Új privát üzeneted érkezett!

Eddig öt terhességem volt, ebbõl egy 7 hetesen, egy 14 hetesen, egy huszonhathetesen (születése közben meghalt: 850 g lány), és mégegy huszonhathetesen (720 g-os kisfiú) született meg. A 26 hetes kisfiam két hónapot élt. Miután megszületett, az orvos azt mondta, valószínûleg genetikai eredetûek a koraszüléseim, a szervezetem valamilyen fertõzõ anyagot termel és terhességem alatt méhen belüli fertõzések lépnek fel. Szeretném megtudni, tudnak e ezen segíteni bármivel.
Névtelen
 


Kedves Névtelen!
A nagynénémnek volt rengeteg korazülése, volt vagy 8-10 terhessége, de végül lett három egészséges gyereke, az utolsót sikerült már azt hiszem végig kihordania. Nem tudom mivolt nála a gond, ha jól emlékszem neki talán az epéje volt a bûnös, de lehet, hogy hülyeség. Azt tudom, hogy az utolsó két gyereke a Csabay doktornál született, a SOTE I-n, úgyhogy neki rengeteget köszönhet.
Remélem Neked is tudnak majd segíteni.
Sára
Sára
 


Jé, de jó ezt a nevet is hallani!!!! (a dokim!)

Ildi
PIldi (pildi)
 

 
 

Kedves Anyukák/ Apukák!

 Szántó Veronika vagyok, utolsó éves védőnő hallgató. Szakdolgozatom megírásához kérném azt a segítséget, hogy kérem töltsék ki a kérdőívemet! Témája: A koraszülötteket nevelő szülők viszonya a szakemberekhez és az internet világához. A linkre kattintva elérhető a kérdőív, amely név néküli!
 Nagyon szépen köszönöm minden segítséget!

https://docs.google.com/forms/d/1lxqVRu ... 0/viewform

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron