Új privát üzeneted érkezett!

heló.

gondolom nem csak nekem van ilyen problémám.olastam már pár ilyen topikot de egyik sem konkrétan erről szól.szóval másfél éve vagyunk eggyüt a férjemmel.januárban megszületett a kisfiunk.mikor összejötünk rengeteget voltunk együtt volt hogy napi 5 ször is.mikor elkezdett nőni a hasam azt hittem ez megfog változni de nem így lett.csak teresség végén let nagyon ritka a szex de akkor mindketten ugy voltunk vele hogy elég 2-3 naponta 1 szer.mikor hazajöttünk a korházból alig bírtam vele 4 hét után rávett.bevallom nagyon jól esett hogy még mindig kiván.a gyerkőccel nagyon sokat segített.de ez folyamatosan rosszabb lett.most ott tartunk hogy éjjel mikor felkel a töpi és megkérem hogy tegye ide és hozzon neki kajcst nagyon bunkón csak annyit mond hogy:hagyd a picsába had ordítson majd visszalszik!!erre megfordul és alszik tovább.régen én nemis fürdethettem csak ő.mostmeg nemhajlandó semmire mert ő fáradt.elhiszem mert tényleg rengeteget dolgozik de hát énis fáradt vagyok.napi 6-7 órát sétálok a picivel.mikor fenn vagyunk nem alszik fojton játszani kell vele,meg mindenhova cipelni.de lén nem lehetek fáradt.a szex:

most jó ha hetente egyszer megesik.minden este összevezsünk rajta.egész nap mondja hogy persze van kedve ste mikor elaludt a gyerk.aztán mikor elalszik elmegyek gyorsan tusolni és mire megyek a szobába már félig alszik.és még ő van megsértődve hogy miért baszogatom.

nemtudom meddig birom.nagyon szeretem és ő is engem de attól tarok hogy a csikjaim zavarják és az hogy még nem fogytam vissza.és az elején csak a hiánya miatt volt gyakran.nemszeretnék félre lépni nem az én stílusom de ha igy folytatódik lehet hogy rászánom magam.mert nekem nagyon hiányzik a napi minimum 1 szeri szex.

segitsetek mivel tudom magam "vonzóbbá "tenni???????
 


Szia!
Irigyellek a heti 1x-i sexért...mondjuk nálunk a fáradság és a terhesség kellemetlen velejárói miatt gyászos, de ez most mindegy is.
ha eddig segítőkész volt a párod, most vajon mi ez a Pálfordulat?Különös, mert az apák inkább belejönni szoktak a szerepükbe, nem megunni... Szerintem, ha egy kapcsolat erős lábakon áll, baromira nem számítanak a csíkok és a hurkák(de ahogy írod, nem is vészes a helyzet)...szóval nem hiszem hogy ez a baj.
1.:ha a megváltozott külsőd zavarja, akkor csak a testedet szerette, nem téged.Próbálj beszélni vele erről.
2.:innen úgy érzem, már nem akarja annyira azt a gyerkőcöt, egy apa nem mondhat ilyet.Azt mondhatja, h nem kelek fel, mert fáradt vagyok, de amit írtál, az durva azért.
3.:Ha más férfi megoldást jelenthet, akkor se csald meg!Az nem stílus, hanem erkölcs és tisztesség kérdése. Inkább próbálj meg beszélni vele, ha semmi eredmény, akkor kalap-kabát!Addig meg magadra számíthatsz. Nem vagyok válás-párti, de néha nincs más megoldás. És ebben az esetben jobb előbb, mint később. Aki meg társául fogad, az biztos nem a tested miatt teszi, hanem az értékeid miatt. De beszélj vele, mert sokszor csak a kommunikáció hiánya a problémák forrása.
4.:Az én férjem is keményen dolgozik, a szexuális étvágya nagyon nagy, én viszont 9 hónapos terhesen nem úgy működöm, mint előtte.Meg hozzám se fér rendesen, meg szőrős is ott alul, mert nem tudom most gyantáztatni, meg fájnak az ajkaim, ha együtt vagyunk...szóval engem sem lát vonzónak a férjem egy jóideje, pedig csak 9kg-val vagyok több, mint előtte...Tehát ezt a részét értem.
Nekem az a fura, hogy aki szeret vkit, az nem ilyen stílusban beszél...vagy eddig is ilyen bunkó volt? Mostmár nem okoskodnék többet, remélem, írtam vmi hasznosat is.
Kíváncsi vagyok, sikerül-e jutnotok valamerre. Sajnos néha kell kompromisszumot kötni-mindkettőtöknek.

Hajni :wink:
 


szia!

köszönöm hogy írtál.már épp le akartam törölni.

múlthéten beszéltem vele ,megkértem anyumat vigye el a Patrikot sétálni.kb 10 perc nyugodt beszélhetés után jött vagy félóra ordibálás meg ruha pakolás aztán végül az ágyban kötötünk ki.ooooollllyyyyaaannnn jó volt hogy megint a régi.erre kedden megbetegtem. :( :( :( :( de már elmúlt és tegnap megint"lepasszóltuk a manót(amúgy utálom mikor nem velem van,de ha csak így megy a szex.)és ujra a régi volt.este beszélgettünk és elmondta hogy a Patrik zavarja hogy itt van velünk eggy szobába és azért van ritkán.mert kedve lenne,csak zavarja.azért is alszik el korán hogy ne arra gondoljon.éjjel pedig azért olyan mert "harakszik"a fiára hogy miatta nem lehet ...-ni.de akkor nincs nagyon magánál és általában nem emlékszik rá.ezért bocsánatot is kért egy halom virággal a kezébe,ma reggel.és megigérte hogy ezekutánn többet segít.meg már csak másfél hónap és költözünk és akkor már külön lessz a manó,ugyhogy remélem akkor már nemkell senkit megkérnem hogy sétáljon vele ha jó szexet akarok.amugy a csikokra meg azt mondta hogy most én vagyok az ő pici zebrája.(terhesség végén rózsaszinű viziló voltam)de ezeket olyan aranyosan mondja hogy nem lehet rá haragudni miatta.ja és ő amúgy alapjában egy nagyon kedves,és bujos pasi,csak a gyerkőc egy picit összezavarta.


csak kilenc kilót??JÓ NEKED én 30 at.igaz a 34.hétig csak 10 et utánna a maradékot olyan 4-5 hét alatt mert vizesedtem de nagyon.akkor is lettem csikos.de már 25 lement csak a császi miatt lóg a hasam.meg nekem nagyon nagy melleim voltak és most azok is rendesen lógnak.

ha még egyben vagy nagyon gyors és sima szülést neked,sok sok tejcsit és egy gyönyörű egészséges kisbabát kivánok!!!!és remélem utánna nektek is mególdódnak a szex körüli gondjaitok.

mi 4 hetet vártunk szülés után és akkor olyan jó volt mint azóta és előtte soha.neked is ezt kivánom.

Kép

ő pedig a mi kicsi fiunk aki már majdnem 8 kiló és 70 centi(3670-el és 51 centivel született)élvezd ki amig még nagyon nagyon pici a babáb és pihenj napközben sokat, aludj amikor ő is alszik.pár hét és már nem segítenek olyan sokat mint az elején és akkor már nemtudsz pihenni.használd ki míg körülugrálnak titeket.(ez csak jó tanács nem okoskodás)

nagyon boldog életet a kis jövevénnyel

azt még megkérdezhetem:fiú ,lány???
 

 
 

Szia!
Örülök, hogy megoldódott a dolog.Látod, tényleg csak a kommunikáció hiánya volt a gond.De a férfiak nem szeretnek a problémákról beszélgetni sajna.
Köszönöm a sok-sok jókívánságot! Mire olvasod, talán ki is bújik a törpilla, már nagyon várom.Max 13-a körül kéne jönnie, ha nem hordom túl. Nagyon szép a kisfiad!Gratulálok hozzá!

Szió:Hajni
 


szió!

na?mizu??????????egyben vagy még????13.-a az már "csak"6 nap.mondjuk én még plussz 6-ot ráhuztam :D na az maga volt a pokol.remélem te nem jársz így.majd írj hogy mizu.és ha tudsz majd dobj képet a piciről ha megvan,és van energiád.

minden jót.

szia!!!
 


most nézem!rossz dátumot rakott be.pedig én 7.én írtam.mostanában egy csomószor szarakodik ez a szar.

mostanra már biztos megszültél.

majd ha van időd energiád akkor mesélj egy picit mi hogyan ment.jó?

persze csak ha van kedved.

sok tejcsit és nagyon boldog életet nektek az új családtaggal.
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -



Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház - Bp. XXIII. kerület (Soroksár)
Szitás u. 112.
(a Hősök terei Templomtól egy percre)



Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini -A bohémélet, Gounod-Faust, Donizetti -A szerelmi bájital
és Donizetti -Don Pasquale című operáiból!


Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
"Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!"
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: