Új privát üzeneted érkezett!

En is eltüntem honapokra, de Malacka is... Tud valaki valamit Rola???Kép
Vendég
 


Imélre sem válaszol?

 
 


Nem...Kép

Kép
Vendég
 

 
 

Zsunyus, és TE miért nem irsz??????????????Kép
Vendég
 


És kíváncsi se, és Rjuli sem. És még sokan mások. Kép
 
 


Solya, én tegnap talákoztam Kíváncsival, de már visszament Bécsbe. Biztos fog írni! Kép Klára
 
 


De tök jó, hogy v.kinek hiányzom. Kép Dóri ránk ijesztett vas. este, kicsit krupposan lélegzett, de nem volt igazi roham, csak egy kis mellékzörej. Mivel nem értem el a háziorvost, bementünk a Madarászba, ahol először agyhártyagyulladást akartak rábizonyítani, majd amikor ez nem sikerült, mert nem volt hajlandó produkálni a tüneteket, no meg 2-féle típus ellen is oltva van, akkor beérték a kruppal. Majd a lelkiismeretünkre apellálva még egy éjszakát ráhúzattak, mondván ez a gyerek érdeke. Persze, tudtuk, hogy honnan fúj a szél, de ki mer a gyerek kontójára dönteni? Ma közölték, hogy majd postázzák a zárót, de ne lepődjek meg, mert holnapi elbocsájtási dátum lesz rajta, mert ezt a betegséget ennyi idő alatt kell gyógyítani, megfigyelniKép Kép Így kapják a pénzt az OEP-től.)
Szóval, most már itthon vagyunk a majdnem tök egészséges gyerekkel, tanulságnak jó volt, amúgy horror.
 
 


Kép
Én meg már hetek óta fogalmazgatok egy kis kiáltványt ide vagy köremilbe, hogy miért is maradtam/maradok el. Viszont leírni nics erőm, mostanában a nap 24 órájából legszívesebben 25-öt átaludnék, vagy legalábbis passzív pihenéssel töltenék, de nem hagyják.... Kép
Gondolok sokat rátok, de a közeljövőben inkább csak magánban számítsatok rám! Kép
 


Kíváncsi!

Ez most nem a szemedre a hányás, de legalább priviben jöhetne egy körmél!!! Nekünk hiányzol!Kép

Süti
 
 


Szvsz, ha valakit nyilvános fórumon keresnek-bár nem kötelező magyarázkodni- mégiscsak izléstelen volna a "mi kis privát klubunkban" válaszolni egy publikus kérdésre.
Névtelen
 


Szóval ti is úgy érzitek, hogy valami "már nem a régi"? Kép
Csak nézem a topikokat, és nemigen tudok hova írni.
Indítani meg nincs erőm.
De hiányoznak a jó kis dumálások.... Nagyon.
sziasztok,
szilvi
 


Tényleg, és Gy. Zsuzsa hol van??????????????Kép

Süti
 
 


Mi lenne, ha csinálnánk állandó traccspartikat? Mondjuk egy-két hetente összeröffenhetnénk váltott helyszínnel? Kép
 
 


Solya, jo 5let, de ram nem gondolsz???Kép
Malacka irt, jol van,csak kevesebbet van gépközelben.
Zsunya is irt, de ide nem.
Valami megint santikal itt, a Babaneten. Kar. Szeretlek Titeket! (Mar, akivel levelezgetek!!!)
Vendég
 


Kukacz,
dehogynem innen RavensburgbólKépKépKép

Hogyne gondolnék! Nálatok is lesz majd egy-egy! Kép
Meg ha belejönnénk, akkor mikor otthon vagytok, ti is jöhetnétek! Kép
na pussz

Ui.: mi az, hogy megint?
 
 


Én már néha félek, hogy névtelen beszólókba botlok olyan topikokban is, ahol azelőtt béke és szeretet uralkodott. Meg ahogy idecsődült a sok "ismeretlen", botrányszagot szimatolva. Fura.
Kép
Tényleg, hola Gyuzsu? Mélre sem válaszolt.
K.
 
 


Olyan jól esik hogy hiányoltok! Tényleg! Ezért most a hangulatom ilyen lett:KépKépKépKép, pedig ilyen voltKép
Szóval múlt héten néhány napig rossz volt a gépem, már egy hete jó, de ....valami nem az igazi itt. Úgy érzem hogy rengeteg kukkoló jött ide, és kicsit megrettentem. Meg valahogy nem pörög olyan topik ami érdekelne, meg mindenki el-elmaradozik. Csináljunk egy traccspartit!!!!!Hozzánk lehet jönni, elférünk!

kLára! Nem kaptam mélt, valszeg amikor rossz volt a gépem... De írni akartam már este néhány embernek, de szólított a ház uraKép
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam egy hosszút, de elszállt. A lényeget megpróbálom újra.
Az a baj a kukkolókkal, hogy nem csak olvasnak, ahogy egy kukkolóhoz illene, hanem sok rosszindulatú megjegyzést is tesznek. Néha, ha keresek valamit, odatévedek egyik-másik fórumra (index, pol. fórumok, Origo, stb.), és azt látom, hogy mindenhol van egy-két eszement, aki az internet törvényenkívüliségét kihasználva a fórumokon éli ki a névvel és arccal nem vállalható pszichés zavarai kinyilvánítását, vagy mit. Aztán persze egyrészt a technika lehetővé teszi, hogy az illető megsokszorozza magát, mennyiségileg eluralja véleményével az adott témát, azaz lemossa onnan azokat a hozzászólókat, akik nem elég beteglelkűek ahhoz, hogy megtöbbszörözzék magukat. De a nagyobb baj az, hogy sokszor ha valakik vitatkoznak, jól is jön az egyik oldalnak az erősítés, és ilyenkor nem elküldik a fenébe a névtelen beszólókat, hanem örülnek, hogy a véleményük többségivé válik, míg az ellenfél kisebbségbe kerül. Arra nem gondolnak, hogy legközelebb ők lesznek ugyanennek az áldozatai.
Ha már a szerk. nem vállalja a moderálást és a több nicken írogatás lehetetlenné tevését, akkor nekünk kéne ezeket kivetni magunk közül, mert ők teszik, tönkre a fórumot.
Figyeljétek meg, főleg azok tűnnek el, akikre egyszer-kétszer már rászállt valaki. Emlékszem, Ladányi Katát mennyit piszkálta egy névtelen. Mostanában nem is sűrűn látom itt.
MOst éppen Virág van tűz alatt, csak azt nem tudom, melyik topikban.
Ezeket a piszkálódókat valahogy nekünk kéne ellehetetleníteni, saját érdekünk lenne.
Vagy kierőszakolhatnánk a szerkesztőségből a moderálást. De szerintem ennek anyagi akadályai vannak.
Én sokáig féltem ezektől a beszólósoktól, mert volt olyan érzésem egyszer, hogy az illető tényleg beteg. Az a baj, hogy simán idetévedhet valaki, aki valóban veszedelmes őrült (ha valahol, hát ilyen helyen simán felbukkanhatnak titokban perverz alakok. Például politikai fórumokon láttam már olyan megveszekedett fasisztákat, akikről kiderültek veszedelmes igazságok is, akiktől határozottan megijedtem.)
A szörnyű az, hogy ilyen emberek vannak, és nem tudunk ellenük védekezni, mert el sem tudjuk képzelni, mi dúl a lelkükben.Kép
A legjobb lenne, ha elérnénk, hogy moderálják a fórumot.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


De jó, hogy itt vagytok!KépKépKép
 
 


Névtelen,
a helyzet az, hogy szívesen elmondom én nyilvánosan is, miért nem kóser ez itt mostanában. De pont az olyanok miatt, mint te, valahogy nics ehhez kedvem. A nyilvános fórumok nem azért nyilvánosak, hogy egyes jellemtelen, gyáva figurák, mint pl. te is vagy, a nyilvánso megszégyenítés reményében arctalanul kihirdessék az igét, hanem azért, hogy az azonos téma iránt érdeklődő emberek ütköztethessék vagy egyeztethessék a véleményüket. Ti, egy kicsit olyanok vagytok, már megbocsáss, mit a buziklubban (bocs, Csi, de ide nem tudok jobb szót) a lyukas falon át dugók. Nekem meg ehhez semmi kedvem.
A többeiknek pedig fogok írni. Ha kedvem lesz, még a nyílt fórumra is. Most nincs.
Kíváncsi
 


Egy-két hetet adok a hálapénzes topiknak, aztán elkezd majd egyre lejjebb csengeni, és el-elmaradoznak majd a "kukkolók-beszólók".
Már a MÁV-os dokiról nem is igazán beszélnek, szőnyeg alatt fog kikötni az is ismét szépen...
Üdvözöljük hát a valóságsókon szocializálódott új generációt!

Nem tudom, jó helyen írom-e le, egyáltalán szabad-e ilyet írni, de ami most megy itt, az finoman rádöbbentett valamire. Ha "benne vagyok" egy topikban, és nagyon érdekelt is vagyok (waldorf, anno az otthonszülés, miszticizmus, ilyesmi), akkor úgy érzem, hogy valami történik, hogy valami fontosnak vagyok része.
Most nézem a hálapénzes dolgot, és... valahogy az az érzésem, hogy lovagolunk valami apróságon, míg az élet lényegére nem tudunk figyelni.
Mert hát nekem lehet az egyik legfontosabb dolog a waldorf, de nem lehetséges, hogy azáltal, hogy én itt evangelizálok ezzel kapcsolatban, kevésbé tudok a beszélgetőpartnereimre figyelni? Mert - bocsássatok meg, tényleg, - csupán a hozzászólásaikra degradálom őket?! És szabad ezt tennem?!
Nem kérdés számomra, hogy vannak nagyon hasznos, informatív beszélgetések, tanácsok, lelki segélyek, és olyan filozófikus beszélgetések, amikre mindnyájunknak, akik ilyenben részt veszünk, szükségünk van, és mégis...
Meg ha nem lenne babanet, nem ismernélek titeket egyáltalán. De ismerek-e innen akárkit is "rendesen"? És jó ez így? nem kéne ezen változtatni?

A látszattal ellentétben nem vagyok depressziós hangulatban, az elmúlt 2-3 napban a gyerek se ölték egymást a szokásos mértékben, aludni is aludtam, olvasni is volt időm, a fordítással is haladtam, egy babát is csináltam, szóval nagy vonalakban minden ok. Talán babanet-túladagoltam magam, és most nehéz az anyagról lejönni.

Én nem akarok távol maradni, mint Kíváncsi (akinek hiányát szomorúan veszem tudomásul), de nem tudom mikor lesz olyan topik, és vajon mi lesz az, amibe megint teljes gőzzel tudom magam belevetni. (Természetesen w. témában számíthattot a válaszaimra továbbra is, félreértés ne essék!)

Egyszóval itt vagyok, olvasgatok... Majd meglátjuk.

sok-sok puszi mindenkinek, akinek jólesne,
szilvi
 


Szilvi!

Szerintem azért vagytok, vagyunk itt egy páran, akik nyomon követjük egymás "életét" - és most itt nagyon ül a valóságsó kifejezés - nem csak egy topikban, hanem az összesben. De sokszor látom, hogy két ember egymásnak esik az egyik topikban, mert éppen teljesen különböző a véleményük az adott témáról, míg egy másik topikban teljes egyetértésben tudnak beszélgetni!
És itt jön még az is ki, hogy sokan hiányoznak a másiknak, ha hosszú időre eltünnek ilyen-olyan okok miatt, lásd a fent hiányolt csajok!
Nekem vhogy az életem "részei" lettetek, jó benneteket olvasni! Nem érzem azt, hogy arctalan lenne az egész - bár nekem hiányzik egy-egy beszélgetésben a szemkontaktus - mert mindannyiótokról kialakult egy kép bennem! Vannak, akiket valóban csodálok azért amit elértek az életben, amiért harcolnak, amit meg akarnak mutatni másoknak! Ezért is járok ide! És ezért bánt, hogy sokan eltünnek egy két gerinctelen, szenzációra éhes ember miatt! Tudom, hogy olvasnak...de akkor is!

Süti, aki lehet, hogy szintén az olvasó üzemmódot választja...Kép
 
 


Lehiggadtam... Bocs az előbbi kirohanásért. Csak belefáradtam a sok okoskodóba, akik persze soha nem veszik a fáradságot egy-két mondatnál többet írni, én meg jól hagyom magam felhúzni és a többszörösét "dolgozom" a válaszon! Mostantól jó leszek! Kép
 


Süti,
igazad van. Kép Persze, én is úgy érzem, hogy valamennyire ismerem a lányokat, akikkel gyakran írunk ugyanoda, és ezért szeretem is őket. És nekem is háinyoznak, és keresem, hogy hová írnbak, és akkor olvasom őket ot...
Talán csak higgadtnak gondoltam magam az előbb, de nem voltam az, mert így, a tegnapi sütimaradék után tisztábban látok, és nyugodtabban.
Egy pudvásodó Kép
 


Sziasztok!

Sok topikba én is szívesen beleszólnék, de még sincs kedvem hozzá, mert tényleg mindenkire rászálnak a névtelenek és kegyetlenül kikiabálják onnan a kultúráltan vitatkozókat. Azért még van egy-két topik, amiben megmaradt a régi hangnem, de sajna egyre kevesebb. Kép
Jó hogy Ti itt vagytok és így van kivel normálisan beszélgetni. Kép

Magdi


Végignéztem az elmúlt napon termését, és rájöttem, hogy nincs mit írnom. Illetve van két állandó topic, ahová szívesen járok, a társaság is állandó, ismerjük is egymást és vmi összeköt bennünket. Az egyik az "osztály", a másik a kórházas topic. Oda érdekes módon nem járnak névtelenek! Mi lenne, ha az Anyaság/regisztráltaknak-ban kezdenénk egy beszélgetést. Nem kirekesztően persze, de magunknak. Egy klubot, ötyét, nevezhetjük bárminek.
Jönnétek? Kép
 
 


Solya, én vagyok rá, ha nem zavarok! Kép
 
 


Solya!
Ma reggel pont ezen gondolkoztam.Kép
Én örülnék és jönnék.Kép
 
 


Keressünk nevet! Hárman már lehet klubot alapítani! Kép

De most mennem kell, mert kialakulta hadihelyzet gyerekfronton.
És ahogy hallom még takarítanom is kell! Kép
 
 


Solya!

Én is benne lennék. Kép

Magdi


Csatlakozom!!! Napok óta ezen töröm a buksimat!
Nekem is hiányoznak a jó beszélgetések, és ti is!

Néha azon gondolkodtam, hogy nicket váltok, elbújok (túl elérhetőnek érzem magam a névtelen kukkolók miatt), de rájöttem, hogy nincs értelme.
Más: szerintem a kedvenc témáinkat kibeszéltük, legalábbis egyelőre, én legalábis néha úgy érzem, hoyg minden fontosat leírtam, és szinte már ismétlem magam. Néhányan kb. egyszerre kezdtünk babanetezni, úgy láttam legalábis. De ez időleges telítődés úgy érzem. Egy jó beszélgetés fel tud dobni!!!!! Titeket is?

Szóval megyek ötyézni én is. Azok a topikok egyszer meg úgy is kimerülnek, lelassulnak, és akkor kevesebben jönnek talán ide névtelenék. Reméljük.

ZSuzsa
 
 


Sziasztok!
Bár nem nagyon ismerjük egymást, mert általában ugyanazokba a topikokba írogatok mindig, de azért titeket is sokszor szoktalak olvagatni itt-ottKép. Na nem kukkolokKép, csak olvasgatom az engem is érdeklő témákat. Hozzászólni CSAK azért nem igen szoktam, mert mire eljutnék odáig, addigra már leírtátok azt amit én is gondolnék az adott témárólKép! Nekem is feltünt, hogy valami nagyon nincs itt rendbenKép, nem találom az érdekes beszélgetéseketKép!
Nem tudom, hogy ez az új topik amiről szó van, mennyire oldaná meg a mostani problémát, ugyanis észrevettem, hogy most kb. 300-al több regisztrált felhasználó van, mint 1-2 héttel ezelőtt. És napról-napra csak nő a számuk. Gyanítom, hogy sajnos sok névtelen regisztráltatta magát valamilyen kamu névvel, és ez ugye azt jelenti, hogy a regisztrált topikba is tudnának jönniKépKépKép!
Sajnálnám viszont, hogy ha ti eltünnétek innen. Hátha sikerülne nekem is hamarabb észbe kapnom, és be tudnék kapcsolódni valamilyen jó kis beszélgetésbe!

Pusz mindenkinek, és bocsi, hogy beledumáltam!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Solya, nagyon jo 5let. Jöhetek??? Lehet különben egyszerüen regisztraltak ötyé-je??? Marmint a cim::: Na jo, hülyén hangzikKép!!! Lattam, hogy irtal, mingyar megném!!!OFF.Kép

Gyuzsu!!!Kép Megném mingya!!!

Kivancsi!!!IGAZ a hir?????????Kép

Többiek!!!En sem nagyon tudok mar mihez hozzaszolni... Ugyanazt irjuk le 645-ödször... Unalmas. Mashol meg megy a fröcsögés... Na, puszi Mindenkinek!!!

Ja, Névtelen, ha regisztralsz, Téges is szeretettel varunk am!!!Kép
Vendég
 


Kukacz,
szerintem regisztrált.

Csak apróságot írtam, anagy válasz még hátravan! Kép

Én MentőÖv-re gondoltam. Kép
 
 


Megmondom őszintén-ahogy egyszer Kíváncsi is tette valakinek- nekem meg az nem kóser-szintén K.-tól idézve, hogy itt megbeszéltek egy pár dolgot, majd jelzitek (és ezen van a hangsúly), hogy van ám még más is, de azt IDE NEM, csak ODA. És tudom, hogy több lev.lista is van, nincs is ezzel gond, jó szűrőnek, meg más is mailezni, mint fórumozni, de azok orra alá dörgölni, akik kívűl vannak-no, ez a nem kóser. Az ember úgyis megnézi az outlook-ot vagy akármit is használ levelezésre. Ha postán feladok egy levelet, akkor sem írok mellé egy képeslapot, vagy sms-t hogy megy ám a levél is.
Szóval levelezzen mindenki kedvére, de, hogy minden 2. hsz-ban legyen egy utalás arra, hogy "mi külön", az ellenérzést válthat ki másokból. Van, aki bevallja, van, aki nem. Van, aki névvel, van, aki név nélkül. De a lényeg u.az. A közös topikokban ne legyen szó folyamatosan a nem közös dolgokról sztem.
 
 


Juli,
szerintem ezek nem erről szólnak. Vagy legalábbi snem mindernkinél. Kép

De igazad van.

Csak ne légy morci!Kép
 
 


Juli,
teljesen megértelek, ugyanezt éreztem én is anno, amikor a Túl az első napokon-ba kezdtem el írni. Az viszont, hogy az ember jelzi itt, hogy levél ment, lehet azért is, mert sokan nem ürítik naponta a postaládájukat, és ha valami sürgős, akkor itt az ember finoman nyomást gyakorol...
Másrészt ez itt most más helyzet. Nem paralel akarok írogatni a bnetre, miközben hencegek, hogy még kivel mit fogok magánban megbeszélni, hanem úgy gondoltam, elbúcsúzom azoktól, akiket megkedveltem itt az elmúlt hónapokban. Pl. tőled is. Csak az a zokni agyam... most elvonulok kicsit szégyellni magam. Kép Aztán majd jóváteszem!
Egyébként végigolvastam hirtelen ezt a beszélgetést, és rajtam kívül más nem fenyegetőzött emilekkel. Úgyhogy kicsit túlzás volt részedről, hogy minden második hsz erről szól. Kép
Kíváncsi
 


Igen, igen, Juli, Kivancsi, Solya!!! Csakhogy EZ ITT nyilvanos...Kép A levelet altalaban nem bontja fel, csak a cimzett...
Puszik!!!
Vendég
 


"Ti, egy kicsit olyanok vagytok, már megbocsáss, mit a buziklubban (bocs, Csi, de ide nem tudok jobb szót) a lyukas falon át dugók."
????????????????
Ezt nem ertem! Kép A Csi jar a buziklubba, vagy o a tulajdonosa a buziklubbnak, vagy latta, amikor a lukas falon at dugtak, vagy miiii??
Tessek engem felhomalyositani! Kép
Cso
 


Cso!!! JOl vagy???
Vendég
 


Cso!
Így, ebben a sorrendbenKépKépKép
 
 


Cso, a gyengebbek (és csak felületesen heccelődők) kedveert. Meg a tisztesseg kedveert:

Csi egy topikban kifogásolta, hogy én nem a "meleg" vagy a "homoszexuális" kifejezést használtam, hanem a "buzi", illetve a "buzis" szót.
Ha tudod, keresd meg, hol, mehetsz oda kötözködni! Most úgysem él már a téma. De a barátaiddal vagy magaddal majd biztos jól elrágódsz a lerágott csonton.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Lányok!

Rossz látnom, hogy ilyen szomorúak vagytok!
Szerintem nem kéne meghátrálni és a gyáva névtelenek miatt eltűnni. A regisztrált topik nagyon jó ötlet! Kép
Egyébként mostanság én is ritkábban jöttem, nem is tudom hiányoztam-e valakinek...Viszont ti hiányoznátok és az olyan frappáns válaszok is mint amit Csi írt kicsit feljebb, megmosolyogtatnak és ezért hálás vagyok nagyon.

Bellana
 
 


Ha taliztok, én is mehetek? Züllhetnékem van. Kép Egyelőre nem dobnám fel a társaságaot, de mire odaérnék, tuti jobb kedvem lenne. Kép

Virág
Virág
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron