Új privát üzeneted érkezett!

Manocskak irigyellek az újabb baba miatt! Én is szeretnék még egyet.... de nem tudom, hogy lesz -e.... :roll: Ne is mondd repül az idő... lassan nagykorú a lányom is... :?

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye
Hát én is a fiaimon veszem észre, hogy már milyen nagyok. Tegnap néztem meg éppen azokat a videókat amiket akkor csináltunk amikor a Dávid és a Gergő fiam ovis volt, mennyit változtak már, szinte hihetetlen.
Emlékszem amikor én voltam ált. isk. 7. osztályos és most itt van a nagy fiam aki 7. osztályos most.
Már magasabb mint én vagyok, ha Pesten járnánk akkor szerintem mindenki a barátomnak nézné, mint annak idején anyukám is mesélte, hogy a nagyobbik bátyámmal és a nagyimmal mentek apunak táskát és egyéb cuccost venni mert ment a szanatóriumba, lehajolt anyu a bátyámhoz, hogy begombolja az ingét és úgy néztek anyura, hogy "vajon mit akar egy ilyen nő egy ilyen fiatal fiútól", ezt a nagyim mesélte anyunak, hogy hogyan vizsgálgatták anyut amíg a bátyámnak az ingét igazgatta. Jó mi?
Bár amíg Pesten laktam akkor nekem a Dávid fiamat az öcsémnek nézte egy idős néni, és úgy elszégyellte magát amikor megtudta, hogy ő a fiam.
Neked a lányodat, majd a húgodnak nézik előbb utóbb.

 


Manocskak óóó már a lányomat nézték a barátnőmnek is :D Az nagyon klassz , hogy neked is ekkora fiaid vannak! :D Jaj úgy rohan az idő és én nem szeretném.... :?

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 


Manocskak na igen... kamasz.... nekem is vannak a lányommal mostanában kisebb nézeteltéréseink! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



Manocskak én sem tudok rá haragudni sokáig.... :D NEm nehéz ennyi gyerekkel? :roll: Biztos nem könnyű.... mert ugye terhes vagy és még a picit is cipelned kell.... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye
Hát mondjuk szerencsém van, ha egyedül is vagyok itthon délelőtt, mert a Joel nagyon jól el van a játékaival, de azért a fiuk és a párom is sokat segítenek, ha valamit nem bírok, mint pl már fürdetni vagy a párom vagy a fiuk fürdetik a Joelt.
Szerencsém van ilyen téren mert egy nagyon kiegyensúlyozott egy baba, remélem a Joakim is ilyen lesz majd, ha megszületik.
De gondolom neked is a nagy lányod segít otthon a picur körül nem?

 


Manocskak szerencsére a lányom is sokat segít! NAgyon jó hogy neked is ennyire segítenek a fiúk! Mi lehet Borcsival? Ezer éve nem volt..... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



Manocskak most olvastam, hogy ő is elveszítette az apukáját szeptemberben :cry: Írtam neki.....

Kép

Kép

Kép
 
 



Manocskak egyenlőre nem írt, de remélem jelentkezik!!!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



Sziasztok csajok :lol:

Nagyon köszi az érdeklődést és bocsi hogy nem jöttem :oops:

Jól vagyunk,nagyok vagyunk köszi szépen :D

Apa halála óta nem találom magam...kicsit befordultam,de hátha...

Milly neked is őszinte részvétem,tudom mit élsz át,sajnálom :cry: :cry:

Manóka gratulálok a babához :lol:

Remélem jól vagytok :)
kérek képeket :wink: Kép Kép
Vendég
 


Borcsi
Na végre itt vagy te is.
Köszi, hát már nagy fiú mind a 2 kicsi.
Hát nem könnyű az biztos, nekem is nehéz volt túl tenni magam apukám halálán, de most már tudom, hogy "jó helyen" van. És azt is tudom, hogy ő a fiaimat is látja, nem úgy mint anyukám aki még a mai napig sem látta a Joelt. :cry: :cry: :cry:

Kép

Joakim és Joel együtt.

 


borcsi5 örülök, hogy jelentkeztél! Tudom mit érzel.. sajnos engem is nagyon megviselt, hogy apu elment. :cry: NAgyon szépek a gyerekek!!! :D Milyen nagyot nőtt a fiad is! A lányod is nagyon szép!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


manocskak nagyon helyes a két kisfiad! NAgyot nőttek ők is! :D Sajnálom, hogy anyud nem látogat meg benneteket! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



milly :)

Köszi szépen,de azta :shock: milyen szép a fiad :shock: :shock:
A csajok dögleni fogank utána,ha rájuk néz a szép szemeivel :wink:
Vendég
 



manocskak köszi! :D sajnálom, hogy anyud ennyire közömbös az unokájával!!! :?

borcsi5 köszi! :D remélem már sűrűbben bekukucskálsz ide! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Ildi
Talán valamikor majd megenyhül a szíve, majd akkor fog esetleg megbánni, hogy így bánt velem amikor valami baja lesz, csak akkor már ne legyen túl késő.
De mivel ő egy nagyon makacs és önfejű asszony, hát nem tudom, hogy fog-e valaha változni.

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: