Új privát üzeneted érkezett!

Valami extrém vagy különleges helyszínű esküvőre, ami nem mindennapos. Nem kifejezetten romantikusra, inkább valamilyen "ötletesre".
Vicus
 


Strand? Erdészház? Tengerpart? /bár ennek hijján vagyunkKép/ Erkélyjelenet? kastély? park? Hegyoldal?

KépKép
KépKép
 


Hallottam már motoros esküvőről is. Az vajon milyen lehet?
Vicus
 

 
 

Nem tudom..
Motoron mennek egymás mellett?? Vagy csak ott ülnek?
Az biztos, hogy ha templomit akartok, a pap nem megy motorozniKépKép

KépKép
KépKép
 


Mondjuk biztosan nem választanék motoros esküvőt (a párom sem díjazná), de valamilyen különleges, érdekes esküvő-félét szívesen választanék, hátha ezzel meghoznám a kedvét. Csak fogalmam sincsen, milyen a "választék", mert még nem foglalkoztam ennyire a kérdéssel.
De a tévében is látni néha búvár, hőlégballon stb. esküvőket.
Vicus
 


Annyira én sem vagyok otthon a témábanKép.
De abból kellene kiindulni, hogy szerinted mi az ami tetszene neki? Valami hobbija van? Vagy mik érdeklik?
Vagy lehetne kosztümös esküvő is!! Ezen én is gondolkodtam, de Ati nem akarja..

KépKép
KépKép
 


Szerintem, ha a párom belemenne a kosztümös esküvőbe, max. Frédi és Vilma lehetnénk - utalva az őskorra. Lehet, hogy ezt még élvezné is! (Főleg a hajamnál fogva behúzást a barlangba!
Egyébként tipikus férfi-hobbijai vannak: autók, foci, számítógép, politika stb.
Vicus
 


No, ez már egy jó ötlet! Láttam már itt a babaneten ilyen kosztümös esküvőt.
Lehetne focipályán isKép!

KépKép
KépKép
 


Vicus!

Hungaroring????? Háttérben násznép, Sumi, Montoya, Raikkonen???KépKépKép

Süti
 
 


Akkor lehet, hogy már én fogok ragaszkodni az esküvőhöz...
Vicus
 


Vicus!

A Raikonnen még szabad!Kép

Süti
 
 


Akkor lehet, hogy (ez az) esküvő lefújva! Bár még ez sincsen igazán "megszervezve"!
Vicus
 


Vicus!
Van már valami előreépés?

KépKép
KépKép
 


Még nem hoztam fel (újra) a témát, "felkészülök".
Nem akarom nagyon macerálni, inkább megvárom az ideális alkalmat, ami most nincsen, mert felgyülemlett a melója, és ezért kicsit feszült. Ilyenkor nem jó a pasikat zavarni.
Vicus
 


Vicus!
Még mindig melózik?
Irhatsz ám másról is, ha van kedved!

Betti

KépKép
KépKép
 


Sziasztok, és szia Vicus!

Most tévedtem erre a fórumra, és csak ülök döbbenten a gép előtt, mert nálunk szinte pont ugyanaz a helyzet, mint nálatok Vicus! Mi is 5 éve vagyunk együtt a párommal, ebből 3 éve élünk együtt- ráadásul külföldön. Mi már tavaly nyáron beszéltünk a dologról -persze én hoztam szóba!Akkor azt mondta minden o.k., én vagyok neki az igazi, velem akar élni örökre, gyerekeket is akar tőlem, sőt akár azonnal is jöhet a baba, mert ő is szeretné. (azóta próbálkozunk, még nincs eredmény..) Csak a lánykéréshez még adjak neki kis időt hogy rendezze az anyagi helyzetét, mert szeretne anyagi biztonságot teremteni nekem/nekünk. (ösztöndijasként dolgozott kf.-ön,fillérekből tengődtünk, de már 3 hónapja teljes állásba vették, vagyis már jol keres!) Szóval gyerek jöhet,stb.. Vártam hogy szóba hozza sz esküvőt, de nem! Pár napja elszakadt a cérnám - és már kicsit ingerültebben - megint szóba hoztam a dolgot. Végül jól összevesztünk, ugyhogy én már csak azt hajtogattam, hogy "mikor-mikor-mikor", ő meg hogy "majd-majd-majd". Közölte hogy ne legyek már olyan erőszakos, ne erőltessem annyira, stb. Végül már olyat mondott, hogy biztos csak azért vagyok, hogy férjhez mehessek...! Mondtam hogy nem te hülye, csak képzeld szeretlek, és ezért szeretnék esküvőt is!! Mindegy, végül nem jutottunk semmire. Már azzal is megfenyegettem hogy elhagyom ha nem dönt . ( persze tudom hogy ez aztán tök értelmetlen lépés volt, csak hát nagyon elborultam már a végére).
Szóval, én ezt NEM ÉRTEM! Vajon nem szeret és csak az időt huzza (de akkor miért akar gyereket?!) nehogy elveszitsen, vagy mi a csuda van??!! Mondjuk az ő szülei elváltak, és a nevelő apjával is elég rossz viszonya volt, plusz az apja most válik másodszor. Szóval nyilván van lelki teher nála is bőven. Dehát ezt neki kell megoldania, én nem tudom helyette! És emiatt meg nem hagyhatja hogy tönkremenjen a kapcsolatunk! Viszont azt meg nem szeretném ha végül csak azért venne mert terhes lettem!!!!!
Szóval ennyi a mi történetünk, szerintetek tehetek valamit hogy "happy end" legyen? Hozzam még szóba ha nyugi lesz, vagy hagyjam és rágódjak magamban?!

üdv. mindenkinek, és Vicus veled érzek!
Zsófi
Zsófi
 


Szia Zsófi!
Én nagyon ódzkodtam a házasságtól. Egyszerűen azért mert egyetlen jó házasságot sem láttam még. És férjhez mentem. Kép

Szerintem harag és sértettség nélkül próbáld beszéltetni. Ne te mondd el, hogy neked miért fontos, hanem járjátok körbe a témát vele. Úgy hogy az ő érzéseit és gondolatait kövessétek. Mit gondol, miért véltak el a szülei, miért válnak általában el az emberek, mi változik az esküvő után, mit szeretne, milyen legyen, kik legyenek a tanúk? Kiemelve, hogy akármikor is lesz majd, álmodozni tervezgetni lehet.

Közben persze elgondolkozhatsz te is, hogy neked miért olyan fontos, hogy veszekedni is képes vagy érte. Ahogy látom sok fiút a birtoklás riaszt. Úgy érzik, hogy bekebelezik őket a házasság által. Ezen az érzésen pedig csak a jövendőbeli ara tud segiteni, ha már a házasság előtt sem köti meg a férfit. Belülről persze nehéz látni, hogy mivel kötöd meg. Mindenkinél más. De ettől függetlenül lehet rá törekedni. Ennek pedig lényege, hogy ne csak te tudd, hogy törekszel, hanem ő is. Kép

Remélem tudtam valamit segiteni. Kép
Zsunya

 
 


Zsunyus!!!OFFF, amennyire csak lehet, tudom, semmi keresnivaloooom itt, de Téged kereslek!!! Hianyzol!!! Mi van??? Mé nem irsz??? Kérlek, jelentkezz!!!
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: