Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudna valaki bevált horkolásgátlót javasolni?
Tapaszt, spray-ket már próbáltunk eredménytelenül.
Olvastam karóra formájú készülékről, ami állítólag hatásos.
Használt már valaki ilyet?
Előre is köszi!

Györgyi
 
 


Senkinek sem horkol a párja?
Szerencsések vagytok!
 
 


Szia Mitya!

Dehogynem. Enyém nagyon. Ráadásul belégzéskor horkol, kilégzéskor meg puffog mellé. Engem mondjuk ez addig zavar, amíg el nem alszom, utána nem ébredek fel rá.

Neki az használ, ha a jobb oldalára fekszik, más nem. Ellenben az utóbbi időben én is elkezdtem horkolni - kiderült, hogy frankó orrsövényferdülésem van -, úgyhogy most már érti, miről beszéltem eddig...

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Szia Dia!

Sajnos én eleve rossz alvó vagyok, és a kislányommal is sokat vagyok fent, úgyhogy nem tudok hamarabb elaludni. Keresek valami megoldást, egyenlőre még nem találtam meg. Ha meglesz megírom, hátha Nektek is bejön. Habár Nektek már orvosi a dolog. De remélem nem komoly a baj.

Mitya
 
 


Jó rég nem írt ide (sem) senki, de azért próbálkozom.
Az én férjem is horkol, de nagyon. MIndenféle pozícióban, és elalszik 1 perc alatt és már horkol is. Én még el sem helyezkedtem, már horkol. Füldugót használok, azzal együtt is hallom. Többször megbököm, pár percre abbahagyja és kezdi előlről. Régebben azt csináltuk, hogy kiment a másik szobába, én addig aludtam. Később már nem nagyon ébredtem fel rá, de elaludni alig tudok mellette. :(
Mi is próbáltunk mindent, volt alváslaborban is, de semmi komoly baja nincs,ezért megoldás sincs. De azért reménykedem, hátha valaki tud ajánlani valamit. Spray-ket mi is próbáltunk, de nem használt.

Anita
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron