Új privát üzeneted érkezett!

Azt mondta a férjem, hogy az a nő (én is), aki jól érzi magát, ha egy férfi a nőt látja benne, az kurva. Én nem akarok más férfiakkal kikezdeni, de szeretem, ha vonzónak tartanak. Nagyon elkeseredtem e vélemény miatt, hiszen nem voltam soha az a hapsizós és valami bombanő sem vagyok. De kurvának sem érzem magam!
Seymour
 


Nem csak szorakozik valaki???Kép
Ha nem: regisztralj!!! Jane Seymour miatt vagy Seymour??? Amugy ne hagyd magad!!!Kép Ha te nem érzed magad kurvanak mé lennél az???
Vendég
 


Jó kis férjed lehet...Kép
Ennyi erővel, ha meg ő ránéz egy nőre akkor mocskos disznó!
 
 

 
 

Megérdemelné, hogy a házisárkányt lássa benned! Kép
Névtelen
 


Akkor miért vett el, ha így gondolja?
Bár régi mondás, kurvából lesz a legjobb feleség.Kép
Természetesen ezt nem rád értem. Szerintem nem gondolta végig, hogy ezzel neked milyen fájdalmat okoz.Teljesen normális, ha egy nő szereti, hogy vonzónak találják.Akkor lenne baj,ha nem szeretnénk tetszeni a férfiaknak. Na és persze saját magunknak.Kép
 
 


Sajnos ő nem tartja normálisnak, hogy ez fontos az életemben. Most is tiszta megvető képpel jár fel, s alá, rá van írva, hogy élete csalódása ez a nő. A csajokat egyébként megbámulja, a tengerparton is azt mondta, hogy tele van a fütyije, amihez hozzájárul az a sok félpucér nő is, akiket lát. Képzelhetitek milyen pipec érzés volt. Hozzám meg alig szólt egész nyaralás alatt, hiába csinosítottam ki magam.
Kukacz: nem szórakozom és nem fogom magam regisztrálni. Éppen azért mertem leírni vacak hangulatom okát, mert névtelen maradhatok. A Seymour egyébként Jane Seymour után választott név, de szerintem Te nem erre a J. Seymourra gondolsz.
Seymour
 


Seymour!
Szerintem a férjednek általában van baja veled (már nem szeret), vagy az agyában nem stimmel valami!
Mert egy nő, igenis szereti, ha nőként tekintenek rá! Naná!
Ha meg komolyan gondolja, amit mondott, menjen az arabokhoz, ott csadorban járnak a nők!
Ja, és megkérdezném tőle, hogy mégis mit vár el tőled. Ha olyat, ami neked elfogadtahatatlan, akkor le is út fel is út! Neki!
Márti
T-Márti
 


Seymour!

Írsz egy kicsit részletesebben az esetről?
Korábban nem nézegette ennyire a nőket? Korábban is volt már iylen problémád, mármint, hogy "alig szólt hozzám".
Annyira megfoghatatlan a leírásod! Kicsit pontosítanád?

Titati
 
 


Csajok!
Nem az a normális, hogy egy férfi legalább egy picit büszke legyen a barátnőjére/feleségére? Az én férjem kifejezetten szereti, ha akár nők, akár férfiak elismerően nyilatkoznak a választásáról (akár külsőt, akár belsőt illetően).
És én is igenis szeretem, ha nőként tekintenek rám, pedig még gondolatban sem tudnék kikezdeni senki mással (na jó, Pierce Brosnan kivétel, de ő még "tiniszerelem" a részemről.)
A gond itt nem Seymourral van...
 


Kukacz!

Szállj már le erről a regisztrációs mániáról. Ez itt nem a III/3. Itt nem kell tudnunk egymásról semmi konkrétumot, csak annyit, amennyit az ember jónak lát. Mellesleg a te profilod sem túl beszédes, úgyhogy próbálj meg a hsz-ra koncentrálni. Mellesleg mitől jobb, ha reg. felh. valaki? Mint azt tudjuk, bárki regisztrálhat freemailről, ezzel nem vagy előbbre. Ha S. regisztrált lenne, akkor hitelesebb, vagy komolyabb a problémája? Érts meg, ez itt az internet! Virtuális kapcsolatok név és arc nélkül!!!
regiszrált felhasználó va
 


Gyerekek,
avassatok már be!!! Mi az, hogy bárki regisztrálhat freemailről, ezt olyan sokszor olvasom, de nem értem! Kép Bármelyik postaprogramról lehet regisztrálni, nem? Honnan ez a megkülönböztetés?
Tudatlan Kíváncsi
 


Hát mert freemailben akárhány mailcímet kreálhatsz magadnak akármilyen néven, így továbbra is anoním vagy. Gondolom én. Pussz, K.
 
 


Klára,
miért, a többiből nem? Na ezt majd kipróbálom, ha nem lesz jobb dolgom...
Kíváncsi
 


Kiváncsi: a freemail a legismertebb ingyenes szolgáltató, ezért.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Regisztralt Cimbora! Mert sosem tudni ki kinek a nevében ir. Nem kell szül hely idö anyja neve stb. Csak, hogy ne legyen minden duma keresztbe, és 1 névböl csak 1 legyen, senki se irhasson mas helyett. Elég LENNE 1 azonosito. Nem??? Végülis tökmind1. Nem tölem függ.
Kép

Seymour, ha megbantottalak, bocs!!! A férjed nem lesi a nöket egyaltalan??? Es mit szeretne???Hogy Téged ne nézzenek??? Hogy öltözz otthonkaba és mamuszba, ne borotvald a labad és növessz bajuszt???
Vendég
 


Láttátok a Keserű méz c. Filmet? Ott volt ilyen agybeteg a férj. Darócruha, vágassa rövidre a haját a csaj stb. Aztán jól meg is jutalmazta a sors meg a nő. Kép Nem kivánom senkinek, csak ez jutott eszembe.

Van egy ismerősöm aki fogta magát és elköltözött, előre kimondva egy évre. Hogy a férj tisztába jöjjön magával. Végül kevesebb idő lett, és hepiend Kép A nő pedig visszanyerte a lendületét és önbizalmát ezidő alatt. Vannak ilyen megoldások is, ha valaki bátor. De enne lehet az a vége is, hogy a férj fellélegzik, hogy végre szabad az út. És az éve lejártakor érkezik a válóperes papir.

Szvsz a névtelenség gáz, a regisztrálatlanság nem az. Neve van, meg lehet különböztetni. Ha akar regisztrálhat is magának három nicket és abból kettő jófej egy bunkó, megteheti. Sosem jönnénk rá.

Tsók
Zsunya

 
 


Kíváncsi!
Egy mail-címről csak egy regisztrációt fogad el- Múltkor kipróbáltam, hogy a saját nevemet kis különbséggel elfogadja-e. Hát, sajnos elfogadná, csak azért dobta vissza, mert erről a címről már regisztrált v.ki. (én) Freemail, hotmail címet bármennyit csinálhatsz.
 
 


Fordult már elő olyan, hogy valaki egy regisztrálatlan nevében írt valamit? Nem? Vagy igen? Ha igen, az annak a baja, aki nem regisztrálta magát. Hát viselje a kellemetlenségeket.

Nekem legalább 3 freemail-címem van. Meg egy nem ingyenes, de azt egyáltalán nem használom nyilvánosan a neten.
Itt a BN-en csak egyet használok, azt, amiben a nevem is benne van. Viszont az Indexen már olyan freemailcímmel regisztráltam, amiből nem derül ki a nevem. Azt mondták az öreg rókák, hogy ott így bölcsebb regisztrálni.
Itt bátrabb vagyok.Ez egy rendes hely. Kép

Ettől függetlenül kényes, intim problémáimat nem hiszem, hogy a nevemmel fémjelezve tenném itt közzé. És ha nincs kedvem ehhez egy újabb fremmail címet kreálni, akkor marad, hogy nem regisztrálok. Nem hiányoznak a piszkálódó emilek, sem a szemét a postafiókba. Ha egy rendes, jószándékú regisztrált szeretne segíteni, elküldöm neki a címemet.
Márti
T-Márti
 


Lányok!
Köszönöm a hozzászólásokat! Nagyon jól estek. Az a véleményem, hogy a pasik jelentős része tényleg csadorban járatná legszívesebben a feleségét, bezárná, ő meg flangászna a fiatalabb és szexibb nők után.
Az egész előzménye egyébként az, hogy szóbakerült, mennyire sajnálom, amiért nem érzem, hogy a férfiak többsége vonzónak találna. Hogy ez kár, mert tökre bírnám. Erre ő azt mondta, hogy ez miért probléma, ott vannak a gyerekeim (érdekes, ez mindenre orvosság kellene legyen!), jó vagyok a suliban, tudok ezt-azt. És én bátorkodtam azt mondani, hogy a nőiességem nélkül mégis csonkának érzem magam. De hangsúlyozom, még csak flörtre sem gondoltam. Az elismerő pillantásokat hiányolom, aminek a kurvasághoz köze nincs.
Seymour
 


Ja, és ő természetesen megbámulja a nőket, mert ő nem fogadott vakságot, csak esztétikailag érdeklik (mondjuk mint egy szép épület? Hm..). Több női ügyfelével tegeződik, vidáman üdvözli őket, ha meghallja a hangjukat. Engem persze esz a fene, hogy a csudába ne! Társaságban megjegyzi, hogy ő valami bárgyú sorozatba ha belenéz, azt a mutatós női főszereplő miatt teszi, meg tesz még hasonló, számomra megalázó beszólásokat. Én ezt említettem, de lerendezte, mint kicsinyesen féltékeny reakciókat, a végén még én szégyeltem magam, hogy nem tudok kishitűségemen túlemelkedni. És magamban ilyesmit gondolok, hogy de jó volna, ha mástól kapnék figyelmességet (mondjuk egy csokor virágot). Na persze ezt nem kötöm az orrára, bár már biztos elszóltam valami módon időnként magam, bár nem csodálkoznék, ha fel sem tűnt volna neki.
Sokszor gondolok a kislányom születésére: akkor annyi figyelem, gondoskodás vett körül, nem bánthatott meg senki, bátran sírhattam és szépnek láttam magam. (Jellemző mód a szülést is lekéste!)
Azóta is nagyon sűrűn gondolok erre az időszakra és nagyon fáj, hogy valószínűleg soha többet nem lehetek az a "kiválasztott", aki átélheti. Sokszor az az érzésem, hogy már nem vár rám ezentúl semmi. Semmi, ami ilyen értékű volna.
Sziasztok,
Lady Seymour
Seymour
 


Seymour!
Értem a problémádat, és sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Esetleg van némi gyógyír a bajodra.
Van barátnőd? Olyan igazi jó, akivel el lehet menni moziba, cukrászdába, sétálni stb.? Mekkora a kislányod? Rá tudod bízni valakire, ha lazítani szeretnél 1-2 órát?
Ha a fenti kérdésekre igen a válasz, akkor beszéljetek össze a barátnőddel, öltözzetek fel szépen (smink, stb.) és irány a terep! Szerintem tutira meg fognak bámulni a hapsik! Ez meg már fél siker, mert legalább az önbizalmad nő! Ha már saját férjedtől nem kapsz elismerést...
És lehet, hogy ezektől az önbizalomnövelő kiruccanásoktól úgy megnő a női kisugárzásod, hogy már a férjed sem tudja majd nem észrevenni.

Meg lehet oldani ezt? Vagy a férjed féltékeny is?
Hogy érzed? Szeret még?
És még egy intim kérdés. Magaddal meg vagy elégedve? Jó tükörbe nézned?

Márti
T-Márti
 


Seymour!
Folytatva Márti gondolatmenetét...
ha NEM féltékeny típus, akkor még büszke is lehet arra, hogy így megnézik az Ő feleségét. Persze ehhez valóban azt kell éreznie, hogy maximálisan megbízhat benned!

Titati
 
 


Sziasztok!
Seymour, biztos, hogy minden OK köztetek???
Vendég
 


Kukacz! Nem lehet OK minden közöttünk, mivel a férjem most sikerei csúcsán van, megy a szekere, míg én otthon ugye "csak" a gyermeket neveltem, ami ugye e maszkulin világban nem egy sikerekkel kecsegtető tevékenység. Úgy érzem kevés vagyok neki. Igaz tanulok, de ez csak az ő zsúfolt életére ró újabb elfoglaltságokat.
T-Márti, a kislányt szinte alig tudom bárkire rábízni a férjemen kívül, és van még egy közel 8 éves kisfiam is. A kicsípem magam meg nem működik, mert mindíg adtam magamra, de ez neki természetes.
Seymour
 


Seymour!
Szerintem nyugodtan mutasd csak meg, amid van, ameddig lehet!!! Ugyis lesz 30 évünk mindenünket takargatni!!!KépKépKép
Beszélni nem lehet a pasival???

Kép
Vendég
 


Kukacz! Sajnos igazad van, főleg ha figyelembe vesszük, hogy januárban 37 leszek. Besszélni meg sokszor próbáltam vele. Minden kérdést visszadob, hogy nem is úgy van, képzelődöm, stb. Ezzel meg nem tudok mit kezdeni. Már a saját érzéseimmel sem vagyok tisztába!
Seymour
 


Seymour!

Teljesen egyetertek veled!
Es en sajnos a baratnokkel valo kiruccanasok soran sem vettem eszre elismero pillantasokat ferfiak reszerol. Ez van!
Lenke
Lenke
 


Jó pasi az, aki mellett nönek érzed magad. És nincs rossz nö, csak meg kell találni azt a pasit aki mellett nö lehetsz.
Seymour, Lenke
Elöbb magatokkal próbáljatok kibékülni, aztán jönnek az elismerö pillantások. Nem kell várni, úgyis akkor jön amikor nem számítasz rá. Csak legyetek határozottak, magabiztosak és csinosak.
Seymour
Nem veled van a probléma, hanem a férjeddel. De igen is gyözd meg magad, hogy bomba nö vagy és akként is viselkedj. Ne hagyd, hogy egy csajokat a tengerparton bámuló, de hódítani már képtelen pasi így elnyomjon. Szerintem azzal, hogy téged bánt, csak a férfiatlanságát próbálja leplezni.

Kriszta
Nyanya
 


Bocs, hogy közbeszólok. Nekem olyan túl sok tapasztalatom nincs a pasik terén. Ami van az is negatív Kép
Szerintem a férfiak hajlamosak arra, hogy magántulajdonként és eszközként tkintsenek a feleségükre/élettársukra. Az is baj ha dolgozol, az is ha nem, az is ha tanulsz az is ha nem. Nem vagy egész ember, mert egész nap "csak" gyereket nevelsz, mosol, főzöl, takarítasz és az nem is munka. Meg az nagyon könnyű ki se lehet fáradni benne. Pedig ha tudná....

Ő meg ül a légkondis irodába a csinos titkárnő fenekét bámulja és ábrándozik milyen lenne vele.....na meg az üzlettársak (nők) azok "sikeresek". Az én feleségem otthon ül egész nap és nem csinál "semmit". Bezzeg ez a nehézbombázó, menő üzletasszony,százezreket keres, csinos, szép, kívánatos,gyönyörű teste van, mint aki most lépett ki egy bulvárlap címlapjáról (és tényleg), viszont azt nem látja, hogy ez a nő meg azért szenved, mert nincs férje,komoly kapcsolata és már 35 éves de nincs gyereke még kilátásba sem.....
Ha egyszer az életben esetleg megkérdezné tőle nyomja-e valami a lelkét (ha van egyáltalán neki), elsírná bánatát sé a férjurunk egyből szaladna haza anyucihoz és a csemetékhez, mert mi ő lelki szemeteskuka? Na de kérem???
Szerintem Seymour férje egyszerűen csak férfi aki nem hazudtolja meg önmagát. Ilyenek mind.... Csak azt nem tudom mi lenne, ha Seymour tényleg kurva lenne? Azt lehet, hogy élvezné??? Akkor minek nevezné?
Gráf Évi
 


G Évi!
Ha férfi lennék, azt mondanám -kikérem magamnak!!!-
Sajnálom, hogy csak ilyen tapasztalataid vannak, azért az átlag nem ez (remélem)
Amiket leírtál, ahhoz két ember szükséges. Ezen gondolkozz el.
Kriszta
Nyanya
 


G. Évi!

Mindenkinek megvan a párja, csak van aki soha, vagy későn találja meg. És ismerek olyat is, aki idősebb korára valami miatt meghülyül és elagyja a párját és utána hiába sír.
Én szerencsésnek mondhatom magam. Van egy párom aki a terhesség és a szoptatás alatt felszedett halomnyi zsírpárna ellenére (cc 25 kg) is imád és kíván és csak engem. Mindezt 6 év után is.
Ilyen is létezikKép

sasha

Kép
 
 


Jaj Évi, most elszomorítottál, mert valahol sajnos igazad van, és most olyan ideges lettem, de nekem is ez motoszkál a fejemben.
Nyanya, szerintem is az a jó pasi, aki mellett nőnek érzem magam. Ha nem érzem magam nőnek, nincs önbizalmam.
Most leírom, mi történt velem a múlt héten.
Férjemmel tettünk egy kis "kiruccanást" Dublinban. (Gyerekek nélkül.) Klassz ruhát terveztem és csináltattam, elvittem a ritkán használt szatén hálóingem és köntösöm, amit tőle kaptam egyszer, frivol, de mégsem közönséges márkás fehérneműt vásároltam, továbbá egy valódi selyemből készült, méregdrága designer papucsot. Másnap azonban mi történik? Megszólal a telefon és egy üzleti partnernője csicsereg bele - mindíg kihallani a "feldobott" hangját. Ráadásul a hülye p... neve azonos az enyémmel - ami nem túl gyakori név. Állítólag pedig mondta a csajnak, hogy külföldön lesz. Ez még kétszer megismétlődött a nap folyamán, többek között a buszos városnézés alatt is (ez még égő is volt). Teljesen kikattantam, jól elrontotta a kirándulást, de nem értette ám, miért nem rendezhetné a sűrgős ügyeit. A napot mellesleg a táskám ellopása koronázta meg. Ez a csaj aztán valamikor a héten még este 9 után is kereste és annyit locsogtak, hogy közben meséltem a gyerekeknek, lezuhanyoztam, utána meg bőgtem. Nem is tudtam a hétvégi zh-ra felkészülni, tutira megbukkanok és nem mehetek szigorlatra. De amikor mondtam, hogy rossz, hogy én viszont senkit sem érdeklek, akkor megint azt mondta, hogy kurva vagyok. Hozzátette, hogy ne haragudjak, de szerinte az ilyen érzés kurvaság.
Én nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, nem érzek semmi vonzerőt magamban. Honnan vegyek önbizalmat?
Seymour
 


Seymour!

Azért ez nagyon szomorú történet. Én egy ilyen eset után tuti, hogy lépnék! Nem maradnék tovább a pasim/párom/férjem mellett.

Gondold végig, hogy érdemes-e folytatnod? Van-e esély a változásra? Ha nincs, akkor mindenképp lépjél!

Titati
 
 


Seymour!

Úgy érzem, ha meg tudnál szabadulni a párodtól, akkor megjönne az önbizalmad! Téged egy talpraesett nőnek érezlek, csak a férjed teljesen leárnyékol! Kép

Titati
 
 


Kössz Titati az együttérzést, mert nagyon jólesik ám. Én is gondolkodtam, hogy le kéne lépni, de ... szóval túl gyáva vagyok és abban reménykedem, hogy megváltozok és ezek nem fognak érdekelni, le fogom sz...ni, mert lesz valami, ami mellett ezek lényegtelen dolgok lesznek. Régen ám én is talpraesett, sikeres nő voltam, de utólag már röhejesnek tartom azt ami akkr fontosnak tűnt.
Tegnap egyébként dumáltunk egy csomót, meg is nyugodtam, de előre nem jutottunk, egy csomó hülyeséget álmodtam. És azon élcelődtek, hogy mennyire bánt az említett nőci telefonja. Erről tett egy mondatot az általam útált kollégájának, szóval még el is árult. De ezt sem értette, mármint hogy min akadok ki.
Bocs a sok nyavajgásért és hosszú levelekért. Nagyon hálás vagyok a hozzászólásokért.
Seymour
 


Kedves Seymour,

Valas? Nem eszik olyan forron a kasat.
SZVSZ menj el minel tobbet a baratnoiddel csavarogni, moziba, vasarolni, stb... Ami idod van ne Ra, hanem Magadra koltsd. Hadd legyen egy kicsit a parod is feltekeny. Akar egy kicsit ra is jatszhatsz! Amikor hazamesz legyel nagyon feldobott, jokedvu.
Nalam ennek lenne hatasa. Kép

Udv, ZoliApu.
 
 


ZoliApu!

Kár, hogy ritkán írsz.Kép De mindig nagyon jókor és jókat.Kép

Seymour! Tökéletesen igaza van ZoliApunak. Mindenkit a saját fegyverével kell legyőzni. Amikor egy pasi megérzi, hogy másnak is kéne ami az "övé",akkor azonnal kell neki.

Linato
 
 


Zoli Apu!
Frász jött rám, mikor megláttam a neved, de örülök, hogy pozitívan álltál a problémámhoz. Hálás vagyok érte. Linatonak, Neked is igazatok van, sak most magam alatt vagyok és senki nem hinné el rólam, hogy kellenék bárkinek is. Azért próbálkozom. Mondjuk az igazság az, ha a férjem féltékeny volt, sértődötten mászkált, rajta volt az arcán, hogy ő mimindent megad, én meg ugye k.. vagyok. Persze ez nem mostanság történt
Üdv,
Seymour
Seymour
 


Seymour!

Lépj tovább, nem válásra gondolok, az még korai. Kinek is kéne elhinnie, hogy kellenél bárkinek is? Szerintem elég, ha Te elhiszed, és ezek után az az egy akinek csak Te kellesz. Ez még lehet a férjed is, ha ügyesen kevered a lapokat. Ne azzal foglalkozz, hogy kinek kellesz és kinek nem, csak élvezd az életet, készülj a vizsgáidra, örülj a gyerekeidnek és minél többet járj el szórakozni a barátnöiddel. Ha másképp nem megy, akkor gyerekestöl. Biztos van olyan barátnöd, ahol szintén van gyerek és tudnátok közös programot csinálni. Kinek kell egy olyan nö, aki mindig siránkozik és féltékenykedik, amikor ott van a jókedvü titkárnö maca. Jaaa, hogy Ö egyedül van és nincs gyerek, nincs pasi nincs gond? A háttér senkit nem érdekel csak ami elétárul. Csak magaddal foglalkozz, hadd lássa a férjed, hogy milyen magabiztos, kiegyensúlyozott NÖ vagy. Amig csak a tiszteletért, szeretetért könyörögsz és féltékenykedsz, addig nem fog megbecsülni. Fordítsd visszájára a dolgot. Csak hadd lássa, hogy nélküle is boldog vagy. Meglátod egy idö után Ö fog könyörögni. Próbáld meg elképzelni, hogy egyedül vagy és viselkedj ekként. Érdekes, hogy az egyedülálló nök mindig határozottabbak. Talán azért, mert nincs vesztenivalójuk. Szerintem neked sincs.
Nem tudsz elmenni v.kivel, pl gyerekes barátnövel, egy hétre kiruccanni? Férjek nélkül.
Kriszta
Nyanya
 


Kedves Seymour!

Végig olvastam amiket írtatok. Nem könnyű hozzászólni. Kép Sajnos ismerős a sztori amit leírtál, mielőtt férjhez mentem nekem is hasonló "párom" volt. Nagyon szerettem, de ő csak megalázott mások előtt, nem foglalkozott velem, volt, hogy kiderült, amikor azt állítja, hogy este 8-kor is dolgozik, csajozott, stb... Én is azt hittem, hogy ha én nem veszek majd tudomást a dolgokról, akkor minden jobb lesz. Szerintem ZoliApunak nincs igaza (bocs ZoliApu), mert az ilyen férfiakra nem hat ha a saját fegyverükkel kerülnek szembe, csak még bunkóbbak lesznek. Ez a tapasztalatom. Az én volt barátom is folyton más nőket bámult, másokról beszélt, telefonban majd elolvadt velük, míg ha én hívtam, csak hogy a hangját halljam, az már ellenőrzésnek számított. Végül kiborultam, már állandóan rosszullétek kínoztak, amíg el nem döntöttem, hogy megyek... Érdekes módon elmúltak a rosszullétek, vidámabb, felszabadultabb lettem és körbedongtak a pasik, persze tele volt akkor még velük a hócipőm, nem kellett egy sem. Aztán jött a párom, kitartó volt, körberajongott ( a mai napig is) és most van egy gyönyörű kisfiúnk. Örülök, hogy akkor nem maradtam a régi mellett. Tudom, hogy neked nehezebb, mert van két gyerek, de egy barátnőm szintén ilyen cipőben járt és ő is egy nagy lánnyal 30 fölött lépett és azóta boldog. Szerintem az a férfi, aki így bánik veled, soha nem fog megváltozni, egyre rosszabb lesz a helyzet. Ne félj lépni, ha megérlelődött benned a gondolat az már régen rossz, mert egyre csak ezen fog járni az agyad. A megérzések általában nem csalnak. Menj tovább nélküle, ha úgy érzed és ne félj!!! Biztos, hogy vagy te is olyan erős, mint ő, vagy lehet, hogy erősebb is, csak elnyom téged.

Na, befejezem, nem foglalom a helyet. Sok sikert!
Üdv:
zit
zit
 
 


Seymour!

Én utánanéznék annak az állítólagos munkakapcsolatos nőnek, akinek ugyanaz a neve mint a tied, folyamatosan keresi a férjedet, aki szemlátomást élvezi és hosszasan cseverészik vele.

Én csak rossz példákat tudok felhozni. Barátnőméknél szinte totál hasonló volt a helyzet. Folyamatosan csajozott a férj.
most válnak. És szerintem jól teszik.
mert majd rájön a férj is (barátnőm férje) hogy minden nő előbb utóbb férjhez akar menni és gyereket akar. Senki sem akar az idők végezetéig harmadik lenni, vagy urambocsá szingli szerető.


Ne keseredj el, bár gondolom el vagy keseredve, nekem mindig azt mondta a nagymamám kutyaharapást szőrével, azaz csináld azt amit ő.
Ja és ha teheted menj vissza dolgozni. Sokat lendít majd az önbizalmadon.

Amúgy a Spinédzserek c. filmben csinálta azt RW. a főszereplő hogy virágot küldetett magának meg desszertet hogy féltékeny legyen a pasi.
És ha erre ő lekurváz vond meg a vállad és menj tovább ne is hallgasd meg.

Az a fickó aki sértődött arccal járkál azt csak a hallgatás idegesíti. Hidd el! Ezt megtapasztaltam régebben és mindig bejött. Nagy ívben tojd le mit mond, mintha nem is lenne ott csak a legszűkösebbeket beszéld meg vele, azokat is totál közömbös hangon.

És ha közben neked is csörögne a telefon és valakivel órákig beszélnél ...

guzmó
guzmó
 


Sziasztok!

Seymour ne légy mártír, biztos jobbat érdemelnél.
Nem biztos, hogy egy ilyen manusért harcolnod kéne. Biztos nincs szükséged az állandó földbedöngölésre.
Van gyereketek? Ha még nincs akkor még időben vagy, mert egy gyerkőccel sokkal-sokkal nehezebb dolgod lenne. Légy erős!

Bellana
 
 


Apropó, az elején írtad, hogy a férjed szerint mindenki kurva akinek jól esik ha tetszik a pasiknak. Viszont akkor szerintem a férjednek fogalom zavara van, mert a kurváknak nem hinném, hogy jól esik ha mindenféle hernyó lesi őket. Nem azért kurva a kurva, hogy magának bizonyítsa a nőiességét ugyebár.
 
 


Sajnos már dolgozom szeptember óta, a férjemmel közös cégünknél, úgyhogy napközben is mindent hallok. A csaj egyébként állítólag ronda, nem tetszik neki, idősebb is nálam, de én még nem láttam, úgyhogy mindenki azt mond, amit akar. De két napja nem járok be, "tanulmányit" vettem ki és csodák csodája kiegyensúlyozottabb vagyok. Az sem izgatottt egy pernél tovább, hogy amikor kerestem, csörgés után foglaltra tette a telefont (nyilván kiírta, hogy én vagyok). Visszahívott hamar és mondta, hogy nem ér rá. Azért rákérdeztem, hogy nyilván én nem vagyok olyan fontos, mint ama csaj, mert neki ráért Dublinban is, meg a közös angolóránkon is...
Azzal én is egyetértek, hogy egy féltékeny feleség ébreszt túl nagy vonzalmat... De mit csináljak, hónapokig képtelen vagyok úgytenni, minta nem lene semmi furcsa.
A kurvaságot úgy értette, hogoy szerinte az a nő, aki vállalja, hogy vannak vágyai, az kurva. Ideértendő az is, aki férfiaknak akar tetszeni, mert hát végső soron miért is akar tetszeni egy nő!
Jó hétvégét,
Seymour
Seymour
 


Seymour
Akkor nem csak otthon a fönököd??? Ez nem túl jó.
Örülök, hogy kezdessz helyrerázódni, ez jó hír Kép
Ha javasolhatok még v.mit, ne a macával foglalkozz, mert teljesen mindegy, hogy hetyeg vele vagy sem, a próbléma az, hogy veled nem.
Ha nekem választanom kéne, hogy a férjem 100%-osan megad nekem mindent (szeretet, megbecsülés, kedvesség stb), de mellette megcsal, vagy nem csal meg, de aláássa nöiességemet, hát akkor inkább az elöbbi. Szerencsére nekem nem kell választanom Kép
Mutasd meg a férjednek, hogy Te vagy a legdögösebb "kurva" Kép
Nekem is vannak vágyaim, és örülök, ha más férfiaknak is tetszem. Akkor kurva vagyok? Egyébként a férjem is örül, ha büszke lehet rám.
Kriszta
Nyanya
 


Lady Seymour & a Többiek!
Nehéz ügy, az biztos! Irtam fentebb, hogy szerintem 1 nö akarjon tetszeni, mutassa meg, ami van, szolidan, de azért lehessen latni, hogy csinos!!! Hiszen mikor akarj tetszeni, ha nem most??? Késöbb lesz 30 éved mindent takargatni!!! Komolyan irom!!! Legyél dögös, hadd legyen féltékeny 1 kicsit a férjed!!!
Nem, Nyanyus, nem vagy qrva!!! Csak 1 teljesen normalis, csinos nöci!!!

Kép
Vendég
 


Kukacz!


Seymour
Drukkolok neked

Kriszta
Nyanya
 


Nyanya!Kép

Seymour, ne haragudj, ha kicsit hülyéskedünk, rendes csajok vagyunk!!!Kép Es jot akarunk!!! Nehogy azt hidd, hogy a TE gondjaidat figurazzuk ki!!! Csak megprobalunk mosolyogva végiglibegni röpke életünkön!!!
Megkérdezhetem, hogy milyen cégetek van a férjeddel? Amugy semmi esély nincs otthon a javulasra??? Hiszen azt mondja a férjed, szeret... Es igenis légy csinos és vonzo!!! Ne hagyd el Magad!!! Ha végképp el vagy keseredve, MI Nyanyussal itt vagyunk, nyugodtan irhatsz, néha olyan jo igy, ismeretlenül leirni a gondjainkat!!!KépPuszi!!!

Kép
Vendég
 


Seymour, nyomozd le a csajt.
Amikor kivettél tan szabit, menjél vissza valami fontosért az irpdába, hogy ott felejtetted. Tudod, akkor amikor nem ér rá.
Hidd el megéri.

Szerintem tuti csajozik a pasid. Az viszont megalázó és inkább tudd meg az igazat, mintha úgy tennél "ja nem is történik semmi mert ő azt mondta"

Egyébként minden férfi azt mondja hogy csúnya és öreg a nő ... hogy ne keltsen gyanút, de nekem pont ezzel kelt gyanút!!!!

Egy csúnya öreg nővel nem bneszél Dublinbana anyaraláskor az ember órákat max. 5 percet ha az üzlet tényleg szükségessé teszi.

Most itt a karácsony, csináljatokl céges karácsonyi bulit, te legyél tuti dögös, hívjál meg jó pasikat meg az öregedő lotyót is.

Ha a férjed látja hogy más férfiak szeme kigúvad utánad féltékeny lesz. Te meg légy kedves az öreg tyúkkal bitos jobban nézel ki nála, az meg neki elég ciki lesz.

Amúgy bár intim kérdés szexileg jól álltok? Mert akkor szoktak gondok lenni, ha a heti min. 2 szex havi 2-be megy át.
ű
puszi. Gyönygi
Gyöngyi
 


Selymour
igenigen itt vagyunk Kép
Mi lenne, ha keresnél másik munkahelyet? Ezen még nem gondolkodtál? Biztos jót tenne az önbizalmadnak.
Kriszta
Nyanya
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: