Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kukacz,
Köszönet megint Lady Seymourért. Otthon most tűrhető a helyzet (momentán). Elutaztunk egy hétvégére, egész jól sikerült. A vizsgáimmal kész vagyok, most viszont a gyerekek voltak betegek és nem tudtam bemenni az irodába. Köszönet az érdeklődésért,
Szia
Seymour
Seymour
 


Seymour
Kukacz sajnos törölte magát a babanetröl, mert néhány szemét alak, akik egyébként valószínü regisztráltak, de most álnéven regisztrálatlanul beszóltak neki. Én emailen még tartom vele a kapcsolatot. Remélem egyszer megbékél és visszajön, de egyenlöre elege lett a babanetböl, amit megértek, de sajnálom hogy elment.
Azért én itt vagyok és örülök, hogy nálatok minden rendben, leszámítva, hogy a gyerköcök betegeskedtek.
Kriszta
Nyanya
 


Helló Nyanya!
Köszönöm az infót és egyben sajnálattal hallom. Kérlek add át üdvözletem neki, nagyon megkedveltem (mint ahogy Téged is). Én is észrevettem, hogy van olyan babanetes, aki regisztrált, de ha jól beszól, névtelenül ír. Amúgy elfelejtettem lekopogni a tegnapi beírást, meg is van az eredménye...
Szia,
Seymour
Seymour
 

 
 

Seymour
Mi történt megint?
Változtattál valamin, hogy jobb legyen vagy csak hagyod, hogy minden menjen a régi forgatókönyv szerint?
Kriszta
Nyanya
 


Semmi különös, bepöccentem valamin. Igyekszem változtatni, de elsősorban magamnak szeretnék megfelelni. Ez persze csak úgy lehetséges, ha másnak is megfelelsz, de ne más legyen az abszolut etalon. Így meg nehéz...
Seymour
 


Seymour
Igazad van elsösorban magadnak kell megfelelned, de szerintem másodsorban is magadnak. Jó ha másoknak is megfelelünk, de szerintem másoknak ne megfelelni akarjunk, hanem alkalmazkodjunk. Számomra ez valakinek megfelelni, mindig egyfajta színjátékot jelent. Pl egy vizsgán meg akarok felelni a vizsgabiztosnak, de ez csak rövid ideig tart. Vagy a fönökömnek meg akarok felelni, de elötte nem is "fetközöm le". Egy kapcsolatban nem tudsz hosszútávon megfelelni a másiknak. Változni tudsz, de csak kis léptekben. Folyamatosan változunk, ez nem baj, söt, az a rossz, ha valaki nem tud vagy nem akar változni. Minden tapasztalat, élmény valamilyen irányban megváltoztat minket egy kicsit.
Nyanya
 


Szia Nyanya,
Igazad van, a megfelelés tényleg színjáték, valóban azu alkalmazkodás jobb szó rá. Ma éppen rossz napom van. Én is érzem, hogy a gondjaim magamból erednek. Sajnos megöregedtem, nagyon nem tudom elfogadni, mert csökkent értékűnek érzem emiatt magam, úgy érzem keresztülnéznek rajtam. Olyan érzésem van, hogy meg kell húznom magam, én már nem kellek, pl. már munkát sem kapnék egykönnyen a korom miatt. Nőként meg...
Seymour
 


Seymour
Ha jól rémlik fiatalabb vagy nálam, pedig én nem vagyok öreg, legalább is nem érzem magam annak a számok meg nem érdekelnek. Kép
Nyanya
 


Szia Nyanya!
Örülök, hogy ismét a neten vagy. SZerintem nekem sem kéne öregnek éreznem magam, de Magyarországon 35 fölött már "passée" vagy (persze csak nőként). Ha jól tudom, Te Svájcban élsz, és úgy tapasztaltam pl. Franciaországban, Skandináviában, hogy ott a 40-eseket tartják igazán NŐNEK.
Seymour
 


Seymour
Én nem tűntem el, csak mostanában a fiam jobban igényli a társaságom, ezért ritkábban írok. Nem én élek Svájcban, hanem Kukacz én Bp.-en élek.
Mi van veled, változott valami otthon?
Kriszta
Nyanya
 


Seymour!
Itt vagyok én is. Ha gondolod, irj az e-mail cimemre, profilban benne van!!!KépNem jövök szinte soha a tarsalgoba, csak a rendelöbe, de visszakaptam a nevem (hosszu történet), igy Neked gyorsan irok! Nem vagy öreg, ne beszélj be Magadnak ilyen csacsisagokat, az ember, amikor valtoztatni kell valamin, gyakran mindenféle kifogasokat keres, hogy a megszokottban maradhasson. Es nem mindig ez a jo valasztas! Szeretettel: Kukacz Kép
Vendég
 


Kukacz is back!!! Mi tortent? Kép
kicsike
 


Kukacz!
Tényleg Te vagy? Örülök, hogy visszajöttél Kép Azért írj egy mailt, hogy tudjam, tuti Te vagy.
Kriszta
Nyanya
 


Szia KukaczKép!

Azt az idézetet, ami a régi profilodban benne volt, a mostaniba is betehetnéd, nekem nagyon tetszett, de nem emlékszem rá pontosan.

Bóbita
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron