklõdött felõlem és a gyerek felõl.Szerintem ezért tehetett meg mindent vele ez a pasi.
Ha mégis rosszul alakulnak a dolgok,akkor kívánok Neked rengeteg erõt ahoz,hogy tudd egyedül csinálni.Mert tudod más lelkiekben felkészülni az egyedüllétre,és más egyedül is ébredni!Én is megpróbáltam felkészülni,és úgy is éreztem,hogy sikerült,de amikor ott volt elöttem a valóság,hogy egyedül fogom nevelni a lányomat,akkor összezuhantam.
Lehet,hogy megkéne próbálnod féltékennyé tenni?Persze nem komolyan,de azt neki nem kell tudnia.Akkor talán kiderülne,hogy õ mit is érez.
Az a k milyen körülmények között él?Férj,gyerek?Ha van férje,tud róla,hogy félrejár az asszonyka?
Kitartás!
 
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


"(A gyerekeink pedig még nem is tudják mi várhat rájuk, és õszintén imádják az apjukat). "

Bocs, egy megjegyzés erre. Utána már nem szerethetik õszintén? Attól, hogy esetleg más valakivel él együtt az apjuk, attól már nem kell õt szeretni? Nem õket hagyja el, ha elmegy, hanem téged.

A kis k-ról pedig. Beust megérted, mint harmadikat? Miért? A kis k lehet, hogy szerelmes a férjedbe. Lehet, hogy igazán és õszintén szereti. Vagy ez elképzelhetetlen? Te megteszel mindent azért, akit szeretsz. Õ is. Pechjére beleszeretett egy nõs pasiba. Lehet, hogy annyira szereti mint még soha mást.

Hibás a férjed, meg a kis k... és te? Te nem érzed magadat hibásnak magadat semmiben?

N mint névtelen
Névtelen
 


Kedves N, ez azért disznóság volt.
EgymásikN
Névtelen
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


Senki nem tud egy családot szétszakítani, ha az nem szakad a belsõ problémáktól. Tök jó másban keresni a hibát, kényelmes is. A másik a szemét mindenben. Nézzetek mélyen magatokba. Nektek lesz jobb.
Névtelen
 


Kedves Kriszta!
Szomorúan olvasom a történeted...
Csak azt szeretném megkérdezni, hogyha elõbb észre veszed, és idézlek:hisztizel, akkor most máshogy lennétek???(ezt embere válogatja,de a legtöbb pasi ettõl csak még jobban bekattan,szvsz)
Talán túl naív voltál...tudod olyan nõ,aki csak úgy l'art pour l'art barátkozik valakivel nagyon ritkán van...én voltam már mindkét helyzetben, ne hidd, hogy annak a lánynak olyan hú,de jó...mármint, ha tényleg szereti a férjed. 99%, hogyh a most meg is szerzi a férjed nem maradnak együtt, pont azért mert miatta hagy el téged...és, ha te kilépsz ebbõl a háromszögbõl, õ lesz minden baj okozója...most meg talán te vagy.(mármint a férjed szemében)
KÜLDJED EL!(Te) ne várd ki, hogy õ menjen, ne rendezz jelenetet, akkor talán visszajön... hamarabb, mint gondolnád.
Sok erõt bárhogy is alakul...
Etus
Etus
 


Kedves N!

Nem csak a feleseget hagyja el hanem a gyerekeit is! Vagy talan elvinne oket (legalabb az egyiket) az uj kapcsolataba? Hm.. lehet, hogy a kiscsaj a legsurgosebben kuldene ot vissza a felesegehez, ha neki kellene nevelni a gyereket?
A masik: Szerintem a gyerekeknel is elofordul, elhidegulnek az apjuktol azert, mert elhagyta az anyjukat. Az, hogy ez nem erkolcsos mar ok is erezhetik!
Egyebkent nagyon ertekelem PKrisztat, amiert nem adja fel! Es jogosan nem adja fel! A ferje az ove es joga van kuzdeni erte! Lehet, hogy a ferje is (ha mar kigyogyult) meg fogja ezt koszonni neki, hogy ilyen kitarto volt es meg ilyen helyzetben is szerette ot.
KatinKa
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


pkriszta

Szerintem is neked kene elkuldened ahogy Etus irta. Bizonyitsd be hogy Te is eros vagy es utana nem fog soha tobbe jatszani veled.
Az onerzetednek is jobban fog esni hogyha te kuldod el mintha az utolso pillanatig konyorogsz neki es megalazkodsz (azaz minden kompromisszuba bele mesz)
Gondold azt hogy ket rossz kozul kell valasztanod de az egyik vegezetul megrosszabb helyzetet teremt mint a masik.
Mas emelt fovel es mas osszegornyedten kilepni egy hulye helyzetbol. A vegen mindketto fog fajni, de az egyik jobban mert a buszkeseged is serul.

En is kb 10 eve vagyok egy jol mukodo kapcsolatban ugyhogy tisztaba vagyok vele hogy mit jelent ez. Ezert kepes volnek engedmenyeket aldozatokat hozni, de ha el akarna menni ha mas novel fenyegetozne ket labbal rugnam ki. Kép
Melinda
 


Jesszus Kriszta, lehet hogy ezt a nõt én ismerem?!
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Nagyon sajnálom Pkrisztát, de ezzel egyrészt nem segítek rajta, másrészt továbbra is fenntartom, hogy õ legalább annyira hibás volt abban, hogy a férjének egyátalában eszébe jutott félrelépni. Ha otthon minden rendben van, akkor jöhet bármilyen kísértés, manipulálhat bárki, akkor sem történik meg ilyen.

KatinKa
"Nem csak a feleseget hagyja el hanem a gyerekeit is! "
Ehelyett szerinted a megfelelõ megoldás, hogy apuci visszamegy a feleségéhez, akivel akármiért nem stimmelt a házassága, és neveli a gyerekeit, hogy ország-világ elõtt elmondhassa, hogy õ milyen fenemód jó apa. Hogy mindeközben a házassága továbbra sem jó, hogy problémák vannak, hogy õ és a feleség is!!! mindettõl szenved, az nem érdekes. A gyerek épülését ez szolgálja. Két ideges, nyugtalan, boldogtalan emberrel való együttélés.
Hát akkor már inkább a külön, boldogan nyugodtan.
ÉS lehet valaki jó apa hetente 1 napban is. Mint ahogyan számtalan ilyen példa van pl. az olyan családoknál, ahol az apa vidéken dolgozik.

"Az, hogy ez nem erkolcsos mar ok is erezhetik! "
A gyerekek? Azért kicsit gondolkodjál ezen. Mióta van egy másfél éves gyereknek erkölcsi érzéke?
Ha pedig a gyerekek elhidegülnek az apjuktól, az nem azért van mert elítélik az apjukat,hanem pl. azért mert a kedves anyuka tesz errõl. Nézzetek csak át az elvált apukák topicba.

"Lehet, hogy a ferje is (ha mar kigyogyult)"
Ja, hogy a szerelem szerinted betegség, amibl ki kell gyógyulni. Hát sajnálom, ha így gondolod, én azt hiszem maradnék ilyen "beteg" egész életemben.

Kicsit zavaró a számomra, hogy egyik topicban az elhagyott anyukákat sajnáljuk, elítéljük a férjeket, mindennek lehordjuk õket, majd utána irány a másik topic, ahol ugyanilyen lendülettel lehet szidni az ex-feleségeket, akik apukák gyerekeit nevelik az év legnagyobb részében.

Mindenhol vannak igazságok, de a valóság az sajnos a legtöbb esetben mindettõl nagyon messze van.

N mint névtelen
Névtelen
 


Kedves N,

Nem tudom ki vagy, volt-e mar hosszabb kapcsolatod, hagytak-e mar el stb. Esetleg elhagytad a parodat egy szinten parkapcsolatban eloert? De ugy csinalsz mint aki most megmondta a tutit.
Lehet, hogy a ferfiak ezen megsertodnek, de bennuk igenis dolgozik valami, hogy minel tobb not "ismerjenek" meg. Ez nem azt jelenti, hogy egyetertek a kihagasukkal! Sot, szerintem attol vagyunk emberek, hogy tudunk uralkodni az osztoneinken.
Ez az ... egy kapcsolat megromlasahoz ket ember kell ..., nekem inkabb csak dumanak tunik. Es nagyon klassz kibuvo, hogy az elhagyott, megcsalt tarsba meg egy jo nagyot lehessen utoljara rugni!
Voltam olyan helyzetben az elozo kapcsolatomban, hogy a parom egyutt dolgozott egy "lanykaval". Neha szinte tobbet voltak egyutt ... En mar akkor ereztem a veszelyt, amikor a paromon meg semmi nem latszott. De nem tudtam mit tenni.
Most mar azt mondom, hogy halas vagyok a sorsnak, hogy igy alakult, de akkor ...
Ja es az indok, mert hat szamtalanszor faggattam, az hogy MAS.
Tenyleg nem lehet minden este "tejberizst" enni. Ezert altalaban a notol varjak el, hogy szinezze a kapcsolatot. Vagyis jatszon szerepe(ke)t. De en nem szinesz akarok lenni, hanem tars! Ja, hogy mindennek ara van? Megette a fene az egeszet, ha ez csak igy tud mukodni.

Bocs, hogy hosszu voltam. Remelm azert ertheto.

Szimat
 
 


Nevtelen
Te melyik bolygon elsz? Kép
Mert ahol en elek sajnos elnek gerinctelen puhatestuek is Kép
Azaz nem szuksegteltetik hogy pKriszta bunos legyen.
A te iromanyod alapjan felmenthetunk egy gyilkost is mondvan ez a tarsadalom hibaja volt es O jol cselekedett hogy az volt a valasza hogy megolte XY-ont.

Ezt valoban igy gondolod?
Melinda
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


Épp a napokban hallotam egy volt kollégámról, akinek pont ez a hobbija, ugyanennyi éves, a családról pont így gondolkodott, most csak sejtem hogy hol dolgozik, egy pesti központu cégnél. Tényleg minden volt az autóversenyzés, meg a pasizás. De a 90%-ban férfi kollégáim szerint primó volt, és meg se ...-nák,szóval öröm volt, amikor sikerült eltávolítani a környékrõl.
zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok,
Még egyik helyzetben sem voltam, de lenne azért egy-két meglátásom és remélem rávilágítok 1-2 dologra még akkor is ha nem egészen értetek egyet vele.Kép

A háromszög három emberen áll vagy bukik. Nem lehet, csak a férjet, csak az asszonyt vagy csak a barátnöt hibáztatni. Teljesen mindegy milyen praktikákkal próbálja a szeretö megszerezni, vagy milyen módszereket eszel ki a férj a csábításra. Ezt a kialakult mindhárom fél részére "kellemetlen" helyzetet mindenki csak a saját szemszögéböl tudja figyelni, másra képtelen, hiszen a saját bajunk a legnagyobb baj. Mindenesre abban biztos vagyok, hogy mindhárom fél valahol valamikor hibázott, a kérdés amin érdemes elgondolkodni, hogy milyen mértékben hibáztatható azért, hogy egy ilyen háromszög fennmaradhat.


Nekem úgy tünik ezt a háromszöget nem lehet megnyerni, vagy ha megnyered, hiszti, veszekedések és gyomorfekélyek által akkor addigra teljesen kikészülsz. Ráadsául nemcsak te, hanem a gyereked is megsínylik, csakúgy mint közvetlen környezeted, mint a családod, barátaid, testvéred. MEGÉRI???? És ha igen akkor mi az a határ amíg megéri?

Azt látom, hogy ez egyik félnek sem jó, se szeretönek, se feleségnek. A férjnek? Hát talán neki van a legjobb helyzete bizonyos szemszögböl. Két nö várja, két "család", és bocs, hogy ilyet mondok, de két szexuális partner is. Ha nem tetszik otthon elmegy máshova vagy fordítva. Ez a helyzet mindhárom fél számára megalázó a kérdés csak az, hogy ki bírja tovább cérnával. Egy házasságban az elmúlt évek, a gyerekek összekötik a családot, de már megszokottá válnak az esti rítusok, és a havi 1-2 szex sem olyan... A friss, kihivásokat rejtö kapcsolat titokzatos, ugyanakkor hatalmas verem is lehet.

Úgy gondolom nem a feleségnek és a szeretönek kell egymást szapulnia, itt igazából ök ketten a leginkább szenvedö alanyai az egésznek. A férj az akit móresre kéne tanítani vagy így, vagy úgy, mert javarészt ö az oka annak, hogy egy ilyen helyzet fennmaradhat, ö az aki belement egy kapcsolatba tudván, mi kerekedhet belöle, ö az aki hazudott és végülis ö az aki csábított vagy a csábításba belement! Ö az aki miatt a konfliktus konfliktus marad, mert gyáva ahhoz, hogy döntsön! Igen, jól hallottátok gyáva és mindenekelött határozatképtelen!

Éppen ezért öt kell valamilyen patthelyzet elé állítani. Idökorlát kijelölésével, amit be is tartasz akármennyire fáj. Ha nem lépsz a helyzet ilyen marad és nem kívánhatod magadnak, hogy évekig harcolj azért az emberért aki ennyire a sárba tipor és megaláz és nemcsak téged hanem másokat is magával ránt. "Segíts magadon, az Isten is megsegít"

A férfi aki nem MERI a feleségét otthagyni, gyerekeit, hisz szereti öket annak ellenére, hogy már belefáradt a mindennapokba, hisz nagyon kötödik hozzájuk és szereti is öket, és nem TUDJA a szeretöt otthagyni mert az új kapcsolat az újdonság erejével hat, egyfajta szabadságérzet és fellázadás az "iga" ellen. (meri és tudja!!!)

Nem azt mondom, hogy ne harcolj a szerelmedért vagy a férjedért, de azt a következtetést azért levonhatom, hogy a legtöbb hasznot ebböl a férj húzza és nagyon nagymértékben az ö hibája az egész kialakult helyzet.

Kívánom mindannyiótoknak, akik ilyen helyzetben vagytok hogy oldódjon meg a gondotok mihamarabb és soha többet ne kelljen ilyennel szembenéznetek. Bocs, hogy hosszú voltam.

Üdv,
mj
mj
 


Kriszta!

Én elmennék a kiscsajhoz és nem éppen európai módon, de szépen "elbeszélgetnék" vele, hogy hagyja a békén a férjemet, különben megszomorítod az életét, ahogy õ próbálja a tiédet. vagy egyszerûen nagyon lényegre tõrõen felvilágosítani, hogy milyen egy szemét nõ, aki visszaélt a jóindulatoddal, kihasználta a helyzetet és behálózta a férjedet. Lehet, hogy hülye tanács ez, de a te helyedben én elbájcsevegnék a kis kurvával. Nekem ne magyarázza senki, hogy nem kis kurva, mert az, aki elveszi a gyerekek apját az az. 1 héten 1 napos apa, nem apa, ezt se magyarázza nekem senki. A kis kurva nagyon önzõ ember, és a férjed is.
bocsi, hogy vulgáris voltam.
Valahogy úgy kellene beolvasnod a kiscsajnak, hogy azt ne merje elmesélni a férjednek, szóval okosan....
Ha úgy érzed, hogy menne tovább az élet a férjeddel együtt, akkor iktasd ki valahogy a kiscsajt. A férjedet meg világositsd fel, hogy csak az amcsi filmekben van boldog apa-gyerek kapcsolat egy válás és 50 ezer láthatás után...a gyereknek is fárasztó.
A férjeddel meg próbáld megbeszélni, hogy mi az ami hiányzik a ti életetekbõl, hogyan tudnátok ezen változtatni, nincs olyan, hogy nem lehet, csak akarni kell! de mindkettõtöknek!
Hajrá!!! Ne hagyd magad!!!! Barátokat is mozgosítsd, a férjed barátját is próbáld megszerezni támogatónak, vele biztosan sokat beszél a férjed.
Remélem nem mondtam túl sok hülyeséget! Ne hagyd, hogy megalázzanak és ne add olyan könnyedén a férjedet, ha szereted, fõleg, ha tudod, hogy a csajnál nem lesz boldogabb!!!
legyél ügyes és célratõrõ, ne törj meg!
Névtelen
 


Pedig sajnos mondtál.
Ez a dolog már rég túl van azon, hogy megrázzuk a vállunk, elfelejtjük, és újból édes lamúr van otthon. Ennél megalázóbb helyzetbe nem is kerülhetne a feleség.Az ilyen típusú beszélgetések csak elmérgesítik a helyzetet, és mivel a lánynak nincs annyi féltenivalója mint az anyukának, csak szemtelenebbé teszi. Még jót is tehet vele neki, mert olyan nincs, hogy ne mondja el,ehhez össze kéne varrni min, a száját:-),,és akkor megint ott tartunk, hogy szegény kislányt megfogja vígasztalni a drága jó ember, otthon meg min. hidegháború lesz.
Azért arra kívánvcsi lennék,hogy a magyar statisztikák szerinti kb.50 % elvált,mert a fele válásba torkollik a házasságoknak, milyen megoldást választotak ilyen helyzetben, és mire mentek vele.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Nevtelen.....az a harmadik is valahol egy ember erzesekkel es szerintem egy ilyen bonyolult haromszogbe valahol mindig a ferj a hibas. Igy Ot kell felvilagositani, nem a harmadikat.
Nem tanacsos az "onzo kurva" ajtaja elott toporzekolni. Mert ha O valoban az!.... semmifele fenyegetessel, foleg nem ilyen mereg szavak hatasara nem fogja elengedni a hon szeretet ferfit. Ha pedig ennek hatasara elengedi akkor az a harmadik nem nevezheto se kurvanak se onzonek, se szemetnek, mert pont az ellenkezojerol tett tanubizonysagot.
Masreszrol meg nem tudhatod hogy ki dorombolt kinek az ajtajan. Ki volt a kezdemenyezo es milyen eszkozoket alkalmazott celjanak eleresebe.
En mar hallottam olyat is hogy a "SZENT FERJ" elfelejtette megmondani a harmadiknak hogy csaladja van. Mirre erre rajott addigra mar benne volt a haloban. Persze a ferj nem fogja toredelmesen bevallani a felesegnek hogy ebbe az egesz kialakult helyzetbe O volt a fo-fo hibas, hanem eljatsza a szegeny szerencsetlent akit behaloztak. Ez tipikusan azokra a gyenge emberekre valo viselkedes mod akik a vegen meg donteni sem tudnak, es igy akarnak tovabbi jatszo idot nyerni. Jatszani ket ember erzeseivel.

Ezert en is mj(Moni) velemenyet osztom valahol. A ferfit kell a leheto leghamarabb dontes ele allitani, hogy kideruljon az igazsag.
Nevtelen altal leirt eszkozoket hasznalva lehet hogy elersz valamit, de azt nem egyertelmuen tiszta lapokkal erted el. Igy konnyen lehet hogy kesobb ugyfogod erezni hazugsagban elsz, mert a ferjed nem tudott az adott pillanatba hatarozottan melletted donteni. Ebben az esetben te allitottad felre a vetelytarsat, es lehet hogy nemi elegtetelt erzel ami elobb-utobb orokos elegedetlensegbe fog vezetni mivel rajosz hogy nem a ferjed tette ugyanezt.
Kihivasok meg mindig vannak......es kitudja hany harmadik fog meg jonni?...es vajon nem-e lesz egyszer olyan akit nem lehet csak ugy felreallitani?
A megoldas a problema okozojaban rejlik...a helyes ut pedig ha oszinten valaszolunk arra a belso kerdesunkre "Ki valojaba a problema okozoja?"

Udv Melinda
Melinda
 


Láttam ilyen háromszöget, ahol eltelt néhány hónap, mire véletlenül(telefonáláskor) kiderült .a feleség, meg a két gyerek.
A barátnõm teljesen kiakadt, õ egyedül álló nõ volt akkoriban, nagyon csinos, okos és nincs rászorulva mások férjére. Az a négy hónap elegendõ lett ahhoz, hogy szerelmes legyen nagyon, és nagyon megdöbbent. Kidobta a pasit, az meg állandóan visszajárt hozzá, könyörögni, meg azt hazudozta csak õ kell, és amúgy is elhagyta volna a feleségét, stb. Órákig telefonálgatott a barátnõm munkahelyére, éjjel nappal ott állt a kapuban, és visszakönyörögte magát, mert itt a nagy duma: otthon már csak látszat a házasságunk, régóta elhidegültünk, csak a gyerek, miatt, csak a pénz miatt stb. tartott idáig,és ez csak az utolsó löket volt."
Hamarosan kiderült egy muk sem igaz, a nej le akar ugrani a hídról, jeleneteket rendez a 10-12 éves gyerekek elõtt, mint mártír, hõs anya, és állandóan meg akar halni,persze nyomoz, lehallgat, kihallgat, stb.
Ismét lapát.
Most nemrég láttam a szent apát, a mártír anyát, a két "sokat látott" gyereket, mint idilli családot, de az anyuka úgy forgatta a szemét mint a kaméleon, ha egy nõ merészelt köszönni a férjének. Iszonyatos lehet ilyen stresszben élnie szegénynek, szerintem most sem bízik a párjában.Pesze õ sose mondana le arról, hogy dr-né legyen. A barátnõm pedig egy életre megtanulta, hogy alaposan ki kell faggatnia egy pasit, mielõtt akár a liftben szóbaáll vele.Egyébként még mostanában is ,pedig eltelt 5 év, felhívja a pali, és csak hallgat a vonal végén, szomorúan, mint egy hõsszerelmes.Szerintem sok olyan ember van, aki nem bír veszíteni, belátni, és lemondani dolgokról, így addig játszik, míg mások döntenek helyette. aztán újra lehet kezdeni.
zsomimama (zsomimama)
 


Szia PKriszta!

Sokat gondolkodtam,azon,hogy mi a jobb,kirúgni,vagy még várni.
A saját tapasztalataimat írom le,mint harmadik.
Én hiába nem akartam elszakítani a családjától,elõbb utóbb eljött az az idõ is,amikor magamnak akartam,de semmilyen drasztikus lépést nem tettem,nem adtam neki ultimátumot,nem erõszakoskodtam,ezek csak bennem játszódtak le.Esetleg volt néha egy-egy elszólásom,hogy de jó volna ha.....Aztán ahogy bonyolódtak a dolgok egyszer a feleség is megunta,összecsomagolt neki és elküldte otthonról.Aztán egy hétig sírt neki,hogy visszamenjen.Visszament.2 és fél év,és egy gyerek után más nõtõl,nem könnyíti meg a dolgát annyira,hogy tényleg elküldje.Ha a pasi el akar menni,tegye meg magától.Mert ugye az a cselekedet nem jár felelõséggel,amit más határoz meg.
Tehát szerintem ne könnyítsd meg a dolgát a férjednek,mert lehet,hogy csak erre vár!Az a csaj meg had epekedjen utána,mert epekedik az biztos!(még ha nem is vallja be).Viszont ott van a másik fele,hogy meddig lehet tûrni a megaláztatást?Mi jöhet még ezután?Ha tûrsz,meddig tart még a viszonyuk?Mert ennek a nõnek még ez is több,mint a semmi,és szerintem õ sokkal kevésbé van megalázva,mint a feleség.Sajnos ez is tapasztalat.Ha én engedném,nálunk még mindíg tartana a kapcsolat,ami a gyerek miatt azért még valamilyen szinten megvan,és meg is lesz.
Azt,hogy igazán ki a hibás,nehéz megmondani.Lehet,hogy mindenki.De fõleg a pasi.Két szempontból is.1.engedte magát elcsábítani(mert csak azt lehet,aki engedi magát),2 meg azért,mert ha valami köztetek nem stimmelt,azt nem beszélte meg veled.Nem adott Neked lehetõséget arra,hogy változtass.Mert gondolom,Te ugy érzed,hogy minden rendben volt.De ha õ nem így érzett,miért nem szólt??
Én,mint harmadig nagyon sajnálom a megcsalt feleségeket,az én "pasim" feleségét is.Rohadt egy dolog,ami történt.Rettenetesen megbántam,de már nem tehetek semmit.Megtörtént.De valahol én is áldozatnak érzem magam.Áldozatnak,aki bedõlt egy hazug,nõs férfi csapdájába,hazugságaiba.
A gyerekekrõl pár szót.Az én szüleim is elváltak,amikor 9 éves voltam.Egy másik nõ miatt.Rettenetesen megrázott,és a mai napig seb van emiatt a szívemen.Én is a másik nõt utáltam akkor.Most már az apámat hibáztatom.Az öcsém ekkor fél éves volt.látom a különbséget,hogy mit jelentett neki,és mit nekem apa nélkül felnõni.Õ kicsi volt,nem értett belõle semmit,én meg még nem voltam olyan nagy,hogy megértsem.Csak a fájdalom és a hiány tûnt fel.
Szerintem ha az ember mindenképp el akar válni,a "legjobb idõszak",ha a gyerek max3éves,vagy már elmút 18-19.Ekkor talán nem éri akkora lelki törés.
Kriszta.Én nem dolgozok,itthon vagyok gyeden,és itthon is maradok,amíg 3 éves nem lesz a lányom.Hála Istennek,anyagiakban nem szenvedünk hiányt,elég sok tartásdíjat kapok.Neked hány évesek a gyerekeid?
Kitartás!
Bea
 
 


A szerzõ kérésére törölve
pkriszta (pkriszta)
 


Sziasztok!
Lehet, hogy hülyeséget mondtam, talán azt írtam le, amit kisgyerekként szerettem volna, hogy az anyám tegyen (a szüleim ugyancsak elváltak egy harmadik miatt, a viszony már akkor kezdõdött, mikor anyám terhes volt velem). Egyszerûen dühös lettem, hogy miért van az, hogy a harmadik mindig hisztizhet, zsarolhat, a feleség pedig csak bölcsen hallgathat és megalázkódhat (az anyám is ezt tette, de így is otthagyta apám). Az apámat a harmadik úgy tudta magához láncolni, hogy állandóan öngyilkossággal fenyegetõzött, anyámat ahol tudta bántotta (telefonos zaklatásokkal), kocsiban hagyott kisjelzésekkel. Szóval az én képem a harmadikról nem éppen egy kedves intelligens nõ alakjában van, hanem egy gonosz bestia személyében, aki (ahogy látom más esetekben is) ugyancsak dr-né akart lenni. Biztos van olyan eset, melyet meg lehet érteni, hogy miért jött a harmadik (esetleg a feleség kibirhatatlan), de szerintem ez ritkább.
Megjegyzem, azóta apám és a k..-ja (bocsánat én így hívom) összeházasodtak, a nõnek máig azt a tempót kell tartania, amit megismerkedésükkor apámnak nyújtott, így teljesen rabszolgája lett, hiszen apám a családját hagyta el õ miatta, ezért az apám úgy gondolja a nõ tartozik ennyivel. Ilyen életet senkinek sem kívánnék. Szóval, bárki beleszeretne egy házas emberbe és õérte otthagyná a családját, gondoljon arra, hogy ezt mindig felfogják neki róni és ezért a szerelemért nagyon nagy árat kell fizetni...
apám pár éve mondta, hogy talán mégis hülye volt akkor, mikor anyámat elhagyta, hiszen anyámmal jobban járt volna...
Szóval ki is járt jól? apám, aki úgy látszik mégsem lett boldog, a nõje, aki rabszolgája lett, vagy anyám, aki szenvedett jó sokat, míg elfelejtette ezt a sok megaláztatást, de most élvezi a szabadságát és megtalálta az igazi boldogságot?
maradok névtelen
Pkriszta:
élvezd a pihenést és kapcsolj ki! gyönyörû idõ van!
Névtelen
 


Kedves PKriszta!
Nemrégen tévedtem a babanetre.Nemrég nekem is hasonló problémával kellett megküzdenem mint Neked,azzal a különbséggel hogy én férfi vagyok. A nejem 11 év házasság ( 2 gyerek) után hagyott el egy nõs 3 gyerekes férfi miatt, aki szintén otthagyta a családját.A nejem a szüleihez költözött a gyerekekkel. Sajnos én nem mondhatom el azt hogy teljesen önhibámon kívül történt a dolog, de mint olvastam a topicokat erre a pasik sajna csak késõn jönnek rá!:-( Én is nagyon szerettem és szeretem a feleségemet, és eleinte oroszlánként harcoltam érte (balhé és hangos szó nem volt közöttünk még amikor a "bilit kiborítottam" akkor sem), utána rájöttem mi is az az "elengedés" egy könyvbõl.Egy pillanat alatt szinte sikerült lecsillapítanom magam és látszólag teljesen közömbössé válni a nejem irányába. Sõt felvetettem, hogy a válást is elindítom, mert hogy jobb tiszta vizet önteni a pohárba és keresek magamnak új társat akivel boldog lehetek.Ezek után megjátszottam hogy összejöttem egy másik nõvel aki fiatalabb, szebb, formásabb nála. Kb. 1 hét után olyan féltékenységi rohamot kapott a feleségem, hogy nemgyõztem csodálkozni rajta.Újabb 1 hét után szakított a pasijával és ma már újból itthon van a gyerekekkel együtt. Bár közben olyan idétlen hülye helyzetbe kerültem a nejemmel amilyenrõl még csak nem is hallottam:-( Ha szolgálhatok 1 jótanáccsal, a legjobb megoldás ha tényleg kiteszed a szûrét, és teljesen közömbösen vislkedsz vele. Közlöd hogy új életet kezdesz nélküle és válni akarsz. Bár pontosan nem ismerem a történeteteket, de véleményem szerint bejön a dolog, mert megijed ha már visszavonhatatlanná kezd válnia dolog, és érzi hogy véglegesen is elveszíthet!
"Dávid"
Névtelen
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: