Új privát üzeneted érkezett!

Anya szeretnél lenni?

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállalásban. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Ezekben az esetekben lehet szükség egy spermadonor igénybevételére.

Én  NEM  spermadonor szeretnék lenni, hanem a születendő gyerek számára szeretetet, biztonságot és megfelelő érzelmi hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.
Természetesen erős szimpátia esetén együttélés is lehetséges.:P

Egészséges, fiatal / 40 éves/ , egyetemet végzett, melegszívű, gondoskodó férfi vagyok. Testmagasságom 187 cm, fehérbőrű, barna hajú vagyok.
A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.
Kérlek, írj egy rövid bemutatkozást és elérhetőséget / telefonszám, emailcím/ a következő emailcímemre:

pamancsoska@freemail.hu

Szeretettel üdvözöllek
                       Dani

Dani
ddaniel
Budapest II. kerület
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy végül még sem kellett a következő, eddig hűtőben tárolt lombikprogramhoz szükséges gyógyszerek:
1 doboz GONAL-F 900NE peteérést serkentő gyógyszer (blokkos ára44.563 Ft/doboz)
1doboz MERIOFERT 75 NE (blokkos ára 23.179 Ft/doboz)
5 doboz ESTROFEM 2 mg (blokkos ára 1.165 Ft/doboz)
3 doboz CLEXÁN 0,6-os (blokkos ára 3.242 Ft/doboz)
1 doboz PREDNISOLON 5 mg-os (blokkos ára 189 Ft/doboz)

Ha szükséged van rá hívj és az árban megegyezünk! Hozzon sikert! 20/6628403 Budapesten átvehető!

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron