Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nemsokára lesz az elsõ házassági évfordulónk, és szeretnék vmi meglepetéssel elõrukkolni. Ötleteket szeretnék gyûjteni, hogy nagyon szép és emlékezetes legyen!
Szóval, ha nektek volt már ilyen, kérlek írjátok meg nekem!

Elõre is köszi:
Ifjú feleség
Névtelen
 


Kedves Névtelen!
Én az elsõ házassági évfordulóra egy szexisebb : ) esküvõi képet nagyítattam ki, kereteztettem be és tettem az ágyunk fölé.
Névtelen
 


Kedves Fiatal feleségKép
Egy szexis fehérnemû és egy meglepi vacsora biztos befutóKép
Sok sikertKép

Puszi: Doris
 
 

 
 

igen, de a meglepi vacsorát ne Te készítsd, mert akkor konyhaszag, felszolgálás majd mosogatás ... illuzióromboló.

Menjetek el egy totál hangulatos helyre pl. a városligetben is van a tó partján étterem, kicsit drága de 1x talán belefér, egyetek finomat de ne dugig, és ugyatok hozzá fincsi bort.
Aztán sutty haza taxival, majd jöhet a szexis fehérnemû, bár lehet hogy addigra már nem is lenne rá szükség ....
MOm
 


Vagy szinhaz, ajandekba meg egy szep tarca

Marta
Marta
 


Én egy fotómról csináltattam A3-as méretû nagyítást. Évekig ki volt rakva (aztán a költözködésnél lekerült)
Ildi

Ildi
 
 


En anno csinaltam egy "ajandek utalvanyt" amin 5 fele nyeremenybol lehetett valasztani:
masszirozas, .... stb. (a fantaziatokra bizom) Mostmar kozel egy evtizede vagyunk egyutt, de ennek az ajandeknak volt a legnagyobb sikere (Be is keretezte es kirakta a falra. En leszedtem, mert ugyebar a vendegek....)
Cipomama
 


Sziasztok!

Köszi az ötleteket! Egy kicsit meg vagyunk "lõve", mert itt pihen a másik szobában egy féléves kisbaba, és a nagyszülõk igen távol vannak. Szóval még gondolkodom.Kép

Ifjú feleség
(csak azért álnéven, mert néha õ is be szokott ide kukkantani)
Ifjú felesé
 


Én születésnapra adtam ugyan,de akar ez is lehet kedves kiegészítõ. Egy egérpad személyre szólóan, amin vlmi idézet, jópofa szöveg, vlmi személyes, és a kedvenc állata fotójával v a tiéddel/tiettekkel.
Névtelen
 


Sziasztok!

Én csak ma csatlakoztam a babanetre, de ehhez már én is hozzá tudok szólni. (Eddig csak a terhességrôl, szülésrôl, Rókus kórházról szóló beszámolókat olvasgattam, mert 23 hetes a pocakom.)

Szóval nem tudom, mennyire vagytok romantikus - nosztalgikus beállítottságúak, nekünk az elsô évfordulón nagyon bejött egy kis libegô, séta, esküvôi videó, és a fotók, nászutas felvételek megnézése sok emlékezéssel és beszélgetéssel. (Ezt babával is meg lehet tenni!) Este pedig végigjártuk az esküvô helyszíneit - templom, étterem, vacsi ugyanott , és persze bejött a sokak által emlegetett fehérnem? is... Azt már elôre megbeszéltük, hogy nem ajándékozunk, ne kelljen görcsölni, meg a fejedet törni. (Lusta népek vagyunk, de nekünk mindig az egyszer? dolgok sikerülnek jól - amire számítasz, hogy most ezt a napot igenis élvezni KELL, az nekünk általában balul sül el.)

A második (kb. egy hónapja) kevésbé, kicsit túlszerveztük... ezért szerintem az egyszer? esemény jó és egyikôtök se akadjon ki, ha valami nem úgy sikerül.

Üdv: Csí
csi
 
 


Én akkor most a másik oldalról kérdeznék. Egy fiatal feleség minek örülne a legjobban elsõ házassági évfordulóra? Persze tudom, hogy nagyjából milyen dolgokat szeret, de hát Nektek biztos lenne jó ötletetek :-).

Hayim Apuka
 


Nos, nekünk most volt a 10. évfordulónk, és az volt a meglepi, hogy a párom titokban beszervezett egy 7végét Bécsben, és szárnyashajóval mentünk. Bár nem volt óccsó a mulatság, de gyüjtögetett rá, és én nagyon örültem neki. Igazi meglepi volt.
Névtelen
 


Szia,Hayim Bácsi!

Nem ismerem a körülményeiteket, de szerintem nagyszerû meglepetés, ha azon a napon te készítesz vacsorát. (szép teríték, virág, gyergya). Biztosan el lesz ájulva tõleKép
Pesze csak akkor, ha ez nem mindennapos nálatok...
 
 


Szia Hayim Bácsi,

Szuper, hogy ilyen alapos egy férj, és nem ódzkodik utánajárni, hogy minek örülne a párja! Csak így tovább, ez a hosszú házasság titka!
Egyébként, ha nem rendszeres nálatok a kettesben való kimozdulás, akkor tényleg egy elutazást javasolnék (legalábbis én ilyesminek örülnék a legjobban), úgy, hogy mondjuk a házassági évforduló éjszakája beleessen, vacsival, stb.)
Nálunk mondjuk én vagyok a szervezõsebb, én az elsõ évfordulóra ezzel leptem meg a páromat, igaz, nem azon a napon, de aznap egy képeslapot adtam át neki, amin meghívtam az adott helyre (Hajdúszoboszló) két éjszakára. Nagyon klassz volt!
Sajnos mindig is én gondoskodtam - és a mai napig is így van az ilyen jellegû programokról, de mára beletörõdtem, hogy õ ilyen. Én meg szeretem a meglepiket, mint szerintem minden nõ. Biztosan örülne a feleséged ilyesminek, ha megteheted, és még van idõd megszervezni egy programot.

Nekünk egyébként négy nap múlva lesz a TIZEDIK.

Minden jót
Pkriszta
pkriszta (pkriszta)
 


Sziasztok!

Nekünk is most lesz az elsõ házassági évfordulónk. Sok mindenre gondoltam, hogy mivel lephetném meg a páromat, de a család (szülõk) illetve barátok beszerveztek egy egész napos grill partyt. Nem valami túl romantikus - füstös haj és ruha utána, stb. Szóval, nem tudom mit tegyek. Inkább másnapra reggelre halasszam a megünneplést? Kép
gabi
 


Nekem szöveg kellene 20.-dik házassági évfordulóra. Ha valaki tudna valamilyen gyönyörü szöveget akkor légyszi írja már meg. Koszi
Névtelen
 


Én is házassági évforduló előtt állok, az 5. lesz, és szeretnék valami különleges meglepetést ami emlékezetes lenne. Nem drága ajándékra gondolok, most a lakásfelújítás miatt le vagyunk gatyásodva. :( Ha valakinek van valami jó ötlete, előre is köszi.


Jeee, eleg regen irtam a babaneten :-).

Mindenesetre azota mar eltelt par ev, es tovabbra is boldog hazassagban elunk, iden lesz a 8. hazassagi evfordulonk.

Ami a legemlekezetesebb ajandek volt a parom szamara, az egy eljegyzesi es eskuvoi videokbol, gyermekeink kepebol osszeallitott 2-3 perces videoklip volt az 5. hazassagi evfordulonkra.
En segitseget kaptam egy baratomtol, de egy egyszerubb video osszehozasa Windows Movie Maker-rel (Windows XP resze) nem olyan nagy feladat, ugyanakkor orok emlek marad. Azota is megnezegetjuk a rovid videot :-).

Hayim Apuka
 


Üdv!
Tudom mi még az elején vagyunk, de...
A 2.-at úgy ünnepeltem meg a drága feleségemmel, hogy csináltattam egy egyedi faragású díszdobozos bort. Levágattam a hajam (mondjuk nem aratott osztatlan sikert :P ) , béreltem egy Jaguar XJ42-t sofőrrel, és elvittem egy vendéglőbe vacsorázni. A vicces az egészben, hogy 2 hétre előre foglaltattam asztalt, és rendeltem meg egy köszöntést desszerttel. Nagyon belenyúltam, ugyanis  (mennyire ismerem a nejem) pont azt a desszertet kértem, amit utána Ő, 2 héttel később az étlapról, vacsora végeztén kinézett magának! :D A köszöntés: ülünk, beszélgetünk, lámpák le, gongszó, a hangszórókból az eredeti (nem a feldolgozás) I love you baby szólt, és tüzijáték kíséretében hozták ki az asztalunkhoz a desszertet. Az asztaloknál tapsoltak, a pincérek tapsoltak, és az én életem párja tágra nyílt szemekkel forgolódott és zavartan kuncogott. Imádom ŐT!

 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: