Új privát üzeneted érkezett!

manocskak: örülök, hogy a fiadnak nem lett nagy baja! te pedig nagyon ügyes vagy! nincs légzésfigyelőtök?

Kép

Kép

Kép
 
 


Nincs légzésfigyelőnk, de a doki szerint minden rendben van vele. Végül is egy szobában van velünk így ezek után már minden neszére figyelek.
 


Sziasztok :)
Millye:Köszönöm,küldtem :lol:
Igen,tényleg megfizethetetlen a segítségük szó szerint,mert tuti nem lett volna elég a pénzünk,ha más csinálja :?

Móni:Sokat gondoltam rátok ma is,......nem tudom leírni amit érzek :oops:
Kép A mi kis házikónk:) Kép
Kép Ő a nagybátty,akinek a házunkat köszönhetjük.Ő csinált mindent rajta a párommal:)
Vendég
 

 
 

Hát, hogy őszinte legyek senkinek nem kívánom azt amin én keresztül mentem az elmúlt napokban.
De hiszem, hogy van egy őrangyala a Joelnek aki vigyázott rá, és segített nekem abban, hogy mindezt végig tudjam csinálni.
Hálás vagyok Istennek, hogy a fiunk él és egészséges.
Most így utólag futnak át az agyamon, hogy mi lett volna, ha akkor nem tudok segíteni rajta. :? :?
A párom állandóan azt mondja nekem, hogy milyen csodálatos anya vagyok, hogy ezt megtettem.
Sokakkal beszélgettem amíg a kórházban voltunk és mindenki azt mondta, hogy ők biztos bepánikoltak volna és azt sem tudták volna, hogy mit tegyenek abban a helyzetben.
Ja és egy jó hírem is van. Mi egyházilag már házasok vagyunk, most június 13.-án lesz a polgári esküvőnk is.

 


Borcsi5: Megkaptam. Mindjárt megcsinálom és átküldöm! Nagyon szép házikótok lesz! :wink: és az a jó, hogy nem kell munkadíjat fizetni senkinek! :lol:

Manocskak: Örülök, hogy Joel jobban van és, hogy te ilyen ügyi anyuka vagy! Gratulálok az esküvőhöz! Gondolom már várod! Milyen ruhában leszel?

Kép

Kép

Kép
 
 



Móni: Hogy van Joel???????

A nagy riadalomban nem is gratuláltam a pocaklakóhoz :lol:
Kép

Millye:Nagyon szép lett,fel is teszek egyet,köszönöm szépen!!!!!
Kép
Én is csináltam egyet,ilyen lett:
Kép
Vendég
 


borcsi
Köszönöm kérdésed Joel hála istennek jól van minden eredménye negatív lett a kórházban amit vizsgálatokat csináltak nála. Maradandó károsodást sem szenvedett.
Csak szerintünk rosszakat álmodik éjjelente, mert alig alszik.
A párom mellkasán aludt el ma éjjel, de azt mondta, hogy időnként néha-néha rángatózott.
A héten tudok csak elmenni a dokihoz, hogy a pocaklakóval is minden rendben van-e, mert a múlthéten mentem volna, de mivel kórházba voltunk így nem mentem át hozzá.
Nagyon jók a képek. :D
Büszke lehetsz a családodra. :D

 


Borcsi5: nagyon ügyi vagy! Na ugye hogy te is tudsz szépet csinálni!!!! :wink:

Manocskak: Örülök, hogy minden rendben van nálatok! Kérek majd képet az esküvőről! Írd majd meg az eredményt ha mész nőgyógyászhoz! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Majd a héten megyek dokihoz, azt még nem tudom, hogy melyik nap. Képet is teszek majd föl, de arra még várnod kell 1 hónapot és 9 napot. :D

A Joel szerintem rosszakat álmodik, mert hajnalban a párom mellkasán aludt el és néha-néha össze rándult.
remélem minél előbb elfelejti ezt az esetet és nyugodt éjszakája lesz.

 


Manocskak: lefekvés előtt adj neki Chamomilla Vulgaris-t... és jobban fog aludni :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak: Homeopátiás bogyó amit babavízben kell feloldani egy műanyag kanálon egybként ismered a homeopátiát? Ezek általában gyógynövények... a Chamomilla az a Kamilla. Nyugtatja a babát és fogzásra is jó! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak: Igen és nagyon jó! :wink: egy próbát megér... gyógynövény és nem gyógyszer.

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak: 595 Ft. Általában majdnem mindegyik ennyibe kerül.. :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye:Nálunk nincsen :? Milyen csövinger üzletünk van,semmi nincs itt,mindent csak rendelni lehet :x
Megkaptad az üzim??
Vendég
 


Borcsi5: Pedig ez egy alapvető bogyó... nem is értem miért nem tartanak... :? Mikor írtál nekem? Mert nem kaptam levelet... :shock:

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye:e-mailt küldtem,jött vissza egy nem magyar nyelvű üzi is.Passz :shock:
Anyák napjára küldtem egy kis versikét képpel :lol:
Vendég
 


millye
Tegnap vettünk amit tanácsoltál, de nincs róla leírás az adagolásáról.
Megtudnád mondani, hogy mennyit szabad neki adnom, mert tegnap este nem mertünk csak 1 golyócskát neki adni.
Azt is írd meg légyszíves, hogy 1 nap hányszor szabad adni, mert végül is csak éjjel nem alszik nappal úgy alszik mint a kis angyal.

 


Manocskak: Ha nyugtalanságra adod neki akkor naponta 4x5 golyó de mivel este adod neki lefekvés előtt ezért elég 1x5 golyót. műanyag kanálra ráteszed a golyócskákat és ráöntesz babavizet. Amikor felolvad akkor adod oda neki! De evés előőt fél órával vagy evés után fél órával. Jól tetted hogy megkérdezted! :wink:

borcsi5: Lehet, hogy rosszul írtad be az email címemet... mert nem kaptam meg.. :( Az az idegen nyelvű üzenet az volt, hogy valami miatt nem tudja elküldeni... :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak: erre azért nem írják rá mert mindenkinél más és más is lehet az adagolás... rögtön észre kellene venned már az első adag után :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 



Millye:Nem hiszem,hogy elírtam volna,mert amit küldtél mailt,azzal küldtem vissza :? :roll:
Mindegy :wink:
Ezt a képet küldtem el: Kép
Jó éjt csajok :)
Kép
Vendég
 


manocskak, borcsi5: tegnap a férjem karambolozott... a teherautónk totálkárosra tört... a férjem kisebb sérüléssel megúszta... a Jóisten velünk volt...

borcsi5: nagyon jó a képeslap!

manocskak: milyen volt az éjszaka?

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Remélem a férjed jól van és tényleg nem lett komoly sérülése.
Az éjszakáról hát mit mondhatnék, hajnali 1/2 2-kor a párom közölte elviszi őt sétálni, mert egyfolytában üvöltött még a cicin is.
Vártam, hogy mikor hozza őt vissza, mert 3-1/2 4 körül ennie kellene neki. Erre mikor hozza őt haza reggel 6-kor. Én olyan pipa voltam a páromra, hogy jól össze is vesztünk ez miatt.
Közöltem vele, hogy jobb, ha az esküvőt sztornózza. :evil:

 


manocskak: a nagy zúzódásokon az enyhe agyrázkódáson és a lelki traumán kívül nincs nagyobb baj kopp kopp kopp... a férjem mindkét lába zúzódásos (foci egy darabig elfelejt) a válla (tenyérnyi horzsolással) és a bal keze zúzódásokkal tele... valamint egy 10 cm-es vágás a kezén valószínű az üvegszilánkoktól. Egyenlőre sántikál... ha rosszabbodna akkor vissza kell mennünk. Adtam neki homeós bogyókat és mára már javult az állapota. Valamint fekete nadálytő krémmel bekentem a hideg borogatás után és a zúzódásokat és a kétszeresére dagadt lábát és reggelre a duzzanat a felére csökkent. Kollégát estére benntartották megfigyelésen a kórházban kimerevített gerinccel és nyakkal. Enyhe agyrázkódása valamint zúzódásai. Ma hazaengedik. Teherautó totálkáros, használhatatlan... a Jóisten velünk volt mert amikor megláttam a teherautót akkor nem hittem el, hogy ennyivel megúszták... de ezt a rendőrök is és a tűzoltók is mondták...

De hova vitte a babát ilyen sokáig? Nem használt a chamomilla? A fiad nem alussza még át az éjszakát? Csak szoptatsz vagy tápot is adsz neki?

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Igazából nem nagyon tudom, hogy hová vitte. Tudod a farmon ahol az állataink vannak, ott van egy régi fajta munkás lakókocsi, ő azt mondta, hogy oda vitte őt, de már tudod nem tudom mit higgyek.
teljesen még nem aludta át az éjszakát ezelőtt sem, mert este 9-kor fürdés evés és 1/2 4-4 óra felé kelt föl először és utána mindig aludt 8-1/2 9-ig.
Pótlást nem adok neki, mert amikor kapta a 3 hónapos oltást akkor még nem volt rá szükség, bár csak 290 g-ot hízott 1 hónap alatt.
A doki néni akkor azt mondta, hogy 1 kilóval több mint az átlag ilyen idős babák. Most fogja kapni 20.-án a következő oltást remélem akkor többet tudok meg, a védőnőnél voltunk most méredzkedni a kórházból 5940g-al hoztam haza (elméletileg, bár nem vagyok biztos benne, hogy jól mért az a mérleg) a védőnőnél 6100 g-volt a súlya.

 


manocskak: Ugyan... gondolom nem csajozni ment picibabával.. ne legyél rá féltékeny. Próbáltad már az álometetést? :wink: :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :lol:

Millye: Tényleg szerencsésen megúszták,de mi történt???
Picit megnyugodtál már??

Móni:Lehet,sőt biztos ,hogy a homeós bogyó azért nem hatott,mert 5 szem helyett csak 1 -et adtál neki :? Több oka is lehet,hogy sír a babád :cry: .Próbáld kajcsi közben büfiztetni,nekem beszokott válni szerintem hasfájás lesz.Nem adsz neki semmit tejcsin kívül??És Te nem ettél semmi olyat ami bántaná a hasát? a K betüs ételek és a hüvelyesek persze puffasztanak.A rostos üdítő is.
Lehet,hogy már kevés a tejcsi és azért sír,mert hiába szívja :( megpróbálhatnád a pótlást a cicivel és ha nem sír,akkor megvan a bibi. :wink:
Nincs a nózija bedugulva?mert ha nem kap levegőt rendesen,akkor sem tud szopizni;Lehet,hogy túl fáradt,látom elég későn fürdik.
Tudom,hogy már nem Ő az első babád......de a segítség mindig jól jön :wink: Légyszi menj át a szoptatás topicba,nagyon jó hidd el.Biztos találkozol a Te problémádddal is ,de a kérdésedre profi,ezzel dolgozó válaszol :wink: Megéri :wink:
Vendég
 


millye és borcsi

Most már két éjszaka 5 golyócskát adtam neki. A tegnap este már egy kicsit tűrhető volt, már 3 óránként kelt föl enni.
Igen hasfájós, arra kap is Infacolt már ezt használtam neki és bevált, most este abból is két adagot adtam. Igazából nem volt most olyan étel amit esetleg nem bírna, mert azért próbálok arra vigyázni.
Azt, hogy esetleg kevés lenne a tejem ezt fölhoztam már a doktor néninek és a védőnőnek is, de ő szerintük szépen fejlődik nincs szükség pótlásra.
A 2 és a 3 hónapos oltás között hízott 290g-ot akkor kérdeztem meg a doktor nénit és ő annyit mondott, hogy 1 kilóval több is a súlya mint az átlag ilyen korú gyerekeknél.
Meg ház nappal kibír 3-4 órát is két etetés között addig alszik.
A fürdetéssel is most vissza tértünk a 7-8 óra közé, addig azért is fürdött olyan későn, mert akkor ébredt föl.
Most amikor a kórházban voltunk ott lemérték mielőtt eljöttünk (29.-én) akkor 5940g-ot mértek neki, szerdán (6.-án) levittem a védőnőhöz és ott 6090g-ot mutatott a mérleg.
Erre azt mondta a védőnő, hogy ez így tök jó és ne adjak neki tápszert.
Inkább arra gondolok, hogy fél amióta ez az eset történt vele.
Remélem minél hamarabb kiheveri.
Ma éjszaka amint már írtam elég tűrhető volt.

 


Borcsi5: két autó ment a férjem után és a leghátsó elkezdett előzni és a közvetlen mögötte lévő is és egymásba akadtak majd miután a férjem mellett voltak már meglökték ő lecsúszott az útról bele az árokba árokból 3 bukfenc előre és totálkárosra tört a teherautó... persze a személyautók megúszták kevesebbel és ők nem sérültek eg nem úgy mint a férjem és a kollégája... :cry: de már jobban van. :? Már megnyugodtam... nagyjából...

Manocskak: hasfájásra jó a chamomilla is és akkor nem kell adni Infacolt... remélem hamar rend bejön a kismanó! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Köszi az ajánlatot erre a golyócskára, most ott tarunk, hogy 3 óránként kel föl "csak" éjjel, így legalább már alszik ő is és mi is valamit.
Remélem hamar visszatér arra ahogy eddig aludt, vagy azt sem bánnám, ha éjszakát teljesen átaludná.
A párod hogy van?

 


manocskak: köszönjük jobban van a férjem! A fiadat próbáld meg 11 órakor megetetni. mikor eszik este utoljára? Mert ha az áometetéssel csinálod akkor rá tudod szoktatni, hogy átaludja az éjszakát. Nekünk a fiam 4 hetes kora óta átalussza az éjszakát.

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak: az álometetés lényege,hogy a pici alszik és közben adsz neki enni. Este 2 óránként, azaz 18.00, 20.00 és 22.00-23.00 óra között kell a babának enni.
Az egészen kicsik számára azt javasolja, hogy mikor mi magunk is mennénk lefeküdni, előtte vegyük ki a kicsit a kiságyból és félálomban etessük meg, így valószínűleg éjszaka is később éhezik majd meg és nem fog az éjszaka közepén felkelteni bennünket. Ez az ún álometetés, ami van, akinek beválik, van akinek nem. Az újszülötteknél, 3-4 hónapos korig általában jó (de ismerek olyan babát is, akinél nem működött), amikor már a fogzás is elindul és megzavarhatja az álmát. Nem kell büfiztetni mert ilyenkor álmában nem nyel levegőt és nem szabad beszélni hozzá és tisztába tenni. Megeteted és visszateszed aludni. Úgy is jó ha nem a cicire teszed hanem a lefejt tejet odaadod neki cumisüvegből. Nekünk mint már írtam bevált és azóta is végigalussza az éjszakát. :wink: :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 



Sziasztok csajok!
Csak azt akarom mondani,hogy rossz a gépünk,valószínű nem tudok jönni a héten :cry:
Millye:a férjednek jobbulást
Móni:Remélem jól alszik már a manód :wink:
Vendég
 


Borcsi5: Sajnálom! Mi a baja? :? köszi! :wink: Már sokkal jobban van! :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:újra kellett telepíteni a Windowst,de aki csinálta nem nagyon értett hozzá és sz*rul lett fetéve.Tegnap jött egy haver szerelő és mondta,hogy több baja is van,de csak jövőhéten tud jönni :cry: Mikor elment vettem észre,hogy nem kapcsolódik a nethez,bármit csinálok vele,valamit elnyomklodott :cry: :cry:
Most após laptopja van itt,de vissza kell adni :cry: Majd ha jön,akkor telepít újabb Windowst :shock: :roll: :cry:
Holnap megyünk Botival a prevenal oltásra :shock: :cry: ,drukkolj!!Bár A férjem viszi be,mert én félek a tűtől nagyon :oops:
Hétvégén meg úgy néz ki,hogy csinálják a menyezetet,profilos gipszkartonból :lol:

Vigyázzatokat magatoka,puszi.

Borcsi
Vendég
 



Borcsi5: Remélem mihamarabb megcsinálja a gépeteket! :wink: Küldök gyógypuszit az oltás miatt!!! :( remélem nem fogja megviselni!

Manocskak: Lehet, hogy kevés a tejcid... :?: egyáltalán tudsz még szoptatni? :? babával mi újság? Voltál dokinál?

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Igazából én is gondoltam erre, de napközben meg alszik 3-4 órákat is akár.
És amikor a védőnőnél voltunk neki is említettem, de ő azt mondta, hogy szépen fejlődik és a kórházból amikor hazajöttünk rá egy hétre vittem hozzá méretni és abban az 1 hétben hízott 150g-ot.
Ez a védőnő szerint nagyon jó. :shock:
Ma hívom a dokimat 1 órakor és akkor lehet, hogy tudok is hozzá menni, majd megírom.

 


Manocskak: Kíváncsi vagyok, hogy mi a nyűglődés oka... :? Várom a fejleményeket! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak: Voltál dokinál? Látom lassan 11 hetes terhes leszel! Tudsz még szoptatni? Nem lehet, hogy a babádnak az a baja, hogy a tejed már nem a régi?

Kép

Kép

Kép
 
 



Móni:Milyen tökfej vagyok,mikor a Botival áldott lettem,a Kíra még szopott.Mondta a doki,hogy válasszam le a ciciről,mert elapad úgy is a tejci!!!!!

Millye:Köszi a gyógypuszit,de nem volt oltóanyag :x :twisted: :shock: :!: Viszont lemérték a kis hájzsákomat :lol: 73 cm és 8,65dkg.Most már ehet tejterméket is,de csak a savanyítottat.pl:túró,joghurt,tejföl...
Vettem én is azt a vulgarisos bigyót :wink:

Hogy van a férjed??????????
Vendég
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: