Új privát üzeneted érkezett!


Borcsi5 Hogy szalad az idő! Nő a fiad! :wink: köszönjük, a csodabogyók nagyon sokat segítettek a férjem gyógyulásában már sokall jobban van!

Manocskak Örülök, hogy minden rendben van! Kíváncsi vagyok a babára, hogy mekkora! Majd tegyél fel képet ami az UH-n készül.

Kép

Kép

Kép
 
 


 
 

manocskak sok babát megvisel az biztos... de majd lesz jobb idő is... :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:Hogy oldod fel a golyócskákat???Mert én legalább 5 perce tartom már a kanál vízzel,de nem olvad :twisted: Széttörni sem tudtam,nagyon kemény :!: :?: :?: :?: :?: :?: :wink:
Vendég
 


borcsi
Én is vízbe raktam nekem sem olvadt meg, pedig meleg vízbe tettem, és úgy hűtöttem ki.
szépen beraktam úgy a golyócskákat és ő vagy elszopogatta, vagy lenyelte nem tudom, mert ő cumizik és, hogy ne essen ki a szájából így a cumit adtam a szájába.

 


borcsi5: fütési időszakban műanyagkanálba víz és bogyó és rátettem a radiátorra. Most picit langyos felforralt babavízben oldom fel kb. 15-20 perc alatt felolvad! :wink:

manocskak: fel kell oldani, nem szabad babának odaadni feloldás nélkül. :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye: :shock:
Jaj ,iszonyú éjszakám volt!!!! :cry:
Nem túlzok,hogy egész éjjel fenn volt a Boti!!
Fogalmam nincs mi baja volt,de még cicin se hagyta abba az üvöltést.Most alszik,én meg tökideg-beteg vagyok!Szegény párom elmenekül mellőlem,mert minden rossz most amit csinál :oops: :oops: :twisted: Neki álltam takarítani,pakolni.Most legalább kidobtam minden felesleges kacatot,amit mindig elrakok majd jó lesz még címszóval.Semminek nem kegyelmeztem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
Nem gondolom,hogy a bogyótól volt baja,szerintem inkább a krémtúró nyomhatta a pociját,sok volt neki!!!!! :?
Vendég
 


borcsi5 nagyon sajnálom! Biztos, hogy nem a bogyó mert az inkább nyugtatja mint felkelti... mennyit adtál neki? Mit ettél? Nem lehet, hogy attól? A krémtúró is lehetett az oka! Sikerült a gépeteket megcsinálni? :?

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:5 gólyót adtam neki,mint Móninak mondtad :?
Nem tudom mi lett a géppel,mert még nem vol a szerelő,de leszedtem a Panda vírusírtót,most tudok netezni,de nincs msn :shock: Nem elsőre tudok feljönni netre,hanem sokszor kell próbálnom :?
Vendég
 


borcsi5 fogzás alatt akár félóránként adhatsz neki 5 bogyót. :wink: Valószínű akkor a vírus írtó és a tűzfal (ha van a gépeden) zavart be.... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:fél óránként?????
olyan kevés ideig tart a hatása??
Igen valószínű,de akkor miért tiltja le az msn-t?
Vendég
 


borcsi5: Nem azért kell fél óránként mert csak fél óráig tart a hatása... csak mint lehetőség, ha nem hatna. Egyébként én egy nap maximum kettőt adtam neki amikor fájt a hasa és nagyon jó volt! Nálatok egyébként általában átalussza az éjszakákat? AZ MSN-t lehet, hogy a tűzfal nem engedi... :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:Igen,2 hetes korától átalussza,1X sem kelt fel. :lol:
A ma éjjelünk megint jó volt,nem kelt fel :) viszont egész nap kézben volt,mert nagyon keservesen sírt,ha letettük :shock:

Kellemes hétvégét :wink:
Vendég
 


borcsi5 remélem már nem nyűgös a babád! Iszod a teát? :roll: Vettél homeós bogyót a pikkelysömörre?
KALIUM ARSENICOSUM 15 CH napi 2x5 bogyó? :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:Köszi az érdeklődést,édes vagy :D
Sömi:Nem vettem,de képzeld,hogy elkezdett nagyon halványodni :!: :!: Remélem nem csak átmeneti.Nem tudom mitől igazából,mert több mindent csinálok egyszerre.Iszom-kenem szőlőmag-olajjal,lenmag-olajjal amik sejtképzők;kenem sömis krémmel és shea vajjal.Nem merem elhagyni egyiket sem,nehogy baj legyen :roll:

Botinak már nem adom a golyókat,csak átmeneti volt a nem alvása,szerencsére :wink:
Viszont evett ma tejfölt,bár ne evett volna :shock: Egész nap hányt!!Nagyon gáz volt :shock:

Barátnőmék most mentek szét a férjével a szex miatt.A csaj sem akarja a férjét.Nagyon ilyesztő volt látni,hogy ennyi volt a házasséguk.3 év.Nem sok.
Én nem akarom,hogy mi is így járjunk :(

Ti hogy vagytok???
Férjed jobban van már???
Vendég
 


borcsi5 örülök, hogy halványul a sömi! :lol: :lol: :lol:
Ti nem fogtok elválni! Hidd el!!!

Mi köszönjük jól vagyunk! Férjem még egy picit fájlalja a lábát, de a sebei meggyógyultak. Majd teszek fel új képeket!
:wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


ilyen komoly is tud lenni:
Kép

Kép

ötórai teázás :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:Nagyon szép baba András!Gyönyörű szemei.és milyen kis husos szája van :)

Képzeld Botond ma egyedül ült!!! :lol: Olyan édes,minden érdekli,egyből a szájába kap mindent,ahogy illik :roll:
Vendég
 


borcsi5 Nagyon ügyes Boti! Én is csodálkozom , hogy napok alatt mennyit változik és fejlődik a fiam! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok vagyok én is ám, csak mozgalmas volt a csütörtök pénteki napom.
Sorba hordom a fiukat a dokihoz.
csütörtökön a Joelt vittem vissza és egyúttal a Gergőt is vittem lázasan, pénteken a Dávid fiamat vittem a balesetibe, mert előtte való nap belerúgott véletlenül valami beton gyűrűbe, de szerencsére csak zúzódása van, de 2 hétre felmentették tesi óra alól.

 


manocskak hát ez valóban mozgalmas hét... jobbulást a manóknak! Remélem amúgy jól vagy! :wink: :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak igen köszönjük jól vagyunk! Majd írd meg hogy mi volt az orvosnál!

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak, borcsi5 nagyon el vagytok tűnve lányok! csak nem nyaraltok? :D :D :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:Nem ,nem nyaralunk.De jó is lenne :wink:
Semmi különös nincsen velünk :roll:
A sömim még mindig halvány,bár mintha kezdene visszapikkelyesedni :cry: :cry: :cry:

Botikám kezd mászogatni.Mindenki szerint későn,de szerintem nem bírja el a nagy selyhaját :wink: :shock: :wink: :lol:

Kírusom az apját megfűzte,hogy menjenek már usziba,így megbeszélték,hogy Hétfőn elmennek.Kíváncsi leszek milyen élménnyel jön haza.Sajnálom,hogy mi nem megyünk,de Boti nem bírná ki azt az 1 órát mire végeznek :cry: Pedig azt mondják,hogy a sömire jó a szauna,az is van ott. :)

Tömören ennyi :)
Veletek mi ujság??Picikéd?Férjed?Kamaszod?
Tényleg,hgy bírod Őt kordában tartani?
Vendég
 


Borcsi5 szuper, hogy Boti kezd mászni! Az úszás is nagyon jó dolog a lányodnak! Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog neki tetszeni. A szauna valóban nagyon jó lenne neked! Próbálj a férjeddel egyezkedni ez ügyben... hátha találtok rá valami megoldást. :wink:
Nálunk minden rendben van. Június végén megyünk Balatonra nyaralni... nem sok kedvem van picibabával... de majd meglátjuk...
Férjem már jól van. Biztosító még nem fizetett... húzzák mint a rétestésztát... :? Lányomnak már csak 1 hét és vége a sulinak... hát kamasz úgyhogy nem egyszerű vele... de majd te is tapasztalni fogod nemsokára... :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye:Szia :)
Igen,nagyon ügyesen mászik már :)
Képzeld tegnap megtanult a tapsi-tapsira tapsolni.Frankón tapsol,olyan édi,ahogy csapkodja a tenyerét össze :lol:

Voltak ma úszni,nagyon tetszett neki,de elvolt keseredve,hogy nem tud máris úszni :lol:
Nagyon elfáradtak,apa is bedobta a szunyát :lol:

Jó nektek,hogy mentek nyaralni,irigyellek :)
Vendég
 



Móni:de jó,gratulálok :D :D mindent bele,és ne hagyd,hogy bárki is elvegye ezt a napot tőled,mert ez RÓLAD szól,nem úgy mint tőlem :( Mindegy!
Csini legyél,boldog és mosolyogj:):)
Vendég
 



Borcsi5 döbbenet, hogy napról napra hogy fejlődnek a babáink.... :D Mi volt a te esküvődön? Ki zavarta meg?
Hogy álltok az építkezéssel?

Manocskak kérünk majd fotókat! Milyen ruhád lesz? Sokan lesztek? :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Nem leszünk sokan csak két tanú és a gyerekek, már tudod nem akarunk akkora felhajtást, hiszen nekem is és a páromnak is a 2. házassága lesz. Hát a ruhám azt még nem tudom igazán, van egy szép fekete nadrágom ami remélem még rám jön, és egy fehér blúzban leszek. :D :oops:

 


Manocskak fényképet kérünk! Amúgy gratulálok! Remélem baba a pociban jól van! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 



Manocskak azt még nem írtad... mi volt UH-n? Mekkora?

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak gratulálok még egyszer! :D

Kép

Kép

Kép
 
 



Manocskak örülök, hogy kibékültetek! :D nem csináltatok képet? :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



Manocskak sebaj... az a lényeg, hogy minden rendbe van veletek! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Igen, és most szerintem boldogabbak vagyunk mint voltunk. Tudod a párom is rájött, hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni.
Meg is kérdezte tőlem szombat este, hogy képes lettem volna elmenni a fiukkal? Hogy neked bevalljam nem. :oops: :wink: :D :D

 


Sziasztok csajok :lol:
Bocsi az eltűnésért,de voltak kis gondok :cry:

Móni:Gratula az esküvőhöz,csak vigyázz a boldogságotokra.Azt mondják:Názd meg az asszonyt,látod a családját :wink:

Nálunk az anyós volt a gond.Nagyon nem bírja elviselni,hogy a Gábor már nem Őt puszilgatja,ölelgeti....Egyszer hozzám is vágta,hogy nem vagyok itt senki,azóta ilyen a párom vele,mióta én itt vagok...és hasonló kedveségek.
Komolyan örültem eleinte,hogy ilyen anyósom van,nagyon szerettem(most is szeretem :? )míg egyszer csak, hallottam vissza amiket beszél rólam.Én nem hittem el,megakartam beszéni vele,de mindent tagadott.Hittem neki,addig amíg a barátnőm nem mesélte miket mond neki rólam.Mikor megkérdeztem tőle(nem mondtam meg ki mondta el)simán a szemembe hazudva azt mondta:az unokám életére esküszöm,hogy nem mondtam ilyet :shock: :shock: Onnantól kezdve romlott a viszonyunk,sűrűsödtek a viták,én sen hagytam magam.
Esküvő előtt 1 héttel,nagyon összevesztünk egy kis semmiségen(megint kamázott)és azt mondta,hogy szájon vág mindjárt! :shock: Nekem se kellett több,elkezdődött a vita.5 hónapos terhes voltam a Botival ekkor és nekem akart jönni,a Gáborom állt közénk!!!!
A végén azt mondta,hogyha nem tetszik ellehet menni.Ok,akkor megyünk.Elmentünk a barátnőmhöz .A párom lemondta az Ő rokonságát én nem.Visszajöttünk,megbeszéltük(csak ők mondták a panaszt,én inkább meg se szólaltam)másnap volt az esküvő.
A fél vendégséggel,halott hangulatban,23-kor már otthon voltunk!!!!

Ami még nagyonfáj,hogy a fia esküvőjéről elment 11kor másén meg utána hajnalig mulatott!!!!
Nagyon rossz volt az egész ,végig idegeskedtem,az ellenségemnek se kívánnám :cry: :cry:
Azóta se jobb a kapcsolatunk,csak az éltet,hogy nemsokára megyünk a házikónkba :lol: Kész a menyó,glettelésre vár a ház :)
Vendég
 


borcsi
Hát igen az anyósokkal sem könnyű, bár nekem se anyósom se apósom, mert mind a ketten meghaltak. Mondjuk én kérdeztem a páromat, hogy mit szólnának hozzám, ő azt mondta, hogy nagyon szeretnének, jobban mint az exét, mert ő nem csinált semmit, még segíteni sem segített az anyukájának.
Nekem anyukámmal nem felhőtlen a viszonyom azóta amióta apukám meghalt ennek már 5 éve.

 


Borcsi5 Nem semmi az anyósod... az én volt anyósom is ilyen sz... keverő... utálom is rendesen... úgy hazudik mint a vízfolyás. Örülök, hogy alakul a ház!
Milyen gondok voltak ha nem vagyok indiszkrét mármint ami miatt nem jöttél :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Nem tudom, hogy az anyósok miért ilyenek.
Nekem a volt anyósom az az eljegyzésünkre küldött egy szép nagy kacsát (megpucolva meg minden), csak éppenséggel a mája nem volt benne. Azt szerintem fogta azt kivette belőle.
De ő nem is látta csak a nagyobbik unokáját 6 hónapos korában a másikat már nem is látta.

 


Manocskak ritka a jó anyós mint a fehér holló :D na z unokalátogatást ne is mondd.... :evil: a mienk is tojik az unokáira...

Kép

Kép

Kép
 
 


millyeNem vagyindiszkrét,csak nem akartam magam sajnáltatni :roll:

Szóva a sógornőmmel nagyon összevesztünk(16 lesz)és a végén azt vágta a szememhez,hogy tönkre teszem a családot :cry: :cry:
Nagyon sírtam,megviselt lelkileg,mert tényleg annyit nyelek basszus...mindegy.Hazajött a párom és elmentünk az auchan-be az egyik kinti üzletbe visszavinni az óráját.Én gyerekkorom óta rosszul vagyok az autóban és a buszon is :shock: Mikor hazajöttünk már nagyon sz*rul voltam+a jó nagy adag ideg,máris megvolt egy jó nagy há**ás,de nem sima,hanem véres.Nem kis folt volt benne,hanem az egész az volt :!: :!:
Mellé 166/95 volt a vérnyomásom,az ájulás határán voltam.
(megjegyzem,nem csoda hogy pikkelysömimm van)

Átvitt apa az ügyeletre,de a dokinő nem hitte el,azt mondta annak előzménye lenne,italozás,gíyomorfekély.....de mivel nekem nincs semmilyen panaszom,biztos nem vér volt :x

Anyós is látta,mert nem hitt nekem Ő sem,pedig Isten látja lelkem,nem vagyok egy nagy kamás :(
Semmi gyógyszert,beutalót,...semmit nemkaptam.
Másnap még gyengélkedtem,de már nincs semmi.Azóta sem tudom,hogy mi volt ez :roll: :?

Jó hírem is van:)Az én ducika kicsi fiam,2-3 napja feláll magától az ágy mellett,belekapaszkodik és felhúzza magát :lol: :lol: Kép Imádom ezt a képet,mintha tudná...
Kép Imádja az öcsit:) Kép Voltunk hétvégén búcsúban:)
Kép Hintázik a drága:) Kép
Vendég
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: